Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.03.2006 20:47:03 vasta tsitaadiga

600 kanti? pigem osad GTO2ed/muud X800'd tunnistati XL'iks futuremarki all ja sealt ka need 600+ mhz cored.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 12.03.2006 21:14:42 vasta tsitaadiga

Plaan on siis järgmine: et oma rxile mille orikas skoor 05 def klokkidega oli 3.7 (400/490) xl i biosiga ja (640/600) sain 5.3k, et kas on mõtet tolle moditud flashromiga proovida xt biosi. Hetkel olen tuvastanu nagu näha, et tolle def klokid mu kaarti ei murra. Kivi on r480 ja pcb on punane icon_razz.gif a ja jookseb ikka 8 piibu peal ja mälud on 2.0 ns
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.03.2006 22:24:48 vasta tsitaadiga

Omal on X800GTO² ning hiljuti sai asjale ATI Silencer 5 peale installitud. Kaart töötab X850XT PE biosiga ning ei ole muret olnud (loe: stabiilne).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 22:29:44 vasta tsitaadiga

Siig, mis kelladel töötab ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 13.03.2006 19:03:24 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Siig, mis kelladel töötab ?


Arvatavasti siis def kelladel, 540/590.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 00:58:57 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuidas on paigas X800 XL PCI-E vs AGP jõudluse suhe? ning kui suur on neil kelluvuse potentsiaali vahe?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 01:01:27 vasta tsitaadiga

kõik neee XLid klokkuvad 432 mhz icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 01:03:36 vasta tsitaadiga

ütleme, et vaja AGP-le valida (ma tõsiselt ei viitsi platvormi vahetust läbi viia et PCIE sebida), siis võtaksid enne X800PRO kui XL?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 14.03.2006 04:33:44 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kui ausalt näitab Everest R430 Volti.

mul näitab GPU 1.60v (defult peaks olema 1.40-1.45v)

Firmaks ASUS, ja CORE klokub kuni 440mhz ilma ühegi veata icon_rolleyes.gif tundub kuidagi kahtlane...
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 13:39:15 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
kas keegi oskab öelda kui ausalt näitab Everest R430 Volti.

mul näitab GPU 1.60v (defult peaks olema 1.40-1.45v)

Firmaks ASUS, ja CORE klokub kuni 440mhz ilma ühegi veata icon_rolleyes.gif tundub kuidagi kahtlane...
soft ei näita midagi. linde traatide otsas näitab . mõõda ise kui teada tahad
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 14.03.2006 21:10:24 vasta tsitaadiga

pole seda millega m66ta, siiski arvan et kaardile on pliiatsi voltmod tehtud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2006 09:31:16 vasta tsitaadiga

Niih, lpx sain siis Ati Silencer 5 rev2. kätte. Idle 35C,...full 60C. Ei uskund eriti aga. Nüüd küsimus palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:35:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha?


kõige odavam on ise teha icon_lol.gif
pöördu kasutaja Jaan poole..iseenesest mõned tunnid ehk läheb aega, kui sedagi..hinda ei oska kommenteerida-mitte rohkem kui paar koidulat IMO..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:43:22 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Niih, lpx sain siis Ati Silencer 5 rev2. kätte. Idle 35C,...full 60C. Ei uskund eriti aga. Nüüd küsimus palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha?

kas sul on shim eemaldatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2006 09:45:01 vasta tsitaadiga

Ok tunnistame üles, et ma olen loll. Mis asi see on?icon_biggrin.gif

Edit: sain teada, aga selle eemaladmine on tähtis... mix? pole veel uurind sellist asja...
Edit: parandab kellamise tulemusi nagu ühel lehel väidab?

_________________
Purgatory Judgement


viimati muutis Draco 15.03.2006 09:48:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:45:29 vasta tsitaadiga

"toetusraam" core ümber
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:49:43 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Ok tunnistame üles, et ma olen loll. Mis asi see on?icon_biggrin.gif

Edit: sain teada, aga selle eemaladmine on tähtis... mix? pole veel uurind sellist asja...


pmst on tavaliselt core sellest madalam või isegi sama kõrge aga kuna kui sa paned termopadjad ka siis hakkab silenceri see vasest alust shimi peale toetuma ja ei tule 100% korraliku kontakti corega(Punkt) icon_smile.gif

Draco kirjutas:
Edit: parandab kellamise tulemusi nagu ühel lehel väidab?


täpselt,mida parem kontakt seda parem klokk+temp thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:53:30 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige koht, aga mis on hetkel turuhinnad 256Mb X800 Prol? Aga HV-hinnad? icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2006 09:55:23 vasta tsitaadiga

Selge. Hetkel vist maha kookima ei hakka. Äkki saan siin vmod`iga kellegi nõusse. Ennast teades tuleb sealt koos shim´iga mäluplokid kaasa kui ma ise katkuma hakkan icon_rolleyes.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 09:55:56 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
Ei tea kas õige koht, aga mis on hetkel turuhinnad 256Mb X800 Prol? Aga HV-hinnad? icon_wink.gif

~2,5k icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2006 12:04:18 vasta tsitaadiga

Kas neid nn termopatju on eraldi ka müügil?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 12:11:16 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kas neid nn termopatju on eraldi ka müügil?


eem sa ei saanud kaasa we icon_rolleyes.gif

mis sul mälude ja radika vahel siis on icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.03.2006 12:17:58 vasta tsitaadiga

sain küll aga kui ma jahutaja mingil hetkel lahti teen või ära võtan või mis iganes, ega need samad tagasi enam ei lähe?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 19.03.2006 22:59:03 vasta tsitaadiga

Mul siis väike probleem, et temperatuur läheb kaardil väga kõrgeks. Täpsemalt siis 120 kraadini mängides icon_cry.gif kuigi radikas ise on suht soe aga kui katsuda käega kaardi tagumist külge siis see on väga tuline. Küsimus siis selline, et kas viga on halvas kontaktis või milleski muus. Kaardi kellad on def.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 23:02:24 vasta tsitaadiga

Daz kirjutas:
Mul siis väike probleem, et temperatuur läheb kaardil väga kõrgeks. Täpsemalt siis 120 kraadini mängides icon_cry.gif kuigi radikas ise on suht soe aga kui katsuda käega kaardi tagumist külge siis see on väga tuline. Küsimus siis selline, et kas viga on halvas kontaktis või milleski muus. Kaardi kellad on def.


kaart on MIS ning kas radikas tolmust puhas ja kas radikas ilusti Gee Pee Uu-ga ühenduses icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 19.03.2006 23:05:56 vasta tsitaadiga

Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 10:52:04 vasta tsitaadiga

Daz kirjutas:
Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah

äkki ikka radikas GPU-ga icon_eek.gif
seda on võimalik kindlaks teha näpuga katsudes - kui kõrvetab, siis on radikas lahja; kuid kui radikas liiga külm või "suht soe", siis pole arvatavasti kontakti jahutatava pinnaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 20.03.2006 11:18:14 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
Daz kirjutas:
Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah

äkki ikka radikas GPU-ga icon_eek.gif
seda on võimalik kindlaks teha näpuga katsudes - kui kõrvetab, siis on radikas lahja; kuid kui radikas liiga külm või "suht soe", siis pole arvatavasti kontakti jahutatava pinnaga icon_wink.gif


oih minu viga icon_lol.gif et jah radikas on soe aga mitte tuline icon_sad.gif ise ma näppima seda küll näppima ei hakka. Garantii ka olemas, et äkki saadaks garantiise ja panevad seal asja paika?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 11:19:52 vasta tsitaadiga

Daz kirjutas:

oih minu viga icon_lol.gif et jah radikas on soe aga mitte tuline icon_sad.gif ise ma näppima seda küll näppima ei hakka. Garantii ka olemas, et äkki saadaks garantiise ja panevad seal asja paika?

no aga proovi viia icon_wink.gif
ütle et kaart läheb jõle tuliseks, vaata mis ütlevad
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 20.03.2006 11:21:44 vasta tsitaadiga

vaatab siis jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 13:26:45 vasta tsitaadiga

Daz kirjutas:
vaatab siis jah icon_smile.gif
päris laisad inimesed., garantiis vedeleb ja vedeleb see kaart, kui ise peaks võtma ainult korra jahutuse maha, uus pasta vahele ja vana stock junn korralikult peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 20.03.2006 13:53:10 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, ei usu eriti et laiskuses oleks viga, pigem teadmatuses, oskuste vähesuses...
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 20.03.2006 14:03:53 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Daz kirjutas:
vaatab siis jah icon_smile.gif
päris laisad inimesed., garantiis vedeleb ja vedeleb see kaart, kui ise peaks võtma ainult korra jahutuse maha, uus pasta vahele ja vana stock junn korralikult peale icon_rolleyes.gif

No oskusi ikka natuke on aga mis ma ikka seal mässan kui saab garantiise saata ja teevad seal korralikult ise ära
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 20.03.2006 14:42:25 vasta tsitaadiga

njah, väljendasin ennast natuke valesti, pidasin rohkem sellist asja silmas, et garantiiga kindel värk, et midagi ei saa valesti minna ja ei ole ohtu garantii kaotuseks kui midagi valesti läheb
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 11:56:21 vasta tsitaadiga

Sai siis videole silencer peale pandud ja läks paremaks küll thumbs_up.gif
Pentium M 740 @2,5GHz (10x250) 1,4v
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x512MB Crucial Ballistix Tracer 250mhz 2,5-2-2-5 2,8v
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 459/567
01 -> 28648p
03 -> 11864p
05 -> 5345p
06 -> 1730p

See kaart on ka hetkel müügis kui keegi peaks huvi tundma 8)

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 14:49:38 vasta tsitaadiga

päris PÜSS on see X800gt
3dmark03@13054@ 1,67v, vddq vvdr 2,23v 2,0ns 670/655
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2006 15:22:02 vasta tsitaadiga

ilus kaart jah, R423 corega ja puha..
kuigi veega oleks tiba suuremat gpu oc-d oodanud, imho jaan sai õhuga rohkem? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2006 20:36:48 vasta tsitaadiga

Jaani tulemus õhuga icon_wink.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 21:48:55 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
Jaani tulemus õhuga icon_wink.gif
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks icon_lol.gif aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 21:58:31 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
razor kirjutas:
Jaani tulemus õhuga icon_wink.gif
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks icon_lol.gif aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud icon_rolleyes.gif


lõhkusid ära midagi icon_rolleyes.gif minu käes oli asi 24/7 masinas ja anomaaliaid ei olnud icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.03.2006 22:22:06 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks icon_lol.gif aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud icon_rolleyes.gif

Mulle jäi mulje, et talle ei meeldi, kui järsku gpu kiirust muudetakse.
Näiteks defauldist 600 kohe panna ei saanud- kohe on soga, tasapisi aga läks.
Ka mälutaimingute muutmine oli suht lootusetu- kõik on juba suht min. peal- ei anna suurt midagi keera.
Lõdvemaks keerates ei saanud suurt midag, aga jah 2,0ns mälust 650MHz saada on niigi hea.
Samas tasuks jahutuse kontakti uurida kah igaksjuhuks.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:01:56 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks icon_lol.gif aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud icon_rolleyes.gif

Mulle jäi mulje, et talle ei meeldi, kui järsku gpu kiirust muudetakse.
Näiteks defauldist 600 kohe panna ei saanud- kohe on soga, tasapisi aga läks.
Ka mälutaimingute muutmine oli suht lootusetu- kõik on juba suht min. peal- ei anna suurt midagi keera.
Lõdvemaks keerates ei saanud suurt midag, aga jah 2,0ns mälust 650MHz saada on niigi hea.
Samas tasuks jahutuse kontakti uurida kah igaksjuhuks.
see järsku tõstmise viga oli tal enne kah küljes, eks vaja harjuda, uus ja keeruline asi siiski icon_lol.gif 24/7 630/630 1,53v not bad at all.
eks see kaart taha pinget saada kuna päris hästi meeldib talle see ning dice meeldib talle kah, kui ei meeldi siis hakkab meeldima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 23.03.2006 09:28:10 vasta tsitaadiga

mis oleksid 2.0ns head mälu timingud (OC suhtes) ?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.03.2006 11:01:24 vasta tsitaadiga

kas see on normaalne, et radeon club 3d x800xl 256mb,256bit ja kellab ainult 450/550 (alg 400/500) nagu yle hakkan panema ilmuvad kolased täpid ja laigud ekraanile, kas memory kohta nagu väike mhz pole, proovisin core 400 ja memi kõrgemale ajada aga ei yle 550mhz ei lähe hakkab täppe loopima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 11:10:51 vasta tsitaadiga

See x800xl on ilmselt r430 core nagu minu kaardilgi, ehk siis ei ole mingi klokkumisloom jah.
Endal silenceriga saab kuni 460mhz lasta, def jahutusega sain ~430.
Vahepeal lugesin/kuulsin kuskilt, et r430 core piir ongi ainult 432mhz, aga võta näpust icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 16:29:03 vasta tsitaadiga

paistab et ma eksin, kaardile külm apsoluutuselt ei meeldi, pinge on üli ebastabiilne icon_rolleyes.gif 1,69-1,75 , toas on kõik OK, aga täiesti imelik, kui kaardile puhus vent, pcb oli nii 13*C siis ei olnud võiimalik üldse mingid 3d lasta, võtsin vendi ära pcb temp tõusis natuke, aga ikkagi pinge jäi ebastabiilseks, proovin siin toas, kõik ok :S
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.03.2006 16:55:02 vasta tsitaadiga

mingi kamma on jah videokaaartidega, et kui asi läheb jahedaks siis ei tööta korralikult eriti tyypiline oli see agb leeris 6600gt-l , kõik oleneb isendist
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 17:03:05 vasta tsitaadiga

coldbug icon_lol.gif

ceemic allpool kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
coldbug icon_lol.gif


pigem warmbug icon_wink.gif


mnjaa


viimati muutis RKsilver 23.03.2006 22:58:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 19:39:57 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
coldbug icon_lol.gif


pigem warmbug icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 18:14:34 vasta tsitaadiga

Niih.. on üks väike probleem või õigemini segadus. tellisin drpeebust endale club3d x800gto. Jõudis täna kohale, pakil suurelt x800rx.. Et on see sama kaart, halvem/parem kaart või milles värk on. ei julge hetkel pakki lahti ka teha, äkki vaja tagastada. oskab keegi seletada mulle midagi?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.