Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  MSN-i kaudu filede saatmine?? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 21:56:00 MSN-i kaudu filede saatmine?? vasta tsitaadiga

mul on starman yhendus ja ei saa saata icon_sad.gif

We could not send this file because the connection is blocked. Please contact your network administrator or Internet service provider; they may be able to enable file transfers.

Ütleb nii aga kas on asi firewaalis mis 98 all peal on v6i ongi starman selline puuekas et ei saa?
oleks tore kui keegi aitax!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 22:19:00 vasta tsitaadiga

Starmaniga saab vabalt saata ja probleem on justnimelt sinu firewallis. Enne kui virisema tulla, peaks äkki proovima neid asju, mida isegi taipad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:24:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul ET kontor ja ei saa samuti faile saata.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:26:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.10.2002 22:19 ihvike kirjutas:
Starmaniga saab vabalt saata ja probleem on justnimelt sinu firewallis. Enne kui virisema tulla, peaks äkki proovima neid asju, mida isegi taipad.


OK,kõigepealt loe kümneni ja siis vasta mu küsimusele ole nii hea!Ma piisavalt tainas et ei oska 98 all firewalli maha v6tta äkki oleksid nii hea ja õpetaxid mind?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2002 22:34:00 vasta tsitaadiga

millist tulemyyri proget sa kasutad? zonealarm? norton? igatahes pead sa selle proge lihtsalt prooviks kinni panema ja siis testima, kas see failide saatmise asi funkab
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2002 22:37:00 vasta tsitaadiga

by default pole 98l miskit firewalli...
on sellel starmani yhendusel ikka pordid lahti?
_________________
There are 10 kind of people: the ones who understand binary and the others who dont

[ Seda sõnumit muutis: Demon on 22.10.2002 22:38 ]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:37:00 vasta tsitaadiga

Asi selles ongi,et ei ole mul mingit programmi (firewalliks )installitud arvasin/arvan et Win98-l by default see firewall pial?Või ma exin?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:40:00 vasta tsitaadiga

Vot ei tea kas starmanil pordid lahti ja kust ma seda tiada saan ja kui ma sinna näiteks helistax ja käsix maha v6ta kas nad siis seda ka teevad?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.10.2002 22:43:00 vasta tsitaadiga

STFW ehk Search The F*ing Web
mine starmani lehele ning vaata oma yhenduse alt j2rgi, kas seal r22gitakse midagi portide suletusest/avatusest
see pole eriti keeruline, saad hakkama küll
ma meelega ei tee seda sinu eest 2ra icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 22:44:00 vasta tsitaadiga

Starmani ühendustel, kaasaarvatud ka MINI-l on pordid lahti. Mingit default firewalli ei ole 98-l peal. Võibolla tegeled neti jagamisega?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:46:00 vasta tsitaadiga

Kle seal küll mitte miskit ortidest juttu ei ole!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:48:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.10.2002 22:44 ihvike kirjutas:
Starmani ühendustel, kaasaarvatud ka MINI-l on pordid lahti. Mingit default firewalli ei ole 98-l peal. Võibolla tegeled neti jagamisega?


Kle IHVIKE tegelen jah neti jagamisega kas see segab midagi ja mis ma tegema oian et ma saata saaks?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 22:51:00 vasta tsitaadiga

Neti jagamine ongi see vigur, mis defaultina kõik pordid kinni lükkab. Kas kasutad mingit eraldi netijagamiprogrammi nagu näiteks winroute või windowsi internet connection sharingut?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 22:54:00 vasta tsitaadiga

WIN-i enda ICS-i kasutan!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 22:57:00 vasta tsitaadiga

link :: ICS Configuration 1.5

Sel juhul on vaja niisugust programmi:

Ma ise selle programmiga kuigi põhjalikult tegelenud ei ole. Soovitan tõsiselt help-i läbi lugeda.
Asi mida sa saavutama pead on port mapping pordile 6891 TCP. Ja IP aadressiks tuleb panna selle arvuti väline IP, mille pealt faile saata tahad.

[ Seda sõnumit muutis: ihvike on 22.10.2002 22:57 ]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 23:08:00 vasta tsitaadiga

Nojah aga sinu antud lingilt ei saa tirida icon_sad.gif
Asi ei saaservuga yhendust or smth!
ja kas selle proge nimi ongi ICS 1.5?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 23:18:00 vasta tsitaadiga

link :: ICS configuration 1.5

Uhhh, mina millegi pärast saan selle vabalt kätte.
No olrait, võta siis siit.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 23:29:00 vasta tsitaadiga

Sorry kui ma su päris närvi ajan!Aga maei saa sellest programmist eriti aru,kuna seal ei ole mingitest portidest juttugu ja "Help/Readme ming ka ei aidanud icon_sad.gif äkki oskd miskit tarka öelda?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.10.2002 23:56:00 vasta tsitaadiga

link :: Selline asi

Njah, paras keberniit on see ICS, aga ehk saab ikka kuidagi tehtud. Niisiis, on vaja tõmmata veel üks väike jublakas (lingilt). See seivi endale kuhugi kõvakettale ära. Seejärel ava see ICS Configuration ja klõpsa Import ja seejärel juhata asi selle failini. Ja siis otsi see (MSN Messenger) sealt listist üles ja klõpsa edit. Siis peaks saama kusagile IP kirjutada. Sinna võid proovida nii välist aadressi (seda, mis Starmani poolt tuleb) kui ka sisemist, 192.168.0.x. Lõpuks veel Enable sellele samale MSN messengerile seal listis ja võib loota, et hakkab tööle. Kui ei hakka, siis kirjuta, ehk kuidagi saab ikka tööle.

PS. Practicallynetworked ütleb abiks nii:
open ICS Configuration

Import the mapping (see on see MSN_Messenger.ics fail (you can do this by double clicking on the map file if you have V1.2 or greater)

Use ICS Configuration to change the mapping Target to the IP address of the computer that you want to map.

Reboot your system.


[ Seda sõnumit muutis: ihvike on 23.10.2002 00:01 ]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2002 13:20:00 vasta tsitaadiga

Ohh,normaalne tegin täpselt ihvikese õpetuse järgi ja saadab asju nagu vana mees! icon_biggrin.gif
Suur tänu sulle IHVIKE ja icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mohbu
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2002




sõnum 23.10.2002 18:59:00 vasta tsitaadiga

Kas keegi äkki teab mida teha et väikekontoriga ka faile vahetada ja läbi neti mikriga rääkida saaks.
Mul sama asi et ise vastu saan võtta aga saata ei saa.
Asi ka jagatud,aga mida teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2002 21:47:00 vasta tsitaadiga

Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 23.10.2002 22:46:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

23.10.2002 18:59 mohbu kirjutas:
Kas keegi äkki teab mida teha et väikekontoriga ka faile vahetada ja läbi neti mikriga rääkida saaks.
Mul sama asi et ise vastu saan võtta aga saata ei saa.
Asi ka jagatud,aga mida teha?

Kui jagatud ICS-iga, siis asi täpselt nii nagu ülevalpool kirjas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 23.10.2002 22:48:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!

Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 23.10.2002 23:38:00 vasta tsitaadiga

link :: ruuter siis ise selline

tsitaat:

23.10.2002 22:48 ihvike kirjutas:
tsitaat:

23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!

Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.


tark mees ehk aitab ka ühe zyxeli prestige 304 ümber konfida?

ma seal neid porte keeranud igatpidi kuid ei saa ikka sõbraga rääkida, faile laseb saata niisama ka (ühendus siis kodu-töö adsl), panin sinna numbrid 5004-bla bla (kuskilt leidsin) kuid ei midagi , proovida sai ka muid numbreid kuid ei. kuid niikui ruuteri vahelt võtsin siis kohe toimis ( sai rääkida). Kuid nüüd naabrimees ilma netita icon_sad.gif

Ning ei saa ka mainimata jätta et peale pikka pusimist saime asja ikka nii moodi tööle et tema mind kuuleb kuid mina teda mitte . Mida veel keerata ja kuhu?????

Aidake targad?

_________________
No mis siin enam rääkida icon_smile.gif , kõik niigi selge

[ Seda sõnumit muutis: tomacce on 23.10.2002 23:41 ]

[ Seda sõnumit muutis: tomacce on 24.10.2002 01:19 ]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2002 08:26:00 vasta tsitaadiga

Ja nagu ma avastasin siis mul ja naabril on omavahel saatmine mingi eriti kiire icon_biggrin.gif NAgu lanis vist icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2002 15:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

23.10.2002 22:48 ihvike kirjutas:
tsitaat:

23.10.2002 21:47 bush kirjutas:
Mul väikekontori ADSL jagatud 4-le ruutrti kaudu.Kõik porid kinni faile saata ei saa.1)Kuidas pordid lahti saaks(ma ei saa multiplayerit üldse mängida)
2)Kas pean sama asja kasutama mis eelnevas jutus...?Või on mingi eraldi conf.Serverit vahel pole.
Help!



Ruuteri konfi kallale pead pääsema, seda uuri manuaalist järgi. Failide saatmise port on 6891, nagu ülevalpool kirjas. Multiplayer'i pordid peaks olema UDP peal, millised, see oleneb juba mängust.
väga tore...tuleb välja et ET pole manuaali mulle jätnud...võtsid endaga kaasa selle raamatu

Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 24.02.2003 22:46:02 vasta tsitaadiga

ikka ja jälle vana teema üles icon_redface.gif
(lugesin muidu kõik teemad läbi aga seda, et sisevõrgus omavahel saatmine ebaõnnestub.. silma ei hakanud) msn messenger 5

nimelt sisevõrgus (starman) sõber saab faile saata ja ma vastu võtta aga vastupidi pole võimalik.
zonealarmile tegin shutdown ja ikka midagist.. (netti jagame kastiga millel linux peal jookseb aga see ei tohiks ju sisemist võrku mõjutada, pealegi kui üks meist saab saata jne.)

win2000
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 24.02.2003 23:25:13 vasta tsitaadiga

Mõlemad omavad eraldi starmani ühendust? Kui nii, siis pole ju tegu sisevõrguga, mõlematel on avalik IP aadress. Ja kui oled veendunud, et sinu poolel ei ole port 6891 suletud, siis ilmselt sinu masin teatab teisele poolele vale ip aadressi - sinu võrgukaardi IP aadressi. Peaks aga teatama sinu kaabelmodemi välise IP aadressi.
Mis messenger on teisel poolel? Proovi saata windows messengeriga. Kaks messengeri saab vabalt korraga käivitada, ainult sisse logida ei saa ühe ja sama nimega mõlemas korraga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 25.02.2003 01:33:33 vasta tsitaadiga

ei ei ... me sama liini otsas ikka (kui ma õigesti aru saan icon_razz.gif )

hub jagab ühenduse kolmeks (mina + veel kaks )

sõber on XP-(tulemüür on maas) otsas ja mul 2000 ... kas see määrab midagi ?

proovisin nii et 2000 .. 2000-ga töötab kõik ideaalselt aga kui win2000 tahab xp-le saata siis ei lase.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 25.02.2003 22:10:39 vasta tsitaadiga

Ma pole küll sellist varianti proovinud aga arvan, et LAN-is lingi saatmine peaks töötama:
Jaga omas arvutis see kaust välja, kus saadetavad filed asuvad; Otsi Network Neightborhoodiga omast arvutist see fail üles, vali properties ja sealt copi selle faili aadress ja paste see messengeri aknasse. Ei saa kahjuks ise praegu proovida...


viimati muutis kfl 20.03.2003 14:06:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 19.03.2003 12:07:11 vasta tsitaadiga

???sama värk töötab ka atlas koduga???
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 19.03.2003 18:06:21 vasta tsitaadiga

krt....mul ka sama jama

lugesin küll seda puudutavad teemad läbi,aga ei saanud eriti targemaks

niisis ennem oli mul 98 ja sai faile saata. nüüd on XP ja ei saa. Peal on messenger 5.0. Seda mis yhendus on täpselt ei tea, sest maja all on interneti kohvik ja sealt on net mulle ja veel 3'le inimesele jagatud. Selle firewall linnukese võtsin ära, aga midagi ei toimunud. Võibolla asi selles et mu IP on mingi suvaline sisevõrgu poolt antud.....mingis teemas oli räägitud, aga ei saanud päris täpselt aru icon_redface.gif Ehk oskab keegi aidata
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 19.03.2003 18:10:12 vasta tsitaadiga

tegelt sain asja tööle......ei tea isegi kuidas.....aga nüüd töötab
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 23.03.2003 20:54:50 vasta tsitaadiga

Mul nii et Messenger 4.7 saan saata ja vastu võtta ilma mingi eelneva jamamiseta aga 5.0 ei saa saata anit vastu võtta. Loogiš et kasutan 4.7. Ühendus Kodutöö
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2003 11:35:55 vasta tsitaadiga

MSNiga failide saatmine EELDAB seda, et MÕLEMA poole firewall laseks sellel sündida. sellest vähe kasu kui sinu FW laseb failil välja minna, tema oma sisse ei lase ja vice versa.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 14.04.2003 15:17:02 vasta tsitaadiga

krt mai saa ikkagi aru....kas atlas kodu ga saab kaa kuidagi failide saatmist teostada või mitte icon_question.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 14.04.2003 21:29:25 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
krt mai saa ikkagi aru....kas atlas kodu ga saab kaa kuidagi failide saatmist teostada või mitte icon_question.gif



Kas ma saan vastust või ei saa icon_evil.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2003 21:33:16 vasta tsitaadiga

Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 14.04.2003 21:39:09 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi.


no selge tänan....vähemalt konkreetne vastus icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 07.05.2003 16:12:50 vasta tsitaadiga

mul selline mure, et oleks vaja saata läbi msn-i fail teise arvutisse. endal nett jagatud linuxi rondiga ja seal on pordid avatud aga kui tahan saata tüübile kellel on adsl jagatud, siis viskab errori, et ei saa saata. kas siis asi on sellest, et tal on jagatud nett ning pordid on tal kinni.?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 07.05.2003 16:26:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi.



Mis tähendab, et ei saa saata koduga???
Mul on Atlas ADSL kodu ja saadab väga edukalt MSN 5ega.

_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 16:47:35 vasta tsitaadiga

kui te ruutri taga, siis tehke pordid lahti. tavaliselt on selleks mingi graafiline kasutajaliides, kas siis proge või lähete IE kaudu sisse. näiteks http://192.168.1.254 ja sealt saab Virtual Server'i alt konfida. oleneb muidugi ruuterist. ma pidasin silmas TrendNet'i toodangut. aga eks see kõigil enam-vähem yhtemoodi. peace! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 07.05.2003 18:39:01 vasta tsitaadiga

a asi teada nüüd.asi oligi selles, et ta oli ruuteri taga millel olid pordid kinni. nüüd asi korras. icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 07.05.2003 18:45:30 vasta tsitaadiga

tenkiller kirjutas:
Hiid kirjutas:
Ei saa.
S.t faile ei saa saata.
A sellest on ju jahutud siin foorumis ka kümneid kordi.



Mis tähendab, et ei saa saata koduga???
Mul on Atlas ADSL kodu ja saadab väga edukalt MSN 5ega.

räägi lähemalt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 07.05.2003 20:34:58 vasta tsitaadiga

Just ükspäev ma saatsin msn'i kaudu venna arvutisse selle MSN Plus! imeil on küll net jagatud, aga saata sai, ma ei usu, et seal see asi muudmoodi käis(vaevalt, et läbi lan'i)
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  MSN-i kaudu filede saatmine??
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.