Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.11.2005 22:02:40 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
2500+ Bartonid on kõik reeglina lukus ? ainult esimesed bartonid ja mobiilsed on lahtised ?

on mul õigus ?
oleks vaja kiirelt sellel vastuseid.
k6ik kes nõus sellega öelge lihtsalt jah.

Suured Tänud beer_yum.gif thumbs_up.gif


Kuni teatud kuupäevani olid lahti jah.
Jah võib vast öelda siis vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 19.11.2005 23:42:36 vasta tsitaadiga

8)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 20.11.2005 00:54:38 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
8)

Prose peal on must kleebis tähtede ja numbritega. Nende pealt saad näha prose tootmisnädala ja -aasta.
Üldine hinnang on, et enne 39. nädalat 03 aastat oli see maagiline aeg.
Tollased prosed aga ei tarvitsenud eriti klokkuvad olla ja mingeid 2,5GHz kiirusi neist enamasti ei näe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 20.11.2005 04:33:37 vasta tsitaadiga

selline probleem:

AMD 2500+ töötab ABIT AN7 kuid EPOX8rda+ PRO-ga pilti ette ei v6ta icon_neutral.gif
enne oli Epoxil sempron 2200+ ja sellega töötab isegi 2ghz peal icon_neutral.gif
mälu on 400mhz niiet see ei saa olla põhjuseks.
biossis kala ?

oskab keegi öelda miks sellele emaplaadile Barton ei meeldi icon_question.gif
kas asi on maitses icon_lol.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 11:13:48 vasta tsitaadiga

Mis siinikiirusel sa teda käivitad?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 12:57:41 vasta tsitaadiga

Clear cmos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 15:20:14 vasta tsitaadiga

bios update?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 20.11.2005 18:20:27 vasta tsitaadiga

Clear CMOS proovitud ja ei aita.
arvatavasti tuleb jah bios update teha.
aga siiski Epox 8rda+ PRO on suht uus emme ju icon_rolleyes.gif
peaks bartoneid küll supportima icon_rolleyes.gif

NB: barton on lahtise kordajaga ja seega ei tohiks sellega absoluutselt probleeme olla ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 19:09:10 vasta tsitaadiga

a see mobo sul teisi prosesi seedib, või sul pole hetkel ühtegi käepärast?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 20:43:54 vasta tsitaadiga

Üritasid äkki emaplaati ilma op süsteemi uuesti installeerimata vahetada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 21.11.2005 02:30:31 vasta tsitaadiga

Sempron 2200+ töötavad mõlemad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004




sõnum 21.11.2005 21:56:45 vasta tsitaadiga

Konkreetne küsimus , MIS ON PARIM JAHUTUS BARTONILE ?


Volcano 7+ pidi hea olema . Volcano 12 pidi ka hea olema , kumb parem ? Või on veel paremaid ? ...Nii, et clockida ikka kannataks küvasti.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.11.2005 22:01:53 vasta tsitaadiga

volcano12.
Teed lüliti vahele 7v/12v ja on sul hiirvaikne 7v ja potekas maas.
Endal on nii. thumbs_up.gif

KEllamiseks läheb siis 12v ja pote põhja
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skiptomylo
Piiratud kasutaja
skiptomylo

liitunud: 11.12.2004




sõnum 21.11.2005 22:05:24 vasta tsitaadiga

Sa mõtled , et kui mängin , siis lükkan 12v , siis kui netis olen siis lülitan 7v ? ..

volcano 12 on ju automaatne pöörete regulaaror.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.11.2005 22:05:57 vasta tsitaadiga

Nojah või siis 7v ja potekas poole peale.
No ühesõnaga saa dvast aru küll icon_biggrin.gif
183.- eest on parim Volcano12 all the way. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 14:39:34 vasta tsitaadiga

kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 20:03:20 vasta tsitaadiga

2500+ @ 3200+ def volt käib mul, rohkemat ei ole viitsinud välja pigistada, kuna 300w toide isegi siriseb juba täiskoormusel.
Rohelist värvi ja kinniste kordajatega icon_razz.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 20:49:48 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?

kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sama tugev kui minu default jahuti bartoni peal.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 21:51:14 vasta tsitaadiga

seljuhul peab vist ära ostma. eelmise lahtise küljega kastiga kannatas 2500 1.9v peal 3200 peale klokkida, a uue kastiga läheb asi liiga kuumaks hetkel.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 24.11.2005 10:55:26 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
seljuhul peab vist ära ostma. eelmise lahtise küljega kastiga kannatas 2500 1.9v peal 3200 peale klokkida, a uue kastiga läheb asi liiga kuumaks hetkel.
ood kas ma saan õigesti aru et 3200+ peal jooksutamiseks andsid saad 1,9v icon_eek.gif
kas madalama voldiga kohe mittekuidagi ei lähe 3200+?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 24.11.2005 12:23:51 vasta tsitaadiga

sõbral sama jama.... Epox8rda3+(kahjuks ei tea mis ver. tegu on) 2500+@3200+ @ 1.875v madalama voldiga ei ole stabiiln icon_neutral.gif

kuid prose sai proovitud Abit AN7 ja NF7. Mõlemal oli prose 3200+ @ 1.59v stabiilne icon_eek.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2005 14:49:20 vasta tsitaadiga

epox 8dra+ ja alla 1.9 tõesti ei kannata prose jooksutada. sitt mobo klokkimiseks.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004




sõnum 24.11.2005 15:44:42 vasta tsitaadiga

Mina küll ei ütleks, et 8RDA sitt mobo oleks ilmselt milleski muus viga...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 26.11.2005 12:12:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Fisher kirjutas:
kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?

kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sama tugev kui minu default jahuti bartoni peal.

tee WR-4'l tallalihv, saad ka mõne kraadi alla;)

Mina seda kunagi tegin, täpseid numbreid ei mäleta, aga temp veits langes küll.
Võibolla neid wr4'sid on kah erinevaid, aga minu omal olid küll julmad freesimisjäljed sees.
Radika tald peab peegelsile ikke olema;)
----------------------------------------------------


Minu kiidusõnad kah Abit NF7-S'le
Mul 2500+ Barton (kinnised kordajad) @ 3200+ (jahutab WR4).
Ise mingi overclockija pole pole, seepärast pole maximumi proovinud, aga @3200+ töötab ideaalselt. Momendil temp 43C.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 13:22:07 vasta tsitaadiga

mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 13:25:46 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.


peaks olema 11x200 ehk 2200mhz

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 27.11.2005 03:45:23 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
furious_drawer kirjutas:
mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.


peaks olema 11x200 ehk 2200mhz


täpselt nii
2500+ on 11x166
3200+ on 11x200
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 05.12.2005 18:20:08 vasta tsitaadiga

Nii, pressisin siis hetkel sellise tulemuse välja icon_razz.gif
11x166mhz@11.5x212 = 2433 mhz
screenshot ka,kuid sellel 11.5x210 hetkel: klikk
Kui hiljem aega on,siis vaatab,äkki läheb kaugemale.

Stepping : A2
Motherboard: DFI NFII Ultra-AL
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 20:40:50 vasta tsitaadiga

Kui see seal tõesti 9800 on siis jääb skoor nigelaks, mul barton & 9600 on 15k+
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 05.12.2005 20:45:25 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui see seal tõesti 9800 on siis jääb skoor nigelaks, mul barton & 9600 on 15k+
9800SE ongi ju nõrk kaart,kui sa veel ei tea icon_wink.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 19:27:49 vasta tsitaadiga

Tõstan vana teemat, aga kas kordajate lugus oleks võib põjustada seda, et kordajat ei saa madalamaks panna? soov panna 11 või 10, et katsetada, kas saaks siini 200mhz-i peale. Hetkel on nii, kui panen BIOS-st 11 või 10 siis ei tule pilt enam ette, aitab aint bios resa. prose siis 2600+ ning muu conf. profiilis.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 25.12.2005 19:39:08 vasta tsitaadiga

kordaja lukus, Bartonil avada ei saa.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 25.12.2005 19:39:27 vasta tsitaadiga

No seda see ju tähendabki, et kordaja on lukus. Sa ei saa seda muuta ei üles ega alla.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 26.12.2005 18:38:51 vasta tsitaadiga

Mul läks korra kordaja isegi 11 pealt 12-le ,aga mitte stabiilselt icon_neutral.gif Toiteplokk liiga lahja. Aga lõpuks sain siis 2472mhz enda omast välja lahja 300w-ise crs toitekaga.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 28.12.2005 22:04:38 vasta tsitaadiga

Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada icon_smile.gif

Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W

Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...??????? icon_smile.gif

Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema... icon_smile.gif

Jään ootama tippe icon_smile.gif



Emme: EPOX 8RDA3l SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A133/L/ATX


viimati muutis TruePlaya 28.12.2005 22:22:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 22:08:11 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada icon_smile.gif

Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W

Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...??????? icon_smile.gif

Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema... icon_smile.gif

Jään ootama tippe icon_smile.gif


Ütle vähemalt kõige tähtsam komponent: EMAPLAADI mudel!!! Igal Emaplaadil on ju erinev BIOS (BIOSi kaudu clockimine käibki)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 28.12.2005 22:12:27 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Nii tahaks ka siis selle klokkimise asjas targemaks saada icon_smile.gif

Endal siis AMD Athlon 2500+ ning JAHUTUS Spire WhisperRock IV...kuni 3200+...TOIDE 300W

Oleks keegi nii hea ja seletaks mulle, kuidas siis minu proset kiiremaks saaks ja kust seda tuleks näppida...??????? icon_smile.gif

Tean, et ütlete loe siit topicust aga olen uus kasutaja ja kõik 178 lehte ei hakka ikka lugema... icon_smile.gif

Jään ootama tippe icon_smile.gif

üldjoontes käib see tänapäevastel masinatel kõigil ühesuguselt BIOS'ist. Loe see õpetus läbi ja peaksid asjaga enamvähem toime tulema- http://www.ocia.net/articles/overclockingguide/page1.shtml
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 28.12.2005 22:56:05 vasta tsitaadiga

Emme: EPOX 8RDA3l SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A133/L/ATX

sobib?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 23:22:01 vasta tsitaadiga

sobib ikka
clockgen'iga saad kaa klokkida.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 29.12.2005 07:37:03 vasta tsitaadiga

Tõmbasin siis selle proge panen siis paika uued parameetrid ning use current valu, teen resa ja midagi ei muutu äkki seletaks kuidas seda clokgeni õieti kasutada..??
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 09:20:13 vasta tsitaadiga

tõmbasid õige versiooni?
nforce 2-le ikka?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 29.12.2005 09:55:19 vasta tsitaadiga

Jah...
Ei oodanud ära ja hakkasin klokkima siis bioses...

2500+ sain siis 3200+ peale (11x200)

Mälu ka siis 200(ddr400)

Lisasin ka veits volte juurde 1,7 on nüüd

Tempi näitas 49-51 kui restarte tegin...on norm?

On se normaalne, kui ei et mida ma peaks korigeerima
----------------------------------------------------------
AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+
Spire WhisperRock IV
Motherboard Epox 8RDA3I SocA./nForce2 400 U/DDR/U2/H/A1333/L/ATX
Kingston 1GB DDRAM 400Mhz PC3200
Club 3D GeForce 6600GT 128MB DDR3 8 x AGP CRT+DVI+TV-OUT (CGN-G668TVD)
HDD 80GB Seagate B 7200.7 UDMA
Midi Tower ATX Codegen 300W, lownoise
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 10:45:27 vasta tsitaadiga

no 50c on enamvähem.
võiks muidugi vähem olla.
Proovi volti vähemaks võtta ja vaata mis voldil on stabiilne.
Mida väiksem volt seda väiksem temp..icon_wink.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 29.12.2005 10:54:07 vasta tsitaadiga

Sellise temperatuuri juures pole muretsemiseks mingit põhjust.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 11:03:41 vasta tsitaadiga

Aga viska ka Load temp. kui saad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 11:46:42 vasta tsitaadiga

Mina ei ole oma Bartonile elusees volte juurde andnud, töötab niisamagi 2500+@3200+
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2005 14:55:00 vasta tsitaadiga

sixkiller, viimane aeg siis proovida milleks ta võimeline on icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 02.01.2006 16:02:57 vasta tsitaadiga

sai siis uus mälu ostetud pc3200 ja FSB 200 peale pandud nii, et FSB:DRAM 1:1 -l jooksevad. Sõbralt veel radeon 9700 pro laenatud ja 3dmarki testi tehtud.
3dmark2001-e tulemuseks tuli 15050..
GD 300W toitekas pidas vastu küll 8)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vents
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:35:37 vasta tsitaadiga

Keegi oskaks seletada miks mul 2500+ ei hakka 3200 peal töötama. Arvuti läheb käima küll aga pilti ette ei võta. Ostsin just kõvema toiteka kah aga ei muutunud midagi.
Emaplaat: Gigabyte GA-7N400S http://tw.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-7N400S.htm
Mälu: 2x 512 mb PC3200
Et täpsem olla tegin everestis report-i kah : http://www.zone.ee/pixyx1/
Bios on ka uusim mis ma leitisn

See ka veel probleemiks, et kui panna rammi setingu turbo peale siis töötab ta ilusti ja palju kiiremini aga mängudes tekib error iga ca poole tunni pärast mis viskab mängust välja.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 21:19:25 vasta tsitaadiga

Surtsu(LOE:Volti) juurde vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.