|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
27.01.2006 03:27:30
|
|
|
Loe see läbi kui oskad või kui natuke klokkida tahad siis tõsta näiteks 10 võrra oma fsb, kui on näiteks def 166 peal biosis, pane siis 176 peale, save bios settings ja voila.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
27.01.2006 04:13:43
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| kui natuke klokkida tahad siis tõsta näiteks 10 võrra oma fsb, kui on näiteks def 166 peal biosis, pane siis 176 peale, save bios settings ja voila. |
minul algab CPU FSB 200'st mis on yhtlasi ka default. 210 peal näitas WinXP laadides kohe sinist lehte ja hetkel funkab FSB 205-e peal. 3dmark05 andis 66 punni juurde... uus tulemus 4336 punkti.
kysimus, kas ma krutin seda FSB'd nüüd veel niipalju yles kuni jälle sinist pillub ja siis võtan yhe sammu tagasi?
. o O ( kui 210 oli sinine ja praegu on 205, siis ega siin enam palju mänguruumi ei ole )
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
27.01.2006 05:24:53
|
|
|
ega see sinise mittenäitamine ei pruugi sulle mingit stabiilsust garanteerida , olenevalt mäludest(kui üle pc3200 siis pole probleemi) peaksid tegema prosele ja mäludele stabiilsustesti ja siis selgitama stabiilse takti, praegusel juhul ei pruugi isegi see 205 olla stabiilne
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
27.01.2006 11:20:23
|
|
|
chill,
| tsitaat: |
aem... mälu oskasin kah 2.5 pealt 2 peale panna
|
kui su mälu cl on 2,5, siis jäta see, sest cl2,0 puhul ei pruugi mälu küll 200 pealt kõrgemale minna.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
27.01.2006 17:32:23
|
|
|
chill, loe täpsemalt:
| tsitaat: |
kui su mälu cl on 2,5
|
ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
28.01.2006 00:25:44
|
|
|
Single jah sul Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
28.01.2006 03:41:30
|
|
|
| ossa kirjutas: |
chill, loe täpsemalt:
| tsitaat: |
kui su mälu cl on 2,5
|
ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8) |
mul endal sama emma ja yle 2,5 läheb küll
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
28.01.2006 05:35:19
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
Single jah sul Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli |
jah. nüüd on dualis (mõlemad pulgad on k6rvuti CPU pool). kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema.
| ossa kirjutas: |
| ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8) |
mulle tundub et ma ei saa kordajat üldse üle 10 panna. vähemaks saab võtta poole kaupa kuni 5ni.
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cpu-02.gif (FSB tõistsin 207-ni)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mem-02.gif (mälu timmisin nii nagu tootja lubab: 2-3-2-6)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-hard.htm
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-bench.htm
et... mida ma veel võiksin twiikida?
Everest > Command Rate (CR) 2T
.. selle peaks vist kuidagi 1T peale panema? aint et ma ei leidnud BIOSis sellist kohta
EDIT: hetkel siis 3dmark05 = 4405 punkti, mis ei ole 6800 GS'i kohta eriti hea tulemus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
28.01.2006 06:51:28
|
|
|
| tsitaat: |
| kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema |
See ongi nii Ühed tootjad teevad dualchannel pesad ühte värvi, teised jälle erinevat värvi...loogika ei aita ka siinkohal...a'la peab manualist näpuga järge taga ajama
Ei tea, miks see nii on
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 12:23:58
|
|
|
| chill kirjutas: |
| MitchriX kirjutas: |
Single jah sul Mälud valedes pesades ehk?...cheki oma emaplaadi manuali, millised mäluslotid tekitavad Dualchanneli |
jah. nüüd on dualis (mõlemad pulgad on k6rvuti CPU pool). kummaline. ma arvasin et peab ikka mõlemad rohelisse (üle ühe) panema.
| ossa kirjutas: |
| ei ole ise MSI emaplaate kasutanud, kuid iga 3200+ s.939 prose peaks 2400 MHz peal probleemivabalt jooksma 8) |
mulle tundub et ma ei saa kordajat üldse üle 10 panna. vähemaks saab võtta poole kaupa kuni 5ni.
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-cpu-02.gif (FSB tõistsin 207-ni)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/cpuz-mem-02.gif (mälu timmisin nii nagu tootja lubab: 2-3-2-6)
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-hard.htm
http://www.hot.ee/chill/tmp/hv/oc/everest-bench.htm
et... mida ma veel võiksin twiikida?
Everest > Command Rate (CR) 2T
.. selle peaks vist kuidagi 1T peale panema? aint et ma ei leidnud BIOSis sellist kohta
EDIT: hetkel siis 3dmark05 = 4405 punkti, mis ei ole 6800 GS'i kohta eriti hea tulemus. |
Lase memtest-iga läbi ja kui erroreid viskama ei hakka siis võta veel viivitusaegu maha. Kindlasti proovi saada 1T peal tööle. Prose kohalt nii palju, et 2400Mhz-i peaksid julgelt laskma panna kui korralik jahutus. Kui 2500Mhz-i peal ei taha töötada siis võta kordajaid vähemaks ja proovi nii.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
28.01.2006 12:28:47
|
|
|
laksust sa 2400mhz võid panna aga ei võta pilti ette mingi 10mhz kaupa pead panema nii oli mul endal
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 12:31:32
|
|
|
| Eile just lasin ühel arvutil 230, 10x ja sellest edasi 10-20 kaupa tõstsin kuni enam pilti ette ei võtnud. Siis biosi restart ja kordajaid natukene vähemaks ja kui nii andis rohkem siis oli kõik hästi.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2006 12:31:44
|
|
|
| OT: sry OT, 6800 GS saab nii kehva skoori? AGP isend? minu 6800LE sai sama skoori kellates...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
28.01.2006 14:33:07
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Eile just lasin ühel arvutil 230, 10x ja sellest edasi 10-20 kaupa tõstsin kuni enam pilti ette ei võtnud. Siis biosi restart ja kordajaid natukene vähemaks ja kui nii andis rohkem siis oli kõik hästi. |
kui sa kordaja väiksemaks panid oletame et nt 9 peale palju sa siis mhz juurde said anda
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 14:37:27
|
|
|
| Peast küll ei oska kohe öelda. Eks täna vaatan üle.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
28.01.2006 14:45:31
|
|
|
Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
28.01.2006 15:20:34
|
|
|
| prophet kirjutas: |
Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on?  |
**Row Cycle Time(tRC)**= 7-22 in 1.0 increments.
7 yeilds the best performance, 15-17(i think 17 is overkill) yeilds the best stability/overclock. i would start at 15, and work your way down from there. Also, 7 is usually much to tight, for most ram.
___________________________________________
*Idle Cycle Limit*= . 000-256 in varied increments.
I would try 16-64 clocks. usually this doesnt affect overclock that much, but i found that sometime at exteme buses( ie 290+), that moving to 32-64 clks added some stability
info pärit http://www.ocforums.com/showthread.php?t=329627
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
28.01.2006 15:50:15
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Prose kohalt nii palju, et 2400Mhz-i peaksid julgelt laskma panna kui korralik jahutus. Kui 2500Mhz-i peal ei taha töötada siis võta kordajaid vähemaks ja proovi nii. |
Kas on võimalik et mul kordaja lukus? Sestet ma ei saa nigu üldse üle 10 panna.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.01.2006 15:51:29
|
|
|
chill, 3000+ ?
sellel 9 viimane kordaja
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
28.01.2006 17:24:11
|
|
|
| margusser kirjutas: |
chill, 3000+ ?
sellel 9 viimane kordaja |
tal vist ikka 3200+ ja sellel peaks 10x olema. Ja see 1T värk mulle enam ei meeldi peale seda kui see mul emmel pildinäitamise isu ära võttis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.01.2006 20:25:45
|
|
|
tegin mobole vdimm modi 3.0V peale..tundub, et pqi-d siiski edasi ei lähe eriti..spii 1M skoor paranes: http://ceemic.pri.ee/download/32.297.JPG
mälud siis 2*512MB@239MHz@2,5-3-3-8 1T@3.0V
prose stabiilne piir(~2,63GHz) on ka kahjuks käes ja kui paremaid aegu tahan, siis peab uue prose muretsema
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
28.01.2006 21:59:28
|
|
|
| kas on v6imalik et minu biosis polegi v6imalik seda 1T'd panna? pole sellist command rate (cmd) kohta
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.01.2006 22:02:48
|
|
|
| chill, biosupdate võib aidata..mis plate sul on?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
28.01.2006 23:27:10
|
|
|
plateks on K8N NEO4 FI (toote kodukas) BIOS on updatetud (Everest: System BIOS Date 11/28/05)
ja arumaitaipa, kuidas inimesed 3200+ prosest 2400 MHz väja pigistavad? mina saan muuta aint FSB'd ja see eriti üle 210 ei talu.
mul j22b 3dmark05'st umbes 1000 punkti puudu. m2ngud (NFSU2, NFS MW ja CMR2005) "venivad" üsna sageli. nad nagu otseselt ei haki (vahele ei jäta) aga kuidagi kummaliselt jõnksutab. videokaardi draiveriks on nvidia kodukalt tõmmatud 81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
28.01.2006 23:29:49
|
|
|
Mõtle sellele, et mina oma 3000+ (1800mhz @ 2600) mingi mis see oligi, 3800+ stabiilseks saan
Mängi bios'idega, vaheta vanemate vastu jne, proovi igasuguseid timminguid vahetada, ja ehk pole sul toiteplokk stabiilne?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
28.01.2006 23:35:18
|
|
|
chill, pane mälu madalamal divaideril jooksma.
Kui sa mäluga 1:1 lased siis suht loogiline, et fsb üle 210mhz ei lähe
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 23:45:51
|
|
|
| 3200+-ist sain küll 2800Mhz-i välja pressida enda omast, aga sõber ei lubanud üle 2400Mhz-ui panna.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
28.01.2006 23:53:15
|
|
|
Aga äkist keegi teab öelda millest selline asi tingitud oli et kui ma mälud 1T peale panin siis pilti enam ette ei tulnud
Mingi nForce3 häda?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
28.01.2006 23:53:43
|
|
|
| Mälud ei kannata lihtsalt..
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 23:54:24
|
|
|
| pane 333Mhzi peale kui veel pole ja kui see ka ei aita siis pane viiteaegu kõrgemaks.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
28.01.2006 23:56:43
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| Mälud ei kannata lihtsalt.. |
Ja see siis tappis plate nii kenasti ära et enam üldse pilti ette ei võta
Igatahes kui nüüd millalgi plaadi garantiist tagasi saan siis vist enam seda 1T peale panna ei julge
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
28.01.2006 23:58:21
|
|
|
| Kardan, et ei tapnud platet ära. Bios restart ja otsast peale.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.01.2006 00:00:37
|
|
|
| chill, kas ht kordaja on 3x pandud?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.01.2006 00:18:48
|
|
|
2T Timing paremas tulbas(pane disable)..ja mis siis HT kordaja on biosis`?
viimati muutis ceemic 29.01.2006 00:19:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
29.01.2006 00:19:19
|
|
|
| chill kirjutas: |
milline siin seda 1T'd sätib?
|
2T timing - enable on 2T, disable 1T
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
29.01.2006 00:19:43
|
|
|
| Mõõda testriga kas pinge püsib koguaeg 12v lähedal või läheb aja peale kõrgemaks mis pole riistvarale hea.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
29.01.2006 14:20:34
|
|
|
:O
Tee SuperPI ka pärast
Ja kuradi kurat kus on ikka loom ma ei saa ütlemata jätta
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
29.01.2006 15:06:05
|
|
|
superpi on ka olemas . 25,9 sec. (sponge sai oma optiga 26.1 )
skriinid hiljem
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BluE-LaBeL
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2005
|
29.01.2006 19:52:30
|
|
|
See ikka jah paras imeloom..
tegelikult võiksid kõik prosed selliseid tulemusi anda...
a jah..palju volti oli?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.01.2006 19:58:36
|
|
|
| BluE-LaBeL kirjutas: |
See ikka jah paras imeloom..
tegelikult võiksid kõik prosed selliseid tulemusi anda...
|
siis poleks see enam põnev ju
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
29.01.2006 20:22:29
|
|
|
pildid oc-st
sponge opteron
sutsu jääd
parim optyi tulemus , nagu näga -3 oli juba coldbug
oli aeg venice välja võtta 8)
jääd täis
venice spi 8)
vee chillimine
kaart orbis 2 või 3
muidu ürituas oli tore aga vahepeal oli probleeme kohaga kus saaks clockida
hiljem tuleb video ka sellest
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahti0a11
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2006
|
29.01.2006 21:28:04
|
|
|
| chill kirjutas: |
plateks on K8N NEO4 FI (toote kodukas) BIOS on updatetud (Everest: System BIOS Date 11/28/05)
ja arumaitaipa, kuidas inimesed 3200+ prosest 2400 MHz väja pigistavad? mina saan muuta aint FSB'd ja see eriti üle 210 ei talu.
mul j22b 3dmark05'st umbes 1000 punkti puudu. m2ngud (NFSU2, NFS MW ja CMR2005) "venivad" üsna sageli. nad nagu otseselt ei haki (vahele ei jäta) aga kuidagi kummaliselt jõnksutab. videokaardi draiveriks on nvidia kodukalt tõmmatud 81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe |
Mul on A64 3000+ s939 VENICE E6 @ 2610MHz + FSB 290MHz ilma mingi erilise jahutuseta...
See sõltub suuresti mobo ja prose võimetest... mälud peavad ka taluma ühte koma teist.
Ma näiteks ostsingi komplekti silmas pidades OC võimalust...
Nt.
A8V Deluxe rev. 2.0
1 Gb Apacer PC3200
Enne alustamist on soovitav lugeda foorumeid jne.... mul muidugi E6 saamiseg lihtsalt joppas, tellisin E3 aga ohh kui tore üllatus....
Vanade mäludega http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=33915
Uute mäludega http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=63273
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
29.01.2006 21:52:02
|
|
|
huvitav miks mul cpuz ei näita ei "code name" ega ka revisioni? mul peaks idee poolest olema E0 CPU
viimati muutis chill 29.01.2006 22:14:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|