|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.03.2006 20:47:03
|
|
|
| 600 kanti? pigem osad GTO2ed/muud X800'd tunnistati XL'iks futuremarki all ja sealt ka need 600+ mhz cored.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liivaannus
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2005
|
12.03.2006 21:14:42
|
|
|
Plaan on siis järgmine: et oma rxile mille orikas skoor 05 def klokkidega oli 3.7 (400/490) xl i biosiga ja (640/600) sain 5.3k, et kas on mõtet tolle moditud flashromiga proovida xt biosi. Hetkel olen tuvastanu nagu näha, et tolle def klokid mu kaarti ei murra. Kivi on r480 ja pcb on punane a ja jookseb ikka 8 piibu peal ja mälud on 2.0 ns
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siig
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005
|
12.03.2006 22:24:48
|
|
|
| Omal on X800GTO² ning hiljuti sai asjale ATI Silencer 5 peale installitud. Kaart töötab X850XT PE biosiga ning ei ole muret olnud (loe: stabiilne).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
12.03.2006 22:29:44
|
|
|
| Siig, mis kelladel töötab ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.03.2006 19:03:24
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| Siig, mis kelladel töötab ? |
Arvatavasti siis def kelladel, 540/590.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.03.2006 00:58:57
|
|
|
| oskab keegi öelda kuidas on paigas X800 XL PCI-E vs AGP jõudluse suhe? ning kui suur on neil kelluvuse potentsiaali vahe?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
14.03.2006 01:01:27
|
|
|
kõik neee XLid klokkuvad 432 mhz
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
14.03.2006 01:03:36
|
|
|
| ütleme, et vaja AGP-le valida (ma tõsiselt ei viitsi platvormi vahetust läbi viia et PCIE sebida), siis võtaksid enne X800PRO kui XL?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
14.03.2006 04:33:44
|
|
|
kas keegi oskab öelda kui ausalt näitab Everest R430 Volti.
mul näitab GPU 1.60v (defult peaks olema 1.40-1.45v)
Firmaks ASUS, ja CORE klokub kuni 440mhz ilma ühegi veata tundub kuidagi kahtlane...
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
14.03.2006 13:39:15
|
|
|
| Mastersas kirjutas: |
kas keegi oskab öelda kui ausalt näitab Everest R430 Volti.
mul näitab GPU 1.60v (defult peaks olema 1.40-1.45v)
Firmaks ASUS, ja CORE klokub kuni 440mhz ilma ühegi veata tundub kuidagi kahtlane... |
soft ei näita midagi. linde traatide otsas näitab . mõõda ise kui teada tahad
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
14.03.2006 21:10:24
|
|
|
pole seda millega m66ta, siiski arvan et kaardile on pliiatsi voltmod tehtud
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2006 09:31:16
|
|
|
Niih, lpx sain siis Ati Silencer 5 rev2. kätte. Idle 35C,...full 60C. Ei uskund eriti aga. Nüüd küsimus palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.03.2006 09:35:40
|
|
|
| tsitaat: |
palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha?
|
kõige odavam on ise teha
pöördu kasutaja Jaan poole..iseenesest mõned tunnid ehk läheb aega, kui sedagi..hinda ei oska kommenteerida-mitte rohkem kui paar koidulat IMO..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.03.2006 09:43:22
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Niih, lpx sain siis Ati Silencer 5 rev2. kätte. Idle 35C,...full 60C. Ei uskund eriti aga. Nüüd küsimus palju läheb vmod`i nali maksma, kaua seda tehakse ja kes võiks teha? |
kas sul on shim eemaldatud
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2006 09:45:01
|
|
|
Ok tunnistame üles, et ma olen loll. Mis asi see on?
Edit: sain teada, aga selle eemaladmine on tähtis... mix? pole veel uurind sellist asja...
Edit: parandab kellamise tulemusi nagu ühel lehel väidab?
_________________ Purgatory Judgement
viimati muutis Draco 15.03.2006 09:48:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.03.2006 09:45:29
|
|
|
| "toetusraam" core ümber
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.03.2006 09:49:43
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Ok tunnistame üles, et ma olen loll. Mis asi see on?
Edit: sain teada, aga selle eemaladmine on tähtis... mix? pole veel uurind sellist asja... |
pmst on tavaliselt core sellest madalam või isegi sama kõrge aga kuna kui sa paned termopadjad ka siis hakkab silenceri see vasest alust shimi peale toetuma ja ei tule 100% korraliku kontakti corega(Punkt)
| Draco kirjutas: |
| Edit: parandab kellamise tulemusi nagu ühel lehel väidab? |
täpselt,mida parem kontakt seda parem klokk+temp
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
15.03.2006 09:53:30
|
|
|
Ei tea kas õige koht, aga mis on hetkel turuhinnad 256Mb X800 Prol? Aga HV-hinnad?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2006 09:55:23
|
|
|
Selge. Hetkel vist maha kookima ei hakka. Äkki saan siin vmod`iga kellegi nõusse. Ennast teades tuleb sealt koos shim´iga mäluplokid kaasa kui ma ise katkuma hakkan
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.03.2006 09:55:56
|
|
|
| marttisiitsman kirjutas: |
Ei tea kas õige koht, aga mis on hetkel turuhinnad 256Mb X800 Prol? Aga HV-hinnad?  |
~2,5k
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2006 12:04:18
|
|
|
Kas neid nn termopatju on eraldi ka müügil?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.03.2006 12:11:16
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Kas neid nn termopatju on eraldi ka müügil? |
eem sa ei saanud kaasa we
mis sul mälude ja radika vahel siis on
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.03.2006 12:17:58
|
|
|
sain küll aga kui ma jahutaja mingil hetkel lahti teen või ära võtan või mis iganes, ega need samad tagasi enam ei lähe?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
19.03.2006 22:59:03
|
|
|
Mul siis väike probleem, et temperatuur läheb kaardil väga kõrgeks. Täpsemalt siis 120 kraadini mängides kuigi radikas ise on suht soe aga kui katsuda käega kaardi tagumist külge siis see on väga tuline. Küsimus siis selline, et kas viga on halvas kontaktis või milleski muus. Kaardi kellad on def.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
19.03.2006 23:02:24
|
|
|
| Daz kirjutas: |
Mul siis väike probleem, et temperatuur läheb kaardil väga kõrgeks. Täpsemalt siis 120 kraadini mängides kuigi radikas ise on suht soe aga kui katsuda käega kaardi tagumist külge siis see on väga tuline. Küsimus siis selline, et kas viga on halvas kontaktis või milleski muus. Kaardi kellad on def. |
kaart on MIS ning kas radikas tolmust puhas ja kas radikas ilusti Gee Pee Uu-ga ühenduses
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
19.03.2006 23:05:56
|
|
|
| Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
20.03.2006 10:52:04
|
|
|
| Daz kirjutas: |
| Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah |
äkki ikka radikas GPU-ga
seda on võimalik kindlaks teha näpuga katsudes - kui kõrvetab, siis on radikas lahja; kuid kui radikas liiga külm või "suht soe", siis pole arvatavasti kontakti jahutatava pinnaga
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
20.03.2006 11:18:14
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
| Daz kirjutas: |
| Sapphire X800GTO ja radikas on tolmust puhas. Aga ma arvan et kaart ei ole GPU-ga ühenduses samas ma ei ole jahutust puutund kah |
äkki ikka radikas GPU-ga
seda on võimalik kindlaks teha näpuga katsudes - kui kõrvetab, siis on radikas lahja; kuid kui radikas liiga külm või "suht soe", siis pole arvatavasti kontakti jahutatava pinnaga  |
oih minu viga et jah radikas on soe aga mitte tuline ise ma näppima seda küll näppima ei hakka. Garantii ka olemas, et äkki saadaks garantiise ja panevad seal asja paika?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
20.03.2006 11:19:52
|
|
|
| Daz kirjutas: |
oih minu viga et jah radikas on soe aga mitte tuline ise ma näppima seda küll näppima ei hakka. Garantii ka olemas, et äkki saadaks garantiise ja panevad seal asja paika? |
no aga proovi viia
ütle et kaart läheb jõle tuliseks, vaata mis ütlevad
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
20.03.2006 11:21:44
|
|
|
vaatab siis jah
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.03.2006 13:26:45
|
|
|
| Daz kirjutas: |
vaatab siis jah  |
päris laisad inimesed., garantiis vedeleb ja vedeleb see kaart, kui ise peaks võtma ainult korra jahutuse maha, uus pasta vahele ja vana stock junn korralikult peale
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
20.03.2006 13:53:10
|
|
|
Sponge Bob, ei usu eriti et laiskuses oleks viga, pigem teadmatuses, oskuste vähesuses...
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
20.03.2006 14:03:53
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Daz kirjutas: |
vaatab siis jah  |
päris laisad inimesed., garantiis vedeleb ja vedeleb see kaart, kui ise peaks võtma ainult korra jahutuse maha, uus pasta vahele ja vana stock junn korralikult peale  |
No oskusi ikka natuke on aga mis ma ikka seal mässan kui saab garantiise saata ja teevad seal korralikult ise ära
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
20.03.2006 14:42:25
|
|
|
njah, väljendasin ennast natuke valesti, pidasin rohkem sellist asja silmas, et garantiiga kindel värk, et midagi ei saa valesti minna ja ei ole ohtu garantii kaotuseks kui midagi valesti läheb
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
22.03.2006 11:56:21
|
|
|
Sai siis videole silencer peale pandud ja läks paremaks küll
Pentium M 740 @2,5GHz (10x250) 1,4v
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x512MB Crucial Ballistix Tracer 250mhz 2,5-2-2-5 2,8v
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 459/567
01 -> 28648p
03 -> 11864p
05 -> 5345p
06 -> 1730p
See kaart on ka hetkel müügis kui keegi peaks huvi tundma 8)
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.03.2006 15:22:02
|
|
|
ilus kaart jah, R423 corega ja puha..
kuigi veega oleks tiba suuremat gpu oc-d oodanud, imho jaan sai õhuga rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
22.03.2006 21:48:55
|
|
|
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
22.03.2006 21:58:31
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud  |
lõhkusid ära midagi minu käes oli asi 24/7 masinas ja anomaaliaid ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
22.03.2006 22:22:06
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud  |
Mulle jäi mulje, et talle ei meeldi, kui järsku gpu kiirust muudetakse.
Näiteks defauldist 600 kohe panna ei saanud- kohe on soga, tasapisi aga läks.
Ka mälutaimingute muutmine oli suht lootusetu- kõik on juba suht min. peal- ei anna suurt midagi keera.
Lõdvemaks keerates ei saanud suurt midag, aga jah 2,0ns mälust 650MHz saada on niigi hea.
Samas tasuks jahutuse kontakti uurida kah igaksjuhuks.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
22.03.2006 23:01:56
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
mul mingi anomaalia, viskab pildi ruuduliseks ala lõpmata, või siis pildi täiesti läbuseks aga noh eks ma pole jahetad andnud kaardile, ning ega pingega kah mitte liialdanud  |
Mulle jäi mulje, et talle ei meeldi, kui järsku gpu kiirust muudetakse.
Näiteks defauldist 600 kohe panna ei saanud- kohe on soga, tasapisi aga läks.
Ka mälutaimingute muutmine oli suht lootusetu- kõik on juba suht min. peal- ei anna suurt midagi keera.
Lõdvemaks keerates ei saanud suurt midag, aga jah 2,0ns mälust 650MHz saada on niigi hea.
Samas tasuks jahutuse kontakti uurida kah igaksjuhuks. |
see järsku tõstmise viga oli tal enne kah küljes, eks vaja harjuda, uus ja keeruline asi siiski 24/7 630/630 1,53v not bad at all.
eks see kaart taha pinget saada kuna päris hästi meeldib talle see ning dice meeldib talle kah, kui ei meeldi siis hakkab meeldima
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
23.03.2006 09:28:10
|
|
|
| mis oleksid 2.0ns head mälu timingud (OC suhtes) ?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
23.03.2006 11:01:24
|
|
|
kas see on normaalne, et radeon club 3d x800xl 256mb,256bit ja kellab ainult 450/550 (alg 400/500) nagu yle hakkan panema ilmuvad kolased täpid ja laigud ekraanile, kas memory kohta nagu väike mhz pole, proovisin core 400 ja memi kõrgemale ajada aga ei yle 550mhz ei lähe hakkab täppe loopima
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
23.03.2006 11:10:51
|
|
|
See x800xl on ilmselt r430 core nagu minu kaardilgi, ehk siis ei ole mingi klokkumisloom jah.
Endal silenceriga saab kuni 460mhz lasta, def jahutusega sain ~430.
Vahepeal lugesin/kuulsin kuskilt, et r430 core piir ongi ainult 432mhz, aga võta näpust
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
23.03.2006 16:29:03
|
|
|
paistab et ma eksin, kaardile külm apsoluutuselt ei meeldi, pinge on üli ebastabiilne 1,69-1,75 , toas on kõik OK, aga täiesti imelik, kui kaardile puhus vent, pcb oli nii 13*C siis ei olnud võiimalik üldse mingid 3d lasta, võtsin vendi ära pcb temp tõusis natuke, aga ikkagi pinge jäi ebastabiilseks, proovin siin toas, kõik ok :S
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
23.03.2006 16:55:02
|
|
|
| mingi kamma on jah videokaaartidega, et kui asi läheb jahedaks siis ei tööta korralikult eriti tyypiline oli see agb leeris 6600gt-l , kõik oleneb isendist
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
23.03.2006 17:03:05
|
|
|
coldbug
| ceemic allpool kirjutas: |
| kutsa99 kirjutas: |
coldbug  |
pigem warmbug  |
mnjaa
viimati muutis RKsilver 23.03.2006 22:58:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
23.03.2006 19:39:57
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
coldbug  |
pigem warmbug
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
29.03.2006 18:14:34
|
|
|
| Niih.. on üks väike probleem või õigemini segadus. tellisin drpeebust endale club3d x800gto. Jõudis täna kohale, pakil suurelt x800rx.. Et on see sama kaart, halvem/parem kaart või milles värk on. ei julge hetkel pakki lahti ka teha, äkki vaja tagastada. oskab keegi seletada mulle midagi?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|