|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.01.2005 23:26:19
|
|
|
| 16k on isegi hästi saadud, see 2,8ghz pennu on lihtsalt nõrk
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
17.01.2005 23:45:51
|
|
|
| Kuidas Galaxy PCI6600GT-ga lood on? Temperatuur, klokitavus jne? Club3d või Galaxy?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
17.01.2005 23:53:16
|
|
|
Lugeda oskad? Siis vaata siia.
Antud ülevaates on kõik (temp, lärm, klokitavus) ilusti välja toodud, kahjuks pole seal Club3D'd, aga Galaxy kohta oskad ikka järeldada.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
17.01.2005 23:53:26
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| 16k on isegi hästi saadud, see 2,8ghz pennu on lihtsalt nõrk |
No jah, kui emaplaadi ümber vahetan (helikaart ei tööta ) siis peaks asja clokama, mingi 3.2 GHz peaks vähemalt välja lükkama. See jutt kuumadest prescottidest paistab mingi "naised saunas rääkisid" kuna vähemalt mul on ta 40C 1k pöörete juures (SilentToweriga). Mõõtsin nii käe (see kõige täpsem), kui välise temperatuurimõõturiga üle.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
18.01.2005 00:05:49
|
|
|
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis
masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...
50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
18.01.2005 00:09:31
|
|
|
| Mul on Zalman heatpipe cooleri ja Nexus 120mm vendiga idelis 40-45C vahel. Mängudes on seal 60-65C juures, seega tunduvalt madalamad kui seal väljapakkutud testis. Muidugi on see parktiliselt hääletu.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.01.2005 00:12:22
|
|
|
| eents kirjutas: |
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis
masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...
50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS
 |
Kuupi kuvas vä?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.01.2005 00:51:18
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| eents kirjutas: |
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis
masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...
50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS
 |
Kuupi kuvas vä? |
et mis selles nii imelikku on ?
http://mdklyon.citeheb.net/L5800C/glxgears.png
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
18.01.2005 03:39:17
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| eents kirjutas: |
ehhe ma ei oskagi miskit muud siia panna...ma linuxis
masin ise msi nforce2 400 ultra, 2600+ barton, 512 megapussut rammu, msi 6600gt agp ja glxgears annab tulemuseks...
50016 frames in 5.0 seconds = 10003.200 FPS
50022 frames in 5.0 seconds = 10004.400 FPS
49998 frames in 5.0 seconds = 9999.600 FPS
 |
Kuupi kuvas vä? |
et mis selles nii imelikku on ?
http://mdklyon.citeheb.net/L5800C/glxgears.png |
keegi rääkis et miskit imeliku?
yllatunud lihtsalt...sa oleks kah kui oled atiga linuxi all nende oma driveriga jamand...paras p.............driverid neil
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.01.2005 16:13:33
|
|
|
| no ma tean seda jama atiga, ise ju 9600XT omanik, aga õnneks tuli eile õhtul kell 23 uued draiverid välja, ma varsti neid proovima...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.01.2005 17:21:20
|
|
|
viisin siis oma Albatron Trinity GF6600GT ühe teise tüübi juurde paari testi tegema, et olla kindel kaardi töötamises. Tal oli teine emme ja P4 3Ghz ning 512 mb mälu. Tegi siis testi ära ja sai tulemuseks 7350p, seda siis stock kiirusel 500/900. Tundus et kaart töötab ja pole probleemi töötada koos kiire prosega, nimelt minul tegi kõik testid ära siis kui prose FSB oli 133 (xp 2500+)? Kuid proovi mõttes tahtsin ka kiirendatud kelladega proovida. Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2005 17:22:26
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
Lugeda oskad? Siis vaata siia.
Antud ülevaates on kõik (temp, lärm, klokitavus) ilusti välja toodud, kahjuks pole seal Club3D'd, aga Galaxy kohta oskad ikka järeldada. |
näha on, et Albatroni kaart on ostmist väärt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.01.2005 17:27:29
|
|
|
Albatroni pci-e variant on alla 3k ka
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2005 17:31:48
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
Albatroni pci-e variant on alla 3k ka  |
agp variant seevastu veel tellimisel datagate-s 3146.-
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.01.2005 19:36:41
|
|
|
NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.01.2005 19:40:16
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule. |
hea et mainisid
see võib terbe partii viga olla koguni
kas sul ja su sõbral oli sama viga kaardil?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.01.2005 19:45:26
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Zonerman kirjutas: |
| NB! kes tellivad peebust pny 6600gt agp kaarti siis teadke, et peale minu oli mu sõbral samuti praak kaart. Tema tellis bulk 3k hinnaga mina vetis kallima ja nänniga. Ma loodan, et neid praake sealt veel ei tule. |
hea et mainisid
see võib terbe partii viga olla koguni
kas sul ja su sõbral oli sama viga kaardil? |
Tundub nii, sest kirjaldas sama asja, et mängudes on pilt mingi kujundite kogum.
Ma ise loodan, et terve partii ei ole vigane (raiskab muidu aega see edasi tagasi saatmine).
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
18.01.2005 19:53:25
|
|
|
Viimasel ajal igalt poolt foorumites pooltel juhtudel ainult kuulda kirumist nende kaartide suhtes. Isiklikult tundub küll, et tegemist driverite toe probleemiga. Ei tahaks uskuda, et asi riistvaras. Igal juhul tuleb selle kaardi ostmine siiski edasi lükata, et näha, kas midagi muutub paremuse poole. Ma pole veel kuulnud, et ühegi teise videokaardiga nii palju jebimist oleks olnud.
Tuleb äkki pilk pöörata 6800 poole. Kui veab, saab ka lisa torud lahti. 6800 seeriaga vist mingeid jamasid pole?
Kurb kuulda, et 6600GT ostjad nii palju jebima peavad.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
18.01.2005 19:58:44
|
|
|
Iskilikult arvan, et vea kurikael on see pcie to agp chip. Ma katsusin selle radikat windowsis olles ja asi oli päris kuum (kaua näppu peal ei saanud hoida).
Nu draiverites asi olla ei saanud, sest ma proovisin 5. erinevat
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
18.01.2005 20:35:32
|
|
|
Tegin siis täna enda kaardiga 3dmarki ja tulemused olid sellised
3DMark2001 SE:15142p
3DMark03:7423p
3DMark05:3048p
hetkel 512 ram ja tegin @2200mhz kellatud prosega kaarti ei kelland.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
18.01.2005 20:36:09
|
|
|
| Erinevatelt foorumitelt on jah sellist juttu tulnud viimasel ajal, isegi arvasin, et pci-e agp chil on äkki neil süüdi selles..
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
18.01.2005 20:46:35
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
viisin siis oma Albatron Trinity GF6600GT ühe teise tüübi juurde paari testi tegema, et olla kindel kaardi töötamises. Tal oli teine emme ja P4 3Ghz ning 512 mb mälu. Tegi siis testi ära ja sai tulemuseks 7350p, seda siis stock kiirusel 500/900. Tundus et kaart töötab ja pole probleemi töötada koos kiire prosega, nimelt minul tegi kõik testid ära siis kui prose FSB oli 133 (xp 2500+)? Kuid proovi mõttes tahtsin ka kiirendatud kelladega proovida. Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees  |
Core ülekellamise tulemusena võib ka masina hangumist esineda ja kuidas sa garantiis ütled, et kehva kaart, ei klokku nii nagu lootsin, 578/1060 ei ole just "natuke ülekellatud" . Stock kellad ju kaardil 500/900Mhz ning ega stock jahutusega suurt üle 550-560 polegi lootust saada (kui siis lühiajaliselt ainult aga pikemas perspektiivis võib see liigne kuumus kaardile saatuslikuks osutuda), pealegi egas kõik kaardid 100%`lt identselt ka ei klokku.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.01.2005 20:47:24
|
|
|
see 6600GT seeria on samasugune väärakate kari nagu kunagine Hercules FDX r8500 seeria
pooled töötavad, pooled kalavad...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
18.01.2005 20:52:56
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
see 6600GT seeria on samasugune väärakate kari nagu kunagine Hercules FDX r8500 seeria
pooled töötavad, pooled kalavad... |
Ei pruugi nii olla aga nagu mõningate postitustest näha, siis loodetakse kaardist liigselt palju MHz kätte saada ning kui ei klokku piisavalt karmilt, on kaart piixus kohe Samas ka võimalikku PSU`st tulenevat puudujääki ning sellega seonduvaid tagajärgi ja maksa päris kõrvale heita.
Endal veidi üle nädala käes olnud Club3D 6600GT küll ei jamanud mitte mingi kandi pealt (veidi lärmakas vent oli pea ainus miinus), PSU mul ka väga korralik loomulikult.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
18.01.2005 21:00:33
|
|
|
| no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homem või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.01.2005 21:01:23
|
|
|
sellist jutte lugedes ei teagi enam kas osta 6600Gt vqi mitte
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
18.01.2005 21:08:28
|
|
|
| Hmm, seni ajani olen erinevates välismaa foorumites täheldanud, et peamiselt on probleeme AGP versiooni omanikel, seega äkki midagi AGPzPCI express sillas viga?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weewee
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2003
|
18.01.2005 21:19:35
|
|
|
| Sain siis kah eile oma Dr. Peebust tellitud PNY 6600 GT AGP kätte. Toimib ilusti, kahju ainult, et temp. andurit pole. Hetkel rohkem kui 24h järjest töös olnud, seal hulgas ka mõned mitmetunnised gaming-sessioonid ja mingeid probleeme pole esinenenud. Toide on 350W Codegen.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
18.01.2005 21:24:13
|
|
|
| siis on hea kui kqik korras see annab loota et ma saan kah hea PNy isendi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
18.01.2005 21:32:15
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| serz47, oma kogemuse põhjal ma Ordist Club3D ei ostaks, kui muud variandid ka saadaval. asi läks tõesti väga kuumaks, esimeste 3dmargi jooksutamiste ajal kalas ja lärmas ka veel. veidi parema õhuvooluga kastis(120mm ees ja taga) küll jamasid ei ole enam, kuid lärmab ikkagi. veebi põhjal võtaks mina selle MSI variandi, suurem vent ja vaskradikas peaks päris head tööd tegema ning MSI on minu jaoks täiesti usaldusväärne firma ka. hind on küll kallim ja VIVO-le ma endal erilist rakendust hetkel ei näe(pigem tahaks AIW/TV moodi asja) aga kvaliteeti on ka ikkagi. Club3D-ga oli küll kena mängida, kuid lausa nutma ajas, kui vaatasin kõrval olevat suure vaskradikaga ja suurema vendiga X800XT PE-d, mis vaikselt vuhistas... |
Ma jagan su nukrust aga vähemalt ei lõuga nii hullusti NF7 northbridge vendist üle ja niisama näkku ei pane  |
NF7 põhjasilla vendi keerasin hoopis kinni ära
| Viilutaja kirjutas: |
... Teadsin , et enamus 6600GT kaardid töötavad ilusti ka siis kui core on 578 ja mem 1060mhz, need paningi kuid mark03 testi trolls lairis jooksis kokku. Järeldus kaardil peab midagi viga olema, sest kui on natuke ka üle kiirendatud siis pole kohe esimene asi kaardi kinni jooksmine vaid, kas esineb artifacte või lumesadu jne. kuid minu puhul oli pilt täiesti puhas ja kaart pani pange? On vist siiski garantiisse minek mul ees  |
| predator kirjutas: |
| Endal veidi üle nädala käes olnud Club3D 6600GT küll ei jamanud mitte mingi kandi pealt (veidi lärmakas vent oli pea ainus miinus), PSU mul ka väga korralik loomulikult. |
mul jooksis klokkimata Club3D kaart samamoodi kokku kui Viilutajal, st et terve masin jooksis kokku trolli testi ajal. lisades kaardi juurde ühe vendi, olukord paranes. hangudes oli pilt täiesti puhas. seda peaks põhjustama core, artefaktid tulevad mälust ikka. Toiteka(400W Codegen) süüd ei usu nagu, esiteks just sellepärast, et vendi lisamisega jama kadus, teiseks X800XT PE jooksis ilusti kõik 3dmargid läbi, trolli testis läks vent käima küll Ja sõbral jooksid need mõlemad videod 300W codegeniga, XP1600+, 2 mälupulka, 2xHDD, CDRW + PCI kaardid
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
18.01.2005 21:57:36
|
|
|
Ma siis mailisin Club 3d supporti ja sain vastuseks et Club3d:Unfortunately it is not supported on some of the boards we sold.
Mul oli uuem bios kui ühel teisel kellel oli andur.Mabey enam ei panegi siis andurit kuigi karbi peal oli kirjas et peaks olema.
ja just nädal aega tagasi tuli tellitult norm aga vahet pole kaart töötab ilusti
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.01.2005 22:28:09
|
|
|
| anandtechi testis mitu korda rõhutati 6600GT kahtlast jahutuskinnitust. Võimalik, et transpordi ajal on kuidagi kõveraks või viltu läinud ja corega normaalset kontakti ei ole. Tavaliselt pidavat olema seal mingi termoliim, kuid jahutusribide liigutamisel või laksul see liim "murdub" ja GPU-ga kaob normaalne kontakst.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
18.01.2005 22:49:59
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homme või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite. |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
18.01.2005 22:51:51
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| no kurat kui minu kaart tuleb mingi piraat siis ma lähen viskan selle sinna samasse kust ta tuli ja küsin raha tagasi. (ma peaks kuskil homme või ülehomme kätte saama sest eile tellisin ja neid on soome laos olemas) loodan kõige paremat aga hea et hoiatasite. |
|
väga huvitav teave, mis edasi?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
18.01.2005 22:53:01
|
|
|
| weewee kirjutas: |
| Sain siis kah eile oma Dr. Peebust tellitud PNY 6600 GT AGP kätte. Toimib ilusti, kahju ainult, et temp. andurit pole. Hetkel rohkem kui 24h järjest töös olnud, seal hulgas ka mõned mitmetunnised gaming-sessioonid ja mingeid probleeme pole esinenenud. Toide on 350W Codegen. |
Mis päeval sa tellisid? kas sa tellisid ka retaili ning kaua aega läks et kätte saada?
Edit: oh vajutasin enne editi asemel kogemata quote
viimati muutis lauri23 18.01.2005 22:56:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
18.01.2005 22:56:20
|
|
|
| teab keegi mis sagedusel selle kaardi PCIe siin töötab?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.01.2005 23:25:14
|
|
|
to xtr
| tsitaat: |
terve masin jooksis kokku trolli testi ajal. lisades kaardi juurde ühe vendi, olukord paranes
|
kas tõesti temp. langus aitas olukorra lahenemisele? Ma arvan, et minupuhul on asi rohkem emmes ja põhjasillas ning agp siini omavaheline kala, kuid võin ka eksida.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
19.01.2005 00:07:13
|
|
|
Viilutaja, jah, ühe 80mm vendi (Volcano 7 oma) lisamine aitas. kusjuures, nüüd meenub, et sedagi ei saanud väga suvaliselt sinna paigutada ja vahepeal oli mõte, et hoopis mosfetid või mis iganes jullad seal on, kuumenevad üle. kuumad nad kurinahad igatahes olid.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ghost
HV kasutaja
liitunud: 22.01.2004
|
19.01.2005 00:10:37
|
|
|
endal juba mõnda aega olemas Leadtek GeForce 6600GT TDH, pci express.
Istub aga kasutult pakis, sest emaplaati pole veel mitte kusagilt saada
Ram kükitab ka selle sama kaardi lähedal
/me ootab emaplaati
siis saaks ka teste asju teha
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.01.2005 00:12:15
|
|
|
| Ghost.ee kirjutas: |
endal juba mõnda aega olemas Leadtek GeForce 6600GT TDH, pci express.
Istub aga kasutult pakis, sest emaplaati pole veel mitte kusagilt saada
Ram kükitab ka selle sama kaardi lähedal
/me ootab emaplaati
siis saaks ka teste asju teha |
tahaks jah teada palju tal seda vahet siis AGP versiooniga on..
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.01.2005 00:42:46
|
|
|
jumala ilus scoor ju ? 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
19.01.2005 00:46:10
|
|
|
| margusser kirjutas: |
jumala ilus scoor ju ? 8) |
No ma ei tea, kui vaatasin mitu kuud tagasi tehtud Raiki skoori.... Arvutitel vahe raikil +512 ram ja P4
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.01.2005 00:53:45
|
|
|
prose/ram ei anna selles testis mitte kottigi juurde - loeb video klokk
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.01.2005 00:55:28
|
|
|
to predator
| tsitaat: |
ei klokku nii nagu lootsin, 578/1060 ei ole just "natuke ülekellatud"
|
no seal PCStats ülevaates, sai sama kaardi ülekiirendatud 578 ja 1075 mhz'ni, ise panin ikka natuke vähem. Ning kui panen nvidia overklocking tooliga detect optimal speed siis paneb hoopiski 589/1080mhz?
EDIT: tegin just ka 3dmark01se testi, kus aja kokkuhoiu mõttes lasin teha 4 esimest mängu testi, ning skoor oli selline http://service.futuremark.com/compare?2k1=8376914 lisan veel et mingeid artefakte polnud kordagi pildil näha, seega ei tohiks 578 ja 1075mhz kiirused probleemiks olla, kuna mul ta praegu jooksis veel kiirematel sagedustel.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 19.01.2005 01:07:13, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm
HV veteran

liitunud: 30.08.2004
|
19.01.2005 00:55:37
|
|
|
kuidas sa seda seletad siis et. kui vga ja cpu olid DEFAULT oli skoor midag 45** ja kui panin 2200mhz peale oli 55**
1giga pc3200 2200mhz sai 5531 ja 256mb corsair sai 2400mhz peal 5551 muidugi 1g vs 256 ei anna võrreldagi
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
19.01.2005 01:01:12
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
prose/ram ei anna selles testis mitte kottigi juurde - loeb video klokk  |
ok tänud, et dumuserit vähe kaasa aitad, siis on vahe seletatav. 8)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weewee
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2003
|
19.01.2005 04:36:21
|
|
|
Hmm... sul näitab seal millegipärast core klokiks 299 MHz. Äkki on selles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|