|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
zapi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2003
|
03.12.2006 00:46:02
|
|
|
Mis teie arvamused sellest uuest pakkumisest on ,kus ruuter ja digibox tasuta antakse,kui kolme aastase liitumise teed (väidetud väärtus 3880kr,mis teeb 104kr kuus kolme aasta peale)...
Endal on takistus liitumisel digi-tv-ga selgelt liiga kõrged seadmete maksumused... kas on oodata ,et need lähevad varsti kõvasti odavamaks ? ei tundu liiga palju elektroonikat ju selles hetkel ca 2000kr-s väikses digibox-is olevat... Asi lahendaks kohe mured,aga kolm aastat tundub päris pikk aeg,kes teab võib-olla jääb asi nõ reliktpaketiks,kus kiirused/omadused tavapärast pidi ei parane... Mingeid suuri tehnikahüpped vast oodata pole adsl2-lt hetkel kohe samas vist ?
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.12.2006 01:19:20
|
|
|
| No kui sulle see värk ei meeldi peale liitumist ikkagi. Vaheta paket ümber selle 450ne kroonisele. 450 kuus neti ja telefoni eest pole ju palju, ning seadmetega tee mis tahad, müü või maha ja võta mingi muu teenuspakkuja.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
03.12.2006 12:18:15
|
|
|
indrekp, pini ei salvestata kuskil serveris.
ASTB.SetChannel(203, newpin1);
ASTB.SaveChannels();
|
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
03.12.2006 15:15:08
|
|
|
zapi, see pole mingi uus pakkumine, lihtsalt lõpetatakse aasta lõpust ära seadmete tasuta andmine kasutuslepinguga, peale seda pead seadmed ostma, või võtma võimalusel järelmaksu peale Lihtsalt viidekase kampaania lõpuni, suurema tulemusega
Seadmed saad sa niikuinii tasuta, kui tulevad uued seadmed siis kindla peale peab neist ostma, ei usu eriti et uusi hakatakse tasuta taas jagama Hiljem ostad siis lihtsalt uued ja uued ei ole olemasolevatest kindlasti odavamad 8)
Uuest tehnikast ehk tulevad paremad, kuid millal
taavi, kuhu sa selle sisestad
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
03.12.2006 16:59:54
|
|
|
| darkside, ei sisestagi kuhugi. see on osa digiboxi menüü koodist, mis tegeleb pini salvestamisega. pole seal mingeid servereid ega midagi muud keerulist.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
03.12.2006 19:46:49
|
|
|
Nati tobe küss aaga: Oskab keegi seletada?
TCP/IP Configuration:
Auto-IP Enabled
Use DHCP Server
Mõlema järgi saab linnikese panna, mida need muudavad?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
03.12.2006 21:55:10
|
|
|
| DHCP jagab IP arvutile automaatselt. See tähendab, et sa ei pea arvutis käsitis määrama ip, gateway ja dnsi. Mida Auto-IP tähendab, tahaks ise ka teada.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
04.12.2006 01:12:25
|
|
|
| Ähh, vedasin juba kaabliga... kõvasti mässamist oli küll...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2006 20:32:34
|
|
|
Tahaks liituda aga tuttav rääkis et kui samal ajal põlvas vaadata digitvd ja olla internetis siis pidin mingeid jamasi üldse ja millised? Põlva rahvas vastake!
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
04.12.2006 21:54:48
|
|
|
Reede õhtul sai liitumine tehtud koos seadmete väljavõtmisega ja täna, s.o esmaspäeval juba toimib Seni küll vaid positiivsed kogemused
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
04.12.2006 23:08:55
|
|
|
kurat mingid ahvid lõhkusid mu neti kaabli ära õnneks nüüd net tagasi
Elioni mehikesed ikka päris kiired
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
04.12.2006 23:16:49
|
|
|
Tuttav liitus neljapäeval ja siiamaani pole sisse lülitatud, kaua umbes see aega võtab? Ja kui veel ma ka panen DigiTV, ja mul on telefoni number pandud ootele, kaua siis veel asjaga minna võib umbkaudu
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
05.12.2006 00:49:06
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Tahaks liituda aga tuttav rääkis et kui samal ajal põlvas vaadata digitvd ja olla internetis siis pidin mingeid jamasi üldse ja millised? Põlva rahvas vastake! |
Jamad olid endal vana softiga. Väike upgrade ruuterile ja töötab rahuldavalt.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
05.12.2006 14:26:07
|
|
|
Ei leia manualist ülesse:
Kuidas ma saan televiisori nii sisse lülitada, et kohe DTV peale läheb? Praegu panen TV > Vajutan nt nr 1 et tööle läheks > ja siis AV
Aga kuidagi sai nii ka, et vajutad TV ja punast nuppu?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
05.12.2006 15:11:51
|
|
|
| Scardiga ühendades peaks iseenesest tulema telekasse digiboksi sisselülitamisel signaal mis lülitab teleka automaatselt selle scart-sisendi peale.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
05.12.2006 15:22:07
|
|
|
OK,,
Kuulge mul selline jama, et ruuter (780) otsustas enam mitte porte suunata. Kõik peaks olema õigesti seadistatud ja kuni eelmise nädalani oli kõik korras.
Mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.12.2006 15:23:01
|
|
|
| Goldec, oled kindel, et sul on ikka pordid lahti ühendus?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
05.12.2006 15:31:05
|
|
|
| Ei, aga siiamaani kõik töötas?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
05.12.2006 15:33:12
|
|
|
Vot kui ma tahan pordid lahti ühendust pean kohe küsima seda kui lepingut teen, ja kas see maksab ka midagi?
Edit: 1mbit siis ei saagi porte lahti?
viimati muutis Hosta 05.12.2006 15:41:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
05.12.2006 15:35:25
|
|
|
| Ja. See on see 2mbitine pakett.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.12.2006 15:41:46
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
| Ei, aga siiamaani kõik töötas? |
Enam mitte.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
05.12.2006 17:14:24
|
|
|
Niiet nüüdsest on torrentite ja serveritega ühelpool?
aww
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
05.12.2006 18:16:13
|
|
|
Goldec, mx tee paketivahetus ja tulevad taas sahinal
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.12.2006 18:46:09
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
OK,,
Kuulge mul selline jama, et ruuter (780) otsustas enam mitte porte suunata. Kõik peaks olema õigesti seadistatud ja kuni eelmise nädalani oli kõik korras.
Mida teha? |
näiteks mul ta wifiga annab uue IP vahest kui uuesti connectin või ruuterile restardi teen siis pean uuesti määrama need pordid talle , et a'la torrent jne töötaks korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.12.2006 18:59:11
|
|
|
Endal selline jama, et vaatan DTV-d arvutist. Kõik kanalid olid korras - kuid mingi hetk läksid paljudel kanalitel pilt ruuduliseks. Nagu ei piisaks anmeedastuskiirusest. Samas nii 10 kanalit on täiesti korralikud.
Ehk keegi teab näpunäiteid jagada selle jama lahendamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
05.12.2006 22:00:08
|
|
|
Leping sai nüüd tehdud 3 aasta peale, kogu kola ei antuki kohe kaasa, teevad veel täiendava kontrolli kas on ikka võimalik panna seda sisse, kaua see kontroll huvitav aega võtab?,
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
05.12.2006 22:04:11
|
|
|
Hosta, ametlik vastus tuleb sinule 7 tööpäeva jooksul, yldjuhul varem. Lepingut ple sa veel midagi teinud. Ehk tegid avalduse ja kliendilepingu kui sul seda enne ei olnud. Looda et boxe siis veel on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
05.12.2006 22:40:28
|
|
|
| darkside kirjutas: |
Hosta, ametlik vastus tuleb sinule 7 tööpäeva jooksul, yldjuhul varem. Lepingut pole sa veel midagi teinud. Ehk tegid avalduse ja kliendilepingu kui sul seda enne ei olnud. Looda et boxe siis veel on  |
Just selle tegin, avalduse ja kliendilepingu, nüüd peab siis ainult ootama
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
07.12.2006 15:29:00
|
|
|
selline probleem siis, et ei näe digitv kuigi elionist öeldi et teenus aktiveeritud.
Kui panen teleka ja digiboxi tööle siis viskab ette selle vea teate.
Kiirused on enam-vähem õiged (ruuter.ee said 10mbp kätte)
Milles võiks asi olla? Äkki keegi annab oma ruuteri konfi millega tal töötab (user.ini) (780, soft 6.1.7.2)
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
07.12.2006 17:27:12
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
www.zone.ee/interface
seal on mu 780 conf millega kõik tiptop (firm. 6196) |
Tänan, kohe proovin.
***EDIT***
Tänan veelkord kuna sellega töötab. Ainuke asi on selles on kui tahan ruuterise minna siis küsib parooli, proovisin "Admininstrator" ja parooli jätsin tühjaks kuid ei aidanud.
Kuid oskad öelda mis praool võiks olla siis ps. ( EDIT: Sain selle ka korda)
Äkki keegi räägiks mis asi on "CLI" ja kuidas sinna pääseda?
Tahaks siis teha nii et saaks vaadata digitv nii arvutist kui ka telekast. Aga selleks on vaja midagi confida selles CLI-s. (Üritasin teha HV vikis oleva õpetuse järgi, kõige muuga sain hakkama peale selle cli-s paari käsu sisse panemisega)
Äkki keegi aitab?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
07.12.2006 19:26:43
|
|
|
Oh sa pagan, omaarust lugesin selle kõik läbi... siiski jäi midagi kahesilma vahele.
Tänan.!
Nii sain pildi ilusti arvutisse. AGA, nüüd ei saa internetis käia. Msn-is sain olla, pärast ei saanud seal ka olla...
Browser on vaja kuidagimoodi ümber seadisada vms??
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kedambarai
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
08.12.2006 09:31:32
|
|
|
kui sul on juhe ruuteri digi-tv pesas siis ei saagi internetti eriti ilma lisakonfimiseta (jälle cli). Kui ei viitsi konfida siis pane arvutisse teine võrgukaart ja vea sinna juhe ruuteri internetipordist saad mõlemat kasutada aga siis on kaks juhet
_________________ k. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
08.12.2006 13:46:36
|
|
|
| kedambarai kirjutas: |
kui sul on juhe ruuteri digi-tv pesas siis ei saagi internetti eriti ilma lisakonfimiseta (jälle cli). Kui ei viitsi konfida siis pane arvutisse teine võrgukaart ja vea sinna juhe ruuteri internetipordist saad mõlemat kasutada aga siis on kaks juhet |
Tegin selle HV viki õpetuse järgi ja kui confin niimoodi ära nagu seal siis kõikidest portidest tuleb digitv.
Äkki oskad anda käsid mis tuleks CLI-se panna et ka internetis käia saaks?
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kedambarai
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
10.12.2006 11:33:18
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default |
sellega sain mina kolmandasse porti tv, ei tea, kas sealt internet nüüd liigub kuna pole vajadust olnud
need kaks rida lisasin elioni default konfile.
_________________ k. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liska
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2005
|
10.12.2006 18:04:00
|
|
|
Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?
Äkki oskab keegi lahendust pakkuda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002
|
10.12.2006 19:10:12
|
|
|
| Liska kirjutas: |
Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?
Äkki oskab keegi lahendust pakkuda... |
lindistamise ajaks tuleb lihtsalt digibox soovitud kanalile tööle jätta
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
10.12.2006 19:43:58
|
|
|
tere
selline jama, et ei saa ruuterile ligi. proovinud nii firefoxi kui ie.
tulemüüri ja viirusetõrje keerasin kinni enne.
siis veel läbi proovitud kõik 4 ühendusporti
sammud elioni poole?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
10.12.2006 20:31:10
|
|
|
jokker, vaata madalamale, ära ole seal kõrgel ISO7 kihi miskis tundmatus aplikatioonis.
Kasuta utiliite, mis kontrollivad tcp-ühendust madalamatel kihtidel.
Nagu: ping, ipconfig /all, samuti ruuteri enda tcp-parameetrid on olulised. Tead sellest midagi?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liska
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2005
|
10.12.2006 20:37:12
|
|
|
| zipelgas kirjutas: |
| Liska kirjutas: |
Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?
Äkki oskab keegi lahendust pakkuda... |
lindistamise ajaks tuleb lihtsalt digibox soovitud kanalile tööle jätta  |
Aga kas see digibox siis ise mingi hetk kinni ei lähe (nagu puhkereiimi või nii)? Ja kui ma soovin nt kõigepealt ühe kanali ja siis teise kanali pealt lilndistada, siis ikkagi ei saa? Äkki on veel mingi variant?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002
|
10.12.2006 21:00:41
|
|
|
| Liska kirjutas: |
| Aga kas see digibox siis ise mingi hetk kinni ei lähe (nagu puhkereziimi või nii)? Ja kui ma soovin nt kõigepealt ühe kanali ja siis teise kanali pealt lilndistada, siis ikkagi ei saa? Äkki on veel mingi variant? |
miks peaks digibox ennast ise välja lülitama? telekas ju ka ennast poole filmi pealt kinni ei pane.
kuid mitme erineva kanali lindistamisega jääd arvatavasti hätta, kuna sellisel juhul peaks vahepeal digiboxis kanalit vahetama.
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
11.12.2006 17:38:17
|
|
|
| airm kirjutas: |
jokker, vaata madalamale, ära ole seal kõrgel ISO7 kihi miskis tundmatus aplikatioonis.
Kasuta utiliite, mis kontrollivad tcp-ühendust madalamatel kihtidel.
Nagu: ping, ipconfig /all, samuti ruuteri enda tcp-parameetrid on olulised. Tead sellest midagi? |
räägi lähemalt, ma nagu ajasin suht sõrmega järge selles seadistamise õpetuses, mis kaasas
selle nö default ip pingimine ei andnud tulemust. tegin ruuterile reseti, aga ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
11.12.2006 18:58:19
|
|
|
Sa ütlesid, et ei saa ligi ruuterile, mida see tähendab?.
Kõigepealt peaks ta pingile vastama. Kas vastab?
sisevõrgust ruuterit pingides?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
11.12.2006 19:13:45
|
|
|
kui Digi-tv tellida:
Allalaadimiskiirus 2Mbit/sek
üleslaadimiskiirus 256Kbit/sek
liitumine tasuta, kuutasu: 545 kr
ega see hind mingi ajajooksul ei tõuse, vaid jääb selliseks?
et ei pea boxi ja ruuteri eest hiljem maksma?
ja kas selle Digi-tv taha saab panna 3-telekat?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
11.12.2006 20:40:42
|
|
|
etc87,
ega see hind mingi ajajooksul ei tõuse, vaid jääb selliseks? EI
et ei pea boxi ja ruuteri eest hiljem maksma? Maksad ainult siis kui tahad välja osta, ei soovi kolme aastatast kasutuslepingut või oled saanud juba pöörase pakkumisega tasuta arvuti
ja kas selle Digi-tv taha saab panna 3-telekat? ei saa, kuna hetkel kanalite ribalaius ei võimalda seda veel, tahetakse yle minna MPEG2'st MPEG4 kodeeringu peale, siis väheneb ribalaius ja võimalik esialgu 2 panna, või siis need saavad kes elavad elioni alamjaamale lähemal ja kaabel võimaldab seda, kuid see selgub alles järgneva aasta alguse poole. Kindlasti vaja juurde digiboxi
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.12.2006 20:58:01
|
|
|
| Täpsustus: saab küll 3 telekat panna, aga näitavad üht ja sama kanalit
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
11.12.2006 22:16:10
|
|
|
| Öelge mis nägu teie STB oli enne, kui DTV sisse lülitati? Ma siin loen, et osad räägivad, et nende boxid katki, sest ekraanil tekst Loading ja midagi ei toimu.. Mul peaks kolmapäeval sisse pandama ühendus, kuid kas siis ilma netita ei ole võimalik digiboxi settinguid jms. vaadata? Asi selles, et kui käima panen, on ees tekst Loading ja midagi ei saa teha (aegajalt led vilgub..). Jätsin ka ööseks STB käima, kuid ei midagi..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.12.2006 22:26:41
|
|
|
| kami, oota natuke, mõned päevad või nii. Praegu läheb uute digiboksidega natuke aega, et asjad tööle hakkaksid. Paari päevaga peaks asi fixitud olema.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|