Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 00:32:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mul töö masinal kah miski PQI ning jookseb 1:1
PQI 2.5V 3-4-4-8@200 -> 2.8V 2.5-3-3-5@267
Ju sul siis pole lihtsalt vedanud


Mind hämmastab siiamaani kuidas sa nii madalate timingutega said 267 kätte. Mul tuli 2,658v 3-4-4-8 @ 246 max, edasi tüüp minestas widoose buutimisel.

[EDIT]Äkki linux annab mingi oma buusti juurde icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.07.2005 00:40:41 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
[EDIT]Äkki linux annab mingi oma buusti juurde icon_lol.gif
Ei tea, võibolla tõepoolest. Vahepeal oli sedasi et Linux bootis üles ühe MHz võrra kõrgema FSB pealt kui win.
Eks asi ole selles et linuxi kernel pole monoliitne ning paari ebaolulise asja mitte töötamine ei takista veel masina käivitumist.

Pigem on asi selles et nood PQI'd on mingite korralike kividega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 01:10:08 vasta tsitaadiga

Kunagi sai inbox jahutusega 3.8 peale ära aetud..
Nüüd puhub alt üks 120x120 videokaardi alla ja toiteplokk + toiteploki alt võtavad vendid välja..
3.0 praegust tagasi pandud, aga eks proovin nüüd prime jooksutada 3.8 peal... icon_smile.gif

EDIT:Panin 3.82 peale esimese hurraaga ja ei võtnud pilti ette..
Clear CMOS aitas ainult.. icon_confused.gif
Varem küll töötas selise settinguga, aga ei tea, mis nüüd?
Fanbus ja üks lisavent võtsid toiteplokilt viimase jõu proset käima tõmmata sellisel klockil?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.07.2005 01:13:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Varem küll töötas selise settinguga, aga ei tea, mis nüüd?
Äkki on ilmad soojemaks läinud? Loomulikult toiteplokk võib kah piduriks olla. Vendid saad panna ka teise toiteploki külge kui soovi on. Kõvakettaid ja teisi seadmeid ära igaks juhuks pane eraldi toidete külge.

Võid proovida ka põhjasilda paremini jahutada. Mul on praegu soojemate ilmade puhul pandud üks 80mm vent videokaardile toetuma ning NB'le õhku puhuma. Ilma selleta oleks radikas piisavalt tuline et sõrmi põletada. Kellamisele paneb see loomulikult üsna kiiresti piiri peale.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 01:16:35 vasta tsitaadiga

Videokaadi peale panid selle 80x80 vendi?
Ja mis prose radikas on nii kuum w??

Nu aga probleem selles, et prose polnud üldse kuum..
Toppisin talle isegi 120x120 vendi peale, aga ikkagi... icon_confused.gif
Njh.. Täna ei hakka rohkem jamama.. Süda oli niigi kurgus kinni. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.07.2005 01:22:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Videokaadi peale panid selle 80x80 vendi?

Jah, toetub videokaardi peale. All on väike tükk antistaatilisest kilekotist, ühe servaga toetub vastu juhtmeid icon_biggrin.gif
tsitaat:

Ja mis prose radikas on nii kuum w??
Ei, põhjasild. Prose oma 80C peal on suts jahedam icon_lol.gif
tsitaat:
Nu aga probleem selles, et prose polnud üldse kuum..
Kui kuum on mitte üldse kuum? Mis temperatuuri ta winis näitab full loadi all ning umbes kui soe on sel ajal prose radikas(mitu s saad sõrme vastas hoida)?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 01:45:08 vasta tsitaadiga

Praegust või?
Praegu default on 30 kraadi idles..
full tuleb mingi 40 ja hiljem jõuab 50 peale, aga sedagi vaevu vaevu...
Panen 3.5 peale ja vaatan, mis siis toimub..

EDIT: 3.5GHz peal.. käima pannes temp 50.. Praegu 5 minza seisnud ja 30..
Eks panen prime jooksma ja vaatan, mis saab..
Püsis stabiilselt 60..
Paneb nac volti ja tõstab 3.65 peale..
laseb PrimePi ka ära ja siis vaatab edasi.. =)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 10.07.2005 01:53:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.07.2005 01:47:07 vasta tsitaadiga

Tundub et jahuti on sul märksa parem kui mu töö masinal. Prose üle kuumenemises ei tohiks asi olla. Mul töötab see normaalselt kuni 80C'ni, 83C peal hakkavad proged lambist kinni jooksma.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 02:56:22 vasta tsitaadiga

Jätan hetkel 3.75 peale
idle on 50kraadi j akoormusega naljalt üle 80 ei tõuse...
SuperPi 1M tegi 47 sekku, aga 256 RAMi kohta küllaltki hea ju.. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:20:05 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Jätan hetkel 3.75 peale
idle on 50kraadi j akoormusega naljalt üle 80 ei tõuse...
SuperPi 1M tegi 47 sekku, aga 256 RAMi kohta küllaltki hea ju.. icon_smile.gif


Hmm, mina küll aru ei saanud kui SUPER PI-d jooksutasin kas 256MB rammiga või siis 512MB rammiga, vahe vist oli aint mingi 0,0xxxxxxx sekki......

Muideks, kes kiusab oma preskut ikka karmilt siis siin väike wattide kalkulaator. Enda andmed lasin läbi, ning oli ilusti aru saada, et minu toide ei vea eriti välja, jääb omadega kuivale icon_mad.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 03:26:21 vasta tsitaadiga

Mis krdi wattide kalkulaatori jama täna on?
Kolmes teemas juba neist juttu.. icon_smile.gif
Aga jah see on mul juba läbi proovitud ja mingi 300 watti oli vist tulemus.. icon_neutral.gif
EDIT: koos overclockiga näitas 301W. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:27:20 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Mis krdi wattide kalkulaatori jama täna on?
Kolmes teemas juba neist juttu.. icon_smile.gif
Aga jah see on mul juba läbi proovitud ja mingi 300 watti oli vist tulemus.. icon_neutral.gif


siis sa said veel lahjalt, mul tuli vist mingi 330w ja sinna jääb minu 4GHz icon_lol.gif

[EDIT] Et kui presku vajab mahla, siis toide minestab, arvuti lülitab ennast surnud reziimile icon_evil.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 03:28:48 vasta tsitaadiga

surnud reziim?
Enamvähem sama nagu harddisc shutdown?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:35:15 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
surnud reziim?
Enamvähem sama nagu harddisc shutdown?


Hullem, vist.
Kogu arvuti lülitab nagu oote seisakule, arvuti mõtleb, vendid põõrlevad, monitori lülitab välja, klahvid ei funka. No ongi selline nagu arvuti surnud, et pilti ei võtta ette. Isegi bioset ei lae üles. Sul vist aitab siis aint CMOS, mul on bios crash free, hoian natukese nuppe all ja saan biosesse sisse ilma CMOS-sita ja muudan seadmed ära ning kohe uuele katsele. Väga hea asi klokkimisel

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 03:36:57 vasta tsitaadiga

aa.. Nu siis jäi mul ka vast ennem toitest vajaka..
Samad sümtomid olid.. Ise kartsin, et lasin prose õhku, aga peale Clear CMOS'i oli kõik ok.. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:41:10 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
aa.. Nu siis jäi mul ka vast enne toitest vajaka..
Samad sümtomid olid.. Ise kartsin, et lasin prose õhku, aga peale Clear CMOS'i oli kõik ok.. icon_smile.gif


Kui profiilis olev toide, siis peaks mingil määral piisama icon_rolleyes.gif . mis sul 12v=(x)A???

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 03:43:35 vasta tsitaadiga

piilusin ja avastasin, et 16A.. icon_sad.gif thumbs_down.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:46:10 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
piilusin ja avastasin, et 16A.. icon_sad.gif thumbs_down.gif


No siis peaks piisama kohe küll. Toite pärast ei tohiks muretseda. Äkki on chipset siga kuum on preskuga. On olnud juhtumeid kus inboxiga klokkides on presku sulatanud ümbruses olnud plastik detailid üles. et nii kuumaks muutunud, ja chipset eriti ka seal läheduses värskust nautida ei saa icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 03:50:10 vasta tsitaadiga

Njh.. Aga kõigepealt pean selle cooleri maha ka saama.. icon_confused.gif See on mingi ime süsteemiga kinni siin... icon_cry.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 03:57:57 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Njh.. Aga kõigepealt pean selle cooleri maha ka saama.. icon_confused.gif See on mingi ime süsteemiga kinni siin... icon_cry.gif


Hmmm, äkki termoliimiga, või kuidagi julmalt kruvidega. Termoliimi puhul aitas vist kerge kuumus, kuid pärast peaks olema raske termoliimi chipsetilt endalt kätte saada icon_rolleyes.gif
ülla ülla, me olemegi ainukesed kes õhtul siin suhtlevad.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 04:09:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Njh.. Aga kõigepealt pean selle cooleri maha ka saama.. icon_confused.gif See on mingi ime süsteemiga kinni siin... icon_cry.gif


Hmmm, äkki termoliimiga, või kuidagi julmalt kruvidega. Termoliimi puhul aitas vist kerge kuumus, kuid pärast peaks olema raske termoliimi chipsetilt endalt kätte saada icon_rolleyes.gif
ülla ülla, me olemegi ainukesed kes õhtul siin suhtlevad.

Vaat seal külje peal on need kinnitusklambrid.. Minuarust on varem pidanud neid lükkama tõmbama sikutama, aga lahti on tulnud.. Nendel on mingi junn ees ja sealt üle ei lähe.. icon_confused.gif
EDIT: näed vot selline jahutus on..

EDIT2: lõpptulemus jäi siis selline.. stock jahutus ja 256mega rammi..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 11:06:20 vasta tsitaadiga

minul soovitati 360W toitekat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 12:37:09 vasta tsitaadiga

Sul hea kui 360ga üldse käöima veab. icon_biggrin.gif
Klockimisest ei tunne Sa lõhna kah. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 13:09:37 vasta tsitaadiga

Ma arvan et preskut tööle jookutada karmi klokkiga, siis oleks vaja mingit võimsat 450W toidet.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 15:15:04 vasta tsitaadiga

410w TT toide toidab mu süsteemi vabalt ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldschool
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2005




sõnum 12.07.2005 10:16:05 vasta tsitaadiga

Mida perset mul on prescottil nagu idles 49C Kui pole clockidud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.07.2005 11:03:32 vasta tsitaadiga

oldschool kirjutas:
Mida perset mul on prescottil nagu idles 49C Kui pole clockidud

Tolmu täis jahutus on.. icon_wink.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 11:12:18 vasta tsitaadiga

aga full? ja mis prescott?
oldschool kirjutas:
Mida perset mul on prescottil nagu idles 49C Kui pole clockidud

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.07.2005 11:12:46 vasta tsitaadiga

Vaata korra termomeetrit. Kui toas on õhk ~30C siis presku kergelt tolmuse radikaga idles alla 50C on suht hea saavutus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 11:27:11 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Vaata korra termomeetrit. Kui toas on õhk ~30C siis presku kergelt tolmuse radikaga idles alla 50C on suht hea saavutus.


pole üldse probleem icon_wink.gif vaja on lihtsalt korraliku jahutust. 45c idle praeguste kuumuste juures mul. ja ma ei saa öelda, et mul radika vahelt tolmu ei paista icon_wink.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 11:32:29 vasta tsitaadiga

shelob, tegelikult on küll, eile õhul oli mingi 35 kraadi toas sooja ja mul ASUSPROBE viskas pidevalt hoiatusi et chipset kõrbeb, no kaua ei pidanudki ootama, kerge laks ja arvuti koos. Et suvel on vist klokkimine täielik piin icon_evil.gif icon_cry.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 12.07.2005 11:33:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.07.2005 11:32:30 vasta tsitaadiga

Sul Freezer, tal inbox, sul 2.4 tal 3.0G.
Ehk sellest kah väike vahe sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 11:42:52 vasta tsitaadiga

mul inboxiga töötas prose @3750 ja temp oli idles 50...burn 65(@idle fan @40% ja @full 100% rpm)
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 11:57:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sul Freezer, tal inbox, sul 2.4 tal 3.0G.
Ehk sellest kah väike vahe sees icon_wink.gif


pigem 3,8ghz 24/7 icon_wink.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldschool
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2005




sõnum 13.07.2005 18:50:14 vasta tsitaadiga

nii igast kysimys on tehtud nüüd toa temp on mingi 20 zalman 7700CU presscotti on 3.4ghz ja full loadis on mingi 68 icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 22:58:02 vasta tsitaadiga

Kui fsb panna 257 või rohkem teeb arvuti seal restarti kus windows XP märk ette tuleb ja hakkab allpool see loadingu riba jooksma.
Mälu oli 5:4 peal (3:2 ka ei aidanud)
PCI ja AGP siis olid lukus.
Mida teha?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 23:42:22 vasta tsitaadiga

ZerOZer05, äkki jahutusega probleeme, mobo ei kannata suuremat bus speedi, toide jääbnõrgaks. variante palju icon_confused.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 00:19:29 vasta tsitaadiga

Jahutus on korras, toide ka ja ma arvan, et kui mobo ei kannataks siis ta ei buudikski sinna maale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 00:21:09 vasta tsitaadiga

ZerOZer05, usu mind, endal FSB253 peal sama jama, vist lihtsalt chipset kuumeneb üle. täpselt Samuti, märk ette ja korras ( 5:4 ja halvemaga samat moodi). samas võib prose piir ka ette tulla icon_cry.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 01:39:32 vasta tsitaadiga

tõsta vAGP @ max ja vCore +0.15
ja mälu seaded pane 3:2 Auto-auto-auto-auto-auto ja viimase 2 asja disable
ZerOZer05 kirjutas:
Jahutus on korras, toide ka ja ma arvan, et kui mobo ei kannataks siis ta ei buudikski sinna maale.


proovi 80x80 fan chipseti peale panna, kui aitab, osta Thermaltake extreme chipseti cooler icon_wink.gif
kjaups kirjutas:
ZerOZer05, usu mind, endal FSB253 peal sama jama, vist lihtsalt chipset kuumeneb üle. täpselt Samuti, märk ette ja korras ( 5:4 ja halvemaga samat moodi). samas võib prose piir ka ette tulla icon_cry.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 13:47:54 vasta tsitaadiga

SCREAMER, mul oli teistsugune süsteem tehtud enne uut toided sinna chipsetile, aga lammutasin maha ja nüüd pole viitsind uut ehitada.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 14:46:59 vasta tsitaadiga

krt.. hetkel pean lugemisega piirduma... kuid varsti on ka 3.0 presku käes, vaatame mis siis saap icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.07.2005 21:21:46 vasta tsitaadiga

Ei tea krt jama..
Enam ei võtnud isegi 3.75GHz sisse..
Praegu ~3.5 60 kraadi juures püsib ilusti.. Lasin 10 minutit prime95 käia ja ~60 oli maksimum...
Vanasti sai ikka 3.82 ilusti ära söödud masinal, aga enam mitte.. icon_cry.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 21:25:24 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ei tea krt jama..
Enam ei võtnud isegi 3.75GHz sisse..
Praegu ~3.5 60 kraadi juures püsib ilusti.. Lasin 10 minutit prime95 käia ja ~60 oli maksimum...
Vanasti sai ikka 3.82 ilusti ära söödud masinal, aga enam mitte.. icon_cry.gif


äkki kuum suvi on kurjajuur icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.07.2005 21:36:41 vasta tsitaadiga

SA:VERkid kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Ei tea krt jama..
Enam ei võtnud isegi 3.75GHz sisse..
Praegu ~3.5 60 kraadi juures püsib ilusti.. Lasin 10 minutit prime95 käia ja ~60 oli maksimum...
Vanasti sai ikka 3.82 ilusti ära söödud masinal, aga enam mitte.. icon_cry.gif


äkki kuum suvi on kurjajuur icon_biggrin.gif ?

Selles point ongi, et ei ole...
Seda ma ise ikka taipaks..
Käsi peal radikal ja see on normis.. icon_neutral.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 22:08:11 vasta tsitaadiga

4ghz piir löödud 2.4ghz masinaga icon_biggrin.gif 4ghz õnnestus stable tööle saada, tempid kõrged tho icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 22:08:40 vasta tsitaadiga

termopasta?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.07.2005 22:32:03 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
4ghz piir löödud 2.4ghz masinaga icon_biggrin.gif 4ghz õnnestus stable tööle saada, tempid kõrged tho icon_smile.gif

Mis jahutus?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.07.2005 23:01:41 vasta tsitaadiga

Mis taktil veel teste kannatab teha?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2005 23:03:49 vasta tsitaadiga

4014mhz tegin superpi ja 3dmarkid läbi. homme-ülehomme proovin 1h burninin testi joosta icon_smile.gif jahutuseks freezer 4
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.