Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:19:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi jagaks minuga enda konfifaili? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:28:32 vasta tsitaadiga

... milleks meil teemasisene otsing on ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.02.2006 16:36:10 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... milleks meil teemasisene otsing on ?

Vana conf - Halb conf (enamasti. icon_biggrin.gif)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.02.2006 16:41:58 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/interface/etconfig.cfg
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:42:52 vasta tsitaadiga

http://www.idle.ee/foorum/viewforum.php?f=4
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.02.2006 19:09:45 vasta tsitaadiga

Keegi oskab aidata, et selline jama kui vähegi avarama koha peale lähen langeb fps 20-e peale ja ping üle 200 icon_evil.gif Võimatu mängida.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 19:27:24 vasta tsitaadiga

Võta reso,efekte jms. vähemaks.
btw, perse see 1024*768 reso...proovisin korra 800*600 ja vahetasin sihiku medium size vastu...krt vahe andis ikka mõnusalt tunda.
Enne oli 1024'ga räige uimane liikumine,endalegi käis pinda...nüüd mõnusalt kiirem igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.02.2006 19:31:13 vasta tsitaadiga

Vaadates minu arvutit ei tohiks graafika olla takistuseks. 800x600 kõik low ja ikka lööb fps-i 20-le. Ping mõjutab fps-i? Kui jah siis peab mujalt hakkama viga otsima.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 19:41:18 vasta tsitaadiga

videokaardi driverid pane uued peale, ja äkki on midagi arvutiga lahti. viirused värgid?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.02.2006 19:43:42 vasta tsitaadiga

Draiverid omega 3.8.205. Arvan, et viga windowsis kuna vahel polnud internetti ja midagi polnud teha ja panin siis esimest korda peale XP mis oli natukene viga saanud ja pluss veel omast lollusest panin vista packi peale. Homme maha ja 2003 peale.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 20:53:08 vasta tsitaadiga

KAs mul on mingi fps piiraja peal?
1024x768 high kõik üle 90 fpsi ei lähe-pendeldab 89-90
800x600 kõik low ikka 89-90 icon_sad.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.02.2006 20:53:53 vasta tsitaadiga

Ega rohkemat polegi vaja. Sellega minu arust kõige mõnusam mängida.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 21:12:50 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
KAs mul on mingi fps piiraja peal?
1024x768 high kõik üle 90 fpsi ei lähe-pendeldab 89-90
800x600 kõik low ikka 89-90 icon_sad.gif

default on fps piiratud 90nega, kui tahad suuremat fpsi, siis konsooli /com_maxfps 125 näiteks
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.02.2006 21:34:08 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Vaadates minu arvutit ei tohiks graafika olla takistuseks. 800x600 kõik low ja ikka lööb fps-i 20-le. Ping mõjutab fps-i? Kui jah siis peab mujalt hakkama viga otsima.


1) NVIDIA nforce4 draiverid on peal?
2) vaata , et ATI draiverid korralikult peal oleks
3) vaata , et anti aliasind ja anistrofic filtering , samuti vsync off oleks
4) mingi protsess võib taustaks käia mis 100% CPU võtab võibolla?

kurat 20fpsi selle masinaga kohe üldse ei kujuta ette , et mis tegema peaks , et nii vähe saavutada icon_biggrin.gif

endal A64 3200+ / GF6600GT / 1GB PC3200 dualddr ja alla 100 ma vist polegi fpsi kordagi näinud mitte üheski mapis ( muidugi cfg on kah parajalt ära h4xitud icon_biggrin.gif )

aga sa ütlesid , et ping on 200. äkki mingi worm sees ? mis samamoodi ka cpu usaget sööb. a ja oled sa kindel , et sa ikka normaalsetesse servudesse lähed? a'la eesti jne . mitte kuskile jugoslaaviasse ja siis whain lahti et appi ping miljon.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 08.02.2006 22:49:55 vasta tsitaadiga

Draiverid hakkasid küll näkku panema. Ei tahtnud pilti ette võtta. Võib ka tglt prosest olla kuna pinget vähe pandud. Proovisin, efterys, BG, saarlane, zone. Inter, aga äkki jagaksid Confi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvN
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 08.02.2006 23:03:30 vasta tsitaadiga

see mäng on siis ametlikult eestis maha kantud:(
esports arenal seda ei näe, kahtlen, et kas siis ka järnevatel rapla/tartu lanidel:(
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.02.2006 00:02:13 vasta tsitaadiga

ehk siis suhteliselt imelik varjänt . mängijaid on rohkem kui eales varem . insomnia cupile regas koos eesti tiimiga 20 (!!!) klanni ja siis võetakse ametlike mängude listist maha?

ma usun , et kedagi ei kottind mingi rapla lan - sellepärast sinna ka ei mindud

lollus on see , kui võeti rapla lanni põhjal, et mida panna esportsile ja mida mitte

ma loodan , et mõeldakse ikkagi ümber
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 12:17:45 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
ehk siis suhteliselt imelik varjänt . mängijaid on rohkem kui eales varem . insomnia cupile regas koos eesti tiimiga 20 (!!!) klanni ja siis võetakse ametlike mängude listist maha?

ma usun , et kedagi ei kottind mingi rapla lan - sellepärast sinna ka ei mindud

lollus on see , kui võeti rapla lanni põhjal, et mida panna esportsile ja mida mitte

ma loodan , et mõeldakse ikkagi ümber


kuulge miks kedagi saarlases pole,või on see üldse saarlane icon_eek.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 09.02.2006 13:59:10 vasta tsitaadiga

Smoking, kuidas sa oma windowsi installisid, ega sa sa juhuslikult videokaardi drivereid enne ei installinud kui emaplaadi omi. Minul põhjustas selline asi FSPi 20ne kanti langemise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:23:37 vasta tsitaadiga

proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. icon_razz.gif Peab ära muutma icon_wink.gif
Heli oli ka võõras ning muutsin 22khz thumbs_up.gif

Millegi pärast oli sd2's nähtavus suht halb...kuidagi tume ja imelik vms..

Oskab keegi soovitada settinguid sd2'le? (mingid heleduse asjad jms., mitte ainult gamma).


Igati tore, spawn script, class script töötavad, kuigi sw_goldrush_te'le polnud vist spawn scripti icon_rolleyes.gif
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 11.02.2006 18:25:43 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea, kas uni bin kah mängust saadaval x'le juba?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:48:10 vasta tsitaadiga

Ma tegin owni. 8)

Üks airstrike - 6 surnud tiimikaaslast. icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 19:48:21 vasta tsitaadiga

Sendler kirjutas:
Ega keegi ei tea, kas uni bin kah mängust saadaval x'le juba?

konsooli /unbind x

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.02.2006 21:34:31 vasta tsitaadiga

ispy kirjutas:
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. icon_razz.gif Peab ära muutma icon_wink.gif
Heli oli ka võõras ning muutsin 22khz thumbs_up.gif

Millegi pärast oli sd2's nähtavus suht halb...kuidagi tume ja imelik vms..

Oskab keegi soovitada settinguid sd2'le? (mingid heleduse asjad jms., mitte ainult gamma).


Igati tore, spawn script, class script töötavad, kuigi sw_goldrush_te'le polnud vist spawn scripti icon_rolleyes.gif
icon_rolleyes.gif


hmm sw_gr_te on kindlalt olemas . sw_oasis pole näiteks jne , pole viitsind teha
nähtavus halb ? imelik . tirisid ikka ereda versiooni ? www.hot.ee/interface/etconfig.cfg
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:02:40 vasta tsitaadiga

sry, et tüütan, aga palun kas keegi saaks ütelda kust saaks wolfenstein:ET?endal praegu millegipärast ei lase mujale kui HV minna, kuna nett nii aeglane praegu ja tuleb timeout

tänud, piraat262

edit:pole vaja, leidsin venna arvutiga
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:25:21 vasta tsitaadiga

Mul tõestada pole kahjuks millegagi, aga paar päeva tagasi tegin airstrikega 11 owni 8) 8) 8)

Ja siis veel üks niisama naljakas pilt ET-st, pool tundi tagasi tegin: http://www.zone.ee/lolloomHV/ET%20medpakid.JPG?2

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:48:25 vasta tsitaadiga

palun andke mingeid servereid kus pole mingid top-ace vennid
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.02.2006 22:52:00 vasta tsitaadiga

lase just "top-ace" "vennid"-e vastu. Siis saad paremaks ja ise kah top-ace vennidiks
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:24:05 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
lase just "top-ace" "vennid"-e vastu. Siis saad paremaks ja ise kah top-ace vennidiks


Õige, ise olen selle läbi elanud ja poole aasta järel hakkasin rohkem ownima kui mind owniti icon_lol.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:43:33 vasta tsitaadiga

oot, ma ei oodand mingit pläkutamist, no offence, aga ma küsisin servereid
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.02.2006 23:59:48 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
oot, ma ei oodand mingit pläkutamist, no offence, aga ma küsisin servereid

pane mäng tööle ... otsi servereid, millel 50 kandis ping ning ära sisene Batlleground'i.
Siis peaks kõik turvaline olema.
Nõrgemapoolseid ja keskpäraseid servereid pole vähe.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:14:31 vasta tsitaadiga

tahaks eesti serverit
edit:GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem error tuli...mida teha?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:24:49 vasta tsitaadiga

reinstall videokaardi driveritele
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:40:41 vasta tsitaadiga

kõik ütlevad, aga drivereid pole
irw @ mu radeon 7000 videokas
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.02.2006 01:43:21 vasta tsitaadiga

Nu kui Sul drivereid pole, siis pane need peale. thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 04:35:13 vasta tsitaadiga

sa ei pea ju toppima peale Catalyst 6.2 mis võibolla enam 7000 seeriat ei toetagi.. endal oli eelmainit kaart ja kasutasin suht vanu Omega draivereid ja OpenGL töötas laitmatult..iseasi mis kiirusi 32/64Mb 155MHz 2 pixelpipega ja 64bit mäluga kaart annab.. icon_rolleyes.gif
hangi parem midagi veidigi paremat..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 11:46:58 vasta tsitaadiga

irw, keegi ei anna ju raha et uut videokat osta...mingi ati draiverite plaat on(oli) kuid see on pepus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.02.2006 11:57:44 vasta tsitaadiga

www.ati.com
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:25:21 vasta tsitaadiga

keegi võiks ütelda, mille tõmban, muig seal neid õigeid asju polegi
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:32:33 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
irw, keegi ei anna ju raha et uut videokat osta...mingi ati draiverite plaat on(oli) kuid see on pepus icon_biggrin.gif

küsi äkki siis saad.
aga kui tahad kaarti wolfimiseks, siis näiteks MX440 128bit on juba üsna ok kaart, hinda ei teagi mis see siin on, igatahes suht odav. või veel parem Ti 4200(või võimsam) see kaart on igati norm wolfimiseks(parem kui R9600), kui kasutad 800x600(või 1024x786) saavad mõlemad hakkama.
njah vaatasin su proset, see on ikka liiga nõrk icon_confused.gif wolf tahab head proset. püüa leida raha ja osta mingi muu prose(soc A äkki?) selle celeroniga ei tee midagi:-P
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:35:46 vasta tsitaadiga

eip, icon_biggrin.gif , selle arvutiga ma ei hakka midagi peale, kui üldse midagi siis juba uus p4 icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 13:28:29 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
ispy kirjutas:
proovisin ka täna if'i konfi.
Päris hea, kuigi ma ei saa aru mis selle mission timer/clock/vms. on?
Samuti ei mõista miks kõik need voice chatid all jooksevad.. icon_razz.gif Peab ära muutma icon_wink.gif
Heli oli ka võõras ning muutsin 22khz thumbs_up.gif

Millegi pärast oli sd2's nähtavus suht halb...kuidagi tume ja imelik vms..

Oskab keegi soovitada settinguid sd2'le? (mingid heleduse asjad jms., mitte ainult gamma).


Igati tore, spawn script, class script töötavad, kuigi sw_goldrush_te'le polnud vist spawn scripti icon_rolleyes.gif
icon_rolleyes.gif


hmm sw_gr_te on kindlalt olemas . sw_oasis pole näiteks jne , pole viitsind teha
nähtavus halb ? imelik . tirisid ikka ereda versiooni ? www.hot.ee/interface/etconfig.cfg

kusjuures mul sw_oasis spawnskript töötab mingil määral. Allide tiimis olles saan valida kas spawnin lipule või ammo majas, axide tiimis saan valida kas spawnin lipul või taga üleval. icon_lol.gif

ja grush_sw's algul proovides küll ei töötanud, kuid downloadisin deadmeat'i grushi spwnscripti faili ja nüüd töötab. Muidugi vb. on see kokkusattumus icon_razz1.gif Kas sul ütleb sw_grushis "axies spawning at BANK (4)" ja "axies spawning starting spot" ?

Muidu proovisin tumedat cfg'd. Täna proovin siis heledat ka, kuid äkki liiga karm ja pea hakkab sellest valutama icon_smile.gif

spawnskript muidu tore asi kuid seda peab näppima kogu aeg ja eile mängides unustasin mitmeid kordi ja sain backspawne jms.


Ärge kõvasti lööge, ma natuke haige ja sellest tuleneb ka selline jutt icon_wink.gif

edit: Ise mängid heleda cfg'ga ikka?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.02.2006 17:03:45 vasta tsitaadiga

põhimõtselt heledamaga kui ere icon_razz.gif

windowsist juurde krutitud contrasti ja asju
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 22:41:03 vasta tsitaadiga

Okei. Tõmbasin heleda cfg ära. Täitsa mõnus.

Täna NationCupi mäng EESTI vs BELGIA.
http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=5669

Arvatav koosseis: Reload, gaz3ta, InterFace, Holz, Night & asd.

Tooks mõned servud ka välja kus mängu näha saab (kui keegi veel vaatab siis ennem mängu icon_razz.gif )
ettv.homeofhosts.com:27966
217.22.191.90:27980
tv.ettv.fr:29000
tv.ettv.fr:29001
62.75.246.69:27967
84.254.69.65:28850

Mapid sd2 ja ice.

Mäng hakkab 22.00 meie aja järgi.

8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:30:38 vasta tsitaadiga

kuulan raadiot 8)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.02.2006 23:50:45 vasta tsitaadiga

Kurat! Supply peaks olema ikka väga hea map eestlaste jaoks. Ründe võtsid üpris hästi ära, aga kaitse icon_mad.gif Lootsin ikka, et supplys saavad 2-0 enda kasuks. Eks jääme vaatama mis ices toimub.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 12.02.2006 23:56:26 vasta tsitaadiga

4-2 8)

viimati muutis silver010 13.02.2006 02:16:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:59:43 vasta tsitaadiga

oot, te spectatete? muig. mul ei lähe käimagi, ja raadiot ka ei viitsi kuulata... loodame et eestlased ownivad samamoodi nagu nad alati ownisid, keep up the good work soldiers thumbs_up.gif 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.02.2006 01:37:59 vasta tsitaadiga

no supply kaitse läks pärast natukene ... rikki

4-2 võit siiski.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 02:13:00 vasta tsitaadiga

hetkeks juba panite muretsema, lõpus siiski omasite :killa: 8)
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.