Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2006 10:32:27 vasta tsitaadiga

Miks UCCC kehv on? Samsungi enda mälud enda kividega: 2x1 GB, tjj soovitusel lasin pinget kolinal alla ja 259 Mhz (3-4-4-7) 1T 2,67 V. Siiski katsetused 2.5-4-4-7 või 3-3-4-7 või 3-4-3-7 jne. ebaõnnestusid, ehkki võib loota et 270 Mhz on täitsa võimalik, aga kuna prose kiirus kannataks, siis tuleb 259 Mhz leppida. Kusjuures mälu kivide temp tõuseb vast ~5 C kõrgemale keskkonna temperatuurist. TCCD on selle kõrval kerise kivid 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 20:31:41 vasta tsitaadiga

UCCC ei olegi kehv, need kivid 1GB moodulitel ühed parimad, mille OC jääb tavaliselt üle 250MHz

icon_biggrin.gif sai just oma mälusid 5h-d Memtestiga lasta... volt oli 2,55V (BIOSest, aga palju tegelilult on, ei tia) vapse kus HS-id läksid kuumaks... kätt üle sekundi juba küljes ei hoia

E: väga imelik... memtestis üle 211MHz 2,5-3-3-6 @ 2,55V stabiilseks hetkel ei saagi. ei aidanud ka kõrgem volt... tuleb veel teised slot´id ära proovida
icon_biggrin.gif pannes mälud slotidesse nr 3 ja 4 (dual) sain +1MHz juurde, pointless vaev

E: sain ka lõpuks 3GB üles bootima, seda siis 130MHz´i peal (DDR266 divider)... kuid BIOSega asi piirduski icon_biggrin.gif memtesti asi läbida ei suuda ja windooza laadimisel resab icon_wink.gif nii palju siis 3GB kasutamise unistusest icon_biggrin.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 20:21:20 vasta tsitaadiga

sai siis velzatise käest 2*256mb "ch5" ostetud.. thumbs_up.gif mälud:
260mhz@2-2-2-5@3,3V memtest stable..250mhz@2-2-2-0@3,4V sai niisama benchitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.04.2006 20:50:16 vasta tsitaadiga

ceemic, Jaan - Mina - Sponge - Revage - velzatis - Sina.
Julm icon_biggrin.gif
Jaanilt mulle 600.-, minult spongele 1000.-, edasi vist ei teagi, kui seda, et velsalt ceemicule 750.- icon_biggrin.gif


viimati muutis margusser 12.04.2006 21:51:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 20:53:21 vasta tsitaadiga

ot: "head asjad päranduvad põlvest põlve" icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 21:47:28 vasta tsitaadiga

..ja jätkub rõõmu veel lastelastelegi? 8)
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 12.04.2006 22:51:24 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
..ja jätkub rõõmu veel lastelastelegi? 8)


icon_lol.gif ..tegu vist heade asjadega ..pole keegi suutnud veel läbi kärsatada.. 8)

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 16:34:25 vasta tsitaadiga



Minu mälu taimingud siis sellised. Kui latency 2 peale panin, ei buutinud windowsi. Milliseid peaks muutma et kiiremat tulemust saada?

Default 2.5-4-4-8
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 16:36:40 vasta tsitaadiga

time123, usu mind..neid mälusid sa cl2 peal stabiilselt jooksma ei saa icon_wink.gif
pane 2,5-3-3-6 nt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 16:37:15 vasta tsitaadiga

Aga no seal saab muuta 6 asja ju! Milliseid muuta?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 16:41:38 vasta tsitaadiga

1T pane enable..sdram freeg pane manual ja siis saad teisi timme ka muuta..ja fsb pane 200
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:00:12 vasta tsitaadiga

Mind huvitab see, mis ma panen

row precharge time, ras pulse width, ras to cas delay jne???
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:04:53 vasta tsitaadiga

time123,
Cas latency - 2,5
Ras to Cas delay 3
Row Precharge 3
Cycle time 6
Nii on 2,5-3-3-6

Aga pane see 1T command ka enable!

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:16:57 vasta tsitaadiga

Panin nii:


Aga kui windowsisse sai paar sekundit buutida, viskas restardi. icon_sad.gif

ja windowsisse tagasi tulles annab error repordi ka. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:18:28 vasta tsitaadiga

1T jäta disable..vaata mis siis teeb..palju volti on?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 16.04.2006 17:19:37 vasta tsitaadiga

Soovitage head mälujahutust.. icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:20:41 vasta tsitaadiga

tonu89, oled sa kindel, et sul üldse mingit jahutust mäludele vaja on? kleebi väiksed radikad peale igale kivile icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 16.04.2006 17:24:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
tonu89, oled sa kindel, et sul üldse mingit jahutust mäludele vaja on? kleebi väiksed radikad peale igale kivile icon_wink.gif

Või panna midagi enamat kui radikad.. ? (midagi üleni vasest peale nagu poodides müüa on..(aga milist..?) )

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:26:30 vasta tsitaadiga

radikad on igaljuhul efektiivsemad kui heatspreaderid(kui sa neid mõtled)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 16.04.2006 17:32:19 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
radikad on igaljuhul efektiivsemad kui heatspreaderid(kui sa neid mõtled)


Ragikatel ka eelistusi.. ? (ja ega radikas peale ei mahu mul.. icon_neutral.gif sest mälud järjest ja muud moodi dualis ei jookse..)

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:33:48 vasta tsitaadiga

Miks ma ikkagi kellata ei saa. panin timingud nagu öeldi, voldi ka 2.85 peale. Aga windoosasse välja ei jõua. resa teeb.

Noh ok, panen siis timingud auto peale tagasi.

Nüüd tekkis kasutaja asp.net juurde kasutajate valikusse. WTF?

Kohe startupil:


Ja siis veel 1 error:



tonu89 - on sul ikka mäludele radikaid vaja? Paljud mälud ei lähegi nii kuumaks, et mingit jahutust peale vaja on. Aga minu arvamus on see, et heatspreaderid ei jahuta mälu sugugi - ainult kenamaks teevad. Pärast veel tükk tegemist nende maha saamisega.. icon_neutral.gif


viimati muutis time123 16.04.2006 17:36:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 17:33:51 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
1T jäta disable..vaata mis siis teeb..palju volti on?

No 1T ja 2,5-3-3-6 200mhz peaks need mälud igas asendis tegema

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 18:23:01 vasta tsitaadiga

Rutz, arvan sama..mingi muu kamm tal..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 19:52:30 vasta tsitaadiga

Vista?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 22:39:13 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif tundub, et põhjus, miks mobo ei suuda 3GB mul välja vedada, peitub kas mälu koguses v selles, et mälud ei ole mahult võrdsed

4x256MB igastahes käib küll (2xApacer + 2xTwinMOS UTT CH5)

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 19.04.2006 11:24:16 vasta tsitaadiga

mis rahvas neist OCZ EL DDR PC-4000 2x1024MB Dual Channel Platinum XTC
arvab plaanis siis endale ikka 2GB m2lu soetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2006 11:42:32 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
mis rahvas neist OCZ EL DDR PC-4000 2x1024MB Dual Channel Platinum XTC
arvab plaanis siis endale ikka 2GB m2lu soetada icon_wink.gif

Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.04.2006 13:29:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337 thumbs_up.gif


4X1024 kindlasti välja ei tule, võibolla 3 pulka. icon_rolleyes.gif 4 saad ainult siis kui keegi annab siin foorumis üliodavalt ära. Ja samas ei klokku need noname pulgad sittagi. icon_neutral.gif vxpsv, soovitan sul uurida Gskilli ka, neil on päris head kraami saadaval ja arvatavasti odavamalt kui OCZ.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2006 14:34:58 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
Sama raha eest saaks kahtlemata 4x1024MB 'tavalisi' pulki.
Laiamiseks samas üsna 1337 thumbs_up.gif


4X1024 kindlasti välja ei tule, võibolla 3 pulka. icon_rolleyes.gif 4 saad ainult siis kui keegi annab siin foorumis üliodavalt ära. Ja samas ei klokku need noname pulgad sittagi. icon_neutral.gif vxpsv, soovitan sul uurida Gskilli ka, neil on päris head kraami saadaval ja arvatavasti odavamalt kui OCZ.

A64 peal üldine kiirusevahe kellatud versus kellamata mälu puhul siiski minu arvates üsna marginaalne, võrrelduna hinnavahega.
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820227080
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820231039
Ning 4 pulka siit foorumist ostetuna ei tohiks olla väga 'halva kvaliteediga', samas noid OCZ'sid peab kuskilt kaugemalt tellima.
Ent kui normaalse hinnaga nood OCZ'd võimalik kätte saada siis muidugi igati head pulgad thumbs_up.gif

Lühikokkuvõte - 1x1024 pulkasid on siinmail suhteliselt vabalt saada ning hinnad suhteliselt tagasihoidlikud. Noid OCZ pulki saab aga vaid kuskilt tellides, reeglina maksavad nood siis üsna_parajalt_liiga_palju.
Ning A64 puhul teeb vahet, kas mälu kellatud või mitte, reeglina vahet vaid täpseid numbreid benchmarkidest uurides. Mängus tai aplikatsioonis avalduva jõudluse vahet tegemise jaoks peavad olema kotkasilmad.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.04.2006 14:45:07 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
A64 peal üldine kiirusevahe kellatud versus kellamata mälu puhul siiski minu arvates üsna marginaalne, võrrelduna hinnavahega.
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820227080
http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820231039


Kunagi ei tasu võrrelda neid mälusid omavahel kuna sihtgrupp on hoopis teine. Tahad klokkida siis pead ka rohkem maksma icon_exclaim.gif kui mitte siis tasub loomulikult osta suvalised pulgad ja olen kindel ostja on sellega väga rahul. Ja hetkel pakun et kasutaja vxpsv ei ole selline kes piirduks DDR400 kiirusega. icon_wink.gif Seda tean et kiirusevahe on tegelikult pea olematu niisama kasutades, samas benchides on vahe jõhker. thumbs_up.gif OCZ on kallis, selleks pakkusin ka Gskilli mis on natuke odavam ja õige valiku tehes saad kindlasti sellised mälud mille puhul ei saa nuriseda.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.04.2006 23:04:44 vasta tsitaadiga

jõhker see vahe küll pole icon_smile.gif vähemalt mitte selline, et hinda õigustaks... kuigi eks see 0-5% mängudes loeb ka midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 21.04.2006 00:54:50 vasta tsitaadiga

nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes icon_wink.gif

nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni icon_sad.gif
OCZ_XTC_1
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 10:58:45 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes icon_wink.gif

nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni icon_sad.gif
OCZ_XTC_1


Mina eemaldasin RAM-i h.s. selliselt et moodul fooljumkilesse asi prae-ahju (need liimid muutuvad 80 kraadi juures nätskeks pehmeks) ja hoiad nii 90-100 kraadi juures. Üle 150 kohe kindlasti kuumutada ei tohi ja kui kahtled termomeetrites või praeahju tempi.reguleerimissuutlikuses siis pane tass veega mooduli juurde ahju ja vaata et vett keema ei aja. Fooljum ühtlustab kuumuse tõusu liiga järsk kuumenemine võib ka ohtlikuks muutuda seepärast ei soovitaks kuumafööne kasutada vaid "tasa-hilju" soojendades. Seejärel RAM kätte (NB! kindad ka sest muidu kõrvetab) ja pööravate liigutustega püüa see kinni kittitud hetspreader liikuma saada ning kui juba liigub enamvähem vabalt võid millegi (mitte teravat) vahele surudes, kiiludes selle lahti saada. Kes viitsib võib asjaga pusida ka ülesköetud saunalaval icon_wink.gif
Edu
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 21.04.2006 13:03:26 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
vxpsv kirjutas:
nats hilja on uurida neid Gskilli omi mul juba asjad käes icon_wink.gif

nüüd kui asjad käes m6tlesin et panen veeplokid peale proovin kuidas asjad kah siis klokuvad
aga p6hiline mille taha nüüd kinni jäi oli se et kuidas neid heatspreaderit maha saada
asjad ikka p2ris j6hkralt kinni icon_sad.gif
OCZ_XTC_1


Mina eemaldasin RAM-i h.s. selliselt et moodul fooljumkilesse asi prae-ahju (need liimid muutuvad 80 kraadi juures nätskeks pehmeks) ja hoiad nii 90-100 kraadi juures. Üle 150 kohe kindlasti kuumutada ei tohi ja kui kahtled termomeetrites või praeahju tempi.reguleerimissuutlikuses siis pane tass veega mooduli juurde ahju ja vaata et vett keema ei aja. Fooljum ühtlustab kuumuse tõusu liiga järsk kuumenemine võib ka ohtlikuks muutuda seepärast ei soovitaks
kuumafööne kasutada vaid "tasa-hilju" soojendades. Seejärel RAM kätte (NB! kindad ka sest muidu kõrvetab) ja pööravate liigutustega püüa see kinni kittitud hetspreader liikuma saada ning kui juba liigub enamvähem vabalt võid millegi (mitte teravat) vahele surudes, kiiludes selle lahti saada. Kes viitsib võib asjaga pusida ka ülesköetud saunalaval icon_wink.gif
Edu


aga äkki paneks hoopis mikrosse fooljumkile ymber eat.gif oleks kiirem variant icon_biggrin.gif


viimati muutis vxpsv 22.04.2006 00:46:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 23:57:15 vasta tsitaadiga

Arvan, et microvariant ei tööta. Mikrolained kiirendavad (loe:soojendavad) ju veemolekule. Metalli need minuteada ei mõjuta.
Kui vett peale piserdad siis on teine asi, aga siis on soojenemine vist liiga kiire ja pealegi pole vesi elektroonikale ju hea icon_lol.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB


viimati muutis lolloom 21.04.2006 23:59:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 23:58:23 vasta tsitaadiga

lolloom, oled valesti aru saanud icon_wink.gif pane alumiiniumfoolium mikrosse icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 22.04.2006 00:47:00 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
lolloom, oled valesti aru saanud icon_wink.gif pane alumiiniumfoolium mikrosse icon_wink.gif


ma ise arvan kah seda sama et ikka k6ige parem variant on ikka mikro thumbs_up.gif
k6ige kiirem ja k6ige kindlam et k6ik doh.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.04.2006 15:39:51 vasta tsitaadiga

Hämmastav. icon_eek.gif Uus bios ja infineon 3d-s stabiilne. Tulemused on saastad aga ei pangestunud vähemalt. icon_smile.gif

SuperPi32mb
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2006 16:06:18 vasta tsitaadiga

Pqi 1gb pulkade uus partii mis ka Ordis saadaval on vaid hale vari eelmistest mis 240-250mhz toimisid 2,9v.Uued 0102-06A1 pulgad on juba 220mhz peal raskustes.Jutt käib single pulga kohta.Sõbra Epox peal üks selline pulk isegi default ei boodi ja teine pulk ei lase isegi 5mhz sagedust juurde panna.Mulle sattus nõks parem mis 225mhz toimib veel.Eelneva partii pulki 0101-05C1 on mul 5tk olnud ja enamus on üle 245mhz peal toiminud.Viimase partii Pqi siissuht sama performance kui Peebu M-tec Twinmos mälud 1gb mis ka 220mhz surevad tavaliselt.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 17:31:44 vasta tsitaadiga

Evil1923, milline "uus" bios?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 25.04.2006 17:53:56 vasta tsitaadiga

soodent, väga huvitav jutt icon_razz.gif, ostsin just 08.04.2006 omale 1Gb PQI pulga ordist (PQI kivid, markeeringut pole uurinud)

kohe uurima

Edit: Damnit, 0102-06A6 icon_cry.gif
Edit: 2.5-3-3-7 @ DDR440 @ 2.85v laseb 3dmarki


viimati muutis korndog412 25.04.2006 19:40:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.04.2006 18:12:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Evil1923, milline "uus" bios?


See: http://us.dfi.com.tw/Support/Download/bios_download_us.jsp?PRODUCT_ID=3471&STATUS_FLAG=A&SITE=US
Paistab et mu infineon ei ole ikka stabiilne. Uue bios-ga on selline setting nagu Odd divisor lisatud. See tähendab et kui see setting on enabled siis ta langetab mäluklokki mis sest et Cpu-z näitab sageduseks 270mhz siis tegelikkuses on see umbes 250mhz. icon_rolleyes.gif Selleks ka nii saastad tulemused, hea setting cheatimiseks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 25.04.2006 21:55:30 vasta tsitaadiga

hüüh,

CL 2.5 peal läks ikka mahedalt paremini kui CL3

http://img244.imageshack.us/img244/6250/36500s2xg.png

1130.- eest Mälu kohe küll ja küll

(ostes pakkusin ise et asi teeb vbolla DDR410 - CL2.5)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inzz
HV kasutaja
inzz

liitunud: 14.05.2005




sõnum 02.05.2006 01:01:43 vasta tsitaadiga

Krt mulle hakkab enda Hynix järjest rohkem meeldima beer_yum.gif
Sai talle 2,9v antud ja vaadatud, kuidas klokkub siis.
Timingud 2,5-4-3-7-1T thumbs_up.gif
Sellega sain kätte lõpuks 277mhz. Too küll ainult SuperPi 1M stabiilne, aga Hynixi kohta asi seegi.
Proovisin ka 3,1v ja sellega tegi 280mhz peal kah SuperPi veel ära. Tegin ka pildi ära, savesin ära ja panin S-Pi kinni. Bang arvuti hangus. Pärast hakkasin pilti vaatama, ja avastasin, et pilt on vigane icon_neutral.gif Ainult pool pilti näha. Nii ongi näidata seee 277mhz peal tehtu. Aeg ei ole muidugi midagi imelist...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 01:04:10 vasta tsitaadiga

inzz, sul siis 1*512MB? proovi nii, et prose ka kõrgemale läheks icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 16:14:04 vasta tsitaadiga

Keegi mu 2x512Mb BH5 soovib? 1500.- icon_wink.gif Võtke ühendust
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inzz
HV kasutaja
inzz

liitunud: 14.05.2005




sõnum 02.05.2006 18:57:01 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
inzz, sul siis 1*512MB? proovi nii, et prose ka kõrgemale läheks icon_wink.gif

Kahjuks ei ole prosest eriti kõrgemale minejat icon_cry.gif 2,65ghz on võimeline minema ainult. Kordajatega mängides saaks kuidagi parandada äkki icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.05.2006 01:51:52 vasta tsitaadiga

DDR570 2-2-2-5 3.85V

1 pulk modimata, toasoojas ca ~21C
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.05.2006 07:22:11 vasta tsitaadiga

ikka viitsid piinata... ise ei pannud enda omale kunagi üle 3,7 icon_razz.gif tollega tegi 279... see 3.85 tundub juba vähe jõhker icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.05.2006 07:23:53 vasta tsitaadiga

razor, mis modid seal?
konded vahele?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.