|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
10.04.2006 10:32:27
|
|
|
| Miks UCCC kehv on? Samsungi enda mälud enda kividega: 2x1 GB, tjj soovitusel lasin pinget kolinal alla ja 259 Mhz (3-4-4-7) 1T 2,67 V. Siiski katsetused 2.5-4-4-7 või 3-3-4-7 või 3-4-3-7 jne. ebaõnnestusid, ehkki võib loota et 270 Mhz on täitsa võimalik, aga kuna prose kiirus kannataks, siis tuleb 259 Mhz leppida. Kusjuures mälu kivide temp tõuseb vast ~5 C kõrgemale keskkonna temperatuurist. TCCD on selle kõrval kerise kivid 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
11.04.2006 20:31:41
|
|
|
UCCC ei olegi kehv, need kivid 1GB moodulitel ühed parimad, mille OC jääb tavaliselt üle 250MHz
sai just oma mälusid 5h-d Memtestiga lasta... volt oli 2,55V (BIOSest, aga palju tegelilult on, ei tia) vapse kus HS-id läksid kuumaks... kätt üle sekundi juba küljes ei hoia
E: väga imelik... memtestis üle 211MHz 2,5-3-3-6 @ 2,55V stabiilseks hetkel ei saagi. ei aidanud ka kõrgem volt... tuleb veel teised slot´id ära proovida
pannes mälud slotidesse nr 3 ja 4 (dual) sain +1MHz juurde, pointless vaev
E: sain ka lõpuks 3GB üles bootima, seda siis 130MHz´i peal (DDR266 divider)... kuid BIOSega asi piirduski memtesti asi läbida ei suuda ja windooza laadimisel resab nii palju siis 3GB kasutamise unistusest
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.04.2006 20:21:20
|
|
|
sai siis velzatise käest 2*256mb "ch5" ostetud.. mälud:
260mhz@2-2-2-5@3,3V memtest stable..250mhz@2-2-2-0@3,4V sai niisama benchitud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
12.04.2006 20:50:16
|
|
|
ceemic, Jaan - Mina - Sponge - Revage - velzatis - Sina.
Julm
Jaanilt mulle 600.-, minult spongele 1000.-, edasi vist ei teagi, kui seda, et velsalt ceemicule 750.-
viimati muutis margusser 12.04.2006 21:51:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.04.2006 20:53:21
|
|
|
ot: "head asjad päranduvad põlvest põlve"
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
12.04.2006 21:47:28
|
|
|
| ..ja jätkub rõõmu veel lastelastelegi? 8)
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
12.04.2006 22:51:24
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
| ..ja jätkub rõõmu veel lastelastelegi? 8) |
..tegu vist heade asjadega ..pole keegi suutnud veel läbi kärsatada.. 8)
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.04.2006 16:34:25
|
|
|
Minu mälu taimingud siis sellised. Kui latency 2 peale panin, ei buutinud windowsi. Milliseid peaks muutma et kiiremat tulemust saada?
Default 2.5-4-4-8
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 16:36:40
|
|
|
time123, usu mind..neid mälusid sa cl2 peal stabiilselt jooksma ei saa
pane 2,5-3-3-6 nt
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.04.2006 16:37:15
|
|
|
| Aga no seal saab muuta 6 asja ju! Milliseid muuta?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 16:41:38
|
|
|
| 1T pane enable..sdram freeg pane manual ja siis saad teisi timme ka muuta..ja fsb pane 200
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.04.2006 17:00:12
|
|
|
Mind huvitab see, mis ma panen
row precharge time, ras pulse width, ras to cas delay jne???
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
16.04.2006 17:04:53
|
|
|
time123,
Cas latency - 2,5
Ras to Cas delay 3
Row Precharge 3
Cycle time 6
Nii on 2,5-3-3-6
Aga pane see 1T command ka enable!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.04.2006 17:16:57
|
|
|
Panin nii:
Aga kui windowsisse sai paar sekundit buutida, viskas restardi.
ja windowsisse tagasi tulles annab error repordi ka.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 17:18:28
|
|
|
| 1T jäta disable..vaata mis siis teeb..palju volti on?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
16.04.2006 17:19:37
|
|
|
Soovitage head mälujahutust..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 17:20:41
|
|
|
tonu89, oled sa kindel, et sul üldse mingit jahutust mäludele vaja on? kleebi väiksed radikad peale igale kivile
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
16.04.2006 17:24:38
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
tonu89, oled sa kindel, et sul üldse mingit jahutust mäludele vaja on? kleebi väiksed radikad peale igale kivile  |
Või panna midagi enamat kui radikad.. ? (midagi üleni vasest peale nagu poodides müüa on..(aga milist..?) )
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 17:26:30
|
|
|
| radikad on igaljuhul efektiivsemad kui heatspreaderid(kui sa neid mõtled)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
16.04.2006 17:32:19
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| radikad on igaljuhul efektiivsemad kui heatspreaderid(kui sa neid mõtled) |
Ragikatel ka eelistusi.. ? (ja ega radikas peale ei mahu mul.. sest mälud järjest ja muud moodi dualis ei jookse..)
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
16.04.2006 17:33:48
|
|
|
Miks ma ikkagi kellata ei saa. panin timingud nagu öeldi, voldi ka 2.85 peale. Aga windoosasse välja ei jõua. resa teeb.
Noh ok, panen siis timingud auto peale tagasi.
Nüüd tekkis kasutaja asp.net juurde kasutajate valikusse. WTF?
Kohe startupil:
Ja siis veel 1 error:
tonu89 - on sul ikka mäludele radikaid vaja? Paljud mälud ei lähegi nii kuumaks, et mingit jahutust peale vaja on. Aga minu arvamus on see, et heatspreaderid ei jahuta mälu sugugi - ainult kenamaks teevad. Pärast veel tükk tegemist nende maha saamisega..
viimati muutis time123 16.04.2006 17:36:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
16.04.2006 17:33:51
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| 1T jäta disable..vaata mis siis teeb..palju volti on? |
No 1T ja 2,5-3-3-6 200mhz peaks need mälud igas asendis tegema
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
16.04.2006 18:23:01
|
|
|
| Rutz, arvan sama..mingi muu kamm tal..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.04.2006 19:52:30
|
|
|
| Vista?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
17.04.2006 22:39:13
|
|
|
tundub, et põhjus, miks mobo ei suuda 3GB mul välja vedada, peitub kas mälu koguses v selles, et mälud ei ole mahult võrdsed
4x256MB igastahes käib küll (2xApacer + 2xTwinMOS UTT CH5)
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
19.04.2006 11:42:32
|
|
|
Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.04.2006 13:29:07
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337  |
4X1024 kindlasti välja ei tule, võibolla 3 pulka. 4 saad ainult siis kui keegi annab siin foorumis üliodavalt ära. Ja samas ei klokku need noname pulgad sittagi. vxpsv, soovitan sul uurida Gskilli ka, neil on päris head kraami saadaval ja arvatavasti odavamalt kui OCZ.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
19.04.2006 14:34:58
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
| TanElofJ kirjutas: |
Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337  |
4X1024 kindlasti välja ei tule, võibolla 3 pulka. 4 saad ainult siis kui keegi annab siin foorumis üliodavalt ära. Ja samas ei klokku need noname pulgad sittagi. vxpsv, soovitan sul uurida Gskilli ka, neil on päris head kraami saadaval ja arvatavasti odavamalt kui OCZ. |
A64 peal üldine kiirusevahe kellatud versus kellamata mälu puhul siiski minu arvates üsna marginaalne, võrrelduna hinnavahega.
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820227080
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820231039
Ning 4 pulka siit foorumist ostetuna ei tohiks olla väga 'halva kvaliteediga', samas noid OCZ'sid peab kuskilt kaugemalt tellima.
Ent kui normaalse hinnaga nood OCZ'd võimalik kätte saada siis muidugi igati head pulgad
Lühikokkuvõte - 1x1024 pulkasid on siinmail suhteliselt vabalt saada ning hinnad suhteliselt tagasihoidlikud. Noid OCZ pulki saab aga vaid kuskilt tellides, reeglina maksavad nood siis üsna_parajalt_liiga_palju.
Ning A64 puhul teeb vahet, kas mälu kellatud või mitte, reeglina vahet vaid täpseid numbreid benchmarkidest uurides. Mängus tai aplikatsioonis avalduva jõudluse vahet tegemise jaoks peavad olema kotkasilmad.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.04.2006 14:45:07
|
|
|
Kunagi ei tasu võrrelda neid mälusid omavahel kuna sihtgrupp on hoopis teine. Tahad klokkida siis pead ka rohkem maksma kui mitte siis tasub loomulikult osta suvalised pulgad ja olen kindel ostja on sellega väga rahul. Ja hetkel pakun et kasutaja vxpsv ei ole selline kes piirduks DDR400 kiirusega. Seda tean et kiirusevahe on tegelikult pea olematu niisama kasutades, samas benchides on vahe jõhker. OCZ on kallis, selleks pakkusin ka Gskilli mis on natuke odavam ja õige valiku tehes saad kindlasti sellised mälud mille puhul ei saa nuriseda.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.04.2006 23:04:44
|
|
|
jõhker see vahe küll pole vähemalt mitte selline, et hinda õigustaks... kuigi eks see 0-5% mängudes loeb ka midagi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
21.04.2006 00:54:50
|
|
|
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes
nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni
OCZ_XTC_1
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
21.04.2006 10:58:45
|
|
|
| vxpsv kirjutas: |
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes
nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni
OCZ_XTC_1 |
Mina eemaldasin RAM-i h.s. selliselt et moodul fooljumkilesse asi prae-ahju (need liimid muutuvad 80 kraadi juures nätskeks pehmeks) ja hoiad nii 90-100 kraadi juures. Üle 150 kohe kindlasti kuumutada ei tohi ja kui kahtled termomeetrites või praeahju tempi.reguleerimissuutlikuses siis pane tass veega mooduli juurde ahju ja vaata et vett keema ei aja. Fooljum ühtlustab kuumuse tõusu liiga järsk kuumenemine võib ka ohtlikuks muutuda seepärast ei soovitaks kuumafööne kasutada vaid "tasa-hilju" soojendades. Seejärel RAM kätte (NB! kindad ka sest muidu kõrvetab) ja pööravate liigutustega püüa see kinni kittitud hetspreader liikuma saada ning kui juba liigub enamvähem vabalt võid millegi (mitte teravat) vahele surudes, kiiludes selle lahti saada. Kes viitsib võib asjaga pusida ka ülesköetud saunalaval
Edu
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
21.04.2006 13:03:26
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
| vxpsv kirjutas: |
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes
nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni
OCZ_XTC_1 |
Mina eemaldasin RAM-i h.s. selliselt et moodul fooljumkilesse asi prae-ahju (need liimid muutuvad 80 kraadi juures nätskeks pehmeks) ja hoiad nii 90-100 kraadi juures. Üle 150 kohe kindlasti kuumutada ei tohi ja kui kahtled termomeetrites või praeahju tempi.reguleerimissuutlikuses siis pane tass veega mooduli juurde ahju ja vaata et vett keema ei aja. Fooljum ühtlustab kuumuse tõusu liiga järsk kuumenemine võib ka ohtlikuks muutuda seepärast ei soovitaks
kuumafööne kasutada vaid "tasa-hilju" soojendades. Seejärel RAM kätte (NB! kindad ka sest muidu kõrvetab) ja pööravate liigutustega püüa see kinni kittitud hetspreader liikuma saada ning kui juba liigub enamvähem vabalt võid millegi (mitte teravat) vahele surudes, kiiludes selle lahti saada. Kes viitsib võib asjaga pusida ka ülesköetud saunalaval
Edu |
aga äkki paneks hoopis mikrosse fooljumkile ymber oleks kiirem variant
viimati muutis vxpsv 22.04.2006 00:46:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
21.04.2006 23:57:15
|
|
|
Arvan, et microvariant ei tööta. Mikrolained kiirendavad (loe:soojendavad) ju veemolekule. Metalli need minuteada ei mõjuta.
Kui vett peale piserdad siis on teine asi, aga siis on soojenemine vist liiga kiire ja pealegi pole vesi elektroonikale ju hea
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
viimati muutis lolloom 21.04.2006 23:59:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.04.2006 23:58:23
|
|
|
lolloom, oled valesti aru saanud pane alumiiniumfoolium mikrosse
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
22.04.2006 00:47:00
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
lolloom, oled valesti aru saanud pane alumiiniumfoolium mikrosse  |
ma ise arvan kah seda sama et ikka k6ige parem variant on ikka mikro
k6ige kiirem ja k6ige kindlam et k6ik
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
25.04.2006 15:39:51
|
|
|
Hämmastav. Uus bios ja infineon 3d-s stabiilne. Tulemused on saastad aga ei pangestunud vähemalt.
SuperPi32mb
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
25.04.2006 16:06:18
|
|
|
Pqi 1gb pulkade uus partii mis ka Ordis saadaval on vaid hale vari eelmistest mis 240-250mhz toimisid 2,9v.Uued 0102-06A1 pulgad on juba 220mhz peal raskustes.Jutt käib single pulga kohta.Sõbra Epox peal üks selline pulk isegi default ei boodi ja teine pulk ei lase isegi 5mhz sagedust juurde panna.Mulle sattus nõks parem mis 225mhz toimib veel.Eelneva partii pulki 0101-05C1 on mul 5tk olnud ja enamus on üle 245mhz peal toiminud.Viimase partii Pqi siissuht sama performance kui Peebu M-tec Twinmos mälud 1gb mis ka 220mhz surevad tavaliselt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
25.04.2006 17:31:44
|
|
|
| Evil1923, milline "uus" bios?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
25.04.2006 17:53:56
|
|
|
soodent, väga huvitav jutt , ostsin just 08.04.2006 omale 1Gb PQI pulga ordist (PQI kivid, markeeringut pole uurinud)
kohe uurima
Edit: Damnit, 0102-06A6
Edit: 2.5-3-3-7 @ DDR440 @ 2.85v laseb 3dmarki
viimati muutis korndog412 25.04.2006 19:40:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inzz
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2005
|
02.05.2006 01:01:43
|
|
|
Krt mulle hakkab enda Hynix järjest rohkem meeldima
Sai talle 2,9v antud ja vaadatud, kuidas klokkub siis.
Timingud 2,5-4-3-7-1T
Sellega sain kätte lõpuks 277mhz. Too küll ainult SuperPi 1M stabiilne, aga Hynixi kohta asi seegi.
Proovisin ka 3,1v ja sellega tegi 280mhz peal kah SuperPi veel ära. Tegin ka pildi ära, savesin ära ja panin S-Pi kinni. Bang arvuti hangus. Pärast hakkasin pilti vaatama, ja avastasin, et pilt on vigane Ainult pool pilti näha. Nii ongi näidata seee 277mhz peal tehtu. Aeg ei ole muidugi midagi imelist...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
02.05.2006 01:04:10
|
|
|
inzz, sul siis 1*512MB? proovi nii, et prose ka kõrgemale läheks
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.05.2006 16:14:04
|
|
|
Keegi mu 2x512Mb BH5 soovib? 1500.- Võtke ühendust
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inzz
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2005
|
02.05.2006 18:57:01
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
inzz, sul siis 1*512MB? proovi nii, et prose ka kõrgemale läheks  |
Kahjuks ei ole prosest eriti kõrgemale minejat 2,65ghz on võimeline minema ainult. Kordajatega mängides saaks kuidagi parandada äkki
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.05.2006 07:22:11
|
|
|
ikka viitsid piinata... ise ei pannud enda omale kunagi üle 3,7 tollega tegi 279... see 3.85 tundub juba vähe jõhker
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
05.05.2006 07:23:53
|
|
|
razor, mis modid seal?
konded vahele?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|