Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 03.12.2005 00:53:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kaart tuleks garantiisse viia?

kui pilt vigane või pilti ees pole, siis küll
kui lihtsalt temp kõrge siis pole garantiiga midagi pistmist
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 03.12.2005 00:59:44 vasta tsitaadiga

pilt on korralik, aga temp väga kahtlaselt kõrge icon_rolleyes.gif

pean proovima vist ika wr4 radika peale panna
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 03.12.2005 01:08:04 vasta tsitaadiga

eks nende 6600gt stock jahutustega võid jah lutsu visata.
ise ei viitsind miskit meisterdama hakata, ostsin Zalman VF700-Cu, väga tubli jahutus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 02:27:08 vasta tsitaadiga

minu 24/7 siis, 2,65 GHz cpu, (mingi kala on kuna cpu ei saa AM1 ega läbi vms iganes icon_biggrin.gif ) 150 mhz mem 2,5-4-4-8 icon_lol.gif ja 600/1200 load temp 45*C 03 s skoor 10,1k beer_yum.gif
edit: leadtek 6600GT siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 03.12.2005 02:37:36 vasta tsitaadiga

nujuh mul pole pappi et seda zalmanit osta icon_sad.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 03.12.2005 03:09:01 vasta tsitaadiga

only kirjutas:
nujuh mul pole pappi et seda zalmanit osta icon_sad.gif

vaata siin foorumis ringi veits, eks see zalman pole ainus võimalus. kindlasti on ka odavamaid lahendusi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2005 17:36:49 vasta tsitaadiga

Peab endale kah zalmani vaatama. KasSponge Bob -il on zalmani jahutus?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 18:23:09 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, kuidas sa nii palju punne saad? Video kellad pole just väga metsikud. Opteroni powwa?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 18:53:04 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Sponge Bob, kuidas sa nii palju punne saad? Video kellad pole just väga metsikud. Opteroni powwa?

http://sponge.ez.pri.ee/data/media/1/6600GT.JPG icon_rolleyes.gif ja btw mem oli siis @150 mhz 2-2-2-5 2*512mb icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2005 19:33:18 vasta tsitaadiga

Mis draivereid te muidu kasutate? ma olen proovinud 81.95 ja 81.87 draivereid. Peale 10 min mängimist läheb pilt selliseks http://img528.imageshack.us/img528/7051/nfs8xn.jpg Varem oli mul selline viga kui kaardi ostsin. Siis oli kohe mängu minnes pilt selline, aitas siis draiverite vahetus. Nüüd tuleb selline tulemus kuskil peale 10 min mängimist. Panen mängu kinni, lasen arvutil 1h puhata ja mängu minnes on tekstuurid ikka samamoodi laiali. Kui teen aga restardi, siis lähebpilt korda ja saan jälle 10 min mängida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.12.2005 19:36:13 vasta tsitaadiga

lauri23, jahutus kehvalt peal.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2005 19:39:48 vasta tsitaadiga

Ei ole. Olen 2 korda jahutust uuesti peale pannud. Mõlemad korrad kaart tagant ka suht norm. Peale restarti tuleb see send report error kus ütleb the driver for nv geforce6600GT seems to be responsible. Need tekstuurid meenutavad mulle hirmsasti vana draiveritega viga.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 21:22:00 Arctic Cooling NV Silencer 6600GT-le vasta tsitaadiga

Kas Arctic Cooling NV Silencer sobib club3d 6600GT kaardi peale. Kusagil ma lugesin (minumeelest siit samast foorumis) et club-3d kaardile see ei sobi? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 21:23:44 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt sobib, aga kaks mäluradikat tuleb nihutada paar cm. tahapoole. (Mina räägin PCI-E variandist)
_________________
There is no patch for human stupidity...


viimati muutis ridariass 03.12.2005 21:26:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 03.12.2005 21:25:43 vasta tsitaadiga

kas sul on PCI-e või AGP?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 21:42:17 vasta tsitaadiga

Club 3D PCI-E versioonil tuleb: 1) 2 tagumist radikat nihutada 4mm tahapoole; 2) radikad madalamaks teha; 3) asendada Zalmani madalatega näiteks (150.- 8tk.); 4) eemaldada ülse (kui klokkima ei hakka ei juhtu midagi).
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 22:07:26 vasta tsitaadiga

Tglt mul AGP, unustasin mainida icon_cry.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.12.2005 02:11:33 vasta tsitaadiga

AGP peale ei lähegi vist 1-ki silencer, endal ka AGP versioon sellest ja ple ka kuskilt jahutust saada sellist mis peale mahuks icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 11:48:57 vasta tsitaadiga

Siis vedas, et enne selle ostmist küsisin. icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 11:55:40 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
AGP peale ei lähegi vist 1-ki silencer, endal ka AGP versioon sellest ja ple ka kuskilt jahutust saada sellist mis peale mahuks icon_sad.gif


ei jää muud üle kui ise mingisugune proseradikas peale sättida või siis Zalmani VF700.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 12:03:18 vasta tsitaadiga

Zalmani VF700 ei sobi ka vist kohe sinna peale, mingi 30mm jääb see ventikas üle, seda saab küll korrigeerida aga ei viitsi jamada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 12:06:42 vasta tsitaadiga

hvk kirjutas:
Zalmani VF700 ei sobi ka vist kohe sinna peale, mingi 30mm jääb see ventikas üle, seda saab küll korrigeerida aga ei viitsi jamada icon_biggrin.gif


läheb jah üle. mul sama jahutus oma 6600GT peal. see et üle on küll kuidagi ei sega :S
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 12:09:31 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:


läheb jah üle. mul sama jahutus oma 6600GT peal. see et üle on küll kuidagi ei sega :S


No kui ta tõesti ei seda siis peab seda asja uurima:D
Tänan siis info eest
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 12:13:30 vasta tsitaadiga

hvk kirjutas:
heikis kirjutas:


läheb jah üle. mul sama jahutus oma 6600GT peal. see et üle on küll kuidagi ei sega :S


No kui ta tõesti ei seda siis peab seda asja uurima:D
Tänan siis info eest


ta läheb kaardist üle mitte emaplaadi poole vaid emaplaadist eemale. kui seda kartsid. ja korpuse küljega on jahutusel tükk maad ruumi vahel. niiet kui sul just väga tilluke korpus pole, siis ei teki probleeme.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 13:31:40 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:



ta läheb kaardist üle mitte emaplaadi poole vaid emaplaadist eemale. kui seda kartsid. ja korpuse küljega on jahutusel tükk maad ruumi vahel. niiet kui sul just väga tilluke korpus pole, siis ei teki probleeme.


Njh siis on see täiesti mõeldav variant.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 04.12.2005 15:57:28 vasta tsitaadiga

3DMark 2003 - 9105
3DMark 2005 - 3684

Sparkle PCI-E 6600GT 500/1000 @ 570/1096 stock jahutusega
ForceWare 81.95
Venice 2000 MHz @ 2450 MHz
ASRock 939 DUAL SATA-2
AData 512 MB DDR 400 2,5 CL
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 17:46:19 vasta tsitaadiga

keegi on siit kindlasti oma 6600gt peale whisperrock4 radika ehitand, et oskab ehk paar näpunäidet anda? ... kas on palju viilimist-puurimist jne ...

tegu siis AGP variandiga.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.12.2005 18:01:17 vasta tsitaadiga

Aga kas see Zalman VF700 läheb ikka täitsa kindlalt sellise kaardi peale nagu Sparkle 6600GT AGP
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2005 19:14:52 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
Aga kas see Zalman VF700 läheb ikka täitsa kindlalt sellise kaardi peale nagu Sparkle 6600GT AGP
jaaa

ylovoitka kirjutas:
3DMark 2003 - 9105
3DMark 2005 - 3684

Sparkle PCI-E 6600GT 500/1000 @ 570/1096 stock jahutusega
ForceWare 81.95
Venice 2000 MHz @ 2450 MHz
ASRock 939 DUAL SATA-2
AData 512 MB DDR 400 2,5 CL
05 on kahtlaselt vähe
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 19:27:18 vasta tsitaadiga

on jah, ma sain oma arvutiga 3574, kõik def.
ja 03 oli 8025
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2005 21:32:07 vasta tsitaadiga

enda rekord on 4036 (seda siis 580/1125 kelladel, prose oli 2.42 newcastle, mälu 1GB @ 220Mhz)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 04.12.2005 22:56:31 vasta tsitaadiga

Panin draiverite setingud performance asendisse ja sain järgmised tulemused:
3DMark 2003 - 9213
3DMark 2005 - 3802

Ilmselt paneb mingisugused piirangud mälu vähesus minu masinal. Äkitse 1GB parandab tulemusi mingil määral?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 05.12.2005 00:52:19 vasta tsitaadiga

Tere tahaks teada kas NV Silenceri ei saa kuidagi 6600GT AGP-le peale sokutada ? Või on mingi vanem mudel äkki rev 1 vms icon_razz.gif

http://www.zalman.co.kr/product/cooler/VF700_6600GT_eng.html <-- see ka ei sobi ideaalselt :/, well kas Club 3D kaardile mingit head jahutit üldse saab peale panna, st kas see Zalman istub sinna, seal on kirjas kui on integreeritud HIS radikas siis ei saa peale panna aga kas Club 3d versioonil on integreeritud ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 01:31:07 vasta tsitaadiga

Silenceri saab vist peale küll panna kui seda natukene lõigata.
Ja zalman istub väga hästi.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 05:13:48 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
Aga kas see Zalman VF700 läheb ikka täitsa kindlalt sellise kaardi peale nagu Sparkle 6600GT AGP


Omal sama kaart ja sama jahuti ja sobivad kokku icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2005 15:24:17 vasta tsitaadiga

Jahutus Arctic Cooling NV Silencer 6, rev2, videokaardile, Nvidia FX 5700, 6200, 6600 (GT)
Mis te sellest arvate?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 15:59:09 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Jahutus Arctic Cooling NV Silencer 6, rev2, videokaardile, Nvidia FX 5700, 6200, 6600 (GT)
Mis te sellest arvate?


väga hea jahutus aga tuletan meelde et ainult PCIe-le 6600gt..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 05.12.2005 17:45:59 vasta tsitaadiga

Tänapäeval mõeldakse jah juba ainult pci peale.Kahjuks hakkab agp välja surema/on surnud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 17:57:17 vasta tsitaadiga

prigo, kuid seni kui 6800GT/Ultra & ATI X8xx AGP lipulaevad veel sõna sekka saavad öelda, möödub vast veel paar aastat, enne kui enamik kasutajaid PCI-x peale kolivad.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 20:38:46 vasta tsitaadiga

kui 6600Gt aeglaseks jääb siis lähen uuemale seeriale 6800GT icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2005 00:14:00 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
kui 6600Gt aeglaseks jääb siis lähen uuemale seeriale 6800GT icon_lol.gif

ise vahetan enda 6600GT välja ainult PCI-E kaardi vastu... enam ei jää AGP peale...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 16:42:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
haldo kirjutas:
kui 6600Gt aeglaseks jääb siis lähen uuemale seeriale 6800GT icon_lol.gif

ise vahetan enda 6600GT välja ainult PCI-E kaardi vastu... enam ei jää AGP peale...


njaa minu arvates praegu eriti mõtet pole. Ise lähen võibolla alles siis kui tuleb ka 64 bitine norm win välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2005 18:45:33 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
mikk36 kirjutas:
haldo kirjutas:
kui 6600Gt aeglaseks jääb siis lähen uuemale seeriale 6800GT icon_lol.gif

ise vahetan enda 6600GT välja ainult PCI-E kaardi vastu... enam ei jää AGP peale...


njaa minu arvates praegu eriti mõtet pole. Ise lähen võibolla alles siis kui tuleb ka 64 bitine norm win välja icon_biggrin.gif

ma ei väitnud, et ma praegu kiirelt üle liigun, aga lihtsalt et järgmine kaart ei saa 100% enam AGP olema
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 06.12.2005 19:50:10 vasta tsitaadiga

Lihtsalm oleks juba praegu pci peale mõelda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 21:17:54 vasta tsitaadiga

teestin enda 6600GT senimaani tundub hea, 660/1350 8) corel siis 1,67v mem 2,34v
leadtek extreme siis
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.12.2005 12:58:22 vasta tsitaadiga

Kas need radika junnid annavad üldse mingit tulemust või pole mõtet neid toppida sinna peale?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2005 13:14:49 vasta tsitaadiga

oleneb.. kui kellumine on kinni temperatuuri taga, siis kindlasti aitab, kui mitte, siis savi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 07.12.2005 19:40:46 vasta tsitaadiga

Kas muidu 6600gt kellamisega saab ka mängudes parema jõudluse või tulevad lihtsalt suuremad arvud,ka temperatuur.3dmark on muidugi iseasi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 19:41:28 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Kas muidu 6600gt kellamisega saab ka mängudes parema jõudluse või tulevad lihtsalt suuremad arvud,ka temperatuur.3dmark on muidugi iseasi.
loomulikult saab icon_biggrin.gif ega 3dmark on ka ju pmst mäng icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2005 19:42:06 vasta tsitaadiga

saab küll parema jõudluse..isegi 40/80 lisa mhz annab tunduvalt juurde mängudes(most wanted, rbr nt)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.