Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.09.2005 13:18:41
|
|
|
üks asi mis ma ei taipa, et te halate (vähemasti winter) et praeguse videokaardiga ei saa näiteks vistas (DX10 siis) tegutseda
kuid saab ju ka näiteks ülivana S3'e kaardiga softis DX9't jooksutada, riistvaraliselt ei pea ju toetama, vaja on vaid draivereid, mis oleks compatibled selle uue DX10'ga
|
|
Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
05.09.2005 16:05:16
|
|
|
link :: New DirectX 9 is almost ready to go
emm, ma halasin? pigem küsisin kas see on tõsi
edit:
SM4 lubatakse juba enne DX10-t ehk siis järg aasta keskpaigaks..
|
|
Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.09.2005 11:39:55
|
|
|
link :: DirectX 9.0L is the next Direct X
tsitaat: |
WE ALREADY reported here that Microsoft plans to introduce a new DirectX 9.0 version. This time we managed to get the name and the company plans to call it DirectX 9.0L.
You will remember that Nvidia was pressing Microsoft to call its last revision of DirectX, DirectX 9.1 but Vole decided to simply add a letter C to its existing DirectX 9.0 name. This currently available DirectX 9.0c features support for Shader model 3.0 and Nvidia though that upgrade from Shader model 2.0 would deserve at least 9.1 prefix.
Now the Vole plans to do the same thing. It will call its next generation DirectX featuring Shader model 4.0, DirectX 9.0L.
We don't know when the company plans to make this new marchitecture available but we expect that this will happen sometimes trough 2006. It's still too early to shift to Shader Model 4.0 as Nvidia and ATI won't have Shader model 4.0 hardware until middle of 2006.
It's interesting that ATI has to upgrade to Shader model 3.0 in a few weeks time and Shader Model 4.0 within a year from R520 aka Radeon X1800 RV530 aka Radeon X1600 and RV515 aka Radeon X1300 |
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
19.09.2005 20:49:00
|
|
|
Ho Ho kirjutas: |
OpenGL tuli välja tüki maad varem kui DX ning viimane muutus tõeliselt kasutuskõlblikuks alles umbes 6-7 versioonist. Tuletage ise meelde mis oli esimesed korralikud DX mängud
OpenGL'i arhitektuur on üsnagi erinev DX'i omast ning selle uuendamine on teistsugune. Minu teada tulevad DX'i uued |
Veidi küll teemaväline, aga ehk andestatakse. Ostsin samsung 959 NF, millega sain kaasa OpenGL-i. Arvutis oli enne DX 9. Kas need ei hakka üksteist segama kui mõnda uuemat mängu jooksutada? (enne uue kuvari installi mäng töötas, uue kuvariga näitab vaid intro ära ja siis viskab mängust välja). Või on mingi muu põhjus?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2005 21:45:24
|
|
|
tumbuser kirjutas: |
Ho Ho kirjutas: |
OpenGL tuli välja tüki maad varem kui DX ning viimane muutus tõeliselt kasutuskõlblikuks alles umbes 6-7 versioonist. Tuletage ise meelde mis oli esimesed korralikud DX mängud
OpenGL'i arhitektuur on üsnagi erinev DX'i omast ning selle uuendamine on teistsugune. Minu teada tulevad DX'i uued |
Veidi küll teemaväline, aga ehk andestatakse. Ostsin samsung 959 NF, millega sain kaasa OpenGL-i. Arvutis oli enne DX 9. Kas need ei hakka üksteist segama kui mõnda uuemat mängu jooksutada? (enne uue kuvari installi mäng töötas, uue kuvariga näitab vaid intro ära ja siis viskab mängust välja). Või on mingi muu põhjus? |
sul puhta segamini kõik peas
Kuda sa siis 959NF moluga äkki openGL kaasa said? Endal sama monitor. Ning kui mängur oled ja uuemad driverid peal siis on sul OpenGL juba peal. Paljud mängud vajavad OpenGL töötamiseks seega see peab peal olema ning sellist asja et DX ja OpenGL ei suuda koos eksisteerida kuulen esimest korda.
Seega see et OpenGL ja DX9 on koos masinas on täitsa tavaline ja nii peabki (linux i peal ainult DX ei ole).
Pane oma Hz ja resod paika ning mängi rahus. Endal on kogemus: viskab mängust välja juhtumitega selline et lihtsalt mängule ei meeldinud mu default reso ja Hz.
Pealegi paha ei teeks kui sa ütled mis mängud jamavad.
PS see küsimus mida sa esitasid on imo suht teema väline
|
|
Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
19.09.2005 23:45:28
|
|
|
Kuna OpenGL on avatud litsentsiga, peaks see olema kaasatud kiibitootja driverites. Ja monitoriga sa kohe PÄRIS KINDLASTI ei saanud OpenGL'i kaasa.
_________________
 |
|
Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|