Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003




sõnum 03.12.2006 00:46:02 vasta tsitaadiga

Mis teie arvamused sellest uuest pakkumisest on ,kus ruuter ja digibox tasuta antakse,kui kolme aastase liitumise teed (väidetud väärtus 3880kr,mis teeb 104kr kuus kolme aasta peale)...
Endal on takistus liitumisel digi-tv-ga selgelt liiga kõrged seadmete maksumused... kas on oodata ,et need lähevad varsti kõvasti odavamaks ? ei tundu liiga palju elektroonikat ju selles hetkel ca 2000kr-s väikses digibox-is olevat... Asi lahendaks kohe mured,aga kolm aastat tundub päris pikk aeg,kes teab võib-olla jääb asi nõ reliktpaketiks,kus kiirused/omadused tavapärast pidi ei parane... Mingeid suuri tehnikahüpped vast oodata pole adsl2-lt hetkel kohe samas vist ?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 01:19:20 vasta tsitaadiga

No kui sulle see värk ei meeldi peale liitumist ikkagi. Vaheta paket ümber selle 450ne kroonisele. 450 kuus neti ja telefoni eest pole ju palju, ning seadmetega tee mis tahad, müü või maha ja võta mingi muu teenuspakkuja.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 12:18:15 vasta tsitaadiga

indrekp, pini ei salvestata kuskil serveris.

      ASTB.SetChannel(203, newpin1);
      ASTB.SaveChannels();
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 03.12.2006 15:15:08 vasta tsitaadiga

zapi, see pole mingi uus pakkumine, lihtsalt lõpetatakse aasta lõpust ära seadmete tasuta andmine kasutuslepinguga, peale seda pead seadmed ostma, või võtma võimalusel järelmaksu peale icon_exclaim.gif Lihtsalt viidekase kampaania lõpuni, suurema tulemusega thumbs_up.gif

Seadmed saad sa niikuinii tasuta, kui tulevad uued seadmed siis kindla peale peab neist ostma, ei usu eriti et uusi hakatakse tasuta taas jagama icon_neutral.gif Hiljem ostad siis lihtsalt uued ja uued ei ole olemasolevatest kindlasti odavamad 8)

Uuest tehnikast ehk tulevad paremad, kuid millal icon_question.gif


taavi, kuhu sa selle sisestad icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 16:59:54 vasta tsitaadiga

darkside, ei sisestagi kuhugi. see on osa digiboxi menüü koodist, mis tegeleb pini salvestamisega. pole seal mingeid servereid ega midagi muud keerulist.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2006 19:46:49 vasta tsitaadiga

Nati tobe küss aaga: Oskab keegi seletada?
    TCP/IP Configuration:
    Auto-IP Enabled
    Use DHCP Server

Mõlema järgi saab linnikese panna, mida need muudavad?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 03.12.2006 21:55:10 vasta tsitaadiga

DHCP jagab IP arvutile automaatselt. See tähendab, et sa ei pea arvutis käsitis määrama ip, gateway ja dnsi. Mida Auto-IP tähendab, tahaks ise ka teada.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 01:12:25 vasta tsitaadiga

Ähh, vedasin juba kaabliga... kõvasti mässamist oli küll...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 20:32:34 vasta tsitaadiga

Tahaks liituda aga tuttav rääkis et kui samal ajal põlvas vaadata digitvd ja olla internetis siis pidin mingeid jamasi üldse ja millised? Põlva rahvas vastake!
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 21:54:48 vasta tsitaadiga

Reede õhtul sai liitumine tehtud koos seadmete väljavõtmisega ja täna, s.o esmaspäeval juba toimib thumbs_up.gif Seni küll vaid positiivsed kogemused
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2006 23:08:55 vasta tsitaadiga

kurat mingid ahvid lõhkusid mu neti kaabli ära icon_evil.gif õnneks nüüd net tagasi icon_biggrin.gif
Elioni mehikesed ikka päris kiired thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 04.12.2006 23:16:49 vasta tsitaadiga

Tuttav liitus neljapäeval ja siiamaani pole sisse lülitatud, kaua umbes see aega võtab? Ja kui veel ma ka panen DigiTV, ja mul on telefoni number pandud ootele, kaua siis veel asjaga minna võib umbkaudu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 00:49:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Tahaks liituda aga tuttav rääkis et kui samal ajal põlvas vaadata digitvd ja olla internetis siis pidin mingeid jamasi üldse ja millised? Põlva rahvas vastake!

Jamad olid endal vana softiga. Väike upgrade ruuterile ja töötab rahuldavalt.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 14:26:07 vasta tsitaadiga

Ei leia manualist ülesse:

Kuidas ma saan televiisori nii sisse lülitada, et kohe DTV peale läheb? Praegu panen TV > Vajutan nt nr 1 et tööle läheks > ja siis AV
Aga kuidagi sai nii ka, et vajutad TV ja punast nuppu?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 15:11:51 vasta tsitaadiga

Scardiga ühendades peaks iseenesest tulema telekasse digiboksi sisselülitamisel signaal mis lülitab teleka automaatselt selle scart-sisendi peale.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.12.2006 15:22:07 vasta tsitaadiga

OK,,
Kuulge mul selline jama, et ruuter (780) otsustas enam mitte porte suunata. Kõik peaks olema õigesti seadistatud ja kuni eelmise nädalani oli kõik korras.
Mida teha?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 15:23:01 vasta tsitaadiga

Goldec, oled kindel, et sul on ikka pordid lahti ühendus?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.12.2006 15:31:05 vasta tsitaadiga

Ei, aga siiamaani kõik töötas?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 05.12.2006 15:33:12 vasta tsitaadiga

Vot kui ma tahan pordid lahti ühendust pean kohe küsima seda kui lepingut teen, ja kas see maksab ka midagi?

Edit: 1mbit siis ei saagi porte lahti?


viimati muutis Hosta 05.12.2006 15:41:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.12.2006 15:35:25 vasta tsitaadiga

Ja. See on see 2mbitine pakett.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 15:41:46 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ei, aga siiamaani kõik töötas?


Enam mitte.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 05.12.2006 17:14:24 vasta tsitaadiga

Niiet nüüdsest on torrentite ja serveritega ühelpool?
aww icon_cry.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.12.2006 18:16:13 vasta tsitaadiga

Goldec, mx icon_question.gif tee paketivahetus ja tulevad taas sahinal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.12.2006 18:46:09 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
OK,,
Kuulge mul selline jama, et ruuter (780) otsustas enam mitte porte suunata. Kõik peaks olema õigesti seadistatud ja kuni eelmise nädalani oli kõik korras.
Mida teha?


näiteks mul ta wifiga annab uue IP vahest kui uuesti connectin või ruuterile restardi teen siis pean uuesti määrama need pordid talle , et a'la torrent jne töötaks korralikult.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 18:59:11 vasta tsitaadiga

Endal selline jama, et vaatan DTV-d arvutist. Kõik kanalid olid korras - kuid mingi hetk läksid paljudel kanalitel pilt ruuduliseks. Nagu ei piisaks anmeedastuskiirusest. Samas nii 10 kanalit on täiesti korralikud.

Ehk keegi teab näpunäiteid jagada selle jama lahendamiseks?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.12.2006 21:16:51 vasta tsitaadiga

PCman, ehk kaotatakse juba ära vabad kanalid ära ja hakatakse kryptima icon_rolleyes.gif Kuigi usun et sinu mure on pigem kiiruses, palun kontrolli http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV#Internet_aeglane.3F
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 05.12.2006 22:00:08 vasta tsitaadiga

Leping sai nüüd tehdud 3 aasta peale, kogu kola ei antuki kohe kaasa, teevad veel täiendava kontrolli kas on ikka võimalik panna seda sisse, kaua see kontroll huvitav aega võtab?, icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.12.2006 22:04:11 vasta tsitaadiga

Hosta, ametlik vastus tuleb sinule 7 tööpäeva jooksul, yldjuhul varem. Lepingut ple sa veel midagi teinud. Ehk tegid avalduse ja kliendilepingu kui sul seda enne ei olnud. Looda et boxe siis veel on icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 05.12.2006 22:40:28 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Hosta, ametlik vastus tuleb sinule 7 tööpäeva jooksul, yldjuhul varem. Lepingut pole sa veel midagi teinud. Ehk tegid avalduse ja kliendilepingu kui sul seda enne ei olnud. Looda et boxe siis veel on icon_wink.gif


Just selle tegin, avalduse ja kliendilepingu, nüüd peab siis ainult ootama icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 07.12.2006 15:29:00 vasta tsitaadiga

selline probleem siis, et ei näe digitv kuigi elionist öeldi et teenus aktiveeritud.
Kui panen teleka ja digiboxi tööle siis viskab ette selle vea teate.
Kiirused on enam-vähem õiged (ruuter.ee said 10mbp kätte)
Milles võiks asi olla? Äkki keegi annab oma ruuteri konfi millega tal töötab (user.ini) (780, soft 6.1.7.2)
Tänan icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2006 15:38:30 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/interface

seal on mu 780 conf millega kõik tiptop (firm. 6196)
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 07.12.2006 17:27:12 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
www.zone.ee/interface

seal on mu 780 conf millega kõik tiptop (firm. 6196)

Tänan, kohe proovin.
***EDIT***
Tänan veelkord kuna sellega töötab. Ainuke asi on selles on kui tahan ruuterise minna siis küsib parooli, proovisin "Admininstrator" ja parooli jätsin tühjaks kuid ei aidanud.
Kuid oskad öelda mis praool võiks olla siis ps. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif ( EDIT: Sain selle ka korda)
Äkki keegi räägiks mis asi on "CLI" ja kuidas sinna pääseda?
Tahaks siis teha nii et saaks vaadata digitv nii arvutist kui ka telekast. Aga selleks on vaja midagi confida selles CLI-s. (Üritasin teha HV vikis oleva õpetuse järgi, kõige muuga sain hakkama peale selle cli-s paari käsu sisse panemisega)
Äkki keegi aitab?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 18:20:05 vasta tsitaadiga

cthen kirjutas:

Äkki keegi räägiks mis asi on "CLI" ja kuidas sinna pääseda?
Tahaks siis teha nii et saaks vaadata digitv nii arvutist kui ka telekast. Aga selleks on vaja midagi confida selles CLI-s. (Üritasin teha HV vikis oleva õpetuse järgi, kõige muuga sain hakkama peale selle cli-s paari käsu sisse panemisega)
Äkki keegi aitab?

http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV#Ruuteri_veebiliidese_ja_CLI_leidmine.2C_varukoopiad_.28backup.29 icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 07.12.2006 19:26:43 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
cthen kirjutas:

Äkki keegi räägiks mis asi on "CLI" ja kuidas sinna pääseda?
Tahaks siis teha nii et saaks vaadata digitv nii arvutist kui ka telekast. Aga selleks on vaja midagi confida selles CLI-s. (Üritasin teha HV vikis oleva õpetuse järgi, kõige muuga sain hakkama peale selle cli-s paari käsu sisse panemisega)
Äkki keegi aitab?

http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV#Ruuteri_veebiliidese_ja_CLI_leidmine.2C_varukoopiad_.28backup.29 icon_exclaim.gif

Oh sa pagan, omaarust lugesin selle kõik läbi... siiski jäi midagi kahesilma vahele.
Tänan.!

Nii sain pildi ilusti arvutisse. AGA, nüüd ei saa internetis käia. Msn-is sain olla, pärast ei saanud seal ka olla...
Browser on vaja kuidagimoodi ümber seadisada vms??
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kedambarai
HV kasutaja
kedambarai

liitunud: 09.11.2004




sõnum 08.12.2006 09:31:32 vasta tsitaadiga

kui sul on juhe ruuteri digi-tv pesas siis ei saagi internetti eriti ilma lisakonfimiseta (jälle cli). Kui ei viitsi konfida siis pane arvutisse teine võrgukaart ja vea sinna juhe ruuteri internetipordist icon_wink.gif saad mõlemat kasutada aga siis on kaks juhet
_________________
k.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 08.12.2006 13:46:36 vasta tsitaadiga

kedambarai kirjutas:
kui sul on juhe ruuteri digi-tv pesas siis ei saagi internetti eriti ilma lisakonfimiseta (jälle cli). Kui ei viitsi konfida siis pane arvutisse teine võrgukaart ja vea sinna juhe ruuteri internetipordist icon_wink.gif saad mõlemat kasutada aga siis on kaks juhet

Tegin selle HV viki õpetuse järgi ja kui confin niimoodi ära nagu seal siis kõikidest portidest tuleb digitv.
Äkki oskad anda käsid mis tuleks CLI-se panna et ka internetis käia saaks?
Tänan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kedambarai
HV kasutaja
kedambarai

liitunud: 09.11.2004




sõnum 10.12.2006 11:33:18 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default


sellega sain mina kolmandasse porti tv, ei tea, kas sealt internet nüüd liigub kuna pole vajadust olnud

need kaks rida lisasin elioni default konfile.

_________________
k.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liska
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 10.12.2006 18:04:00 vasta tsitaadiga

Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud icon_sad.gif
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?

Äkki oskab keegi lahendust pakkuda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2006 19:10:12 vasta tsitaadiga

Liska kirjutas:
Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud icon_sad.gif
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?

Äkki oskab keegi lahendust pakkuda...

lindistamise ajaks tuleb lihtsalt digibox soovitud kanalile tööle jätta icon_wink.gif

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2006 19:43:58 vasta tsitaadiga

tere
selline jama, et ei saa ruuterile ligi. proovinud nii firefoxi kui ie.
tulemüüri ja viirusetõrje keerasin kinni enne.
siis veel läbi proovitud kõik 4 ühendusporti
sammud elioni poole?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.12.2006 20:31:10 vasta tsitaadiga

jokker, vaata madalamale, ära ole seal kõrgel ISO7 kihi miskis tundmatus aplikatioonis.
Kasuta utiliite, mis kontrollivad tcp-ühendust madalamatel kihtidel.
Nagu: ping, ipconfig /all, samuti ruuteri enda tcp-parameetrid on olulised. Tead sellest midagi?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liska
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 10.12.2006 20:37:12 vasta tsitaadiga

zipelgas kirjutas:
Liska kirjutas:
Olen minagi värske dtv omanik. See pole veel aktiveeritudki, kui mul juba mure, mille peale enne liitumist ei tulnud icon_sad.gif
Nagu aru saan, saab videomakiga salvestada ainult seda kanalit, mida parajasti vaatad. Mul aga oleks vaja salvestada just sel ajal, kui ma ise veel kodus ei ole (ehk siis timeriga). On see mingi valemiga võimalik?

Äkki oskab keegi lahendust pakkuda...

lindistamise ajaks tuleb lihtsalt digibox soovitud kanalile tööle jätta icon_wink.gif


Aga kas see digibox siis ise mingi hetk kinni ei lähe (nagu puhkerežiimi või nii)? Ja kui ma soovin nt kõigepealt ühe kanali ja siis teise kanali pealt lilndistada, siis ikkagi ei saa? Äkki on veel mingi variant?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2006 21:00:41 vasta tsitaadiga

Liska kirjutas:
Aga kas see digibox siis ise mingi hetk kinni ei lähe (nagu puhkereziimi või nii)? Ja kui ma soovin nt kõigepealt ühe kanali ja siis teise kanali pealt lilndistada, siis ikkagi ei saa? Äkki on veel mingi variant?

miks peaks digibox ennast ise välja lülitama? telekas ju ka ennast poole filmi pealt kinni ei pane.
kuid mitme erineva kanali lindistamisega jääd arvatavasti hätta, kuna sellisel juhul peaks vahepeal digiboxis kanalit vahetama.

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 17:38:17 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
jokker, vaata madalamale, ära ole seal kõrgel ISO7 kihi miskis tundmatus aplikatioonis.
Kasuta utiliite, mis kontrollivad tcp-ühendust madalamatel kihtidel.
Nagu: ping, ipconfig /all, samuti ruuteri enda tcp-parameetrid on olulised. Tead sellest midagi?


räägi lähemalt, ma nagu ajasin suht sõrmega järge selles seadistamise õpetuses, mis kaasas
selle nö default ip pingimine ei andnud tulemust. tegin ruuterile reseti, aga ei midagi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 11.12.2006 18:58:19 vasta tsitaadiga

Sa ütlesid, et ei saa ligi ruuterile, mida see tähendab?.
Kõigepealt peaks ta pingile vastama. Kas vastab?
sisevõrgust ruuterit pingides?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 11.12.2006 19:13:45 vasta tsitaadiga

kui Digi-tv tellida:
Allalaadimiskiirus 2Mbit/sek
üleslaadimiskiirus 256Kbit/sek
liitumine tasuta, kuutasu: 545 kr
ega see hind mingi ajajooksul ei tõuse, vaid jääb selliseks?
et ei pea boxi ja ruuteri eest hiljem maksma?
ja kas selle Digi-tv taha saab panna 3-telekat?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 11.12.2006 20:40:42 vasta tsitaadiga

etc87,
ega see hind mingi ajajooksul ei tõuse, vaid jääb selliseks? EI
et ei pea boxi ja ruuteri eest hiljem maksma? Maksad ainult siis kui tahad välja osta, ei soovi kolme aastatast kasutuslepingut või oled saanud juba pöörase pakkumisega tasuta arvuti
ja kas selle Digi-tv taha saab panna 3-telekat? ei saa, kuna hetkel kanalite ribalaius ei võimalda seda veel, tahetakse yle minna MPEG2'st MPEG4 kodeeringu peale, siis väheneb ribalaius ja võimalik esialgu 2 panna, või siis need saavad kes elavad elioni alamjaamale lähemal ja kaabel võimaldab seda, kuid see selgub alles järgneva aasta alguse poole. Kindlasti vaja juurde digiboxi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.12.2006 20:58:01 vasta tsitaadiga

Täpsustus: saab küll 3 telekat panna, aga näitavad üht ja sama kanalit
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 11.12.2006 22:16:10 vasta tsitaadiga

Öelge mis nägu teie STB oli enne, kui DTV sisse lülitati? Ma siin loen, et osad räägivad, et nende boxid katki, sest ekraanil tekst Loading ja midagi ei toimu.. Mul peaks kolmapäeval sisse pandama ühendus, kuid kas siis ilma netita ei ole võimalik digiboxi settinguid jms. vaadata? Asi selles, et kui käima panen, on ees tekst Loading ja midagi ei saa teha (aegajalt led vilgub..). Jätsin ka ööseks STB käima, kuid ei midagi..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 22:26:41 vasta tsitaadiga

kami, oota natuke, mõned päevad või nii. Praegu läheb uute digiboksidega natuke aega, et asjad tööle hakkaksid. Paari päevaga peaks asi fixitud olema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.