Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 27.01.2006 03:27:30 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
tsitaat:
kõige hullem ongi see et ma ei tea mida ma teen
icon_lol.gif
Kui inglise keel suus, siis on ehk selline asi abiks icon_wink.gif :http://www.zone.ee/mitchrix/DFI_Overclocking_Guide-1.pdf

Loe see läbi kui oskad või kui natuke klokkida tahad siis tõsta näiteks 10 võrra oma fsb, kui on näiteks def 166 peal biosis, pane siis 176 peale, save bios settings ja voila.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.01.2006 04:13:43 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
kui natuke klokkida tahad siis tõsta näiteks 10 võrra oma fsb, kui on näiteks def 166 peal biosis, pane siis 176 peale, save bios settings ja voila.

minul algab CPU FSB 200'st mis on yhtlasi ka default. 210 peal näitas WinXP laadides kohe sinist lehte icon_smile.gif ja hetkel funkab FSB 205-e peal. 3dmark05 andis 66 punni juurde... uus tulemus 4336 punkti.

kysimus, kas ma krutin seda FSB'd nüüd veel niipalju yles kuni jälle sinist pillub ja siis võtan yhe sammu tagasi?
. o O ( kui 210 oli sinine ja praegu on 205, siis ega siin enam palju mänguruumi ei ole )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 27.01.2006 05:24:53 vasta tsitaadiga

ega see sinise mittenäitamine ei pruugi sulle mingit stabiilsust garanteerida icon_rolleyes.gif , olenevalt mäludest(kui üle pc3200 siis pole probleemi) peaksid tegema prosele ja mäludele stabiilsustesti ja siis selgitama stabiilse takti, praegusel juhul ei pruugi isegi see 205 olla stabiilne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 11:20:23 vasta tsitaadiga

chill,
tsitaat:

aem... mälu oskasin kah 2.5 pealt 2 peale panna


kui su mälu cl on 2,5, siis jäta see, sest cl2,0 puhul ei pruugi mälu küll 200 pealt kõrgemale minna.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.01.2006 15:10:04 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
kui su mälu cl on 2,5, siis jäta see, sest cl2,0 puhul ei pruugi mälu küll 200 pealt kõrgemale minna.
M2lu peaks ikkagi CL2 olema:
KHX3200AK2/1G
1GB 400MHz DDR Non-ECC CL2
(Kit of 2 - 512MB)
2-3-2-6-1
2.6V


icon_smile.gif

arvata v6ib et tegu eiole erilise High End m2luga aga... loodetavast ikkagi tiba parem kui suvaline Apacher v6i PQI icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 17:32:23 vasta tsitaadiga

chill, loe täpsemalt:
tsitaat:

kui su mälu cl on 2,5

ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 28.01.2006 00:17:38 vasta tsitaadiga

mul on tunne et mul pole m2lud yldsegi mitte dual channelis:

http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cpu-01.gif
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cache-01.gif
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mb-01.gif
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mem-01.gif
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-spd-01.gif

oskab keegi neid pilte kommida?
PS. hetkel bios j2lle defauldis va. CL mis on nüüd 2
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 28.01.2006 00:25:44 vasta tsitaadiga

Single jah sul icon_neutral.gif Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 02:28:23 vasta tsitaadiga

Kui viiteaegu ei oska panna siis loe http://www.tomshardware.com/2004/01/19/ups_and_downs/page2.html ja saad kõik vajaliku mälude kohta teada. Huvi pärast lugesin ka siis mis nad seal räägivad ja väga asjalik.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.01.2006 03:41:30 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
chill, loe täpsemalt:
tsitaat:

kui su mälu cl on 2,5

ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8)


mul endal sama emma ja yle 2,5 läheb küll
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 28.01.2006 05:35:19 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Single jah sul icon_neutral.gif Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli
jah. nüüd on dualis (mõlemad pulgad on k6rvuti CPU pool). kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema.

ossa kirjutas:
ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8)
mulle tundub et ma ei saa kordajat üldse üle 10 panna. vähemaks saab võtta poole kaupa kuni 5ni.

http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cpu-02.gif (FSB tõistsin 207-ni)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mem-02.gif (mälu timmisin nii nagu tootja lubab: 2-3-2-6)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-hard.htm
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-bench.htm

et... mida ma veel võiksin twiikida?

Everest > Command Rate (CR) 2T
.. selle peaks vist kuidagi 1T peale panema? aint et ma ei leidnud BIOSis sellist kohta icon_rolleyes.gif

EDIT: hetkel siis 3dmark05 = 4405 punkti, mis ei ole 6800 GS'i kohta eriti hea tulemus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 28.01.2006 06:51:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema

See ongi nii icon_lol.gif Ühed tootjad teevad dualchannel pesad ühte värvi, teised jälle erinevat värvi...loogika ei aita ka siinkohal...a'la peab manualist näpuga järge taga ajama icon_razz1.gif
Ei tea, miks see nii on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 12:23:58 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
MitchriX kirjutas:
Single jah sul icon_neutral.gif Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli
jah. nüüd on dualis (mõlemad pulgad on k6rvuti CPU pool). kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema.

ossa kirjutas:
ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8)
mulle tundub et ma ei saa kordajat üldse üle 10 panna. vähemaks saab võtta poole kaupa kuni 5ni.

http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cpu-02.gif (FSB tõistsin 207-ni)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mem-02.gif (mälu timmisin nii nagu tootja lubab: 2-3-2-6)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-hard.htm
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-bench.htm

et... mida ma veel võiksin twiikida?

Everest > Command Rate (CR) 2T
.. selle peaks vist kuidagi 1T peale panema? aint et ma ei leidnud BIOSis sellist kohta icon_rolleyes.gif

EDIT: hetkel siis 3dmark05 = 4405 punkti, mis ei ole 6800 GS'i kohta eriti hea tulemus.



Lase memtest-iga läbi ja kui erroreid viskama ei hakka siis võta veel viivitusaegu maha. Kindlasti proovi saada 1T peal tööle. Prose kohalt nii palju, et 2400Mhz-i peaksid julgelt laskma panna kui korralik jahutus. Kui 2500Mhz-i peal ei taha töötada siis võta kordajaid vähemaks ja proovi nii.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.01.2006 12:28:47 vasta tsitaadiga

laksust sa 2400mhz võid panna aga ei võta pilti ette mingi 10mhz kaupa pead panema nii oli mul endal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 12:31:32 vasta tsitaadiga

Eile just lasin ühel arvutil 230, 10x ja sellest edasi 10-20 kaupa tõstsin kuni enam pilti ette ei võtnud. Siis biosi restart ja kordajaid natukene vähemaks ja kui nii andis rohkem siis oli kõik hästi.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2006 12:31:44 vasta tsitaadiga

OT: sry OT, 6800 GS saab nii kehva skoori? AGP isend? minu 6800LE sai sama skoori kellates...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.01.2006 14:33:07 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Eile just lasin ühel arvutil 230, 10x ja sellest edasi 10-20 kaupa tõstsin kuni enam pilti ette ei võtnud. Siis biosi restart ja kordajaid natukene vähemaks ja kui nii andis rohkem siis oli kõik hästi.


kui sa kordaja väiksemaks panid oletame et nt 9 peale palju sa siis mhz juurde said anda
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 14:37:27 vasta tsitaadiga

Peast küll ei oska kohe öelda. Eks täna vaatan üle.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 28.01.2006 14:45:31 vasta tsitaadiga

Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on? icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 15:20:34 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on? icon_rolleyes.gif

**Row Cycle Time(tRC)**= 7-22 in 1.0 increments.

7 yeilds the best performance, 15-17(i think 17 is overkill) yeilds the best stability/overclock. i would start at 15, and work your way down from there. Also, 7 is usually much to tight, for most ram.
___________________________________________

*Idle Cycle Limit*= . 000-256 in varied increments.

I would try 16-64 clocks. usually this doesnt affect overclock that much, but i found that sometime at exteme buses( ie 290+), that moving to 32-64 clks added some stability

info pärit http://www.ocforums.com/showthread.php?t=329627

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 28.01.2006 15:50:15 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Prose kohalt nii palju, et 2400Mhz-i peaksid julgelt laskma panna kui korralik jahutus. Kui 2500Mhz-i peal ei taha töötada siis võta kordajaid vähemaks ja proovi nii.
Kas on võimalik et mul kordaja lukus? Sestet ma ei saa nigu üldse üle 10 panna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.01.2006 15:51:29 vasta tsitaadiga

chill, 3000+ ?
sellel 9 viimane kordaja
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 28.01.2006 17:24:11 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
chill, 3000+ ?
sellel 9 viimane kordaja


tal vist ikka 3200+ ja sellel peaks 10x olema. Ja see 1T värk mulle enam ei meeldi peale seda kui see mul emmel pildinäitamise isu ära võttis icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 20:25:45 vasta tsitaadiga

tegin mobole vdimm modi 3.0V peale..tundub, et pqi-d siiski edasi ei lähe eriti..spii 1M skoor paranes: http://ceemic.pri.ee/download/32.297.JPG
mälud siis 2*512MB@239MHz@2,5-3-3-8 1T@3.0V
prose stabiilne piir(~2,63GHz) on ka kahjuks käes ja kui paremaid aegu tahan, siis peab uue prose muretsema icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 28.01.2006 21:59:28 vasta tsitaadiga

kas on v6imalik et minu biosis polegi v6imalik seda 1T'd panna? pole sellist command rate (cmd) kohta
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.01.2006 22:00:36 vasta tsitaadiga

chill, http://www.vihanepc.com/foorum/viewtopic.php?t=15
sealt twaker64 icon_razz1.gif saad 1T/2T panna
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 22:02:48 vasta tsitaadiga

chill, biosupdate võib aidata..mis plate sul on?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 28.01.2006 23:27:10 vasta tsitaadiga

plateks on K8N NEO4 FI (toote kodukas) BIOS on updatetud (Everest: System BIOS Date 11/28/05)

ja arumaitaipa, kuidas inimesed 3200+ prosest 2400 MHz väja pigistavad? mina saan muuta aint FSB'd ja see eriti üle 210 ei talu.

mul j22b 3dmark05'st umbes 1000 punkti puudu. m2ngud (NFSU2, NFS MW ja CMR2005) "venivad" üsna sageli. nad nagu otseselt ei haki (vahele ei jäta) aga kuidagi kummaliselt jõnksutab. videokaardi draiveriks on nvidia kodukalt tõmmatud 81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 23:29:49 vasta tsitaadiga

Mõtle sellele, et mina oma 3000+ (1800mhz @ 2600) mingi mis see oligi, 3800+ stabiilseks saan icon_smile.gif
Mängi bios'idega, vaheta vanemate vastu jne, proovi igasuguseid timminguid vahetada, ja ehk pole sul toiteplokk stabiilne?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 23:35:18 vasta tsitaadiga

chill, pane mälu madalamal divaideril jooksma.
Kui sa mäluga 1:1 lased siis suht loogiline, et fsb üle 210mhz ei lähe

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 23:45:51 vasta tsitaadiga

3200+-ist sain küll 2800Mhz-i välja pressida enda omast, aga sõber ei lubanud üle 2400Mhz-ui panna.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 28.01.2006 23:53:15 vasta tsitaadiga

Aga äkist keegi teab öelda millest selline asi tingitud oli et kui ma mälud 1T peale panin siis pilti enam ette ei tulnud icon_rolleyes.gif
Mingi nForce3 häda?

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 23:53:43 vasta tsitaadiga

Mälud ei kannata lihtsalt..
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 23:54:24 vasta tsitaadiga

pane 333Mhzi peale kui veel pole ja kui see ka ei aita siis pane viiteaegu kõrgemaks.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 28.01.2006 23:56:43 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Mälud ei kannata lihtsalt..


Ja see siis tappis plate nii kenasti ära et enam üldse pilti ette ei võta icon_rolleyes.gif
Igatahes kui nüüd millalgi plaadi garantiist tagasi saan siis vist enam seda 1T peale panna ei julge icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 28.01.2006 23:58:21 vasta tsitaadiga

Kardan, et ei tapnud platet ära. Bios restart ja otsast peale.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 00:00:37 vasta tsitaadiga

chill, kas ht kordaja on 3x pandud?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 29.01.2006 00:16:37 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
chill, http://www.vihanepc.com/foorum/viewtopic.php?t=15
sealt twaker64 icon_razz1.gif saad 1T/2T panna
milline siin seda 1T'd sätib?

NorthB kirjutas:
ehk pole sul toiteplokk stabiilne?
FSP Fortron Blue Storm 500W peaks nigu kärama küll
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 00:18:48 vasta tsitaadiga

2T Timing paremas tulbas(pane disable)..ja mis siis HT kordaja on biosis`?

viimati muutis ceemic 29.01.2006 00:19:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 00:19:19 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
margusser kirjutas:
chill, http://www.vihanepc.com/foorum/viewtopic.php?t=15
sealt twaker64 icon_razz1.gif saad 1T/2T panna
milline siin seda 1T'd sätib?

2T timing - enable on 2T, disable 1T

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.01.2006 00:19:43 vasta tsitaadiga

Mõõda testriga kas pinge püsib koguaeg 12v lähedal või läheb aja peale kõrgemaks mis pole riistvarale hea.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 14:10:23 vasta tsitaadiga

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=67649
venice 3000+ @kuivjää
hiljem rohkem pilte ja ka video

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 14:20:34 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=67649
venice 3000+ @kuivjää
hiljem rohkem pilte ja ka video

:O
Tee SuperPI ka pärast icon_biggrin.gif
Ja kuradi kurat kus on ikka loom ma ei saa ütlemata jätta icon_neutral.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 15:06:05 vasta tsitaadiga

superpi on ka olemas . 25,9 sec. (sponge sai oma optiga 26.1 icon_razz.gif )
skriinid hiljem

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 29.01.2006 15:09:08 vasta tsitaadiga

palju volti andsid?
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BluE-LaBeL
HV kasutaja
BluE-LaBeL

liitunud: 22.11.2005




sõnum 29.01.2006 19:52:30 vasta tsitaadiga

See ikka jah paras imeloom..icon_razz.gif

tegelikult võiksid kõik prosed selliseid tulemusi anda... icon_razz.gif
a jah..palju volti oli?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 19:58:36 vasta tsitaadiga

BluE-LaBeL kirjutas:
See ikka jah paras imeloom..icon_razz.gif

tegelikult võiksid kõik prosed selliseid tulemusi anda... icon_razz.gif
siis poleks see enam põnev ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 20:22:29 vasta tsitaadiga

pildid oc-st

sponge opteron

sutsu jääd

parim optyi tulemus , nagu näga -3 oli juba coldbug

oli aeg venice välja võtta 8)

jääd täis

venice spi 8)

vee chillimine

icon_smile.gif
kaart orbis 2 või 3
muidu ürituas oli tore aga vahepeal oli probleeme kohaga kus saaks clockida
hiljem tuleb video ka sellest

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahti0a11
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2006




sõnum 29.01.2006 21:28:04 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
plateks on K8N NEO4 FI (toote kodukas) BIOS on updatetud (Everest: System BIOS Date 11/28/05)

ja arumaitaipa, kuidas inimesed 3200+ prosest 2400 MHz väja pigistavad? mina saan muuta aint FSB'd ja see eriti üle 210 ei talu.

mul j22b 3dmark05'st umbes 1000 punkti puudu. m2ngud (NFSU2, NFS MW ja CMR2005) "venivad" üsna sageli. nad nagu otseselt ei haki (vahele ei jäta) aga kuidagi kummaliselt jõnksutab. videokaardi draiveriks on nvidia kodukalt tõmmatud 81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe


Mul on A64 3000+ s939 VENICE E6 @ 2610MHz + FSB 290MHz ilma mingi erilise jahutuseta...
See sõltub suuresti mobo ja prose võimetest... mälud peavad ka taluma ühte koma teist.

Ma näiteks ostsingi komplekti silmas pidades OC võimalust...

Nt.
A8V Deluxe rev. 2.0
1 Gb Apacer PC3200

Enne alustamist on soovitav lugeda foorumeid jne.... mul muidugi E6 saamiseg lihtsalt joppas, tellisin E3 aga ohh kui tore üllatus.... icon_razz1.gif

Vanade mäludega http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=33915
Uute mäludega http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=63273
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 29.01.2006 21:52:02 vasta tsitaadiga

huvitav miks mul cpuz ei näita ei "code name" ega ka revisioni? mul peaks idee poolest olema E0 CPU

viimati muutis chill 29.01.2006 22:14:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.