Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 65 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 417

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 11:16:28 vasta tsitaadiga

Intel CPU issues hits mainstream 65W, non-K chips: damage is irreversible, no recall planned
https://www.tweaktown.com/news/99584/intel-cpu-issues-hits-mainstream-65w-non-chips-damage-is-irreversible-no-recall-planned/index.html

Major European Retailers Are Witnessing “Four Times” Higher Return Rates With Intel’s 14th Gen & 13th Gen CPUs
https://wccftech.com/major-european-retailers-witnessing-four-times-higher-return-rates-intel-14th-gen-13th-gen-cpus/


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 16:02:50 vasta tsitaadiga

Nja, intel on migni korraliku jama kokku keeranud seekord.
Eks saab näha, mis nad selle asjaga peale hakkavad.
Üks asi on see, et nemad ei plaani recalli või fixi, teine asi on see, mida ütleb tarbijakaitse.
Ma ei oleks üllatanud, kui neile öeldakse, mida on vaja teha, et see asi korda saaks.
Inteli rahakott on nii suur ka, et elavad selle halva kvartali üle ja võtavad halvimal juhul mõned sajad miljonid sisse ja lähevad eluga edasi.
Klientidele muidugi iga nurga alt ebameeldiv. Ise nt täna ei julge oma klientidele Intelit soovitada eriti , sest ei tea kui suureks see mõjuala kujuneb lõpuks ja milleks riskida.
AMD on väga ok juba mitu aastat. Ma kujutan ette, et paljud mõtlevad nii...

Aga rääkides korraks ka minu enda postitatud videost...
Spoiler Spoiler Spoiler

... , siis väga kenasti läheb kokku minu enda loogikaga ka, et kui ma olen toote eest maksnud, siis mul on ka õigus seda tarbida, ergo kui ma olen konsooli mängu ostnud, siis mul on ka täielik õigus seda emuleerida.... ofc ka digital preservation küsimused on samasugused mängudel ja filmidel.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 18:27:31 vasta tsitaadiga

Võibolla Intel peaks õppust võtma, kuidas käituda, kui suur ämber juhtub:


Link


Aga enne tuleb probleemi juurpõhjus tuvastada ja seda ämbrit avalikult tunnistada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2024 20:07:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Võibolla Intel peaks õppust võtma, kuidas käituda, kui suur ämber juhtub:
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga enne tuleb probleemi juurpõhjus tuvastada ja seda ämbrit avalikult tunnistada.
intel ju käib üsna sama playbooki järgi, mis microsoft rrod puhul? icon_biggrin.gif
seda, kas intel on suutnud juurpõhjuse tuvastada, saame ilmselt alles aastate pärast teada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 15:05:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Võibolla Intel peaks õppust võtma, kuidas käituda, kui suur ämber juhtub:


Link


Aga enne tuleb probleemi juurpõhjus tuvastada ja seda ämbrit avalikult tunnistada.

Häbi läheb üle, aga raha jääb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 16:10:02 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Häbi läheb üle, aga raha jääb.


_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 19:52:54 vasta tsitaadiga

Microsoft has revealed its financial results from Q4 2024, which show a whopping 42 percent decrease in Xbox hardware revenue.
That may be concerning for the company, but at least content and service revenue and gaming revenue are up by 61 percent and 44 percent respectively.
Activision Blizzard's acquisition has massively bolstered both, as Microsoft's gaming revenue would have been down by 4 percent without the publisher.


https://www.thegamer.com/xboxs-hardware-console-revenue-down-42-percent/

MS konsoolid ei müü hästi, huvitav miks küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 21:49:39 vasta tsitaadiga

Mingi sümbioos tekkimas - hardware sony poolt ja publisherid kõik pisipehme omad
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2024 22:55:02 vasta tsitaadiga

MS suund on arusaamatu juba mõnda aega. Ühest küljest antakse mõista, et handheld oleks nagu tulemas ja et järgmine põlvkond on suurim hüpe ning et tagasiühilduvus on neile tähtis. Teisalt aga antakse signaale nagu Xboxi saab Amazoni pulgal mängida vms, eksklusiivide poole enam ei püüelda, Euroopa vastu nõrk huvi. Raskeks läheb järgmise konsooli müük.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 00:24:51 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Microsoft has revealed its financial results from Q4 2024, which show a whopping 42 percent decrease in Xbox hardware revenue.
That may be concerning for the company, but at least content and service revenue and gaming revenue are up by 61 percent and 44 percent respectively.
Activision Blizzard's acquisition has massively bolstered both, as Microsoft's gaming revenue would have been down by 4 percent without the publisher.


https://www.thegamer.com/xboxs-hardware-console-revenue-down-42-percent/

MS konsoolid ei müü hästi, huvitav miks küll icon_lol.gif


Et nüüd sobib linkida ja kommenteerida kuidas MSi raudvaraline pool on DOA juba mitmendat aastat ja on ilmselge, et järgmist konsooli ei tule?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 02:35:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Microsoft has revealed its financial results from Q4 2024, which show a whopping 42 percent decrease in Xbox hardware revenue.
That may be concerning for the company, but at least content and service revenue and gaming revenue are up by 61 percent and 44 percent respectively.
Activision Blizzard's acquisition has massively bolstered both, as Microsoft's gaming revenue would have been down by 4 percent without the publisher.


https://www.thegamer.com/xboxs-hardware-console-revenue-down-42-percent/

MS konsoolid ei müü hästi, huvitav miks küll icon_lol.gif


Et nüüd sobib linkida ja kommenteerida kuidas MSi raudvaraline pool on DOA juba mitmendat aastat ja on ilmselge, et järgmist konsooli ei tule?

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 09:53:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 11:45:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif

Aga olgu, näita kui palju sa enda argumenti usud - put your money where your mouth is - veame kihla, näiteks 300 eur peale. Mina ütlen, et järgmise generatsiooni Xbox tuleb, olgu selleks handheld või muu formaat, ma ei tea, aga ta tuleb. Sina ütled, et järgmise generatsiooni Xboxi ei tule. Nõus?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 12:10:35 vasta tsitaadiga

No ühe konsooli vast ikka väljastavad veel.

Samas ma ennustasin juba PS3 ja X360 ajal, et kui me liigume sinnapoole järjest edasi kus konsool on nagu mängimiseks nuditud PC + media center ja kus sisuliselt 99% mängudest on kõigi platvormide peal olemas siis tekib olukord kus emba kumba muutub üleliigseks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 13:48:32 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
No ühe konsooli vast ikka väljastavad veel.

Samas ma ennustasin juba PS3 ja X360 ajal, et kui me liigume sinnapoole järjest edasi kus konsool on nagu mängimiseks nuditud PC + media center ja kus sisuliselt 99% mängudest on kõigi platvormide peal olemas siis tekib olukord kus emba kumba muutub üleliigseks.

Samas liigub CPU ja eriti GPU areng sinnapoole, et lisavõimsus tuleb üüratu raha ja energiakulu eest. Juba praegu on pildi kvaliteet selline, et radikaalset paranemist pole oodata. Muidugi saaks, aga keegi pole selle eest nõus maksma juurde piisavalt, et see ära tasuks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 13:51:37 vasta tsitaadiga

Mängida pole midagi, see on pigem see suurem mure thumbs_down.gif

Heal juhul leian 2 mängu aastas millepärast üldse konsool/arvuti sisse lülitada icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 13:57:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Samas ma ennustasin juba PS3 ja X360 ajal, et kui me liigume sinnapoole järjest edasi kus konsool on nagu mängimiseks nuditud PC + media center ja kus sisuliselt 99% mängudest on kõigi platvormide peal olemas siis tekib olukord kus emba kumba muutub üleliigseks.

7-nda konsooligeneratsiooni ajal oli trend, kus väga palju mänge eales PC peale ei tulnud. Tulid ainult Xbox 360 või/ja PS3 peale. Ja nii jäigi, neid hiljem ei porditud ka. Arvutimängurite õnneks on nüüd olukord küll muutunud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 14:35:42 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Mängida pole midagi, see on pigem see suurem mure thumbs_down.gif
Heal juhul leian 2 mängu aastas millepärast üldse konsool/arvuti sisse lülitada icon_lol.gif
pead selles osas ikka peeglisse vaatama icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 15:17:16 vasta tsitaadiga

Kas Sa tõesti tegid just ettepaneku Scartiga kihla vedada icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif

Aga olgu, näita kui palju sa enda argumenti usud - put your money where your mouth is - veame kihla, näiteks 300 eur peale. Mina ütlen, et järgmise generatsiooni Xbox tuleb, olgu selleks handheld või muu formaat, ma ei tea, aga ta tuleb. Sina ütled, et järgmise generatsiooni Xboxi ei tule. Nõus?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 15:42:51 vasta tsitaadiga

Viimane kord läks Scartil kihlveo klattimisega ikka omajagu aega. icon_biggrin.gif

Ise ma ei usu, et Xbox konsoolile veel käega lööb. Teevad handheldi ja väiksemas koguses "vana kooli" konsoole lisaks, aga rõhk läheb teenuse/mängude müümisele platvormist olenemata. Neil on nüüd paar kindlat lüpsilehma COD-i ja mõne teise näol olemas - originaalse sisu tegemisega lati alt läbi minemine ei oma väga tähtsust. Mainele hästi ei mõju, aga, kui rahalise poole pealt plussi jäädakse, on kõik balansis.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2024 18:11:40 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kas Sa tõesti tegid just ettepaneku Scartiga kihla vedada icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif

Aga olgu, näita kui palju sa enda argumenti usud - put your money where your mouth is - veame kihla, näiteks 300 eur peale. Mina ütlen, et järgmise generatsiooni Xbox tuleb, olgu selleks handheld või muu formaat, ma ei tea, aga ta tuleb. Sina ütled, et järgmise generatsiooni Xboxi ei tule. Nõus?

Jah. Minul ei ole probleemi argumendi eest seista, et järgmine Xbox kindlasti tuleb ja kui juhtub, et eksisin, siis maksan ära, pole probleemi. Scart aga on siin teemas juba mitu korda väga kindlasõnaliselt öelnud, et järgmist Xboxi ei tule. Eks siis näeb, kas ise ka usub, mida räägib või...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 20:30:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif

Aga olgu, näita kui palju sa enda argumenti usud - put your money where your mouth is - veame kihla, näiteks 300 eur peale. Mina ütlen, et järgmise generatsiooni Xbox tuleb, olgu selleks handheld või muu formaat, ma ei tea, aga ta tuleb. Sina ütled, et järgmise generatsiooni Xboxi ei tule. Nõus?


Minugipoolest, võidusumma läheb raha kandva tüübi valitud heategevusorgile ehk minu puhul Lastefondile. Tingimused, millega pead nõustuma:

Tootja: OEM Microsoft, ei ole rebrand
Formaat: statsionaarne kõrgjõudlusega konsool nagu Series X või PS5, millega mängitakse teleri või kuvari taga
Handheld: fuck no
Sisu: SOC, mis mängib mänge 4K/8K resol in-house plaadilt või kettalt, ei ole mingit striimingut kusagilt serverist
Lõpptähtaeg: kui detsember 31, 2025 (aasta peale PS5 Pro release'i) ei ole MS midagi avalikustanud, läheb bet kinni
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2024 23:30:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Näita, kus seal kirjas on, et järgmist konsooli ei tule? icon_lol.gif


Jah, MS valab miljardeid projekti, mis hakkab müüma aastas paarsada tuhat konsooli globaalsel turul ega teeni neile kunagi kasumit thumbs_up.gif

Aga olgu, näita kui palju sa enda argumenti usud - put your money where your mouth is - veame kihla, näiteks 300 eur peale. Mina ütlen, et järgmise generatsiooni Xbox tuleb, olgu selleks handheld või muu formaat, ma ei tea, aga ta tuleb. Sina ütled, et järgmise generatsiooni Xboxi ei tule. Nõus?


Minugipoolest, võidusumma läheb raha kandva tüübi valitud heategevusorgile ehk minu puhul Lastefondile. Tingimused, millega pead nõustuma:

Tootja: OEM Microsoft, ei ole rebrand
Formaat: statsionaarne kõrgjõudlusega konsool nagu Series X või PS5, millega mängitakse teleri või kuvari taga
Handheld: fuck no
Sisu: SOC, mis mängib mänge 4K/8K resol in-house plaadilt või kettalt, ei ole mingit striimingut kusagilt serverist
Lõpptähtaeg: kui detsember 31, 2025 (aasta peale PS5 Pro release'i) ei ole MS midagi avalikustanud, läheb bet kinni

Oeh, nagu arvata oli, läheb väravapostide liigutamiseks.
Ei, sellega ma küll ei nõustu, sest sinu algne näide ei sisaldanud neid nüansse. Sa oled siin korduvalt väga kindlasõnaliselt lahminud, et järgmist Xboxi ei tule ja selliseid täpsustused on sinu poolt esmakordsed. Ehk siis nüüd korraga muutsid sa oma argumenti või tegid tingimused teadlikult naeruväärseks, teades, et ma nendega ei nõustu.

Hale! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 09:49:44 vasta tsitaadiga

SKG, no kihla vedamiseks peavad ikkagi tingimused paigas olema - su seisukoht, et "olgu selleks handheld või muu formaat" on väga lailivalguv ja mitmeti tõlgendatav.

Ilmselgelt kui rääkida "järgmisest xbox'ist" siis on eelduseks high end mängukonsool ja praegusest edasiminek.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 17:22:09 vasta tsitaadiga

Ma olen suht nõus selle seisukohaga, et kui me räägime nextboxist, siis olgu juttu ikka samasugusest mainstream väljaandest nagu senised on olnud - ehk siis nö konsooli mõttes high end gaming machine mis on tänase järgmine tase.
Midagi mis siia ritta kuidagi loogiliselt sobituks...
Spoiler Spoiler Spoiler


NB! Huvitav on vaadata kuidas see generatsioonide vahe koguaeg väheneb.
xbox -> xbox 360 = 12x vahe
xbox 360 -> xbox one = ~ 5.5x vahe
xbox one -> one x = ~ 4.5x vahe
one x -> ser x = 2x vahe

Selle järgi vaadates võiks järgmine olla kuskil seal 24 tflopsi juures just kui , sest ühtegi eelnevat generatsiooni leapi suurust ei ole suudetud seni ületada. Veidi nukker tbh.
Silmas pidades,et minu 3090 üksi juba on kuskil 36 kandis ja saab 4k gaminguga hakkama suht ok-ilt, aga mitte nii vabalt, et tahaks järgmist konsooli generatsiooni selle pealt jooksutada. Me ju räägime siin hetkel siis kastist, mis peaks 2026 välja tulles, pidama vastu kuni 2033?
Ma tõesti loodan ,et suurem hüpe tuleb seekord, aga vähemalt nende andmete pealt on seda kuidagi pessimistlik loota.
Mõtteid? icon_confused.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 21:01:04 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
SKG, no kihla vedamiseks peavad ikkagi tingimused paigas olema - su seisukoht, et "olgu selleks handheld või muu formaat" on väga lailivalguv ja mitmeti tõlgendatav.

Ilmselgelt kui rääkida "järgmisest xbox'ist" siis on eelduseks high end mängukonsool ja praegusest edasiminek.

Siiani oli Scarti ainuke argument, et järgmist Xboxi ei tule. See on väga konkreetne tingimus. Minu argument on, et tuleb, vahet pole mis kujul, sest ma ei väida seda teadvat.
Nüüd siis selgus, et Scart ikka ise ka seda iba täielikult ei usu icon_lol.gif Tüüpiline väravapostide liigutamine.

Aeron kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


NB! Huvitav on vaadata kuidas see generatsioonide vahe koguaeg väheneb.
xbox -> xbox 360 = 12x vahe
xbox 360 -> xbox one = ~ 5.5x vahe
xbox one -> one x = ~ 4.5x vahe
one x -> ser x = 2x vahe

Selle järgi vaadates võiks järgmine olla kuskil seal 24 tflopsi juures just kui , sest ühtegi eelnevat generatsiooni leapi suurust ei ole suudetud seni ületada. Veidi nukker tbh.
Silmas pidades,et minu 3090 üksi juba on kuskil 36 kandis ja saab 4k gaminguga hakkama suht ok-ilt, aga mitte nii vabalt, et tahaks järgmist konsooli generatsiooni selle pealt jooksutada. Me ju räägime siin hetkel siis kastist, mis peaks 2026 välja tulles, pidama vastu kuni 2033?
Ma tõesti loodan ,et suurem hüpe tuleb seekord, aga vähemalt nende andmete pealt on seda kuidagi pessimistlik loota.
Mõtteid? icon_confused.gif

Täiesti idiootne võrdlus. Erinevate arhitektuuride FLOPS-e ei saa ju nii võrrelda, johhaidii icon_lol.gif
Nukker on see ainult kaadrisagedus- ja resolutsioonipedede jaoks. Nukker on pigem see, et see on sinu arvates kõige tähtsam asi konsoolide juures.
Hea näide, et Series X on aegade kõige võimsam mängukonsool, samuti hästi disainitud ja töökindel. Aga sellest ei piisa, et edukas olla. FLOPS-id ei tee konsooli edukaks. See pole tähtsuselt isegi mitte teine ega kolmas omadus. See on mingi PC riistvarafännide unenägu, kes muust mõelda ei oska.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 21:31:45 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Siiani oli Scarti ainuke argument, et järgmist Xboxi ei tule. See on väga konkreetne tingimus. Minu argument on, et tuleb, vahet pole mis kujul, sest ma ei väida seda teadvat.
Nüüd siis selgus, et Scart ikka ise ka seda iba täielikult ei usu icon_lol.gif Tüüpiline väravapostide liigutamine.


Koomik. Xbox on Xbox, mitte aga mõni Hiina telefon, kuhu MS topib Xboxi logo peale ja sinu jaoks ongi "Xbox" olemas. Kui pole mune, et suurte poiste lauas istuda, jää laste omasse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 21:34:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Siiani oli Scarti ainuke argument, et järgmist Xboxi ei tule. See on väga konkreetne tingimus. Minu argument on, et tuleb, vahet pole mis kujul, sest ma ei väida seda teadvat.
Nüüd siis selgus, et Scart ikka ise ka seda iba täielikult ei usu icon_lol.gif Tüüpiline väravapostide liigutamine.


Koomik. Xbox on Xbox, mitte aga mõni Hiina telefon, kuhu MS topib Xboxi logo peale ja sinu jaoks ongi "Xbox" olemas. Kui pole mune, et suurte poiste lauas istuda, jää laste omasse.

Sina ju hakkasid korraga tingimusi ja väravaposte liigutama kui nägid, et väljakutse esitati. Jäänuks sa oma algsele argumendile truuks, mida sa siin korduvalt välja ütlesid, siis võiks kihla vedada, aga sa ju lõid põnnama.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 22:01:15 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Sina ju hakkasid korraga tingimusi ja väravaposte liigutama kui nägid, et väljakutse esitati. Jäänuks sa oma algsele argumendile truuks, mida sa siin korduvalt välja ütlesid, siis võiks kihla vedada, aga sa ju lõid põnnama.


Sa oled siin ainus, kelle jaoks "Xbox" ei tähenda konsooli, seega võta oma L ja mine istu nurgas väheke.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 22:45:15 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Sina ju hakkasid korraga tingimusi ja väravaposte liigutama kui nägid, et väljakutse esitati. Jäänuks sa oma algsele argumendile truuks, mida sa siin korduvalt välja ütlesid, siis võiks kihla vedada, aga sa ju lõid põnnama.


Sa oled siin ainus, kelle jaoks "Xbox" ei tähenda konsooli, seega võta oma L ja mine istu nurgas väheke.

On sul probleemid mäluga?
Mõned kuud tagasi ütlesid sa, et hea kui Xbox praeguse generatsiooni lõpuni välja veab. Mida iganes see ka ei tähendaks icon_lol.gif
Samuti oli sinu väide, et Xbox konsooli aeg on läbi ja et Microsoftist saab ainult publisher.
Teine ja kolmas väide on vägagi konkreetsed.
Nüüd hakkasid sa siin tingimusi esitama ja väravaposte liigutama. Ole mees ja jää oma algsele väitele truuks või tunnista, et muutsid oma seisukohta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 23:17:32 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Sina ju hakkasid korraga tingimusi ja väravaposte liigutama kui nägid, et väljakutse esitati. Jäänuks sa oma algsele argumendile truuks, mida sa siin korduvalt välja ütlesid, siis võiks kihla vedada, aga sa ju lõid põnnama.


Sa oled siin ainus, kelle jaoks "Xbox" ei tähenda konsooli, seega võta oma L ja mine istu nurgas väheke.

On sul probleemid mäluga?
Mõned kuud tagasi ütlesid sa, et hea kui Xbox praeguse generatsiooni lõpuni välja veab. Mida iganes see ka ei tähendaks icon_lol.gif
Samuti oli sinu väide, et Xbox konsooli aeg on läbi ja et Microsoftist saab ainult publisher.
Teine ja kolmas väide on vägagi konkreetsed.
Nüüd hakkasid sa siin tingimusi esitama ja väravaposte liigutama. Ole mees ja jää oma algsele väitele truuks või tunnista, et muutsid oma seisukohta.


Sa võid alati mind kvõutida, kus ma ütlesin midagi muud Xboxi kohta kui et see on konsool. Ja konsool on asi, mis käib teleri või kuvari külge ja mängib lokaalselt mänge. Handheld ei ole konsool, mobla ei ole konsool ja ma pole siin threadis mitte ühtegi korda neid ka konsooli mõiste all välja toonud. See, et sa käid mingit oma umbluud välja iga leht, ei ole kellegi teise kui ainult sinu probleem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2024 23:30:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Sina ju hakkasid korraga tingimusi ja väravaposte liigutama kui nägid, et väljakutse esitati. Jäänuks sa oma algsele argumendile truuks, mida sa siin korduvalt välja ütlesid, siis võiks kihla vedada, aga sa ju lõid põnnama.


Sa oled siin ainus, kelle jaoks "Xbox" ei tähenda konsooli, seega võta oma L ja mine istu nurgas väheke.

On sul probleemid mäluga?
Mõned kuud tagasi ütlesid sa, et hea kui Xbox praeguse generatsiooni lõpuni välja veab. Mida iganes see ka ei tähendaks icon_lol.gif
Samuti oli sinu väide, et Xbox konsooli aeg on läbi ja et Microsoftist saab ainult publisher.
Teine ja kolmas väide on vägagi konkreetsed.
Nüüd hakkasid sa siin tingimusi esitama ja väravaposte liigutama. Ole mees ja jää oma algsele väitele truuks või tunnista, et muutsid oma seisukohta.


Sa võid alati mind kvõutida, kus ma ütlesin midagi muud Xboxi kohta kui et see on konsool. Ja konsool on asi, mis käib teleri või kuvari külge ja mängib lokaalselt mänge. Handheld ei ole konsool, mobla ei ole konsool ja ma pole siin threadis mitte ühtegi korda neid ka konsooli mõiste all välja toonud. See, et sa käid mingit oma umbluud välja iga leht, ei ole kellegi teise kui ainult sinu probleem.

Scart kirjutas:
Hea, kui Xboxi raud järgmise põlveni välja veab. Kõik saavad aru, et Xboxi kui konsooli aeg on ümber, jääb alles ainult maailma suurim publisher.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11470946#11470946

Ja sinu viimane ennustus:
Scart kirjutas:
Et nüüd sobib linkida ja kommenteerida kuidas MSi raudvaraline pool on DOA juba mitmendat aastat ja on ilmselge, et järgmist konsooli ei tule?

Nendest väljaütlemistest võib järeldada, et sa oled endas väga kindel, et 10-nda generatsiooni Xbox konsooli ei tule. Series S/X jääb viimaseks Xboxiks ja hea kui üldse järgmise generatsioonini välja veab. Aga sa pole endas piisavalt kindel, et kolm sotti vahele panna ja hakkad teemast kõrvale kalduma ja enda jaoks soodsaid tingimusi seadma.

Järgmine kord ära aja nii kindlasõnalist paska kui sa oma sõnade eest seista ei julge icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 00:08:40 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Järgmine kord ära aja nii kindlasõnalist paska kui sa oma sõnade eest seista ei julge icon_wink.gif


See on põhimõtteliselt Scarti elulugu siin foorumis. icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 00:23:42 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Nendest väljaütlemistest võib järeldada, et sa oled endas väga kindel, et 10-nda generatsiooni Xbox konsooli ei tule. Series S/X jääb viimaseks Xboxiks ja hea kui üldse järgmise generatsioonini välja veab. Aga sa pole endas piisavalt kindel, et kolm sotti vahele panna ja hakkad teemast kõrvale kalduma ja enda jaoks soodsaid tingimusi seadma.

Järgmine kord ära aja nii kindlasõnalist paska kui sa oma sõnade eest seista ei julge icon_wink.gif


Scart kirjutas:

Tootja: OEM Microsoft, ei ole rebrand
Formaat: statsionaarne kõrgjõudlusega konsool nagu Series X või PS5, millega mängitakse teleri või kuvari taga
Handheld: fuck no
Sisu: SOC, mis mängib mänge 4K/8K resol in-house plaadilt või kettalt, ei ole mingit striimingut kusagilt serverist
Lõpptähtaeg: kui detsember 31, 2025 (aasta peale PS5 Pro release'i) ei ole MS midagi avalikustanud, läheb bet kinni


Ma nagu enda meelest oma tingimustega ütlesingi, et kümnendat põlvkonda ei tule. Kui sinusugune peab kümnendaks konsoolipõlvkonnaks handheldi või mingi mobla baasil arendatud ja sellele oma logo peale toppinud MSi toodet, siis noh, las olla. Take the L and move on, küll inimestel meelest ära läheb.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 00:49:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Nendest väljaütlemistest võib järeldada, et sa oled endas väga kindel, et 10-nda generatsiooni Xbox konsooli ei tule. Series S/X jääb viimaseks Xboxiks ja hea kui üldse järgmise generatsioonini välja veab. Aga sa pole endas piisavalt kindel, et kolm sotti vahele panna ja hakkad teemast kõrvale kalduma ja enda jaoks soodsaid tingimusi seadma.

Järgmine kord ära aja nii kindlasõnalist paska kui sa oma sõnade eest seista ei julge icon_wink.gif


Scart kirjutas:

Tootja: OEM Microsoft, ei ole rebrand
Formaat: statsionaarne kõrgjõudlusega konsool nagu Series X või PS5, millega mängitakse teleri või kuvari taga
Handheld: fuck no
Sisu: SOC, mis mängib mänge 4K/8K resol in-house plaadilt või kettalt, ei ole mingit striimingut kusagilt serverist
Lõpptähtaeg: kui detsember 31, 2025 (aasta peale PS5 Pro release'i) ei ole MS midagi avalikustanud, läheb bet kinni


Ma nagu enda meelest oma tingimustega ütlesingi, et kümnendat põlvkonda ei tule. Kui sinusugune peab kümnendaks konsoolipõlvkonnaks handheldi või mingi mobla baasil arendatud ja sellele oma logo peale toppinud MSi toodet, siis noh, las olla. Take the L and move on, küll inimestel meelest ära läheb.

Nintendo Switch on samuti handheld ja terve maailm peale "sinusuguse" teab, et see on 8-nda generatsiooni konsool. Ja veel kõige edukam.

Ehk siis alguses käisid lahmivad ja kindlasõnalised väited välja, pärast said aru, et pingutasid üle (nagu sulle omane). Selle asemel, et end parandada, tõid sisse mingid absurdsed nüansid. Hale.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 01:01:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Nintendo Switch on samuti handheld ja terve maailm peale "sinusuguse" teab, et see on 8-nda generatsiooni konsool. Ja veel kõige edukam.

Ehk siis alguses käisid lahmivad ja kindlasõnalised väited välja, pärast said aru, et pingutasid üle (nagu sulle omane). Selle asemel, et end parandada, tõid sisse mingid absurdsed nüansid. Hale.


Ma käisingi väited välja ja panin raha lauale ja ütlen uuesti siin samas ja praegu, mustvalgel, 300 euri eest, et Xboxi konsooli peale praegust põlvkonda ei tule. Hetkel oled sina see, kes araks lõi. Mis tunne on kogu foorumi ees end näkase kolme soti eest tölliks teha?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 01:06:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Nintendo Switch on samuti handheld ja terve maailm peale "sinusuguse" teab, et see on 8-nda generatsiooni konsool. Ja veel kõige edukam.

Ehk siis alguses käisid lahmivad ja kindlasõnalised väited välja, pärast said aru, et pingutasid üle (nagu sulle omane). Selle asemel, et end parandada, tõid sisse mingid absurdsed nüansid. Hale.


Ma käisingi väited välja ja panin raha lauale ja ütlen uuesti siin samas ja praegu, mustvalgel, 300 euri eest, et Xboxi konsooli peale praegust põlvkonda ei tule. Hetkel oled sina see, kes araks lõi. Mis tunne on kogu foorumi ees end näkase kolme soti eest tölliks teha?

Sa tead väga hästi, et konsoolipõlvkonna pikkus on olnud 7-8 aastat olnud ja ükski firma ei hakka oma konsooli 2025 aastal välja kuulutama kui potentsiaalne launch on november 2027 või november 2028. Launch on alati novembris olnud. Ehk siis sa seadsid tingimused juba eos sellised, mis on absurdsed ja millega ei saa nõustuda. Kes siin nüüd töll on? icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 02:54:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Täiesti idiootne võrdlus. Erinevate arhitektuuride FLOPS-e ei saa ju nii võrrelda, johhaidii icon_lol.gif
Nukker on see ainult kaadrisagedus- ja resolutsioonipedede jaoks. Nukker on pigem see, et see on sinu arvates kõige tähtsam asi konsoolide juures.
Hea näide, et Series X on aegade kõige võimsam mängukonsool, samuti hästi disainitud ja töökindel. Aga sellest ei piisa, et edukas olla. FLOPS-id ei tee konsooli edukaks. See pole tähtsuselt isegi mitte teine ega kolmas omadus. See on mingi PC riistvarafännide unenägu, kes muust mõelda ei oska.


Minu point ei olnud flopsides, vaid kõige üldisemas mõttes selles, et mulle tundub progress aeglustub ja hüpped millega oleme harjunud muutuvad üha väiksemaks.
Jah, ofc tuleb igast inbuilt kama juurde, mis hw tasandil igast asju efektiivsemalt teevad jne, aga päeva lõpuks sellist kogemuse vahet nagu varem ei tule enam.
I guess see muutub ka ühe vähem oluliseks muidugi, sest latt on juba üsna heas kohas, aga siis ootaks kõrgemat fpsi ja hdri jne, et pigem olemasolevast rohkem kätte saada.

Ofc flops ei tee konsooli edukaks, vilets alternatiiv, kes üritab ennast telekapähe maha müüa on parim reklaam. MS on palju vaeva näinud, et mitte-mänge ise luua. Huvitav valik.
I guess Nintendo on näidanud, et oma nišš ka aitab, aga teistel seda võtta pole. Keegi peab causal pleb-e ka teenindama.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 10:53:09 vasta tsitaadiga

SKG, mõttetu jauramine, sa teadsid ise väga hästi seda bet-i välja pakkudes, et Scart ennast täis laseb icon_rolleyes.gif


Game Pass Ultimate siis 18.- kuu nüüd, aastaga 50% hinnatõus... icon_neutral.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 15:08:18 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG kirjutas:
Täiesti idiootne võrdlus. Erinevate arhitektuuride FLOPS-e ei saa ju nii võrrelda, johhaidii icon_lol.gif
Nukker on see ainult kaadrisagedus- ja resolutsioonipedede jaoks. Nukker on pigem see, et see on sinu arvates kõige tähtsam asi konsoolide juures.
Hea näide, et Series X on aegade kõige võimsam mängukonsool, samuti hästi disainitud ja töökindel. Aga sellest ei piisa, et edukas olla. FLOPS-id ei tee konsooli edukaks. See pole tähtsuselt isegi mitte teine ega kolmas omadus. See on mingi PC riistvarafännide unenägu, kes muust mõelda ei oska.


Minu point ei olnud flopsides, vaid kõige üldisemas mõttes selles, et mulle tundub progress aeglustub ja hüpped millega oleme harjunud muutuvad üha väiksemaks.
Jah, ofc tuleb igast inbuilt kama juurde, mis hw tasandil igast asju efektiivsemalt teevad jne, aga päeva lõpuks sellist kogemuse vahet nagu varem ei tule enam.
I guess see muutub ka ühe vähem oluliseks muidugi, sest latt on juba üsna heas kohas, aga siis ootaks kõrgemat fpsi ja hdri jne, et pigem olemasolevast rohkem kätte saada.

Ofc flops ei tee konsooli edukaks, vilets alternatiiv, kes üritab ennast telekapähe maha müüa on parim reklaam. MS on palju vaeva näinud, et mitte-mänge ise luua. Huvitav valik.
I guess Nintendo on näidanud, et oma nišš ka aitab, aga teistel seda võtta pole. Keegi peab causal pleb-e ka teenindama.

Miks sa selle tobeda FLOPS-ide võrdluse siis üldse postitad. Näiteks AMD RX 480 oli 5,1-5,8 TFLOPS, kuid reaalselt osutus tihti nõrgemaks kui Nvidia GTX 980, mil oli 4,6-4,9 TFLOPS. Ainult FLOPS-id ei näita midagi, eriti veel erinevate arhitektuuride puhul. Sina kui arvutientusiast peaksid seda ju teadma. Eri tootjate kõlarite helikvaliteeti me ei võrdle ju vattide põhjal. See mõõde ei võta arvesse konsooli videomälu, mis võib olla kui GPU kitsaskoht. Samuti ei võeta arvesse CPUd, RAMi, ODD/HDD/SSD kiirust, thermaleid ja võimsuspiiranguid, mis kõik mõjutavad konsooli jõudlust.

Steami hardware survey põhjal mängib enamus PC gamereid nõrgema GPU-ga kui see, mis on PS5/Series X sees ja levinuim ekraaniresolutsioon on kõigest 1080p. Kas see on ka kurb või on sul topletstandardid, et ainult konsooli riistvara teeb kurvaks?

renx09 kirjutas:
Game Pass Ultimate siis 18.- kuu nüüd, aastaga 50% hinnatõus... icon_neutral.gif

Ja Jaapanis tõuseb Xboxi hind. Saa siis sellest Microsoftist aru icon_lol.gif
https://www.thegamer.com/xbox-series-x-s-price-increase-in-japan/

9. generatsioon on minu teada konsoolide ajaloos esimene, kus peale konsoolide väljatulekut on jaehinnad paar korda hoopis tõusnud. Tavaliselt ikka vastupidi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 21:08:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest pahameelest siin aru Scart pihta kui just see end date pole liiga vara. Ilmselgelt kui Scart väidab et järgmise generatsiooni xbox samal kujul enam ei tule siis ta peabki silmas et ei tule gen upgrade nagu xbox 360 > one > one x jne.

Kui microsoft nüüd toob paarkümmend eurot maksva chromecast stiilis julla ja nimetab seda next gen xboxiks või siis mingi steam deck analoogi siis usun ka et suurem osa mänguritest ei pea seda selleks.
Täpsustused olidki vajalikud et sellise olukorra puhul ei saaks öelda et näe tuli ju uus next gen xbox välja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 22:35:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ma ei saa sellest pahameelest siin aru Scart pihta kui just see end date pole liiga vara. Ilmselgelt kui Scart väidab et järgmise generatsiooni xbox samal kujul enam ei tule siis ta peabki silmas et ei tule gen upgrade nagu xbox 360 > one > one x jne.

Kui microsoft nüüd toob paarkümmend eurot maksva chromecast stiilis julla ja nimetab seda next gen xboxiks või siis mingi steam deck analoogi siis usun ka et suurem osa mänguritest ei pea seda selleks.
Täpsustused olidki vajalikud et sellise olukorra puhul ei saaks öelda et näe tuli ju uus next gen xbox välja.

Scart taganes oma algsest väidetest hakates mingeid tingimusi seadma. Tuletame meelde, et algne väide oli, et järgmist Xboxi ei tule ja Xboxi aeg on läbi. See on väga konkreetne väide, mis ei vaja mingit täpsustust. Kui sa hiljem hakkad täpsustama, et handheld ei lähe arvesse või kui kuulutatakse välja peale 2025, siis ka ei lähe arvesse või ei tohi cloud streamingut toetatada vms, siis see ei ole enam esialgne argument. Scart üritab muljet jätta, nagu ta oleks algusest peale üht ja sama asja väitnud, samas lisas ta hiljem hulga nüansse, mis on kaugel väga lihtsast ja konkreetsest väitest, et "on ilmselge järgmist konsooli ei tule".

Samuti piisaks sellest kui tunnistaks, et pingutas esialgsete väidetega üle ja muutis oma arvamust.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 23:03:28 vasta tsitaadiga

SKG, langesin kerge vastupanu ohvriks. Palun vabandust icon_smile.gif
Nägin numbreid, tuli mõte, unustasin olla põhjalik vahepeal; aga ma arvan, sõltumata flopsidest, et iga järgmine hüpe vist on generatsioonidel olnud tegelikkuses ka natuke vähem tuntav.
See on kindlasti subjektiivne ka, kes mida kui teravalt tajub ja on ka selles mõttes loogiline ,et iga järgmine samm on oluliselt energiamahukam ja võidud on üha raskemini hoomatavad ja just seetõttu ongi igast raytracing ja hdr jms muutumas üha tähtsamaks, sest bumpi 1440p pealt 2160p peale kui 2160p on renderdusoutput sa ilmselt ei märka (eriti fsr jne-ga), aga samas raytracing ja hdr ja rohkem kaadreid (30 vs 60 või isegi 120) võivad anda oluliselt tuntavama vahe sisse.

Muide, Scart osas olen sinuga nõus, väide oli üsna must-valge. Kas ta ka seda mõtles ise oma peas on iseasi, aga see mis kirja sai pandud on üsna üheselt mõistetav.
Olin ka ise üllatunud, et oh, päris julged väited ... minu enda peas oli see väide mõeldav pigem sellisel täiendatud kujul nagu see hiljem siia tekkis, et äkki MS ei tooda next boxi, kui järgmist loogilist main stream high end gaming seadet.. aga ma pigem ise usun, et tuleb täpselt selline next gen seade nagu on eelmised olnud.

Aga olgu kuidas on, alati saab ju üle küsida, et mis sa täpselt mõtlesid ja anda inimesele võimalus, siis oma mõtet täiendada või parendada ning siis sõlmida kihlveo, kui see veel relevantne tundub.
Ja kui ei tundu, pole ka midagi katki, läheme eluga edasi. Mõte tuli, mõte läks, so what...


_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 09:56:39 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Scart taganes oma algsest väidetest hakates mingeid tingimusi seadma. Tuletame meelde, et algne väide oli, et järgmist Xboxi ei tule ja Xboxi aeg on läbi. See on väga konkreetne väide, mis ei vaja mingit täpsustust. Kui sa hiljem hakkad täpsustama, et handheld ei lähe arvesse või kui kuulutatakse välja peale 2025, siis ka ei lähe arvesse või ei tohi cloud streamingut toetatada vms, siis see ei ole enam esialgne argument. Scart üritab muljet jätta, nagu ta oleks algusest peale üht ja sama asja väitnud, samas lisas ta hiljem hulga nüansse, mis on kaugel väga lihtsast ja konkreetsest väitest, et "on ilmselge järgmist konsooli ei tule".

Samuti piisaks sellest kui tunnistaks, et pingutas esialgsete väidetega üle ja muutis oma arvamust.


Ma ütlesin sulle, et minu poolest veame selle beti kas või aastani 2028, aga õnneks on ju siin foorumis moded, kellel on vaja narratiivi hoida ja seega mu post lasti maha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 11:17:33 vasta tsitaadiga

jaa, täpselt sellepärast lastigi icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 14:34:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Scart taganes oma algsest väidetest hakates mingeid tingimusi seadma. Tuletame meelde, et algne väide oli, et järgmist Xboxi ei tule ja Xboxi aeg on läbi. See on väga konkreetne väide, mis ei vaja mingit täpsustust. Kui sa hiljem hakkad täpsustama, et handheld ei lähe arvesse või kui kuulutatakse välja peale 2025, siis ka ei lähe arvesse või ei tohi cloud streamingut toetatada vms, siis see ei ole enam esialgne argument. Scart üritab muljet jätta, nagu ta oleks algusest peale üht ja sama asja väitnud, samas lisas ta hiljem hulga nüansse, mis on kaugel väga lihtsast ja konkreetsest väitest, et "on ilmselge järgmist konsooli ei tule".

Samuti piisaks sellest kui tunnistaks, et pingutas esialgsete väidetega üle ja muutis oma arvamust.


Ma ütlesin sulle, et minu poolest veame selle beti kas või aastani 2028, aga õnneks on ju siin foorumis moded, kellel on vaja narratiivi hoida ja seega mu post lasti maha icon_rolleyes.gif

Minu kihlveo pakkumine oli sinu algsete väidete kohta. See, et sa hiljem mitmed piirangud sisse tood on algsest juba hoopis erinev argument ja näitab, et soovid omale "tagaukse lahti jätta" kui su algsed väited peaksid valeks osutuma. Vastasel juhul ole mees ja tunnista, et pingutasid üle.
Scart kirjutas:
Hea, kui Xboxi raud järgmise põlveni välja veab. Kõik saavad aru, et Xboxi kui konsooli aeg on ümber, jääb alles ainult maailma suurim publisher.

Scart kirjutas:
Et nüüd sobib linkida ja kommenteerida kuidas MSi raudvaraline pool on DOA juba mitmendat aastat ja on ilmselge, et järgmist konsooli ei tule?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 14:37:57 vasta tsitaadiga

SKG, kas ps portal on konsool?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 19:46:04 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SKG, kas ps portal on konsool?

Näed sa seda seal listis?
https://en.wikipedia.org/wiki/Home_video_game_console_generations



--
Nintendo Switch Just 1.1 Million Sales Short of Beating PS2 Record In The US
Switch Also Close To Beating Global PS2 Record!
https://tech4gamers.com/nintendo-switch-sales-ps2-usa/
tsitaat:
According to Piscatella, the PS5 is 7% ahead of the PS4’s sales in the region. Moreover, despite all the challenges around the Xbox Series S|X consoles, they have managed to match the sales of the Xbox 360 in the US.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 14:23:26 vasta tsitaadiga


Link


Timestamp paistab,e t ei tööta, aga ~ 5.16 peal on juttu nextbox handheldist ja nextboxist, mis mõlemad väidetavalt tulevad.
Ehk siis nii handheld, kui ka korralik next gen konsool.

Eks tõde saab olema pudingu sees nagu ikka.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 16:02:02 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Timestamp paistab,e t ei tööta, aga ~ 5.16 peal on juttu nextbox handheldist ja nextboxist, mis mõlemad väidetavalt tulevad.
Ehk siis nii handheld, kui ka korralik next gen konsool.

Eks tõde saab olema pudingu sees nagu ikka.

Kas handheld pole konsool või miks üks on "korralik" ja handheld pole "korralik"?
Kas Ninteno Switch pole konsool? Kas Nintendo Switch on 8th gen konsool?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.