|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.11.2005 22:02:40
|
|
|
| Mastersas kirjutas: |
2500+ Bartonid on kõik reeglina lukus ? ainult esimesed bartonid ja mobiilsed on lahtised ?
on mul õigus ?
oleks vaja kiirelt sellel vastuseid.
k6ik kes nõus sellega öelge lihtsalt jah.
Suured Tänud  |
Kuni teatud kuupäevani olid lahti jah.
Jah võib vast öelda siis vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
19.11.2005 23:42:36
|
|
|
| 8)
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
20.11.2005 00:54:38
|
|
|
Prose peal on must kleebis tähtede ja numbritega. Nende pealt saad näha prose tootmisnädala ja -aasta.
Üldine hinnang on, et enne 39. nädalat 03 aastat oli see maagiline aeg.
Tollased prosed aga ei tarvitsenud eriti klokkuvad olla ja mingeid 2,5GHz kiirusi neist enamasti ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
20.11.2005 04:33:37
|
|
|
selline probleem:
AMD 2500+ töötab ABIT AN7 kuid EPOX8rda+ PRO-ga pilti ette ei v6ta
enne oli Epoxil sempron 2200+ ja sellega töötab isegi 2ghz peal
mälu on 400mhz niiet see ei saa olla põhjuseks.
biossis kala ?
oskab keegi öelda miks sellele emaplaadile Barton ei meeldi
kas asi on maitses
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.11.2005 11:13:48
|
|
|
Mis siinikiirusel sa teda käivitad?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
20.11.2005 12:57:41
|
|
|
Clear cmos
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
20.11.2005 15:20:14
|
|
|
bios update?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
20.11.2005 18:20:27
|
|
|
Clear CMOS proovitud ja ei aita.
arvatavasti tuleb jah bios update teha.
aga siiski Epox 8rda+ PRO on suht uus emme ju
peaks bartoneid küll supportima
NB: barton on lahtise kordajaga ja seega ei tohiks sellega absoluutselt probleeme olla ju
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003

|
20.11.2005 19:09:10
|
|
|
a see mobo sul teisi prosesi seedib, või sul pole hetkel ühtegi käepärast?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
20.11.2005 20:43:54
|
|
|
Üritasid äkki emaplaati ilma op süsteemi uuesti installeerimata vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
21.11.2005 02:30:31
|
|
|
Sempron 2200+ töötavad mõlemad
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
21.11.2005 21:56:45
|
|
|
Konkreetne küsimus , MIS ON PARIM JAHUTUS BARTONILE ?
Volcano 7+ pidi hea olema . Volcano 12 pidi ka hea olema , kumb parem ? Või on veel paremaid ? ...Nii, et clockida ikka kannataks küvasti.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
21.11.2005 22:01:53
|
|
|
volcano12.
Teed lüliti vahele 7v/12v ja on sul hiirvaikne 7v ja potekas maas.
Endal on nii.
KEllamiseks läheb siis 12v ja pote põhja
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skiptomylo
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
21.11.2005 22:05:24
|
|
|
Sa mõtled , et kui mängin , siis lükkan 12v , siis kui netis olen siis lülitan 7v ? ..
volcano 12 on ju automaatne pöörete regulaaror.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
21.11.2005 22:05:57
|
|
|
Nojah või siis 7v ja potekas poole peale.
No ühesõnaga saa dvast aru küll
183.- eest on parim Volcano12 all the way.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
22.11.2005 14:39:34
|
|
|
| kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
22.11.2005 20:03:20
|
|
|
2500+ @ 3200+ def volt käib mul, rohkemat ei ole viitsinud välja pigistada, kuna 300w toide isegi siriseb juba täiskoormusel.
Rohelist värvi ja kinniste kordajatega
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
23.11.2005 20:49:48
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid? |
kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sama tugev kui minu default jahuti bartoni peal.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
23.11.2005 21:51:14
|
|
|
| seljuhul peab vist ära ostma. eelmise lahtise küljega kastiga kannatas 2500 1.9v peal 3200 peale klokkida, a uue kastiga läheb asi liiga kuumaks hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
24.11.2005 10:55:26
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| seljuhul peab vist ära ostma. eelmise lahtise küljega kastiga kannatas 2500 1.9v peal 3200 peale klokkida, a uue kastiga läheb asi liiga kuumaks hetkel. |
ood kas ma saan õigesti aru et 3200+ peal jooksutamiseks andsid saad 1,9v
kas madalama voldiga kohe mittekuidagi ei lähe 3200+?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
24.11.2005 12:23:51
|
|
|
sõbral sama jama.... Epox8rda3+(kahjuks ei tea mis ver. tegu on) 2500+@3200+ @ 1.875v madalama voldiga ei ole stabiiln
kuid prose sai proovitud Abit AN7 ja NF7. Mõlemal oli prose 3200+ @ 1.59v stabiilne
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
24.11.2005 14:49:20
|
|
|
| epox 8dra+ ja alla 1.9 tõesti ei kannata prose jooksutada. sitt mobo klokkimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
24.11.2005 15:44:42
|
|
|
| Mina küll ei ütleks, et 8RDA sitt mobo oleks ilmselt milleski muus viga...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
26.11.2005 12:12:44
|
|
|
| tsitaat: |
Fisher kirjutas:
kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?
kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sama tugev kui minu default jahuti bartoni peal.
|
tee WR-4'l tallalihv, saad ka mõne kraadi alla;)
Mina seda kunagi tegin, täpseid numbreid ei mäleta, aga temp veits langes küll.
Võibolla neid wr4'sid on kah erinevaid, aga minu omal olid küll julmad freesimisjäljed sees.
Radika tald peab peegelsile ikke olema;)
----------------------------------------------------
Minu kiidusõnad kah Abit NF7-S'le
Mul 2500+ Barton (kinnised kordajad) @ 3200+ (jahutab WR4).
Ise mingi overclockija pole pole, seepärast pole maximumi proovinud, aga @3200+ töötab ideaalselt. Momendil temp 43C.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
26.11.2005 13:22:07
|
|
|
| mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
26.11.2005 13:25:46
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
| mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st. |
peaks olema 11x200 ehk 2200mhz
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
27.11.2005 03:45:23
|
|
|
| trv kirjutas: |
| furious_drawer kirjutas: |
| mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st. |
peaks olema 11x200 ehk 2200mhz |
täpselt nii
2500+ on 11x166
3200+ on 11x200
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
05.12.2005 18:20:08
|
|
|
Nii, pressisin siis hetkel sellise tulemuse välja
11x166mhz@11.5x212 = 2433 mhz
screenshot ka,kuid sellel 11.5x210 hetkel: klikk
Kui hiljem aega on,siis vaatab,äkki läheb kaugemale.
Stepping : A2
Motherboard: DFI NFII Ultra-AL
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.12.2005 20:40:50
|
|
|
Kui see seal tõesti 9800 on siis jääb skoor nigelaks, mul barton & 9600 on 15k+
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
05.12.2005 20:45:25
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Kui see seal tõesti 9800 on siis jääb skoor nigelaks, mul barton & 9600 on 15k+ |
9800SE ongi ju nõrk kaart,kui sa veel ei tea
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
25.12.2005 19:27:49
|
|
|
| Tõstan vana teemat, aga kas kordajate lugus oleks võib põjustada seda, et kordajat ei saa madalamaks panna? soov panna 11 või 10, et katsetada, kas saaks siini 200mhz-i peale. Hetkel on nii, kui panen BIOS-st 11 või 10 siis ei tule pilt enam ette, aitab aint bios resa. prose siis 2600+ ning muu conf. profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.12.2005 19:39:08
|
|
|
| kordaja lukus, Bartonil avada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitro
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004
|
25.12.2005 19:39:27
|
|
|
| No seda see ju tähendabki, et kordaja on lukus. Sa ei saa seda muuta ei üles ega alla.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Thug
HV Guru

liitunud: 26.02.2005
|
26.12.2005 18:38:51
|
|
|
Mul läks korra kordaja isegi 11 pealt 12-le ,aga mitte stabiilselt Toiteplokk liiga lahja. Aga lõpuks sain siis 2472mhz enda omast välja lahja 300w-ise crs toitekaga.
|
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
28.12.2005 22:04:38
|
|
|
Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada
Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W
Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...???????
Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema...
Jään ootama tippe
Emme: EPOX 8RDA3l SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A133/L/ATX
viimati muutis TruePlaya 28.12.2005 22:22:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
28.12.2005 22:08:11
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada
Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W
Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...???????
Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema...
Jään ootama tippe  |
Ütle vähemalt kõige tähtsam komponent: EMAPLAADI mudel!!! Igal Emaplaadil on ju erinev BIOS (BIOSi kaudu clockimine käibki)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
28.12.2005 22:12:27
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada
Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W
Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...???????
Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema...
Jään ootama tippe  |
üldjoontes käib see tänapäevastel masinatel kõigil ühesuguselt BIOS'ist. Loe see õpetus läbi ja peaksid asjaga enamvähem toime tulema- http://www.ocia.net/articles/overclockingguide/page1.shtml
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
28.12.2005 22:56:05
|
|
|
Emme: EPOX 8RDA3l SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A133/L/ATX
sobib?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
28.12.2005 23:22:01
|
|
|
sobib ikka
clockgen'iga saad kaa klokkida.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
29.12.2005 07:37:03
|
|
|
Tõmbasin siis selle proge panen siis paika uued parameetrid ning use current valu, teen resa ja midagi ei muutu äkki seletaks kuidas seda clokgeni õieti kasutada..??
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
29.12.2005 09:20:13
|
|
|
tõmbasid õige versiooni?
nforce 2-le ikka?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
29.12.2005 09:55:19
|
|
|
Jah...
Ei oodanud ära ja hakkasin klokkima siis bioses...
2500+ sain siis 3200+ peale (11x200)
Mälu ka siis 200(ddr400)
Lisasin ka veits volte juurde 1,7 on nüüd
Tempi näitas 49-51 kui restarte tegin...on norm?
On se normaalne, kui ei et mida ma peaks korigeerima
----------------------------------------------------------
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
29.12.2005 10:45:27
|
|
|
no 50c on enamvähem.
võiks muidugi vähem olla.
Proovi volti vähemaks võtta ja vaata mis voldil on stabiilne.
Mida väiksem volt seda väiksem temp..
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
29.12.2005 10:54:07
|
|
|
Sellise temperatuuri juures pole muretsemiseks mingit põhjust.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
29.12.2005 11:03:41
|
|
|
Aga viska ka Load temp. kui saad
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
29.12.2005 11:46:42
|
|
|
| Mina ei ole oma Bartonile elusees volte juurde andnud, töötab niisamagi 2500+@3200+
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
29.12.2005 14:55:00
|
|
|
sixkiller, viimane aeg siis proovida milleks ta võimeline on
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
02.01.2006 16:02:57
|
|
|
sai siis uus mälu ostetud pc3200 ja FSB 200 peale pandud nii, et FSB:DRAM 1:1 -l jooksevad. Sõbralt veel radeon 9700 pro laenatud ja 3dmarki testi tehtud.
3dmark2001-e tulemuseks tuli 15050..
GD 300W toitekas pidas vastu küll 8)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vents
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2005
|
19.01.2006 20:35:37
|
|
|
Keegi oskaks seletada miks mul 2500+ ei hakka 3200 peal töötama. Arvuti läheb käima küll aga pilti ette ei võta. Ostsin just kõvema toiteka kah aga ei muutunud midagi.
Emaplaat: Gigabyte GA-7N400S http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-7N400S.htm
Mälu: 2x 512 mb PC3200
Et täpsem olla tegin everestis report-i kah : http://www.zone.ee/pixyx1/
Bios on ka uusim mis ma leitisn
See ka veel probleemiks, et kui panna rammi setingu turbo peale siis töötab ta ilusti ja palju kiiremini aga mängudes tekib error iga ca poole tunni pärast mis viskab mängust välja.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
19.01.2006 21:19:25
|
|
|
Surtsu(LOE:Volti) juurde vaja
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|