Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2007 16:19:08 vasta tsitaadiga

Kas FSB wall mis hetkel tundub olema 554-555FSB läheb ka külmaga kõrgemale veits? icon_rolleyes.gif
Siis oleks lootust ka 5Ghz kanti Spi 1M jms lasta icon_razz1.gif

Igatahes P5K ja voltmodid juba sellele valmis vaadatud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Ei taha kalli DQ6 peal lasta. Pealegi tundub P5K olema moditult väga killer plaat.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 19.10.2007 18:20:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.10.2007 17:07:53 vasta tsitaadiga

Õhuga on see väga hea sest me testisime sama nädala e6850 mis õhuga läks max 485fsb-d ja jääga läks äkki 532mhz. Tee siis oma järeldused. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2007 17:26:48 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Õhuga on see väga hea sest me testisime sama nädala e6850 mis õhuga läks max 485fsb-d ja jääga läks äkki 532mhz. Tee siis oma järeldused. icon_wink.gif




icon_razz1.gif See ongi uudis, mis kuulda tahtsin. Aga muidu mul pole õhk vaid vesi. icon_wink.gif Samas FSB osas erilist vahet ei ole. Loota võib siis ligi 600FSB banana_dance.gif banana_dance.gif banana_dance.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 19.10.2007 18:05:21 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:09:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:20:40 vasta tsitaadiga

Lase mälu timingud alla ja lisa nt +0.3v ning proovi siis.

Ehk on mingid imelikud mälud, mis eriti ei kannata.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 19.10.2007 18:32:44 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.09.2013 09:09:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 20:58:27 vasta tsitaadiga

Kristoferr kust kohast sa sellise eluka ostsid kui saladus pole?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 21:02:21 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik, et nii odaval plaadil, nagu P35C-DS3R teeb Vcore selliseid trikke:
BIOSist:
1,3625V - 1,353 idle/1,357 load
1,4000V - 1,392 idle/1,395 load
1,4500V - 1,442 idle/1,445 load
Mõõdetud siis multimeetriga. Ülikahtlane, et plaadil, millel 95% tõenäosusega peaks olema vdroop, on load isegi suurem icon_confused.gif
CPU-Z, mis senimaani on mulle küllaltki usutavaid numbreid kuvanud, näitab vdroopiks ~0,03V(ka idle V on nõks madalam, kui BIOSist määratud).
Kõige nõmedam on asja juures see, et 101% tõest Vcore mõõtepunkti pole ma seni leidnud icon_rolleyes.gif See praegune on P35-DS3R oma(mille puhul paljud räägivad, et Shamino oli selle plaadi vmodidega puusse pand...)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2007 21:12:50 vasta tsitaadiga

soft näitab mul vdroopiks 0,02V, polegi kõige hullem icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2007 21:14:56 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kristoferr kust kohast sa sellise eluka ostsid kui saladus pole?


Saladus pole. Arvutikeskusest tuli. icon_smile.gif

NB! Kõik isendid pole ühesugused!

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 21:21:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kas siis isegi sama nädala omad või?Kuidas seda nädalat vaadata?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 21:22:56 vasta tsitaadiga

rycyve, jah, isegi sama nädala prosed ei pruugi ühe head olla(st polegi prosesid, mis 1mhz pealt samasse auku klokkuvad) icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2007 21:35:36 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Kristoferr kas siis isegi sama nädala omad või?Kuidas seda nädalat vaadata?



Ei pruugi olla jah. Evil just rääkis, et nad katsetasid sama nädala prose mille fsb oli alla 500 õhuga.Minu prose FPO on L727A437. Koodi saad vaadata karbilt või prose pealt.
Roheline= aasta. ehk 2007
Punane= nädal ehk siis 27nädal
Sinine = Tootmisliin (kui ma nüüd rämedalt sellega puusse ei pannud icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif ) Enamasti ongi A või B. Vahel ka muud tähed, näiteks F.
Viimased numbrid on ilmselt seerianumbrid vms.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 19.10.2007 23:26:57 vasta tsitaadiga

Ise tegin odavama klassi prosega nats pulli

http://estliiga.planet.ee/failid/pildid/kell.JPG

osad jupid kasutaja symmi käest (toide ja video)

kordaja oli 7 ja FSB 520 üle selle brickis

EDIT: unustasin mainimata, et mälu volt oli +0.6 e. 2.4 v
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 23:42:30 vasta tsitaadiga

Mis see kood on, mis strikeri peaks clockgen'ni jaoks panema.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:32:16 vasta tsitaadiga

Endale sain G0(Q6600) prose, @3GHz tiksub stockiga, üle selle läheb northbridge liiga kuumaks. Mälud on 2,4-ga, ehk umbestäpselt DDR800. (FSB 333). Temperatuurid on coredel Everesti alusel 49-55. Mida soovitaksite tempide jälgimiseks 64bit Vista Ultimate all?

Boodib winni 3,6GHz aga Everesti testi lükates läheb temp kiiresti üles kuni 5min pärast resa.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 10:33:10 vasta tsitaadiga

Everest töötab ka 64bitise Vista alla ideaalselt.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 11:59:26 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud, et Everest näitab teibaid, praegu ma kasutangi Everesti muidu icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2007 13:11:04 vasta tsitaadiga

10kg kuivjääd ja 5h benchimist. Seekord üksi. icon_smile.gif









Kontakt oli kehv(liiga palju AS5) ja vana win. Kui uue win-i panen siis testin uuesti jääga sest prose peaks kaugemale minema, 3D ja 1M vahe on liiga väike. icon_rolleyes.gif
http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=256433
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.10.2007 13:15:43 vasta tsitaadiga

Evil, Palju 4,5GHz juures volti andsid?
Tubli töö ja normaalsed tulemused. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2007 13:37:08 vasta tsitaadiga

Njaa thumbs_up.gif
Täitsa ok. aga kaardil oleks ka taht jääd näha icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2007 13:41:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Evil, Palju 4,5GHz juures volti andsid?


Nii palju kui cpu-z näitab, lisama peab lihtsalt selle kui palju tavaliselt vdroop on. icon_smile.gif

Kristoferr kirjutas:
Njaa
Täitsa ok. aga kaardil oleks ka taht jääd näha


Ma oleks ise ka tahtnud seda näha aga ei hakka kaarti retsima, hea kontakti pärast oleks pidanud shim-i ära võtma aga seda ma teha ei tahtnud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 13:59:05 vasta tsitaadiga

Palju HWbotist punkte tuli?
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.10.2007 16:10:24 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Palju HWbotist punkte tuli?


Lasin üles, umbes 70 punni tuli. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 21.10.2007 12:54:49 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
kella viie paiku saan proovida.. Arvan ise et mälud peetis. Kuna enne pangestus arvuti koguaeg migni 5minti töötas ja sis kiilus kinni.. Nii kui mälud panin 533mhz peale töötab arvuti juba tükk aega.. Arvuti hangumise sümptom võib olla mälu?
Nii nüüd lõpuks sain teada mis arvutil viga,, Emaplaat on õhtal... kui mingi pinge peale panna 3d vms sis resa garanteeritud... Kas enam peebus seda 1k-st OC platet pole ? Oleks vaja mingit platet asemele millega ikka kellata ka saaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.10.2007 12:59:45 vasta tsitaadiga

Saad BSoD ? memtestiga mälu oled kontrollinud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 21.10.2007 13:01:32 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Saad BSoD ? memtestiga mälu oled kontrollinud? icon_rolleyes.gif
Kõik enda jupid panin gigabyte plate peale ja töötas kõik väga hästi OC ja kõik toimis, niikui panin enda emaplaadi peale asjad tagasi oli kõik peetis jälle..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 21.10.2007 13:04:15 vasta tsitaadiga

Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 21.10.2007 14:37:51 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ...
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..

edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. icon_cry.gif Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 14:41:25 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
nah kirjutas:
Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ...
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..

edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. icon_cry.gif Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada


palju sul koormust tal siis on, mul jookseb 500Fsb-ga lebolt rohkem pole proovind hetkel.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 21.10.2007 14:51:29 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
symmi kirjutas:
nah kirjutas:
Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ...
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..

edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. icon_cry.gif Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada


palju sul koormust tal siis on, mul jookseb 500Fsb-ga lebolt rohkem pole proovind hetkel.
vaatan et sul on see gigabyte plate aga mul sellega töötas ja P5N-e sli-ga ei tööta..

to nah stockis anda mäludele volti juurde sis töötab küll aga vaevalt ta stabiilne on. Ja kui lükkan FSB 333 ja mälud stocki ning voolu mäludele 2.085 prosele 1.45v ja sis pangestub jälle arvuti. Eeldan et emaplaat siiski ei kannata suurt pinget, toiteahelad perses vms äkki..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 21.10.2007 16:02:38 vasta tsitaadiga

Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 16:50:40 vasta tsitaadiga

palju p35-ds3r suudaks kuumust kannatada, mis selline normaalne temp full loadis võiks olla?
Ja 72C oleks q6600 OC's soovitatav piir?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.10.2007 17:25:18 vasta tsitaadiga

burnout kirjutas:
Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks?

Gigabyte P35-DQ6 üks parimatest. icon_wink.gif
Muud P35 chipiga ja X38 mobod ka head.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 17:36:28 vasta tsitaadiga

Väike scriin E6750ga:
http://ceemic.pri.ee/c2d/cpu-4254.JPG
http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=257655
icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 20:29:34 vasta tsitaadiga

Tahtsin küsida, et mis oleks max soovitatav mobo temp Gigabyte P35-DQ6 puhul? Hetkel full loadis läheb kuni 55 kraadi, see vist suht max kah? (60?)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 20:43:53 vasta tsitaadiga

kas see palju ei ole w icon_eek.gif mul ei ole üle 35 läinud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.10.2007 20:57:41 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Tahtsin küsida, et mis oleks max soovitatav mobo temp Gigabyte P35-DQ6 puhul? Hetkel full loadis läheb kuni 55 kraadi, see vist suht max kah? (60?)

Mul oli ka load 50 kraadi,panin vaikse vendi peale puhuma ja nüüd load 40.
Krt suht kuum see P35,vaat,et kuumem,kui nvidia 680i. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 20:59:34 vasta tsitaadiga

Mul ka vanal platel oli 26-35, aga sellel enam mitte icon_smile.gif Näinud olen isegi kuni 65(Q6600@3,6GHz Stock cooleriga loadis, tuli ka resa icon_biggrin.gif)
Ma teen vist külje sisse augu, kust panen 120mm vendi puhuma mälude ja northbridge peale, ega muud üle ei jää. Vb ka BigTyp, mis kunagi tuleb, aitab veidi.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 21:29:49 vasta tsitaadiga

Endal jookseb p35-Ds3r loadis 52C juurde.. mis Soovitatav piir on?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 21:51:02 vasta tsitaadiga

Proovi parem mingi 80-90 mm vent panna puhuma mitte põhjasillale vaid videokaardi alla kasti poole vaadates siis alumisse vasakusse nurka emme suunas puhuma ja räägi meile ka mis juhtus.Endal oli selle tembiga sama häda nii vana 965 kui p35-ga.Arvan,et viga on videokaardi jahutuses mis läheb nendel 8800 seeriatel päris kuumaks ja kütavad northbridge tembi andurit mis minu üllatuseks ei asugi seal kus arvasin.Jõudsin selle järelduseni kui vahetasin vanal mobol 7900 kaardi 8800 vastu ja mobo temp tõusis umbes 8-10 kraadi. Tollel korral arvasin ,et mobo hakkab väsima nüüd ei arva nii.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 21:54:41 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et alguses katsun radikat icon_razz.gif (sul ka P35-DQ6?)

Ja väikseid ventikaid põhimõtselt sellesse kasti ei pane. Ei taha omada lennukit. 120mm vendid@7V on tore küll thumbs_up.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 22:03:13 vasta tsitaadiga

Mul on p35-ds4 ja ma pakun lihtsalt abi aga heale õhuvoolule leiab igaüks ise lahenduse.Tähtis on see kuhu suunata,et häirivale problale lahendus leida.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 22:15:46 vasta tsitaadiga

Ei, sul võib õigus olla, vaatab, tänud info eest muidu thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.10.2007 23:29:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
burnout kirjutas:
Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks?

Gigabyte P35-DQ6 üks parimatest. icon_wink.gif
Muud P35 chipiga ja X38 mobod ka head.


Asus P5K PREMIUM peaks ka hästi sobima.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 18:12:01 vasta tsitaadiga

soovitan ise p5k-d..

tegin just nv -l väikse OC, e4400 läks 3.9Ghz peale, hd2900pro tegi pea-aegu 22k punkte..pildid ja asjad ka, kuid teises windowsis(lukus seal)

kõik oli õhu peal..


edit: http://game.taig.ee/3d.png


viimati muutis Puma 22.10.2007 18:25:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 22.10.2007 18:12:33 vasta tsitaadiga

mul peaegu sama küsimus, millist emaplaati valida, kõvaks klokkimiseks. lisaks võiks ta olla SLI toega. ning eriti hea oleks kui ta suudaks lugeda ka 1200 MHz RAMe. proseks läeheb sinna peale E6850.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 22.10.2007 18:40:57 vasta tsitaadiga

P5K-l on ju suht pisike jahutus peal kaua teda pinge all ju hoida ei saa, välimus ka selline koledavõitu icon_biggrin.gif Või ma eksin?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 18:43:14 vasta tsitaadiga

symmi, eksid, see heatpipe jahutus on parem, kui Gigabyte lärakas icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 18:45:08 vasta tsitaadiga

kellelgi oli just probleem voltidega ilma pencil modita?(Asus P5K)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.