|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
19.10.2007 16:19:08
|
|
|
Kas FSB wall mis hetkel tundub olema 554-555FSB läheb ka külmaga kõrgemale veits?
Siis oleks lootust ka 5Ghz kanti Spi 1M jms lasta
Igatahes P5K ja voltmodid juba sellele valmis vaadatud Ei taha kalli DQ6 peal lasta. Pealegi tundub P5K olema moditult väga killer plaat.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 19.10.2007 18:20:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.10.2007 17:07:53
|
|
|
Õhuga on see väga hea sest me testisime sama nädala e6850 mis õhuga läks max 485fsb-d ja jääga läks äkki 532mhz. Tee siis oma järeldused.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
19.10.2007 17:26:48
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Õhuga on see väga hea sest me testisime sama nädala e6850 mis õhuga läks max 485fsb-d ja jääga läks äkki 532mhz. Tee siis oma järeldused.  |
See ongi uudis, mis kuulda tahtsin. Aga muidu mul pole õhk vaid vesi. Samas FSB osas erilist vahet ei ole. Loota võib siis ligi 600FSB
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
19.10.2007 18:05:21
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:09:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
19.10.2007 18:20:40
|
|
|
Lase mälu timingud alla ja lisa nt +0.3v ning proovi siis.
Ehk on mingid imelikud mälud, mis eriti ei kannata.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
19.10.2007 18:32:44
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.09.2013 09:09:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.10.2007 20:58:27
|
|
|
| Kristoferr kust kohast sa sellise eluka ostsid kui saladus pole?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.10.2007 21:02:21
|
|
|
Kuidas on võimalik, et nii odaval plaadil, nagu P35C-DS3R teeb Vcore selliseid trikke:
BIOSist:
1,3625V - 1,353 idle/1,357 load
1,4000V - 1,392 idle/1,395 load
1,4500V - 1,442 idle/1,445 load
Mõõdetud siis multimeetriga. Ülikahtlane, et plaadil, millel 95% tõenäosusega peaks olema vdroop, on load isegi suurem
CPU-Z, mis senimaani on mulle küllaltki usutavaid numbreid kuvanud, näitab vdroopiks ~0,03V(ka idle V on nõks madalam, kui BIOSist määratud).
Kõige nõmedam on asja juures see, et 101% tõest Vcore mõõtepunkti pole ma seni leidnud See praegune on P35-DS3R oma(mille puhul paljud räägivad, et Shamino oli selle plaadi vmodidega puusse pand...)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.10.2007 21:12:50
|
|
|
soft näitab mul vdroopiks 0,02V, polegi kõige hullem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.10.2007 21:21:44
|
|
|
| Kristoferr kas siis isegi sama nädala omad või?Kuidas seda nädalat vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.10.2007 21:22:56
|
|
|
rycyve, jah, isegi sama nädala prosed ei pruugi ühe head olla(st polegi prosesid, mis 1mhz pealt samasse auku klokkuvad)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
19.10.2007 21:35:36
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| Kristoferr kas siis isegi sama nädala omad või?Kuidas seda nädalat vaadata? |
Ei pruugi olla jah. Evil just rääkis, et nad katsetasid sama nädala prose mille fsb oli alla 500 õhuga.Minu prose FPO on L727A437. Koodi saad vaadata karbilt või prose pealt.
Roheline= aasta. ehk 2007
Punane= nädal ehk siis 27nädal
Sinine = Tootmisliin (kui ma nüüd rämedalt sellega puusse ei pannud ) Enamasti ongi A või B. Vahel ka muud tähed, näiteks F.
Viimased numbrid on ilmselt seerianumbrid vms.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
19.10.2007 23:26:57
|
|
|
Ise tegin odavama klassi prosega nats pulli
http://estliiga.planet.ee/failid/pildid/kell.JPG
osad jupid kasutaja symmi käest (toide ja video)
kordaja oli 7 ja FSB 520 üle selle brickis
EDIT: unustasin mainimata, et mälu volt oli +0.6 e. 2.4 v
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
19.10.2007 23:42:30
|
|
|
Mis see kood on, mis strikeri peaks clockgen'ni jaoks panema.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.10.2007 00:32:16
|
|
|
Endale sain G0(Q6600) prose, @3GHz tiksub stockiga, üle selle läheb northbridge liiga kuumaks. Mälud on 2,4-ga, ehk umbestäpselt DDR800. (FSB 333). Temperatuurid on coredel Everesti alusel 49-55. Mida soovitaksite tempide jälgimiseks 64bit Vista Ultimate all?
Boodib winni 3,6GHz aga Everesti testi lükates läheb temp kiiresti üles kuni 5min pärast resa.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
20.10.2007 10:33:10
|
|
|
| Everest töötab ka 64bitise Vista alla ideaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.10.2007 11:59:26
|
|
|
Olen kuulnud, et Everest näitab teibaid, praegu ma kasutangi Everesti muidu
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
20.10.2007 13:11:04
|
|
|
10kg kuivjääd ja 5h benchimist. Seekord üksi.
Kontakt oli kehv(liiga palju AS5) ja vana win. Kui uue win-i panen siis testin uuesti jääga sest prose peaks kaugemale minema, 3D ja 1M vahe on liiga väike.
http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=256433
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
20.10.2007 13:15:43
|
|
|
Evil, Palju 4,5GHz juures volti andsid?
Tubli töö ja normaalsed tulemused.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
20.10.2007 13:41:55
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Evil, Palju 4,5GHz juures volti andsid? |
Nii palju kui cpu-z näitab, lisama peab lihtsalt selle kui palju tavaliselt vdroop on.
| Kristoferr kirjutas: |
Njaa
Täitsa ok. aga kaardil oleks ka taht jääd näha |
Ma oleks ise ka tahtnud seda näha aga ei hakka kaarti retsima, hea kontakti pärast oleks pidanud shim-i ära võtma aga seda ma teha ei tahtnud.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
20.10.2007 13:59:05
|
|
|
Palju HWbotist punkte tuli?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
20.10.2007 16:10:24
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| Palju HWbotist punkte tuli? |
Lasin üles, umbes 70 punni tuli.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
21.10.2007 12:54:49
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| kella viie paiku saan proovida.. Arvan ise et mälud peetis. Kuna enne pangestus arvuti koguaeg migni 5minti töötas ja sis kiilus kinni.. Nii kui mälud panin 533mhz peale töötab arvuti juba tükk aega.. Arvuti hangumise sümptom võib olla mälu? |
Nii nüüd lõpuks sain teada mis arvutil viga,, Emaplaat on õhtal... kui mingi pinge peale panna 3d vms sis resa garanteeritud... Kas enam peebus seda 1k-st OC platet pole ? Oleks vaja mingit platet asemele millega ikka kellata ka saaks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
21.10.2007 12:59:45
|
|
|
Saad BSoD ? memtestiga mälu oled kontrollinud?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
21.10.2007 13:01:32
|
|
|
| nah kirjutas: |
Saad BSoD ? memtestiga mälu oled kontrollinud?  |
Kõik enda jupid panin gigabyte plate peale ja töötas kõik väga hästi OC ja kõik toimis, niikui panin enda emaplaadi peale asjad tagasi oli kõik peetis jälle..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
21.10.2007 13:04:15
|
|
|
| Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
21.10.2007 14:37:51
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ... |
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..
edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
21.10.2007 14:41:25
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| nah kirjutas: |
| Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ... |
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..
edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada |
palju sul koormust tal siis on, mul jookseb 500Fsb-ga lebolt rohkem pole proovind hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
21.10.2007 14:51:29
|
|
|
| haldo kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
| nah kirjutas: |
| Millisele gigabyte emmele, mul oli 650i kiibiga nii et andis mälule 0,05v vähem ja sain BSoD'e ja mälu erroreid, kui tõstsin volti siis kõik töötas normilt ... |
P35-DS3R. Läen proovin volti juurde anda..
edit: andsin mäludele väheke volti juurde ja suutis 3d-d jooksutada, aga kui väheke OC-d tegin ei suuda enam 3d-d jooksutada.. Tundub et plate ei suuda suuremaid koormusi välja kannatada |
palju sul koormust tal siis on, mul jookseb 500Fsb-ga lebolt rohkem pole proovind hetkel. |
vaatan et sul on see gigabyte plate aga mul sellega töötas ja P5N-e sli-ga ei tööta..
to nah stockis anda mäludele volti juurde sis töötab küll aga vaevalt ta stabiilne on. Ja kui lükkan FSB 333 ja mälud stocki ning voolu mäludele 2.085 prosele 1.45v ja sis pangestub jälle arvuti. Eeldan et emaplaat siiski ei kannata suurt pinget, toiteahelad perses vms äkki..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
21.10.2007 16:02:38
|
|
|
| Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
21.10.2007 16:50:40
|
|
|
palju p35-ds3r suudaks kuumust kannatada, mis selline normaalne temp full loadis võiks olla?
Ja 72C oleks q6600 OC's soovitatav piir?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
21.10.2007 17:25:18
|
|
|
| burnout kirjutas: |
| Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks? |
Gigabyte P35-DQ6 üks parimatest.
Muud P35 chipiga ja X38 mobod ka head.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.10.2007 20:29:34
|
|
|
Tahtsin küsida, et mis oleks max soovitatav mobo temp Gigabyte P35-DQ6 puhul? Hetkel full loadis läheb kuni 55 kraadi, see vist suht max kah? (60?)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
21.10.2007 20:43:53
|
|
|
kas see palju ei ole w mul ei ole üle 35 läinud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
21.10.2007 20:57:41
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Tahtsin küsida, et mis oleks max soovitatav mobo temp Gigabyte P35-DQ6 puhul? Hetkel full loadis läheb kuni 55 kraadi, see vist suht max kah? (60?) |
Mul oli ka load 50 kraadi,panin vaikse vendi peale puhuma ja nüüd load 40.
Krt suht kuum see P35,vaat,et kuumem,kui nvidia 680i.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.10.2007 20:59:34
|
|
|
Mul ka vanal platel oli 26-35, aga sellel enam mitte Näinud olen isegi kuni 65(Q6600@3,6GHz Stock cooleriga loadis, tuli ka resa )
Ma teen vist külje sisse augu, kust panen 120mm vendi puhuma mälude ja northbridge peale, ega muud üle ei jää. Vb ka BigTyp, mis kunagi tuleb, aitab veidi.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
21.10.2007 21:29:49
|
|
|
| Endal jookseb p35-Ds3r loadis 52C juurde.. mis Soovitatav piir on?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
21.10.2007 21:51:02
|
|
|
| Proovi parem mingi 80-90 mm vent panna puhuma mitte põhjasillale vaid videokaardi alla kasti poole vaadates siis alumisse vasakusse nurka emme suunas puhuma ja räägi meile ka mis juhtus.Endal oli selle tembiga sama häda nii vana 965 kui p35-ga.Arvan,et viga on videokaardi jahutuses mis läheb nendel 8800 seeriatel päris kuumaks ja kütavad northbridge tembi andurit mis minu üllatuseks ei asugi seal kus arvasin.Jõudsin selle järelduseni kui vahetasin vanal mobol 7900 kaardi 8800 vastu ja mobo temp tõusis umbes 8-10 kraadi. Tollel korral arvasin ,et mobo hakkab väsima nüüd ei arva nii.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.10.2007 21:54:41
|
|
|
Ma arvan, et alguses katsun radikat (sul ka P35-DQ6?)
Ja väikseid ventikaid põhimõtselt sellesse kasti ei pane. Ei taha omada lennukit. 120mm vendid@7V on tore küll
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
21.10.2007 22:03:13
|
|
|
| Mul on p35-ds4 ja ma pakun lihtsalt abi aga heale õhuvoolule leiab igaüks ise lahenduse.Tähtis on see kuhu suunata,et häirivale problale lahendus leida.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.10.2007 22:15:46
|
|
|
Ei, sul võib õigus olla, vaatab, tänud info eest muidu
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.10.2007 23:29:18
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| burnout kirjutas: |
| Milline on kõige parem emme HV kataloogist C2D ja C2Q kellamiseks? |
Gigabyte P35-DQ6 üks parimatest.
Muud P35 chipiga ja X38 mobod ka head. |
Asus P5K PREMIUM peaks ka hästi sobima.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
22.10.2007 18:12:01
|
|
|
soovitan ise p5k-d..
tegin just nv -l väikse OC, e4400 läks 3.9Ghz peale, hd2900pro tegi pea-aegu 22k punkte..pildid ja asjad ka, kuid teises windowsis(lukus seal)
kõik oli õhu peal..
edit: http://game.taig.ee/3d.png
viimati muutis Puma 22.10.2007 18:25:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
22.10.2007 18:12:33
|
|
|
| mul peaegu sama küsimus, millist emaplaati valida, kõvaks klokkimiseks. lisaks võiks ta olla SLI toega. ning eriti hea oleks kui ta suudaks lugeda ka 1200 MHz RAMe. proseks läeheb sinna peale E6850.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
22.10.2007 18:40:57
|
|
|
P5K-l on ju suht pisike jahutus peal kaua teda pinge all ju hoida ei saa, välimus ka selline koledavõitu Või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.10.2007 18:43:14
|
|
|
symmi, eksid, see heatpipe jahutus on parem, kui Gigabyte lärakas
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.10.2007 18:45:08
|
|
|
kellelgi oli just probleem voltidega ilma pencil modita?(Asus P5K)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|