|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.02.2005 10:43:11
Radeon 9550/9550SE Clocking.. |
|
|
Kaardiks on Ati Radeon 9550SE..
EVERESTi järgi on andmed sellised:
Video Adapter ATI Radeon 9550 (RV350)
CPU Clock 275 MHz (original: 250 MHz, overclock: 10%)
Memory Clock 220 MHz (original: 200 MHz, overclock: 10%)
Palju üldse veel saab?? Sry, kui teema 9550 seeria kaaritde klockimisest olemas on:( Mina ei leidnud..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
viimati muutis Marduuhin 31.08.2005 08:51:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.02.2005 12:19:49
|
|
|
kõigepeal lükkad mõlemad põhja ja kui kokku jookseb siis on s*tt kaart
tegelt margusseri atitooli meetod on suht normaalne aga päris täpseid tulemusi see siiski ei pruugi anda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.02.2005 12:42:11
|
|
|
Sellega on mul nii, et valin ära.. panen save profile.. ja siis on need settingud mingi 10 sek ja siis läheb default tagasi
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
24.02.2005 14:10:21
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Sellega on mul nii, et valin ära.. panen save profile.. ja siis on need settingud mingi 10 sek ja siis läheb default tagasi  |
See progrejupp tuleb lahti hoida, et klokke säilitada
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.02.2005 14:21:31
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Sellega on mul nii, et valin ära.. panen save profile.. ja siis on need settingud mingi 10 sek ja siis läheb default tagasi  |
See progrejupp tuleb lahti hoida, et klokke säilitada  |
Ei aita ka see... proge ikke lahti ja Everest näitab kohe kohe, et on tagasi defaultis...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
24.02.2005 14:22:12
|
|
|
| SET ikka vajutad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.02.2005 14:30:33
|
|
|
Irw:D ma olen tõsine dumbuser:D Nuh ma tirisin teisest kohast kah ühe ati toolsi... ja mõtlesin, et see on see sama... ja siis ei hakanud uuesti tõmbama... ok.. Nüüd siis korras...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
05.03.2005 00:42:17
|
|
|
| eem kui selle kaardi klokkamisex l2x siis kysin weel et kui panna sialt ati toolsist find max mem ja gpu..kas see vga-d tuksi ei keera? kui piisav jahutus peal pole?
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.03.2005 00:45:12
|
|
|
loomulikult ei keera
see tõstab senikaua kuni kasvõi 1 artefact tuleb siis langetab ja tõstab uuesti aga vähemhaaval
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
05.03.2005 00:48:58
|
|
|
tänan...
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
05.03.2005 01:21:39
|
|
|
| only kirjutas: |
tänan...  |
Anna aga teada palju välja pigistad, endal sama kaart.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
05.03.2005 03:12:00
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| 20% klockas ilusti mõlemat edasi |
clocki clocki vaata et maha ei põleta proovi selle ati tooliga see ohutu laks
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
05.03.2005 03:26:06
|
|
|
imo on modimatta kaarti suht võimatu maha põletada, kui just jahutust maha ei modi
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
05.03.2005 10:53:45
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
| 20% klockas ilusti mõlemat edasi |
clocki clocki vaata et maha ei põleta proovi selle ati tooliga see ohutu laks |
Seda ohutut laksu tuleb ikka suht ohutult kaua oodata kah...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.03.2005 11:06:21
|
|
|
pane kohe klokk peale ja siis find max
ma küll ei viitsi oodata seal mingi pool sajandit
x800-ga veel eriti tore kui laseks algusest peale teha
475 to 620 võtaks ikka päris mõnusalt aega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
05.03.2005 11:31:53
|
|
|
no ma ei tea kui mul default siis juba l6b mingi aja m66dudes (loe kuskil 20 sek) kollaseid triipe sial direct 3 d renderis :S äkki jahutus siis halvasti kinnituatud vms?
EDIT4: ahh ma ikka krdi idu..artifäktid olid frapsist tingitud..
EDIT: tõmban endale omega driverid ja siis proovin uuesti
EDIT3: btw selline kysiumus et kuidas vaadata kas see radikas sinna vga-le on korralikult kinnitatud
----------------------------
t6stsin mõelamt 20 võrra..kuna temp andurit pole siis käega katsudes vga suht kuum....btw kaua selle krdima atitooliga tuleks artifäkte lasta scannida????
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 14:24:08
|
|
|
aga niikaua v6ib klokata kunai artfactid tlevad aga kas ta enneb yle ei või kuumeneda????'
Edit: esimesed artifäktid tulid kui mem oli 235 ja core 285 aga siis hakkasid ka siis tlema kui alla keerasin...panin atitooli kinni ja uuesti lahti ning panin defaulti piale..m6lemat saan vb 20 v6rra t6sta, max 30 default jahutusega..see ei kaart ei kannata yldse klokata..v2hemalt see isend mis mul on
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
06.03.2005 15:44:30
|
|
|
ehmm...
sa vaata pigem klokkamise edusust protsentides...
kui sa mõlemat juba 30 tõstad, on kellad 10% kiiremad
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 16:45:38
|
|
|
okei...mul core 280 pial ja mem 225...mem rohkem välja ei kannata eriti..core saan ilmselt ntsa t6sta ikka
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
06.03.2005 20:48:53
|
|
|
| mis sa jamad, pane kohe core 400 peale
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 20:55:42
|
|
|
| incognito kirjutas: |
| mis sa jamad, pane kohe core 400 peale |
Eriti mõttekas ka nagu?? Suur naljamees oled omast arust?? .. Pildi viskab rahulikult segaseks kui Core 400 panna..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 21:28:03
|
|
|
| jah ega see 400 core vist v2lja küll ei vea..hea kui stock jahutiga 300-gi k2tte saab
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.03.2005 21:43:22
|
|
|
mmm
r9550-il on r9600-i core
ehk siis 400mhz peaks igatahes minema
vmodi ja normi jahutusega üle 500
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 21:51:09
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
mmm
r9550-il on r9600-i core
ehk siis 400mhz peaks igatahes minema
vmodi ja normi jahutusega üle 500  |
Tõesti?? Paneks teisele poole vendi peale videole ja siis prooviks Kuisa tõtt räägid..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
06.03.2005 21:52:32
|
|
|
Kui tunned et kärsakat tuleb, keerad natukene clocki alla. Nii saadki "piiri" teada
viimati muutis leits 06.03.2005 21:59:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
06.03.2005 21:58:38
|
|
|
| leitz kirjutas: |
Kui tunned et kärsakat tuleb, keerad natukene clocki alla. Nii saadki "piiri" teada  |
kui sa kärsakat tunned, siis on sul juba core söestunud...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 22:10:37
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
mmm
r9550-il on r9600-i core
ehk siis 400mhz peaks igatahes minema
vmodi ja normi jahutusega üle 500  |
äkki mõtled 128 bitist isendit ja btw sinu jutu järgi saab stock jahutusega 400 kätte???
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 22:19:06
|
|
|
ma usun et SE on 64 bitine
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 22:23:14
|
|
|
ok Siis on natukene lihtsam aru saada palju max klocki teha..
Edit(ei hakka uut posti tegema): Kui kellelgi esineb selline probleem, et settingud ei jää püsima, siis minge sellisele lehele nagu http://www.techpowerup.com/softmod/ ja tõmmake sealt driverid.. WinXP ga polnud probleemi, et clock ei jäänud püsima küll, aga win2k-ga on see proble
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.03.2005 22:36:06
|
|
|
GPU on neil kõigil ju sama RV350 ehk siis r9600pro oma
vastavalt pingele ja jahutusele pole 500mhz mingi probla sellele
osadel on isegi RV360 core
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
06.03.2005 22:48:02
|
|
|
nojah..ma seda pinget ei oska kruttida
EDIT: kas kõigil 9550..on 5 ns m2lud..ma m6tlen 64 bitistel..mul on ja mem clock eriti k6rgele ei l2he :S
Edit2: sain core 300 k2tte  nüüd aquamarki jooxutama, yhtegi artfäkti pold ja punkte saind 16.375
kas mõnda ohutut modi ka sellele kaardile teha saab..mitte riistvaralist..
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
06.03.2005 23:49:09
|
|
|
Nu praegu sain ilusti memory 220 peale... Kõrgemaks ei ole mõtet ajda, muidu hakkab artifacte tulema..
Core läks ilusti 370 peale.. Nüüd kontrollin natu temperatuuri videeokaartil ja siis hakkan 3DMarki tegema:D
Edit: Täpsemalt: Core Memory
369.69 219.12
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
07.03.2005 00:24:36
|
|
|
sain core ümmarguse 400 k2tte
GPU Clock 400 MHz (original: 250 MHz, overclock: 60%)
Real Clock 225 MHz (DDR) (original: 200 MHz, overclock: 13%)
EDIT: winterwind sul oli 6igus:)
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.03.2005 00:34:27
|
|
|
sain ise peaaegu samad andmed:
GPU Clock 400 MHz (original: 250 MHz, overclock: 60%)
Memory Clock 220 MHz (original: 200 MHz, overclock: 10%)
Aga kui tükk aega artifacte otsida, siis ikka mõned leiab küll, sest läheb ikka mõnusalt kuumaks asi.. Aga panen teise vendi ka asjale peale puhuma ning siis ei peaks probleeme olema..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
07.03.2005 01:19:59
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| incognito kirjutas: |
| mis sa jamad, pane kohe core 400 peale |
Eriti mõttekas ka nagu?? Suur naljamees oled omast arust?? .. Pildi viskab rahulikult segaseks kui Core 400 panna..  |
kes viimasena naerab, naerab paremini... hynix 5ns mäludest peaks 550mhz ikka välja pigistama, väikese lisavoldiga ka 600mhz
marduuhin ... mine osta K-saluunist mäluradikaid 30.- karp 5s umbes paigaldad neid ja siis pane miskit peale puhuma
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkxs
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
07.03.2005 13:25:37
|
|
|
mul HIS RADEON 9550 256m 128bit
default siis 250 core ja 200 mem
coret laseb 395 panna kuna lihtsalt se max , mis ati tool võimaldab panna
mem laseb max 400 siis põhjas
core jookseb ilusti 395 peal
mem 250 siis hakkab anomaalia
kaart on pass jahutusega
mäludele pole ka miskit peale pannud
siis siit küsimus, palju radikatest tolku on ?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
07.03.2005 13:36:03
|
|
|
| no kui mälud tuliseks lähevad kõrgemal klockil siis ikka on kasu
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
07.03.2005 14:24:31
|
|
|
| incognito kirjutas: |
| no kui mälud tuliseks lähevad kõrgemal klockil siis ikka on kasu |
vead suurtel kiirusetel ei pruugi ainult temperatuuri põhjustatud olla, oma rolli mängivad ka taimingud...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
07.03.2005 14:46:24
|
|
|
| jah, aga ATI tooliga annab neid timinguid muuta
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.03.2005 14:56:54
|
|
|
r9550-il on väga sitt mem toiteahel seega asi klokkubki väga nõrgalt
väljamaal saavad vandid ka nii 220mhz aint kätte sellest 5ns-ist
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
07.03.2005 15:43:50
|
|
|
aga kuidas neid volte näppida ja kas mõnda softmodi või midagi sab teha ka et paremini klokkux..kui mul praegu pial lihtsalt radikas, palju siis mõni tavaline jahutus maxab..ei taha eriti maxta..ja mälu radikad..needx tuleks lasta vist kellelgi paigaldada:)
EDIT: default cooleri ja ilma mäluradikateta core 430 ja ilma artifäktideta
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
07.03.2005 16:28:17
|
|
|
| sharkxs kirjutas: |
mul HIS RADEON 9550 256m 128bit
default siis 250 core ja 200 mem
coret laseb 395 panna kuna lihtsalt se max , mis ati tool võimaldab panna
mem laseb max 400 siis põhjas
core jookseb ilusti 395 peal
mem 250 siis hakkab anomaalia
kaart on pass jahutusega
mäludele pole ka miskit peale pannud
siis siit küsimus, palju radikatest tolku on ? |
atittool lasreb rohkem panna..ma vaatasin ka et kui 400 piale sain et kõik.vajutasin vist seda core "+" märki ja siis saingi selle suuremax
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkxs
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
07.03.2005 16:56:47
|
|
|
| only kirjutas: |
| sharkxs kirjutas: |
mul HIS RADEON 9550 256m 128bit
default siis 250 core ja 200 mem
coret laseb 395 panna kuna lihtsalt se max , mis ati tool võimaldab panna
mem laseb max 400 siis põhjas
core jookseb ilusti 395 peal
mem 250 siis hakkab anomaalia
kaart on pass jahutusega
mäludele pole ka miskit peale pannud
siis siit küsimus, palju radikatest tolku on ? |
atittool lasreb rohkem panna..ma vaatasin ka et kui 400 piale sain et kõik.vajutasin vist seda core "+" märki ja siis saingi selle suuremax |
mõtled seda show clock as ddram ? siis näitabki suuremaid numbreid
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
07.03.2005 18:05:54
|
|
|
| ei ma ei tea..mina sain lihtsalt koba piale klõpsasin..sial cores + ja - kui sul 400 pial core vajuta weel + m2rki et juurde klokki panna, siis piax suuremaid numbreid hakkama n2itama
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
07.03.2005 20:57:07
|
|
|
| ise saab kah kella sisse toksida...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
07.03.2005 21:01:28
|
|
|
hmm ma juba mingi 3.ndat kolmandat korda kysin :S
kuidas volte näppida ja kas on mõnda modi sellele kardile, mis aitax kaasa parematele kelladele/klokkumisele??
ja kas keegi oskab mäludele radikaid paigaldada??
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.03.2005 21:08:42
|
|
|
mäludele pane radikad termoliimi/termoteibi/termopasta ja super attack-iga
vmodiks on tiba tinutamist tarvis...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|