Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:26:19 vasta tsitaadiga

16k on isegi hästi saadud, see 2,8ghz pennu on lihtsalt nõrk
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:45:51 vasta tsitaadiga

Kuidas Galaxy PCI6600GT-ga lood on? Temperatuur, klokitavus jne? Club3d või Galaxy?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 23:53:16 vasta tsitaadiga

Lugeda oskad? Siis vaata siia.
Antud ülevaates on kõik (temp, lärm, klokitavus) ilusti välja toodud, kahjuks pole seal Club3D'd, aga Galaxy kohta oskad ikka järeldada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 17.01.2005 23:53:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
16k on isegi hästi saadud, see 2,8ghz pennu on lihtsalt nõrk


No jah, kui emaplaadi ümber vahetan (helikaart ei tööta ) siis peaks asja clokama, mingi 3.2 GHz peaks vähemalt välja lükkama. See jutt kuumadest prescottidest paistab mingi "naised saunas rääkisid" kuna vähemalt mul on ta 40C 1k pöörete juures (SilentToweriga). Mõõtsin nii käe (see kõige täpsem), kui välise temperatuurimõõturiga üle.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 18.01.2005 00:05:49 vasta tsitaadiga

ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis icon_razz.gif

masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...

50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS

icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 18.01.2005 00:09:31 vasta tsitaadiga

Mul on Zalman heatpipe cooleri ja Nexus 120mm vendiga idelis 40-45C vahel. Mängudes on seal 60-65C juures, seega tunduvalt madalamad kui seal väljapakkutud testis. Muidugi on see parktiliselt hääletu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 00:12:22 vasta tsitaadiga

eents kirjutas:
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis icon_razz.gif

masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...

50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS

icon_eek.gif

Kuupi kuvas vä?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2005 00:51:18 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
eents kirjutas:
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis icon_razz.gif

masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...

50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS

icon_eek.gif

Kuupi kuvas vä?

et mis selles nii imelikku on ?
http://mdklyon.citeheb.net/L5800C/glxgears.png
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 18.01.2005 03:39:17 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
k2iguvahetaja kirjutas:
eents kirjutas:
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis icon_razz.gif

masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...

50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS

icon_eek.gif

Kuupi kuvas vä?

et mis selles nii imelikku on ?
http://mdklyon.citeheb.net/L5800C/glxgears.png


keegi rääkis et miskit imeliku?
yllatunud lihtsalt...sa oleks kah kui oled atiga linuxi all nende oma driveriga jamand...paras p.............driverid neil
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2005 16:13:33 vasta tsitaadiga

no ma tean seda jama atiga, ise ju 9600XT omanik, aga õnneks tuli eile õhtul kell 23 uued draiverid välja, ma varsti neid proovima...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:21:20 vasta tsitaadiga

viisin siis oma Albatron Trinity GF6600GT ühe teise tüübi juurde paari testi tegema, et olla kindel kaardi töötamises. Tal oli teine emme ja P4 3Ghz ning 512 mb mälu. Tegi siis testi ära ja sai tulemuseks 7350p, seda siis stock kiirusel 500/900. Tundus et kaart töötab ja pole probleemi töötada koos kiire prosega, nimelt minul tegi kõik testid ära siis kui prose FSB oli 133 (xp 2500+)? Kuid proovi mõttes tahtsin ka kiirendatud kelladega proovida. Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees icon_cry.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:22:26 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Lugeda oskad? Siis vaata siia.
Antud ülevaates on kõik (temp, lärm, klokitavus) ilusti välja toodud, kahjuks pole seal Club3D'd, aga Galaxy kohta oskad ikka järeldada.

näha on, et Albatroni kaart on ostmist väärt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:25:00 vasta tsitaadiga

PCStats reiew soovitas väga julgelt seda Albatron AGp kaarti, kuna klokkus kõrgele ja pani nii mitmele teisele GTle pasunasse icon_wink.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:27:29 vasta tsitaadiga

Albatroni pci-e variant on alla 3k ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 17:31:48 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Albatroni pci-e variant on alla 3k ka thumbs_up.gif

agp variant seevastu veel tellimisel datagate-s 3146.-
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:36:41 vasta tsitaadiga

NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:40:16 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule.

hea et mainisid thumbs_up.gif
see võib terbe partii viga olla koguni
kas sul ja su sõbral oli sama viga kaardil?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:45:26 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Zonerman kirjutas:
NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule.

hea et mainisid thumbs_up.gif
see võib terbe partii viga olla koguni
kas sul ja su sõbral oli sama viga kaardil?


Tundub nii, sest kirjaldas sama asja, et mängudes on pilt mingi kujundite kogum.
Ma ise loodan, et terve partii ei ole vigane (raiskab muidu aega see edasi tagasi saatmine).
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:53:25 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal igalt poolt foorumites pooltel juhtudel ainult kuulda kirumist nende kaartide suhtes. Isiklikult tundub küll, et tegemist driverite toe probleemiga. Ei tahaks uskuda, et asi riistvaras. Igal juhul tuleb selle kaardi ostmine siiski edasi lükata, et näha, kas midagi muutub paremuse poole. Ma pole veel kuulnud, et ühegi teise videokaardiga nii palju jebimist oleks olnud.
Tuleb äkki pilk pöörata 6800 poole. Kui veab, saab ka lisa torud lahti. 6800 seeriaga vist mingeid jamasid pole?
Kurb kuulda, et 6600GT ostjad nii palju jebima peavad.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 19:58:44 vasta tsitaadiga

Iskilikult arvan, et vea kurikael on see pcie to agp chip. Ma katsusin selle radikat windowsis olles ja asi oli päris kuum (kaua näppu peal ei saanud hoida).
Nu draiverites asi olla ei saanud, sest ma proovisin 5. erinevat

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 20:35:32 vasta tsitaadiga

Tegin siis täna enda kaardiga 3dmarki ja tulemused olid sellised

3DMark2001 SE:15142p
3DMark03:7423p
3DMark05:3048p
hetkel 512 ram ja tegin @2200mhz kellatud prosega kaarti ei kelland.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 20:36:09 vasta tsitaadiga

Erinevatelt foorumitelt on jah sellist juttu tulnud viimasel ajal, isegi arvasin, et pci-e agp chil on äkki neil süüdi selles..
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 18.01.2005 20:46:35 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

viisin siis oma Albatron Trinity GF6600GT ühe teise tüübi juurde paari testi tegema, et olla kindel kaardi töötamises. Tal oli teine emme ja P4 3Ghz ning 512 mb mälu. Tegi siis testi ära ja sai tulemuseks 7350p, seda siis stock kiirusel 500/900. Tundus et kaart töötab ja pole probleemi töötada koos kiire prosega, nimelt minul tegi kõik testid ära siis kui prose FSB oli 133 (xp 2500+)? Kuid proovi mõttes tahtsin ka kiirendatud kelladega proovida. Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees icon_cry.gif


Core ülekellamise tulemusena võib ka masina hangumist esineda ja kuidas sa garantiis ütled, et kehva kaart, ei klokku nii nagu lootsin, 578/1060 ei ole just "natuke ülekellatud" icon_lol.gif. Stock kellad ju kaardil 500/900Mhz ning ega stock jahutusega suurt üle 550-560 polegi lootust saada (kui siis lühiajaliselt ainult aga pikemas perspektiivis võib see liigne kuumus kaardile saatuslikuks osutuda), pealegi egas kõik kaardid 100%`lt identselt ka ei klokku.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 20:47:24 vasta tsitaadiga

see 6600GT seeria on samasugune väärakate kari nagu kunagine Hercules FDX r8500 seeria icon_razz1.gif
pooled töötavad, pooled kalavad...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 18.01.2005 20:52:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
see 6600GT seeria on samasugune väärakate kari nagu kunagine Hercules FDX r8500 seeria icon_razz1.gif
pooled töötavad, pooled kalavad...


Ei pruugi nii olla aga nagu mõningate postitustest näha, siis loodetakse kaardist liigselt palju MHz kätte saada ning kui ei klokku piisavalt karmilt, on kaart piixus kohe icon_confused.gif Samas ka võimalikku PSU`st tulenevat puudujääki ning sellega seonduvaid tagajärgi ja maksa päris kõrvale heita.

Endal veidi üle nädala käes olnud Club3D 6600GT küll ei jamanud mitte mingi kandi pealt (veidi lärmakas vent oli pea ainus miinus), PSU mul ka väga korralik loomulikult.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 21:00:33 vasta tsitaadiga

no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homem või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.01.2005 21:01:23 vasta tsitaadiga

sellist jutte lugedes ei teagi enam kas osta 6600Gt vqi mitte icon_sad.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 18.01.2005 21:08:28 vasta tsitaadiga

Hmm, seni ajani olen erinevates välismaa foorumites täheldanud, et peamiselt on probleeme AGP versiooni omanikel, seega äkki midagi AGPzPCI express sillas viga?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weewee
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2003




sõnum 18.01.2005 21:19:35 vasta tsitaadiga

Sain siis kah eile oma Dr. Peebust tellitud PNY 6600 GT AGP kätte. Toimib ilusti, kahju ainult, et temp. andurit pole. Hetkel rohkem kui 24h järjest töös olnud, seal hulgas ka mõned mitmetunnised gaming-sessioonid ja mingeid probleeme pole esinenenud. Toide on 350W Codegen.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 18.01.2005 21:24:13 vasta tsitaadiga

siis on hea kui kqik korras see annab loota et ma saan kah hea PNy isendi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 21:32:15 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
xtr kirjutas:
serz47, oma kogemuse põhjal ma Ordist Club3D ei ostaks, kui muud variandid ka saadaval. asi läks tõesti väga kuumaks, esimeste 3dmargi jooksutamiste ajal kalas ja lärmas ka veel. veidi parema õhuvooluga kastis(120mm ees ja taga) küll jamasid ei ole enam, kuid lärmab ikkagi. veebi põhjal võtaks mina selle MSI variandi, suurem vent ja vaskradikas peaks päris head tööd tegema ning MSI on minu jaoks täiesti usaldusväärne firma ka. hind on küll kallim ja VIVO-le ma endal erilist rakendust hetkel ei näe(pigem tahaks AIW/TV moodi asja) aga kvaliteeti on ka ikkagi. Club3D-ga oli küll kena mängida, kuid lausa nutma ajas, kui vaatasin kõrval olevat suure vaskradikaga ja suurema vendiga X800XT PE-d, mis vaikselt vuhistas...

Ma jagan su nukrust aga vähemalt ei lõuga nii hullusti NF7 northbridge vendist üle ja niisama näkku ei pane icon_razz.gif

NF7 põhjasilla vendi keerasin hoopis kinni ära icon_wink.gif

Viilutaja kirjutas:
... Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees icon_cry.gif
predator kirjutas:
Endal veidi üle nädala käes olnud Club3D 6600GT küll ei jamanud mitte mingi kandi pealt (veidi lärmakas vent oli pea ainus miinus), PSU mul ka väga korralik loomulikult.

mul jooksis klokkimata Club3D kaart samamoodi kokku kui Viilutajal, st et terve masin jooksis kokku trolli testi ajal. lisades kaardi juurde ühe vendi, olukord paranes. hangudes oli pilt täiesti puhas. seda peaks põhjustama core, artefaktid tulevad mälust ikka. Toiteka(400W Codegen) süüd ei usu nagu, esiteks just sellepärast, et vendi lisamisega jama kadus, teiseks X800XT PE jooksis ilusti kõik 3dmargid läbi, trolli testis läks vent käima küll icon_wink.gif Ja sõbral jooksid need mõlemad videod 300W codegeniga, XP1600+, 2 mälupulka, 2xHDD, CDRW + PCI kaardid icon_biggrin.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 21:57:36 vasta tsitaadiga

Ma siis mailisin Club 3d supporti ja sain vastuseks et Club3d:Unfortunately it is not supported on some of the boards we sold.
Mul oli uuem bios kui ühel teisel kellel oli andur.Mabey enam ei panegi siis andurit kuigi karbi peal oli kirjas et peaks olema.
ja just nädal aega tagasi tuli tellitult icon_biggrin.gif norm aga vahet pole kaart töötab ilusti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.01.2005 22:28:09 vasta tsitaadiga

anandtechi testis mitu korda rõhutati 6600GT kahtlast jahutuskinnitust. Võimalik, et transpordi ajal on kuidagi kõveraks või viltu läinud ja corega normaalset kontakti ei ole. Tavaliselt pidavat olema seal mingi termoliim, kuid jahutusribide liigutamisel või laksul see liim "murdub" ja GPU-ga kaob normaalne kontakst.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 22:49:59 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homme või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 22:51:51 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homme või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite.
väga huvitav teave, mis edasi? icon_rolleyes.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 22:53:01 vasta tsitaadiga

weewee kirjutas:
Sain siis kah eile oma Dr. Peebust tellitud PNY 6600 GT AGP kätte. Toimib ilusti, kahju ainult, et temp. andurit pole. Hetkel rohkem kui 24h järjest töös olnud, seal hulgas ka mõned mitmetunnised gaming-sessioonid ja mingeid probleeme pole esinenenud. Toide on 350W Codegen.


Mis päeval sa tellisid? kas sa tellisid ka retaili ning kaua aega läks et kätte saada?

Edit: oh vajutasin enne editi asemel kogemata quote icon_redface.gif


viimati muutis lauri23 18.01.2005 22:56:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 18.01.2005 22:56:20 vasta tsitaadiga

teab keegi mis sagedusel selle kaardi PCIe siin töötab?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 23:25:14 vasta tsitaadiga

to xtr
tsitaat:

terve masin jooksis kokku trolli testi ajal. lisades kaardi juurde ühe vendi, olukord paranes

kas tõesti temp. langus aitas olukorra lahenemisele? Ma arvan, et minupuhul on asi rohkem emmes ja põhjasillas ning agp siini omavaheline kala, kuid võin ka eksida.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 00:07:13 vasta tsitaadiga

Viilutaja, jah, ühe 80mm vendi (Volcano 7 oma) lisamine aitas. kusjuures, nüüd meenub, et sedagi ei saanud väga suvaliselt sinna paigutada ja vahepeal oli mõte, et hoopis mosfetid või mis iganes jullad seal on, kuumenevad üle. kuumad nad kurinahad igatahes olid.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ghost
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 00:10:37 vasta tsitaadiga

endal juba mõnda aega olemas Leadtek GeForce 6600GT TDH, pci express.
Istub aga kasutult pakis, sest emaplaati pole veel mitte kusagilt saada icon_sad.gif
Ram kükitab ka selle sama kaardi lähedal icon_biggrin.gif

/me ootab emaplaati icon_sad.gif
siis saaks ka teste asju teha
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.01.2005 00:12:15 vasta tsitaadiga

Ghost.ee kirjutas:
endal juba mõnda aega olemas Leadtek GeForce 6600GT TDH, pci express.
Istub aga kasutult pakis, sest emaplaati pole veel mitte kusagilt saada icon_sad.gif
Ram kükitab ka selle sama kaardi lähedal icon_biggrin.gif

/me ootab emaplaati icon_sad.gif
siis saaks ka teste asju teha


tahaks jah teada palju tal seda vahet siis AGP versiooniga on..
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 19.01.2005 00:41:42 vasta tsitaadiga

Mh... sellise arvuti kohta suhteliselt kehv tulemus, clokatud ei ole icon_sad.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3603091
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.01.2005 00:42:46 vasta tsitaadiga

Confer kirjutas:
Mh... sellise arvuti kohta suhteliselt kehv tulemus, clokatud ei ole icon_sad.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3603091


jumala ilus scoor ju ? 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 19.01.2005 00:46:10 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Confer kirjutas:
Mh... sellise arvuti kohta suhteliselt kehv tulemus, clokatud ei ole icon_sad.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3603091


jumala ilus scoor ju ? 8)
No ma ei tea, kui vaatasin mitu kuud tagasi tehtud Raiki skoori.... icon_mad.gif Arvutitel vahe raikil +512 ram ja P4
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 00:53:45 vasta tsitaadiga

prose/ram ei anna selles testis mitte kottigi juurde - loeb video klokk icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 00:55:28 vasta tsitaadiga

to predator
tsitaat:

ei klokku nii nagu lootsin, 578/1060 ei ole just "natuke ülekellatud"

no seal PCStats ülevaates, sai sama kaardi ülekiirendatud 578 ja 1075 mhz'ni, ise panin ikka natuke vähem. Ning kui panen nvidia overklocking tooliga detect optimal speed siis paneb hoopiski 589/1080mhz? icon_neutral.gif

EDIT: tegin just ka 3dmark01se testi, kus aja kokkuhoiu mõttes lasin teha 4 esimest mängu testi, ning skoor oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=8376914 lisan veel et mingeid artefakte polnud kordagi pildil näha, seega ei tohiks 578 ja 1075mhz kiirused probleemiks olla, kuna mul ta praegu jooksis veel kiirematel sagedustel. icon_wink.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 19.01.2005 01:07:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 00:55:37 vasta tsitaadiga

kuidas sa seda seletad siis et. kui vga ja cpu olid DEFAULT oli skoor midag 45** ja kui panin 2200mhz peale oli 55** icon_lol.gif

1giga pc3200 2200mhz sai 5531 ja 256mb corsair sai 2400mhz peal 5551 icon_neutral.gif muidugi 1g vs 256 ei anna võrreldagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 19.01.2005 01:01:12 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
prose/ram ei anna selles testis mitte kottigi juurde - loeb video klokk icon_wink.gif


ok tänud, et dumuserit vähe kaasa aitad, siis on vahe seletatav. 8)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2005 01:18:10 vasta tsitaadiga

tegin ära ka terve testi, kuid imelik skoor tuli väga väike http://service.futuremark.com/compare?2k1=8376950 icon_neutral.gif ehk siis 300punni vähem kui vähem teste lasin teha?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weewee
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2003




sõnum 19.01.2005 04:36:21 vasta tsitaadiga

Confer kirjutas:
Mh... sellise arvuti kohta suhteliselt kehv tulemus, clokatud ei ole icon_sad.gif

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3603091


Hmm... sul näitab seal millegipärast core klokiks 299 MHz. Äkki on selles probleem?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.