Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 20:27:15 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Mõtte oli selles, et isegi maailma suurim tehnoloogiaettevõte ei jää puutumata sellest jamast.

Suurim?

Spoiler Spoiler Spoiler

https://companiesmarketcap.com/

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 20:48:53 vasta tsitaadiga

... There's always that one guy ...
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.06.2026 21:12:24 vasta tsitaadiga

Mõte oli selles, et Apple on tuntud oma ulmeliselt kõrgete hindade poolest.
Hiljuti on küll mõned tooted konkurentsivõimeliste hindadega olnud (MacBook Neo, Mac Mini M4)

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 07:42:36 vasta tsitaadiga

Valve says Steam Machine won't have 'as long of a timeframe' as Steam Deck, and new models are 'just a matter of when it makes sense'
PCGamer

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 08:03:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG, ps5 ja sm'i võimekus on väga sarnane. Tflopsid ka sarnased. 1080-1440p, FSR'iga 4k peale venitatud.
See võib niru olla, aga pmt kõik konsoolikasutajad täna seal istuvad ning see on relevantne seni, kuni käesoleva generatsiooni konsoolid on relevantsed.
Seega me räägime 2027-2028 kui tuleb uus gen + 3-4a sinna otsa, kui lõpetatakse vaikselt ära vanemale gennile optiomeerimine.
Seega SM on ilmselt OK-is kohas umbes järgmised 5-7a kindlasti. Mängimata jäävad mõned üksikud asjad vb, kui sedagi.

Tflopsid ei ole nii võrreldavad. Pigem ootaks võrdlusi Series S-iga.


Valve Quietly Shifts Steam Machine’ Performance Stats From 4K 60 FPS to “Up To 4K” Gaming
https://tech4gamers.com/steam-machine-up-to-4k-gaming/

icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:26:33 vasta tsitaadiga

Wow milline allikas icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
0.5 A4 reklaamidest ujuvat juttu ning 0 testi. Trust me bro!
Talk about cherry picking sources icon_smile.gif Kaua sa sead otsisid?

Dude, SM on 9 Tflops ja PS5 on 10, xbss on 4.
X86 ajastul, on flopsid võrreldavamad kui kunagi varem.
Jah, konsoolid on tiba preamini optimeeritud for the most part, aga see on tiba paremini.
Seal on vb mingi kuni 20% perf vahe ja seda kuidagi pixlitesse ja fps tõlkida ajal kus resolutsioonid ja fps on dünaamilised ning ekraani vaadatakse ~3 kauguselt on üsna küsitav tegevus.


Link


Nii, et basically valdavalt väga sarnane kogemus ps5-ga.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:59:41 vasta tsitaadiga

Screenshot Valve enda kodukalt clown.gif et jah, oma marketingis taganetakse nüüd alsetest lubadustest. Pole vast üllatav. Samuti pole mälu dual channel, nagu algses specis.

Tflopsid ei ole sellisel viisil võrreldavad, korduvalt teemaks olnud, miks. Ei tasu võtta sõna teemal, mida ei tunne.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11500398#11500398

"Not all flops are created equal"
https://www.howtogeek.com/894131/teraflops-are-a-bad-way-to-compare-gpus-heres-why/#why-teraflops-are-bad-for-gpu-comparisons
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 11:58:30 vasta tsitaadiga

SKG, oeh...
1. keegi mitte kunagi ei uskunud seda 4k gamingut või noh, oli teada juba esmaste spec leakide ajal, et see on ainult upscale'inguga võimalik (endiselt on, 100% of the time, kui upscale'id from hell and back)
2. dual channel vs single channel vaevalt see bottleneck saab olema selle masina puhul, seega pigem pohhui. upgrade vaates positiivne.
3. ei väitnudki, et flopsid on võrdsed, ütlesin, et võrreldavad ja et vahe ei ole tõenäoliselt märgiline, mida tõestavad ka actual real world benchmarkid DF'i poolt for the most part (Forza looking at you).

Fakt on see, et tegemist on casual gameri vaates umbes PS5-ga võrreldava masinaga. Eriti 3m kauguselt vaadatuna.
Väsitav on see paugutamine, võta äkki natuke tuure alla.

Mis kõige rohkem sakib on see , et pult ei ole kaasas. I get it, enamikul on mingi pult olemas, aga siiski.
PSi pult ilmselt töötab ka out of the box, oletaks...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Valve Steam Machine, Frame VR prillid ja uus Steam Controller mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.