Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 08.08.2007 12:58:56 vasta tsitaadiga

Ei tea mis kividega need A-Data extremed 1000+ olla võivad icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2007 13:04:23 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Ei tea mis kividega need A-Data extremed 1000+ olla võivad icon_question.gif
micron d9gmh vast, vähemalt EPP supported pulgad pidid olema
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.08.2007 22:28:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mcaff kirjutas:
Ei tea mis kividega need A-Data extremed 1000+ olla võivad icon_question.gif
micron d9gmh vast, vähemalt EPP supported pulgad pidid olema

See leht väidab, et D9GKX, D9GMH, ProMOS and Elpid
link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 23:09:55 vasta tsitaadiga

ProMOS pole suuremad asjad kivid. Minu OCZ-del need peal ,900 teeb 4-4-4-12 ja 1000 teeb 4-5-4-15. Max mhz on neil 1100 julmade timidega.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 23:12:55 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
ProMOS pole suuremad asjad kivid. Minu OCZ-del need peal ,900 teeb 4-4-4-12 ja 1000 teeb 4-5-4-15. Max MHz on neil 1100 julmade timidega.


vähemalt need ei sure.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 23:16:08 vasta tsitaadiga

Elus jah icon_biggrin.gif Millistel kividel siis oht surra ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2007 23:43:28 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Elus jah icon_biggrin.gif Millistel kividel siis oht surra ?


kogu see microni d9g** seeria kipub surema. leevendab voldi hoidmine max 2,1V ja peale puhuv ventikas.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 00:34:51 vasta tsitaadiga

Ah jutt või asi. palju tootjad annavad micronitele eluaegse garantii, mõnedele isegi kuni 2,35V

Need kes foorumites oma mälusid taga nutavad on nad lihtsalt surnuks volditanud ja nüüd ei saa garantiist uusi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 00:39:14 vasta tsitaadiga

Tahtsin sama öelda, OCZ'il mitmed mälud, millel def volt juba 2.2-2.3
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 10:17:51 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ah jutt või asi. palju tootjad annavad micronitele eluaegse garantii, mõnedele isegi kuni 2,35V

Need kes foorumites oma mälusid taga nutavad on nad lihtsalt surnuks volditanud ja nüüd ei saa garantiist uusi.


asi ei ole selles, et ei saaks uusi vastu. asi on selles, et kes viitsib seda RMA protsessi pidevalt läbi teha
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.08.2007 12:49:45 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ah jutt või asi. palju tootjad annavad micronitele eluaegse garantii, mõnedele isegi kuni 2,35V

Need kes foorumites oma mälusid taga nutavad on nad lihtsalt surnuks volditanud ja nüüd ei saa garantiist uusi.


asi ei ole selles, et ei saaks uusi vastu. asi on selles, et kes viitsib seda RMA protsessi pidevalt läbi teha
kui asi on turule lastud EPP järgi 2,2V
siis mis kuradipärast nad peaksid selle def voldi 2,2 peale panema, kui need kivid seda ei kannata icon_question.gif
kui mälud ei toeta EPP'd, siis võibolla tõesti pole 2,2V neile ette nähtud
aga adata extremed on igatahes EPP'ga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 13:00:15 vasta tsitaadiga

et mis point nüüd su jutus on; et kui lubatud 2,2 siis miks panna 2,2 kui saab panna 2,2 icon_rolleyes.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 13:03:49 vasta tsitaadiga

nad ei sure voldi pärast vaid niisama lampi. vanad g.skillid surid ka lampi ära, ei olnud neid klokitud ega midagi.
ja mitte ainult minul vaid lambil ja mõnel teisel ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.08.2007 13:52:37 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
et mis point nüüd su jutus on; et kui lubatud 2,2 siis miks panna 2,2 kui saab panna 2,2 icon_rolleyes.gif
minult küsid?
loe uuesti icon_wink.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 15:00:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
heikis kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Ah jutt või asi. palju tootjad annavad micronitele eluaegse garantii, mõnedele isegi kuni 2,35V

Need kes foorumites oma mälusid taga nutavad on nad lihtsalt surnuks volditanud ja nüüd ei saa garantiist uusi.


asi ei ole selles, et ei saaks uusi vastu. asi on selles, et kes viitsib seda RMA protsessi pidevalt läbi teha
kui asi on turule lastud EPP järgi 2,2V
siis mis kuradipärast nad peaksid selle def voldi 2,2 peale panema, kui need kivid seda ei kannata icon_question.gif
kui mälud ei toeta EPP'd, siis võibolla tõesti pole 2,2V neile ette nähtud
aga adata extremed on igatahes EPP'ga


natuke huvitavat lugemist: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=140870&highlight=kill

tsitaat:
Its not all about voltage...DRIVE is also real important, to much will do more damge than voltage ever will.

If you have a board with drive tweaks keep the drive as weak as you can keeping stability....the more drive you apply the more current you push thru the dimms and the more damage you do.


drivestrength=current=AMPs
Drive strength is quite literally the amperage provided @ the specified voltage.

Jama on see, et drive strengthi ei saa enamikel plaatidel määrata. DFI plaatidel näiteks saab. Asustel... vist mitte?


viimati muutis heikis 09.08.2007 15:03:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 15:01:17 vasta tsitaadiga

arvutikeskus annab oma komplektides olevatele Adatadele 2.45v et nad 1200mhz peal töötavad..
huvitav kaua need mälud elavad icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2007 04:39:00 vasta tsitaadiga

uus kit OCZ'te teevad 1220 Mhz@5-4-4-14 @ 2.4v Rohkem ei olegi proovinud hetkel.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 11.08.2007 19:53:46 vasta tsitaadiga

Sain ka hiljuti A-Data Extreme 1000+ kätte, mul tuli 1275Mhz 5-5-5-15 @ 2.4V üles, kuid winis pani millegi pärast pange, siiani pole rohkem viitsind jamada icon_razz1.gif
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.08.2007 20:36:14 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif

Võtsid radikad maha?

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 11.08.2007 20:52:55 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
zack kirjutas:
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif

Võtsid radikad maha?

Yep icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2007 22:12:14 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
AJ kirjutas:
zack kirjutas:
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif

Võtsid radikad maha?

Yep icon_razz.gif
tulid kergelt?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 12.08.2007 00:09:23 vasta tsitaadiga

Suhteliselt icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 11:28:24 vasta tsitaadiga

kaotasid eluaegse garantii mäludelt mis lampi surevad..
imho polnud just kõige parem mõte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 13:49:55 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Sain ka hiljuti A-Data Extreme 1000+ kätte, mul tuli 1275Mhz 5-5-5-15 @ 2.4V üles, kuid winis pani millegi pärast pange, siiani pole rohkem viitsind jamada icon_razz1.gif
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif


mul sama mälu, kive ei tea aga samal timmidel 1250Mhz peal 2,3v präägu ning prime95 jookseb prääga juba 10-15min stabiilselt 8)

E: komb on mõttekam lasta kas
800Mhz 3.3.3.15 või
1000Mhz 4.4.4.15 või
1200Mhz 5.5.5.15 icon_question.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 14.08.2007 20:18:26 vasta tsitaadiga

Ei hakka uut teemata tegema, kirjutan enda mure siis siia.

Sai siis soetatud adata ddr2 1000+ extreme edition, aga bios ja muud targad programmid näitavad, et mälud töötavad 800Mhz peal. Millest on see tingitud? Prose on intel e2160@1.8GHz, hetkel veel klokkinud ei ole. Emaplaat on gigabyte p35-ds3.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 20:32:06 vasta tsitaadiga

biosest pead kiiruse ja timingud m22rama

edit
sul prose fsb 200mhz, bioses system memory multiplier yle 4.0 ei saa vast t6sta, nii et selle fsb juures on maksimum m2lu kiirus 800mhz

selleks, et m2lu saaksid 1000mhz peal t88le pead prose fsb v2hemalt 250mhz peale kellama
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 14.08.2007 20:36:46 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
zack kirjutas:
Sain ka hiljuti A-Data Extreme 1000+ kätte, mul tuli 1275Mhz 5-5-5-15 @ 2.4V üles, kuid winis pani millegi pärast pange, siiani pole rohkem viitsind jamada icon_razz1.gif
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif


mul sama mälu, kive ei tea aga samal timmidel 1250Mhz peal 2,3v präägu ning prime95 jookseb prääga juba 10-15min stabiilselt 8)

E: komb on mõttekam lasta kas
800Mhz 3.3.3.15 või
1000Mhz 4.4.4.15 või
1200Mhz 5.5.5.15 icon_question.gif

1000Mhz 4-4-4-15 ning ma arvan, et selle peal ka stabiilsus ok. Kuigi ma jooksutaks pigem juba 4-4-4-12 icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2007 21:29:50 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
feliks05 kirjutas:
zack kirjutas:
Sain ka hiljuti A-Data Extreme 1000+ kätte, mul tuli 1275Mhz 5-5-5-15 @ 2.4V üles, kuid winis pani millegi pärast pange, siiani pole rohkem viitsind jamada icon_razz1.gif
Peal muidugi D9GMH kivid icon_smile.gif


mul sama mälu, kive ei tea aga samal timmidel 1250Mhz peal 2,3v präägu ning prime95 jookseb prääga juba 10-15min stabiilselt 8)

E: komb on mõttekam lasta kas
800Mhz 3.3.3.15 või
1000Mhz 4.4.4.15 või
1200Mhz 5.5.5.15 icon_question.gif

1000Mhz 4-4-4-15 ning ma arvan, et selle peal ka stabiilsus ok. Kuigi ma jooksutaks pigem juba 4-4-4-12 icon_wink.gif
mul oli 1200MHz 5-5-5-15 kiirem kui 1000-4-4-4-12
isegi 1110-5-5-5-15 on kiirem
prosel on fsb sein suht madalal, seega üle 1100 hetkel suurt lasta ei saa neid mälusi icon_sad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 21:31:49 vasta tsitaadiga

1200 mhz 5-4-4- adata xtreme *icon_smile.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 21:35:37 vasta tsitaadiga

Reeglina on rakendustes 1T ~ 900 kiirem kui 2T ~1200.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 22:06:02 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
1200 MHz 5-4-4- adata xtreme *icon_smile.gif

anna peentimme ja ning räägi voldist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2007 22:18:00 vasta tsitaadiga

mul ei suuda 2,3V peal 1110MHz'gi 5-4-4 joosta icon_confused.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 22:24:19 vasta tsitaadiga

mul üldse kalavad nood.. maybe dfi biosi kala aga jah...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 14.08.2007 22:41:37 vasta tsitaadiga

Mina sain 1075Mhz 5-4-4-12 @ 2.3V stabiilselt jooksma, rohkem pole veel proovinud, ootan ära kuni saan parema mobo kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2007 22:53:46 vasta tsitaadiga

kui 2,3 ei suuda, anna 2,4. icon_lol.gif Valisin OCZ just selle pärast, et saab voltide skaala vabalt lõppu lükata ilma, et garantii kaoks. Samas peaks sama kivi peal olema, kui täiesti lõdvade dimmidaga proovida, peaks ka 1300 kukkuma (praegu 5-5-5-15@1270).
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 03:02:51 vasta tsitaadiga

testin siin adata extremesid 1000+
sellised tulemused mul 2,5v peal
1330mhz 5,5,5,15
1210mhz 4,4,4,15
950 mhz 3.3.3.15

need tegid SPi 1M ära
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 16.08.2007 07:08:31 vasta tsitaadiga

Päris head settingud thumbs_up.gif
Kuidas nii palju volti said anda? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 16.08.2007 09:18:23 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Päris head settingud thumbs_up.gif
Kuidas nii palju volti said anda? icon_razz1.gif

Enamus normaalsemaid mobosi oskab volti anda, isegi Intel annab kuni 2,8V modidetta.
Ma katsetasin 4x512MB varianti Asus P5K-l. Mäludeks olid 2tk Team DDR800 (D9 GMH) ja 2tk Gskill-e, ka samade kividega.
Töötasid ilusti, max kellad, millega sai veel 1M tehtud oli 675MHz (1350) taiminguteks CL5-5-5-12/2,55V
DDR800 CL3-3-3 ja DDR1200 CL4-4-4 toimisid kah ja tundusid stabiilsed.
Lähiajal peaks saama kätte 2x1GB A-Data 800+ Overclock Extreme Edition klotsid- need on ilmselt samade kividega.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 15:27:53 vasta tsitaadiga

Mul Asus P5N-E SLI ja Adata 1066+ extreme mälu (1gb hetkel)
probleem siis selline, et kuigi biosest on määratud 4-4-4-12-2T, siis 1066 mhz sätte peal (biosist) viskab mälud 800 mhz 5-5-5-18-1T peale..
Kui panna fsb 1066 ja mälu 1000, siis on timid õiged...

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 15:20:17 vasta tsitaadiga

Jaan, räägi, kuda 800+ klokkuvad?
leidsin netiavarustest sellise info:
MIQVD1A16 -> Microns
ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons
ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas

võimalus osta ADQVD1A16 tähistusega mälud(800+), aga tahaks kindel olla, kuda need relabeled kivid käituvad icon_razz.gif

Kas keegi teab 1000+ ja 1066+ saadavuse kohta eestis? ATFis 800+ on kohal
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 22:06:42 vasta tsitaadiga

arvutikeskuses peaks olema/tulema...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 22:12:01 vasta tsitaadiga

Arvutikeskuses on 667+, ATFis 800+. Helistasin täna ATFi ja öeldi, et ei tea millal ja kas üldse neid 1000+ ja 1066+ tuleb icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 22:25:06 vasta tsitaadiga

mnjaa, sain viimasel hetkel kätte tundub icon_smile.gif 1066+, viimase odava hinnaga, kaks nädalat hiljem on hinnakirja järgi 1k kallimad paari kohta..
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2007 23:19:59 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
mnjaa, sain viimasel hetkel kätte tundub icon_smile.gif 1066+, viimase odava hinnaga, kaks nädalat hiljem on hinnakirja järgi 1k kallimad paari kohta..
norm thumbs_up.gif saab ehk vanad tavalised norm hinnaga maha parseldada banana_dance.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 07:42:50 vasta tsitaadiga

Millise progega saaks mälude volti vaadata peale biose?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 13:27:31 vasta tsitaadiga

2x1GB A-Data Vitesta Extreme Edition 800+ tänasest minu arvutis 8)
http://ceemic.pri.ee/c2d/SPD.JPG

630MHz@5-5-5-15@2,35V kannatas veel Spii1M
535MHz@4-4-4-12@2,35V kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:09:09 vasta tsitaadiga

Võib tunduda loll küsimus, aga kuidas aru saada, et mälu rohkem kellamist ei kannata? Temperatuuri ei ole tal ju? Seega arvatavasti mingi programmiga? mida soovitate kasutada testimiseks.
Samas kuna muuta neid sätteid ja palju muuta
DDR2 2x1GB XMS2-6400C4 Corsair mäludeks( 4-4-4-12). Emaks p35-ds3r
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:15:08 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
2x1GB A-Data Vitesta Extreme Edition 800+ tänasest minu arvutis 8)
http://ceemic.pri.ee/c2d/SPD.JPG

630MHz@5-5-5-15@2,35V kannatas veel Spii1M
535MHz@4-4-4-12@2,35V kah thumbs_up.gif



Pole erilist kahtlust mis kivid neil pulkadel peal on icon_biggrin.gif . Täpselt need, mis ma arvasingi olevat icon_razz1.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:16:14 vasta tsitaadiga

Kristoferr, hetkel ei viitsi radikaid maha kakkuda, aga peaks olema relabled(Micron D9) kivid...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 15:44:59 vasta tsitaadiga

Pidi liikuma ka D7 kividega ja klokkuvus on samasse auku. Ise ei ole neist (D7'st) eriti rohkem kuulnud.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.