|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 21:56:00
MSN-i kaudu filede saatmine?? |
|
|
mul on starman yhendus ja ei saa saata
We could not send this file because the connection is blocked. Please contact your network administrator or Internet service provider; they may be able to enable file transfers.
Ütleb nii aga kas on asi firewaalis mis 98 all peal on v6i ongi starman selline puuekas et ei saa?
oleks tore kui keegi aitax!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 22:19:00
|
|
|
| Starmaniga saab vabalt saata ja probleem on justnimelt sinu firewallis. Enne kui virisema tulla, peaks äkki proovima neid asju, mida isegi taipad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
22.10.2002 22:24:00
|
|
|
Kusjuures mul ET kontor ja ei saa samuti faile saata.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:26:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.10.2002 22:19 ihvike kirjutas:
Starmaniga saab vabalt saata ja probleem on justnimelt sinu firewallis. Enne kui virisema tulla, peaks äkki proovima neid asju, mida isegi taipad.
|
OK,kõigepealt loe kümneni ja siis vasta mu küsimusele ole nii hea!Ma piisavalt tainas et ei oska 98 all firewalli maha v6tta äkki oleksid nii hea ja õpetaxid mind?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
22.10.2002 22:34:00
|
|
|
millist tulemyyri proget sa kasutad? zonealarm? norton? igatahes pead sa selle proge lihtsalt prooviks kinni panema ja siis testima, kas see failide saatmise asi funkab
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
22.10.2002 22:37:00
|
|
|
by default pole 98l miskit firewalli...
on sellel starmani yhendusel ikka pordid lahti?
_________________
There are 10 kind of people: the ones who understand binary and the others who dont
[ Seda sõnumit muutis: Demon on 22.10.2002 22:38 ]
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:37:00
|
|
|
Asi selles ongi,et ei ole mul mingit programmi (firewalliks )installitud arvasin/arvan et Win98-l by default see firewall pial?Või ma exin?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:40:00
|
|
|
Vot ei tea kas starmanil pordid lahti ja kust ma seda tiada saan ja kui ma sinna näiteks helistax ja käsix maha v6ta kas nad siis seda ka teevad?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
22.10.2002 22:43:00
|
|
|
STFW ehk Search The F*ing Web
mine starmani lehele ning vaata oma yhenduse alt j2rgi, kas seal r22gitakse midagi portide suletusest/avatusest
see pole eriti keeruline, saad hakkama küll
ma meelega ei tee seda sinu eest 2ra
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 22:44:00
|
|
|
| Starmani ühendustel, kaasaarvatud ka MINI-l on pordid lahti. Mingit default firewalli ei ole 98-l peal. Võibolla tegeled neti jagamisega?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:46:00
|
|
|
Kle seal küll mitte miskit ortidest juttu ei ole!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:48:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.10.2002 22:44 ihvike kirjutas:
Starmani ühendustel, kaasaarvatud ka MINI-l on pordid lahti. Mingit default firewalli ei ole 98-l peal. Võibolla tegeled neti jagamisega?
|
Kle IHVIKE tegelen jah neti jagamisega kas see segab midagi ja mis ma tegema oian et ma saata saaks?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 22:51:00
|
|
|
| Neti jagamine ongi see vigur, mis defaultina kõik pordid kinni lükkab. Kas kasutad mingit eraldi netijagamiprogrammi nagu näiteks winroute või windowsi internet connection sharingut?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 22:54:00
|
|
|
WIN-i enda ICS-i kasutan!
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 22:57:00
|
|
|
link :: ICS Configuration 1.5
Sel juhul on vaja niisugust programmi:
Ma ise selle programmiga kuigi põhjalikult tegelenud ei ole. Soovitan tõsiselt help-i läbi lugeda.
Asi mida sa saavutama pead on port mapping pordile 6891 TCP. Ja IP aadressiks tuleb panna selle arvuti väline IP, mille pealt faile saata tahad.
[ Seda sõnumit muutis: ihvike on 22.10.2002 22:57 ]
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 23:08:00
|
|
|
Nojah aga sinu antud lingilt ei saa tirida
Asi ei saaservuga yhendust or smth!
ja kas selle proge nimi ongi ICS 1.5?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 23:18:00
|
|
|
link :: ICS configuration 1.5
Uhhh, mina millegi pärast saan selle vabalt kätte.
No olrait, võta siis siit.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2002 23:29:00
|
|
|
Sorry kui ma su päris närvi ajan!Aga maei saa sellest programmist eriti aru,kuna seal ei ole mingitest portidest juttugu ja "Help/Readme ming ka ei aidanud äkki oskd miskit tarka öelda?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
22.10.2002 23:56:00
|
|
|
link :: Selline asi
Njah, paras keberniit on see ICS, aga ehk saab ikka kuidagi tehtud. Niisiis, on vaja tõmmata veel üks väike jublakas (lingilt). See seivi endale kuhugi kõvakettale ära. Seejärel ava see ICS Configuration ja klõpsa Import ja seejärel juhata asi selle failini. Ja siis otsi see (MSN Messenger) sealt listist üles ja klõpsa edit. Siis peaks saama kusagile IP kirjutada. Sinna võid proovida nii välist aadressi (seda, mis Starmani poolt tuleb) kui ka sisemist, 192.168.0.x. Lõpuks veel Enable sellele samale MSN messengerile seal listis ja võib loota, et hakkab tööle. Kui ei hakka, siis kirjuta, ehk kuidagi saab ikka tööle.
PS. Practicallynetworked ütleb abiks nii:
open ICS Configuration
Import the mapping (see on see MSN_Messenger.ics fail (you can do this by double clicking on the map file if you have V1.2 or greater)
Use ICS Configuration to change the mapping Target to the IP address of the computer that you want to map.
Reboot your system.
[ Seda sõnumit muutis: ihvike on 23.10.2002 00:01 ]
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.10.2002 13:20:00
|
|
|
Ohh,normaalne tegin täpselt ihvikese õpetuse järgi ja saadab asju nagu vana mees!
Suur tänu sulle IHVIKE ja
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mohbu
HV vaatleja
liitunud: 03.09.2002
|
23.10.2002 18:59:00
|
|
|
Kas keegi äkki teab mida teha et väikekontoriga ka faile vahetada ja läbi neti mikriga rääkida saaks.
Mul sama asi et ise vastu saan võtta aga saata ei saa.
Asi ka jagatud,aga mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
23.10.2002 21:47:00
|
|
|
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
23.10.2002 22:46:00
|
|
|
| tsitaat: |
23.10.2002 18:59 mohbu kirjutas:
Kas keegi äkki teab mida teha et väikekontoriga ka faile vahetada ja läbi neti mikriga rääkida saaks.
Mul sama asi et ise vastu saan võtta aga saata ei saa.
Asi ka jagatud,aga mida teha?
|
Kui jagatud ICS-iga, siis asi täpselt nii nagu ülevalpool kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
23.10.2002 22:48:00
|
|
|
| tsitaat: |
23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!
|
Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
23.10.2002 23:38:00
|
|
|
link :: ruuter siis ise selline
| tsitaat: |
23.10.2002 22:48 ihvike kirjutas:
| tsitaat: |
23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!
|
Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.
|
tark mees ehk aitab ka ühe zyxeli prestige 304 ümber konfida?
ma seal neid porte keeranud igatpidi kuid ei saa ikka sõbraga rääkida, faile laseb saata niisama ka (ühendus siis kodu-töö adsl), panin sinna numbrid 5004-bla bla (kuskilt leidsin) kuid ei midagi , proovida sai ka muid numbreid kuid ei. kuid niikui ruuteri vahelt võtsin siis kohe toimis ( sai rääkida). Kuid nüüd naabrimees ilma netita
Ning ei saa ka mainimata jätta et peale pikka pusimist saime asja ikka nii moodi tööle et tema mind kuuleb kuid mina teda mitte . Mida veel keerata ja kuhu?????
Aidake targad?
_________________
No mis siin enam rääkida , kõik niigi selge
[ Seda sõnumit muutis: tomacce on 23.10.2002 23:41 ]
[ Seda sõnumit muutis: tomacce on 24.10.2002 01:19 ]
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.10.2002 08:26:00
|
|
|
Ja nagu ma avastasin siis mul ja naabril on omavahel saatmine mingi eriti kiire NAgu lanis vist
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
27.10.2002 15:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
23.10.2002 22:48 ihvike kirjutas:
| tsitaat: |
23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!
|
Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.
|
väga tore...tuleb välja et ET pole manuaali mulle jätnud...võtsid endaga kaasa selle raamatu
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ponx
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
24.02.2003 22:46:02
|
|
|
ikka ja jälle vana teema üles
(lugesin muidu kõik teemad läbi aga seda, et sisevõrgus omavahel saatmine ebaõnnestub.. silma ei hakanud) msn messenger 5
nimelt sisevõrgus (starman) sõber saab faile saata ja ma vastu võtta aga vastupidi pole võimalik.
zonealarmile tegin shutdown ja ikka midagist.. (netti jagame kastiga millel linux peal jookseb aga see ei tohiks ju sisemist võrku mõjutada, pealegi kui üks meist saab saata jne.)
win2000
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
24.02.2003 23:25:13
|
|
|
Mõlemad omavad eraldi starmani ühendust? Kui nii, siis pole ju tegu sisevõrguga, mõlematel on avalik IP aadress. Ja kui oled veendunud, et sinu poolel ei ole port 6891 suletud, siis ilmselt sinu masin teatab teisele poolele vale ip aadressi - sinu võrgukaardi IP aadressi. Peaks aga teatama sinu kaabelmodemi välise IP aadressi.
Mis messenger on teisel poolel? Proovi saata windows messengeriga. Kaks messengeri saab vabalt korraga käivitada, ainult sisse logida ei saa ühe ja sama nimega mõlemas korraga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ponx
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2002
|
25.02.2003 01:33:33
|
|
|
ei ei ... me sama liini otsas ikka (kui ma õigesti aru saan )
hub jagab ühenduse kolmeks (mina + veel kaks )
sõber on XP-(tulemüür on maas) otsas ja mul 2000 ... kas see määrab midagi ?
proovisin nii et 2000 .. 2000-ga töötab kõik ideaalselt aga kui win2000 tahab xp-le saata siis ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
25.02.2003 22:10:39
|
|
|
Ma pole küll sellist varianti proovinud aga arvan, et LAN-is lingi saatmine peaks töötama:
Jaga omas arvutis see kaust välja, kus saadetavad filed asuvad; Otsi Network Neightborhoodiga omast arvutist see fail üles, vali properties ja sealt copi selle faili aadress ja paste see messengeri aknasse. Ei saa kahjuks ise praegu proovida...
viimati muutis kfl 20.03.2003 14:06:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
19.03.2003 12:07:11
|
|
|
| ???sama värk töötab ka atlas koduga???
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
19.03.2003 18:06:21
|
|
|
krt....mul ka sama jama
lugesin küll seda puudutavad teemad läbi,aga ei saanud eriti targemaks
niisis ennem oli mul 98 ja sai faile saata. nüüd on XP ja ei saa. Peal on messenger 5.0. Seda mis yhendus on täpselt ei tea, sest maja all on interneti kohvik ja sealt on net mulle ja veel 3'le inimesele jagatud. Selle firewall linnukese võtsin ära, aga midagi ei toimunud. Võibolla asi selles et mu IP on mingi suvaline sisevõrgu poolt antud.....mingis teemas oli räägitud, aga ei saanud päris täpselt aru Ehk oskab keegi aidata
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
19.03.2003 18:10:12
|
|
|
| tegelt sain asja tööle......ei tea isegi kuidas.....aga nüüd töötab
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
23.03.2003 20:54:50
|
|
|
| Mul nii et Messenger 4.7 saan saata ja vastu võtta ilma mingi eelneva jamamiseta aga 5.0 ei saa saata anit vastu võtta. Loogi et kasutan 4.7. Ühendus Kodutöö
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
14.04.2003 11:35:55
|
|
|
| MSNiga failide saatmine EELDAB seda, et MÕLEMA poole firewall laseks sellel sündida. sellest vähe kasu kui sinu FW laseb failil välja minna, tema oma sisse ei lase ja vice versa.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
14.04.2003 15:17:02
|
|
|
krt mai saa ikkagi aru....kas atlas kodu ga saab kaa kuidagi failide saatmist teostada või mitte
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
14.04.2003 21:29:25
|
|
|
| escucha kirjutas: |
krt mai saa ikkagi aru....kas atlas kodu ga saab kaa kuidagi failide saatmist teostada või mitte  |
Kas ma saan vastust või ei saa
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.04.2003 21:33:16
|
|
|
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
14.04.2003 21:39:09
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi. |
no selge tänan....vähemalt konkreetne vastus
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fre:zer
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2002
|
07.05.2003 16:12:50
|
|
|
| mul selline mure, et oleks vaja saata läbi msn-i fail teise arvutisse. endal nett jagatud linuxi rondiga ja seal on pordid avatud aga kui tahan saata tüübile kellel on adsl jagatud, siis viskab errori, et ei saa saata. kas siis asi on sellest, et tal on jagatud nett ning pordid on tal kinni.?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
07.05.2003 16:26:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi. |
Mis tähendab, et ei saa saata koduga???
Mul on Atlas ADSL kodu ja saadab väga edukalt MSN 5ega.
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.05.2003 16:47:35
|
|
|
kui te ruutri taga, siis tehke pordid lahti. tavaliselt on selleks mingi graafiline kasutajaliides, kas siis proge või lähete IE kaudu sisse. näiteks http://192.168.1.254 ja sealt saab Virtual Server'i alt konfida. oleneb muidugi ruuterist. ma pidasin silmas TrendNet'i toodangut. aga eks see kõigil enam-vähem yhtemoodi. peace!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fre:zer
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2002
|
07.05.2003 18:39:01
|
|
|
a asi teada nüüd.asi oligi selles, et ta oli ruuteri taga millel olid pordid kinni. nüüd asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
07.05.2003 18:45:30
|
|
|
| tenkiller kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi. |
Mis tähendab, et ei saa saata koduga???
Mul on Atlas ADSL kodu ja saadab väga edukalt MSN 5ega. |
räägi lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
07.05.2003 20:34:58
|
|
|
Just ükspäev ma saatsin msn'i kaudu venna arvutisse selle MSN Plus! imeil on küll net jagatud, aga saata sai, ma ei usu, et seal see asi muudmoodi käis(vaevalt, et läbi lan'i)
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|