Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 23:35:23 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
hmm, vale skriin sul @2.4 icon_smile.gif

ma tean jah - see ju nagunii volte ei näita icon_razz1.gif

vahepeal tegin 1,5v-ga prime blendi @ 2700mhz pea 24h
ja töötas normaalselt

üldiselt miski imelik prose mul
1,4v-ga plokib vahepeal isegi def mhz-il aga 1,475v-ga klokkub kenasti
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.05.2005 23:39:57 vasta tsitaadiga

ega ma ei arvanudki, et sa valetada, rohkem tähte närisin icon_razz1.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.05.2005 11:14:09 vasta tsitaadiga

kui juba 32m pikendamiseks läks siis lasin uuesti, seekord siis ilma netis surfamiseta icon_razz1.gif

30m 27.422s
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.05.2005 11:20:10 vasta tsitaadiga

razor, realtimes lasid?
ja tahad öelda, et ennem said netis surfata kui 32mb tegi? (realtimes) ? icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.05.2005 11:25:07 vasta tsitaadiga

ei teinud kumbagi realtimes...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.05.2005 11:27:02 vasta tsitaadiga

razor, prose ei lähe rohkem?
proovi ikka realtimes vms. Alla 30minti peaks "vabalt" tulema.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.05.2005 12:39:08 vasta tsitaadiga

prose läheb ka 2.7 kui vaja, kuid antud hetkel oli eesmärk 24/7 seadet näidata. toiteplokk kipub ka lahjaks jääma, 550W Qtec on nagu ta on...

eks ma mõnipäev vaatan nendest 4jast BH5est 2 parimat välja ja proovin 300*9 veega mem 180 peal.

edit: realtime peal tuli 30m 12.265 sec
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 15:42:48 vasta tsitaadiga

kas veniisil ja san dieegol on multy lahti? v san dieegol on kinni?
palju muidu perfi kasv oli 3200WC vs 3200Venice
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.05.2005 18:05:49 vasta tsitaadiga

Mul nüüd nii 24/7:
http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=17273
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 11.05.2005 21:02:50 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
kas veniisil ja san dieegol on multy lahti? v san dieegol on kinni?
palju muidu perfi kasv oli 3200WC vs 3200Venice

Kordajate poolest on nad nagu kõik teised Athlon64 protsessorid, ehk kordajad on lahti ainult all kuni 5
Venice võidab Winchesteri peamiselt tänu veidi paranenud mälukontrollerile ning mõnes kohas ka SSE3 toele. Vahe testides on tüüpiliselt 1-2%

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.05.2005 21:18:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ehk kordajad on lahti ainult all kuni 5

4ni ikke.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 00:00:01 vasta tsitaadiga

hetkel jooksutan niimodi 1:1 d43ga

9x277
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 15:21:07 vasta tsitaadiga

lehm see viimane rockstable ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.05.2005 15:23:39 vasta tsitaadiga

Winnil (3000+) on def volt 1,400v jah?
kui ma talle nüüd +0,35 juurde annan ehk siis 1,75v, siis ta otsi ei anna mul?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 16:04:06 vasta tsitaadiga

leits kirjutas:
lehm see viimane rockstable ?


def voldiga peaks veel saama natuke. margusser. osad vist isegi on õhuga 1.75 kasutand kuid ega väga ei soovita. veniced pidid isegi suuremat pinget taluma icon_rolleyes.gif, palju võib chipsetile pinget anda? kui def 1,6
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.05.2005 16:11:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

palju võib chipsetile pinget anda? kui def 1,6


1,7v küll midagi ei teinud ja usun, et 1,75 ka ei tapa ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.05.2005 12:10:26 vasta tsitaadiga

1,75v peaks vaatama juba korraliku jahutuse poole icon_razz.gif
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.05.2005 12:11:38 vasta tsitaadiga

no kui 1,75v chipile annad 24/7 def jahutusega, siis vb midagi annab tunda. Aga kui lihtsalt testimiseks mõneks tunniks, siis küll ei juhtu mitte kui midagi.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 15:41:09 vasta tsitaadiga

http://www7.tomshardware.com/motherboard/20050513/index.html mobode võrdlus/võistlus
(939 mainboard roundup @THG latest nf4 vs K8t890pro boards )
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 16:37:45 vasta tsitaadiga

Ma ergutasin oma proset isegi 1,85 V ... (see mida MSI väitis et on 1,85V) aga üle 2,6 GHz va lasikloom stabiilselt ei tööta.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:25:11 vasta tsitaadiga

üks küsimus on selline et miks clockgeniga laseb fsb-d tõsta kuid kui biosist sama panna siis ei boosti üles? ning kuidas mobo cooler üldse ära saada? mingid valge plõnn vedruga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:27:38 vasta tsitaadiga

mobo kuuler?
tagantpoolt vajuta need "nagad" kokku kas näpu või näpitsatega
ja lükka välja...

mul DFI-ga saab biosit fsb-d muuta aga clockgeniga paneb kohe pange icon_biggrin.gif
eks see ole biosi/mobo eripära
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:32:43 vasta tsitaadiga

ahsjo . mingi mod on olemas mis chipsi ning cpu pinget stabiilselt hoiab?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 15.05.2005 19:49:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mul DFI-ga saab biosit fsb-d muuta aga clockgeniga paneb kohe pange icon_biggrin.gif
eks see ole biosi/mobo eripära

mul küll lubab clockgeniga muuta ,no problems.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.05.2005 21:39:17 vasta tsitaadiga



Miski asi plokib täiega, et prose kõrgemale ei lähe. Anna volti niipalju kui tahad. Kardan, et see pidur on epoxi nõrk toiteahel või minu Q-tec. Jahutust on piisavalt, ram on 100mhz peale pandud, et ei segaks, mobo HTT 3x ja 1,75v HTT 2x ja 1x proovisin ka -- Tulutult.

Egas midagi kunagi winterile võla saab ära makstud, siis vast saan korraliku rammi ja toite kah.
Tuleb vist õnnelik tõesti olla, et niipaljugi läheb 8)


viimati muutis margusser 16.05.2005 21:52:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 16.05.2005 21:42:11 vasta tsitaadiga

heh, miks rohkem volte ei pane?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 21:42:41 vasta tsitaadiga

ütles ju et voldi lisamisest pole kasu icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 16.05.2005 21:44:20 vasta tsitaadiga

sain aru et skriinil on suurim pinge mida proovis...
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 21:50:40 vasta tsitaadiga

ole õnnelik, et niigi palju saad icon_razz.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.05.2005 07:22:41 vasta tsitaadiga

päris talutav tulemus ju... see tavaline koht kust enam edasi ei lähe... Abit AV8-ga ei saanud ma samuti eriti rohkem
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 14:42:42 vasta tsitaadiga

margusser pea 2700mhz ju, liiga ahneks lähed juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.05.2005 19:10:19 vasta tsitaadiga

http://www.munich-lans.de/friends/pc/cpulist.jpg
_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.05.2005 21:18:48 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/hinnavaatlus88/venice.PNG

M!nA Venice minu masinas. Hetkel vaatame mis saab. Ok edasi testima.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 18.05.2005 23:06:42 vasta tsitaadiga

ohoo, räägi mis jahutus? ja palju volte?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 23:07:40 vasta tsitaadiga

freezer64 arvatavasti ning 1.625v nagu pildil näha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.05.2005 23:12:20 vasta tsitaadiga

lehm kirjutas:
freezer64 arvatavasti ning 1.625v nagu pildil näha. icon_rolleyes.gif

kuskohas sa freezerit näed 8) , täielik inbox icon_exclaim.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 23:15:24 vasta tsitaadiga

profiilis on tal freezer64
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 23:15:26 vasta tsitaadiga

no eeldades et oli margusseri masinas ning tal f64 siis miks mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.05.2005 23:16:12 vasta tsitaadiga

Testid tegime jah freezeriga.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.05.2005 00:04:45 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8579672
see on freezeril tehtud icon_razz.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mrx
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 01:09:56 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8579672
see on freezeril tehtud icon_razz.gif

Kuidagi nõrk tulemus, proovisin ise kunagi sama kaarti A64 peal ja sain samasse suurusjärku jääva tulemuse. Ainukese vahega, et minul olid kõik kellad palju madalamad. Mälu oli vist lausa 2,5-3-3-7-2T@208MHz. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8428340
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 19.05.2005 12:09:07 vasta tsitaadiga

tulemus siiski ok kui 2.8GHzi õhuga kenasti stabiilne on... ning vaadates klokkimistabeleid tundub ka selline kena keskmine icon_razz.gif

ei saa veel kaasa rääkida, sest team robotron ootab protsessoreid ja uut jahutust icon_wink.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.05.2005 12:18:01 vasta tsitaadiga

ootaks huviga 4-pulga tulemusi
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.05.2005 14:10:43 vasta tsitaadiga

SuperPi tulemusi ja mhz-e
http://www.hardforum.com/showthread.php?t=840858

küllaltki müstilised tulemused icon_confused.gif

nii, väike probleem:
kui panen 200mem divider-i, siis läheb mem ilusti järgi 255FSB-ni ja mem on 255Mhz
ja vigu ei esine(tegu D43-ga).
Mhz-e sealkandis on 2258, kõik töötab
aga kui panen mem divideri 166 peale, saan oma 230Mhz memorile kätte, aga edasi ei ole võimalik
FSB on 280, kordaja 9
on äkki mingeid abinõusid icon_question.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 24.05.2005 15:53:20 vasta tsitaadiga

Nüüd siis X2 klokitud Sampsa poolt 3233 MHz-ni :http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=62966
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
feiSs
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2005




sõnum 24.05.2005 21:10:23 vasta tsitaadiga

Proovisin default voltidega ja arctic freezer64'ga clockida, aint 10x 210 pigistasin välja, kui rohkem panin ei bootinud windowsisse. Ütles, et "last attempt to boot failed, press del to enter bios". Vot icon_lol.gif

edit: prose oli 3200+ winchester


viimati muutis feiSs 24.05.2005 21:12:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.05.2005 21:11:12 vasta tsitaadiga

feiSs, Muhe avatar sul icon_biggrin.gif
palju mem oli?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
feiSs
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2005




sõnum 24.05.2005 21:13:11 vasta tsitaadiga

aitäh icon_wink.gif

2x 256 kingstoni 400mhz jublakad :p
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.05.2005 21:15:37 vasta tsitaadiga

Palun palun aga see on sul liiga suur (avatar) vaheta ära.
Seal kus avatari lisad seal on toodud kui suur võib olla icon_wink.gif
ja pane mem 166 ja proovi siis.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2005 21:18:14 vasta tsitaadiga

niih, 28-29 tuleb kuivjääga väike event icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis Revage 25.05.2005 07:57:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.