|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
05.11.2007 15:13:57
|
|
|
OT: Dreamweaver otsetõlge on unekuduja mitte unilehvur
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.11.2007 15:18:04
|
|
|
Mina ei tee otsetõlkeid
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
05.11.2007 15:27:46
|
|
|
kumba soovitate ja mis on peamised erinevused ubuntul ka kubuntul? tegemist tavakasutjaga, kes käib netis ja kuulab mussi vaatb filmi. ise soovitasin talle windowsi aga tema tahab nüüd järsku linuxit.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.11.2007 15:30:28
|
|
|
kumb rohkem meeldib
kas kde või gnoome
KDEd peetakse wini pealt minejatele lihtsamaks
küll ise sellest aru ei saa
viimati muutis Alari A. 05.11.2007 15:32:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
05.11.2007 15:31:11
|
|
|
kde on siis kubuntu?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.11.2007 15:32:18
|
|
|
| just
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
05.11.2007 15:35:11
|
|
|
aga kuidas tal nende 64 bitise versiooniga on, toetab ilusti köik "vajalikke" programme?
viskasin selle 64bit variandi tömbama, vaatab mis tuleb.
üks asi veel, millega seal (k)ubuntus ipodi süngitakse?
_________________ JÖUDU!
viimati muutis entusiast 05.11.2007 16:55:44, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
05.11.2007 15:43:51
|
|
|
Isegi flash töötab millest win64 peal saab vist ainult und näha?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
05.11.2007 16:55:27
|
|
|
"töötab"
aga kui 64b ei ole eesmärk omaette, siis ei näe erilist põhjust selle tarbimiseks.
puhas 64b eeldab töölaual kas flashi vihkamist või adobe toodangu asemel gnashi paigaldamist. esimesel juhul on kõik hästi, aga teisel juhul on winist tulnule suht raske selgitada, miks kõik tilu-lilud enam pooltki nii edevead ei paista. või üldse ei paista.
ja 64b distrol 32b koodi käiata ju võib, aga imo ei ole asi seda väärt.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
05.11.2007 17:31:33
|
|
|
| marqs, gutsy peal installib Firefox juba ise Adobe Flashi 64bitise peale väga edukalt. üleeile sai see just läbi tehtud ja üllatas ennastki, kui lihtsalt asi käis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
05.11.2007 23:04:53
|
|
|
mh.. võimas. flash oli tegelikult 1 ja pea ainuke põhjus, miks ma ühe installi eel veel viimasel hetkel 32bit gutsy kasuks otsustasin.
aga mis trikiga? firefox vahetatakse automaagiliselt 32bit ver vastu või on tänasel päeval ka muud töötavad variandid?
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
06.11.2007 00:02:41
|
|
|
Selline asi nagu nspluginwrapper mis wrapib 32bitise flashi paari 32bitise paki abil kenasti 64bitise brauseri sisse.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
groover
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2004
|
07.11.2007 21:38:42
|
|
|
Tere,
Ubuntu teatas uuenduste olemasolust, klõpsasin ikoonil, näitab 9 uuendust, annan nõusoleku installimiseks, siis tuleb teade:
E: dpkg was interrupted, you must manually run 'dpkg --configure -a' to correct the problem.
E: _cache->open() failed, please report.
|
Mis võib seda põhjustada? Ning kuidas seda ravida?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
groover
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2004
|
07.11.2007 21:57:38
|
|
|
Lihtsalt terminali see dpkg --configure -a ja peaks hakkama saama?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
07.11.2007 22:00:58
|
|
|
| Jah, tõenäoliselt tahab see ette sudo, et sellel õigus süsteemifaile muuta oleks.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
08.11.2007 19:25:00
|
|
|
Oskab keegi öelda, mis võib olla põhjuseks, et Edgy-lt Gutsy-le õlemineku järel pikenes boot ja kõikide programmide avanemine? Kasutusel KDE ja näiteks Kate tuleb lahti ca 15 sekundit. Mälu seis samal ajal:
total used free shared buffers cached
Mem: 186 183 3 0 1 49
-/+ buffers/cache: 132 54
Swap: 541 150 390
|
Edgy-ga oli kasutusel Gnome ja töötas tunduvalt kiiremini. Mingid seadistused kuskil?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
09.11.2007 00:48:39
|
|
|
| merikes, Mälu on sul vähe ja käib swappimine
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
09.11.2007 09:44:00
|
|
|
merikes, KDE-l on hulga kellu ja vilesid mis tuleks maha keerata nii vähese mäluga masina jaoks aga tulemus on endiselt parimal juhul tatine. Soovitan soojalt otsida juurde mälu arvutisse, kiiruse/jõudluse kasv on VÄGA märgatav. Isegi 256 mälu otsas on suht tattine KDE-d kasutada. Veel oleks variant vähemnäljast aknahaldurit pruukida. IceWM näiteks on selline tuttavliku olemsega natuke win9x moodi või näiteks blackbox/fluxbox aga nende konseptsioon on harjutust märksa võõram.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
09.11.2007 10:08:33
|
|
|
| Annan hääle XFCE kasuks, see on üsna harjumuspärane ja ilus, aga masinale palju kergem.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
09.11.2007 12:52:43
|
|
|
Vot jah, XFCE unustasin. See on jah päris hea variant.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
09.11.2007 13:44:07
|
|
|
Ainuüksi graafikamälu vähendamine 64-lt 16-le ja effektide keelamine andis Kate käivitusajaks 6 sekundit. See juba täitsa rahuldav.
Eks proovin huvi pärast xfce ka ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
09.11.2007 20:58:49
|
|
|
| merikes, kui proovima hakkad, siis "huvi pärast" pole jälle mõtet. Proovides olgu su eesmärk nt nädal aega XFCE peal vastu pidada ja kõik enda käe järgi sättida. Siis otsusta.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
11.11.2007 16:41:42
|
|
|
XFCE paneel kaotas helireguleerija hetkel täitsa ära ja tagasi panna ka ei saa , lisab tühjust vaid. Ega Thunar vist smb:/-d ei söö?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
11.11.2007 22:43:22
|
|
|
Kõikide aknahaldurite seaded on sinu kasutaja kodukataloogis .xxx failiga kataloogides. seega kui .xfce kataloogi kustutad taastad algseaded.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merikes
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
12.11.2007 00:16:07
|
|
|
| Algseadetega paneelile ei saa ka lisada nupu "Lisa" vajutamise teel. Ainult lohistamine töötab selle ikooni puhul. Aga hea teada teine kordki, kui töölaud metsa läinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
15.11.2007 14:26:55
|
|
|
tervist. Proovisin siis ka esimest korda Ubuntut ja kohe sain aru et siga keeruline 0n seda linuxit õppida. Probleem siis selles sain läbi häda kõik driverid peale / updatetud. eve-online ilusti tööle ja siit hakkab probleem. FPS on mängus liiga madal. Mida peaksin tegema et see enam vähem sama heaks saada kui windowsi all.
(windows 69-120fps oleneb kus parajasti liigun mängus eve-s on aga 4-25fps)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
15.11.2007 14:56:55
|
|
|
Milline graafikakaart?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.11.2007 15:16:08
|
|
|
| kaabakas kirjutas: |
| Milline graafikakaart? |
Profiilis x800pro.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
15.11.2007 15:55:02
|
|
|
Kuna 7.10 tuli välja ja emaplaat sai vahetatud siis otsustasin uuesti ubuntut proovida, et äkki ei jookse enam suvalt kokku.
Sellega on kõik korras aga kuna vahepeal sai TV kaart ostetud siis tahaks telekat ka vaadata.
Telekakaart on WinTV-PVR-150 Hauppauge ja helikaart on Creative Audigy SE.
Probleem on selline, et MythTV pilti näitab aga heli ei tule. Rhytmbox mp3 faile mängib, süsteemi helid ka olemas aga VLC ei tee piuksugi. Youtube'is ka pilti näitab aga heli ei ole.
Kas probleem võib olla alsa's?
Kui Firefox proovib heli mängida siis ütleb:
"ALSA lib pcm_dmix.c:864:(snd_pcm_dmix_open) unable to open slave"
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
15.11.2007 16:29:21
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| Profiilis x800pro. |
Installisid siis fglrx draiveri? Tõenäoliselt põhjustab probleeme fakt, et ati pole suutnud juba aastaid korralikku linuxi draiverit teha.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.11.2007 19:37:33
|
|
|
| kaabakas kirjutas: |
| raido357 kirjutas: |
| Profiilis x800pro. |
Installisid siis fglrx draiveri? Tõenäoliselt põhjustab probleeme fakt, et ati pole suutnud juba aastaid korralikku linuxi draiverit teha. |
Mingised open source draiverid on ju ka olemas ?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
16.11.2007 18:32:02
|
|
|
Hm kuidas saab avada .docx faile linuxi all ?
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.11.2007 18:49:51
|
|
|
| OpenOffice ei ava???
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
16.11.2007 19:15:54
|
|
|
raido357, kuna ati ei ava oma kaartide speci, siis open source draiverid 3d ei tee. Linuskas mängimiseks on soovitatav nvidia kaart, tollele on olemas vähemalt töötav draiver nvidia poolt.
lehm2, minu teada novelli mehed vist kirjutavad openofficele msoffice2007 tuge. Kuna docx ainus eelis tavalise doc ees on microsofti lootus säilitada kontroll kontoritarkvara turu üle, soovitan ka pärast selle valmimist jääda tavalise doc juurde.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
16.11.2007 21:14:38
|
|
|
| kaabakas kirjutas: |
lehm2, minu teada novelli mehed vist kirjutavad openofficele msoffice2007 tuge. Kuna docx ainus eelis tavalise doc ees on microsofti lootus säilitada kontroll kontoritarkvara turu üle, soovitan ka pärast selle valmimist jääda tavalise doc juurde. |
Jään ikka doc faili juurde aga igalt poolt surutakse .docx faile peale. Küsin siis ühe küsimuse juurde, kuna ma ubuntu guru pole ja installi aeg jäi part swampi jaoks loomata, kuidas seda hiljemalt teostada ?
//edit tekkis veel üks küsimus millele ma päris õiget vastust ei leidnud googlist, probleem selline, et scanneri prograna kasutan gscan2pdf ja ta ei taha scannerit ära tunda mõnikord tunneb mõnikord mitte.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
17.11.2007 01:45:32
|
|
|
| Openofficele saab jah plugina peale panna, mis avab neid docxe, aga kui neid vähe on, saad mõnda veebipõhist konvertijat kasutada. Ise olen kasutanud zamzari http://zamzar.com/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.11.2007 11:37:26
|
|
|
Kadunud on aktiivsete programmide näitamise lahter kuupäeva kõrvalt.
Pole endal õrna aimugi, et kuidas see sealt jalga lasi või kuidas tagasi saada.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
17.11.2007 11:55:48
|
|
|
| indrek kirjutas: |
| Openofficele saab jah plugina peale panna, mis avab neid docxe, aga kui neid vähe on, saad mõnda veebipõhist konvertijat kasutada. Ise olen kasutanud zamzari http://zamzar.com/ |
Ehk saaksid plugini nime anda
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
18.11.2007 02:37:06
|
|
|
| kaabakas vana info profiilis, on nvida 8500gt.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.11.2007 16:25:43
|
|
|
Cancer, Woh, TEHTUD!
Sinu avatari karule kalli kalli
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
18.11.2007 16:26:52
|
|
|
| Mul probleem selles, et Windows-st tulnud tekstifailide nimed on küsimärkidega, kuidas saaks Eesti kirjamärgid juurde?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
18.11.2007 21:24:23
|
|
|
| lehm2, convmv
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
18.11.2007 21:40:27
|
|
|
porsas, mispidi ja millised draiverid sa siis installisid?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
18.11.2007 22:54:02
|
|
|
Naised saunas räägivad, et ext3 parti pealt on võimatu taastada, kas see peab paika ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
19.11.2007 02:19:37
|
|
|
lehm2, taastada on tihtipeale võimalik sõltumatult failisüsteemist (kui pole faile füüsiliselt üle kirjutanud), lihtsalt mõnes situatsioonis võtab veidi aega. testdisk ja photorec on mul paar korda abiks olnud.
ja täpitähti saad ehk lihtsalt tekstieditori default encodingut muutes (kolista seadistustes ringi ja proovi utf-8t ja iso-8859-14 või midagi sarnast).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
19.11.2007 17:08:28
|
|
|
Tänud eespool vastanule!
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|