Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.06.2026 01:10:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 11:31:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Now open in Estonia
In June, Polestar opened its first dedicated retail space in Tallinn, operated by our official partner Info-Auto.

The Polestar 4 coupé is now available to experience - book a test drive or place your order online, or visit us in person at the showroom.

This marks the beginning of Polestar’s expansion across the Baltic region. Customers in Estonia will also benefit from access to Polestar Charge - our integrated charging solution - as well as a trusted service network.

icon_arrow.gif https://infoauto.polestarimporter.com/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.06.2026 13:30:32 vasta tsitaadiga

Käisin vastavatud Grossi poodi avastamas ja nägin sellist parklas. Nägi täitsa huvitav välja.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:10:14 vasta tsitaadiga

Tanel, siin Kadakal Volvode kõrval väga pikalt ka Polestarid müügis olnud...
Kus see sensatsioon on?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.06.2026 22:23:14 vasta tsitaadiga

Kas seal müüakse kasutatud Polestare?
Ametliku esinduse tuge ja teenindust ka pakutakse?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 22:29:41 vasta tsitaadiga

Minu paha! Vaatasin infoauto kodukalt aadressi ja google mapsist eraldi järgi, Euest OÜga ajasin segi.
Polnud väga kursis ka, et mis seal kadaka taga osas toimub, et kas remont/hooldus vmt ka.

jägaja, lastekal seal kadakal käinud, siis piilusin noid elektrikaid ja seal vast müra sisse tuligi icon_redface.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.06.2026 23:19:21 vasta tsitaadiga

https://euest.ee/ müüb uuskasutatud Volvosid jah.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 12:25:12 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120592914/sakslased-avaldasid-millised-autod-lahevad-teel-enim-rikki-eestlaste-lemmik-automark-sai-kehva-skoori

Kõige vähem rikkeid teel:

  1. Elektriauto BMW i3. Rikkeindeks – 0,4;
  2. Elektriauto Tesla Model 3. Rikkeindeks – 0,7;
  3. Sisepõlemismootoriga Mini. Rikkeindeks – 0,8;

Kõige rohkem rikkeid teel:

  1. Toyota Yaris Cross sisepõlemismootoriga. Rikete näitaja – 63,4;
  2. Toyota Yaris sisepõlemismootoriga. Rikkeindeks – 50,2;
  3. Toyota C-HR sisepõlemismootoriga. Rikkeindeks – 33,2;


Elektriautod tunduvad usaldusväärsemad olevat.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.06.2026 13:47:40 vasta tsitaadiga

ei ole ju, Ioniq5 küll mitte
Saksa TÜV andmetel on Tesla suur murekoht, nagu ka artiklis mainiti, teele sind lihtsalt ei jäta väga tihti
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 14:06:12 vasta tsitaadiga

Tanel võiks enda tervituste sisu ka sheerida. Mitte piixugi ei saa aru ausaltöelda icon_rolleyes.gif Nr1 on tegu linnaga, sõida mööda kust reast tahad, nr2 kui mingid tolgused ei suuda kiiruspiirangust kinni pidada siis Ma ei tea, kutsugu politsei ja kurtku, et nende kiiruseületamist takistatakse. Mu pärast telli või pirita teele reklaamplakat koos tervitusega, oleks väga meelitatud.

Mingi sari kiiruseületaja või lihtsalt ära kamminud? icon_rolleyes.gif

Teisalt on küsimus, et mis aastal HV foorumis hakati seaduserikkumisi tolereerima ja kas võiks siis juba põldu laiendada?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 22:58:54 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ei ole ju, Ioniq5 küll mitte
Saksa TÜV andmetel on Tesla suur murekoht, nagu ka artiklis mainiti, teele sind lihtsalt ei jäta väga tihti
Need TÜV probleemid on tavaliselt seotud sellega, et inimesed ei hoolda oma autot, "vanade tootjate" autodega käiakse kord aastas esinduses kohvi joomas. Kui natukenegi tegeleda, siis ei ole ülevaatusega probleeme. Ioniq 5 on jah õnnetus. Aga mitte nii suur õnnetus kui Toyotad, nagu selgub.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.06.2026 23:01:24 vasta tsitaadiga

Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul thumbs_down.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 00:00:45 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul thumbs_down.gif
Perekooli foorum jälle lekib? icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.06.2026 00:08:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga mitte nii suur õnnetus kui Toyotad, nagu selgub.


Ei ole ta midagi suur õnnetus. ADAC on põhimõtteliselt autoabi ja sinna sisse kuulub kõik alates rehvi purunemisest, kuni kütuse lõppemiseni. Pole öeldud, mis seal täpsemalt probleemiks on, aga pakun, et see võib olla 12v aku tühjenemine, seda on ka peamise probleemina üldisena mainitud. Probleem ei ole autos vaid kasutajas. Hübriididele ei panda enam suuremahulisi akusid peale ja nii löövad kasutaja vead kergemini välja. Lisaks on masinate seisutarbimine ka äppide jms asjade tõttu märkimisväärselt tõusnud. Ma sain ka hübriidil nädalapäevad tagasi 12v aku tühjaks. Koristasin autot, uksed lahti, salongi tuled põlesid tunde. Piisas, et hommikuks oli kööga. Booster peale, käima, laadis dcdc pealt aku täis ja elu lill. Jah muidugi saaks panna masinatele samasuured akud nagu starteritega isenditele, aga see on selline poolmõttetu tegevus, enamuses seisab see suur aku lihtsalt jõude oodates oma tähetundi, kui keegi otsustab tulesi põletada. Mul on 5a jooksul see esimene kord, kui see õnnestub, seega ei saa ma öelda, et probleem oleks autos. Elektrikal sain ka oma lolluse tõttu 12v tühjaks korra. Jah muidugi võiks asja disainida ka nii, et kui 12v aku hakkab kriitilise piirini jõudma siis lükatakse dcdc laadimine taha. Aga siin on mitu ohtu. Esiteks eeldab see kõrgepingeaku lülitamist automaatselt ilma juhi kavatsuseta, teiseks jälle ei pruugi kõrgepingeaku soc olla piisav ja, kui selle tühjaks imed, siis on probleem kordi suurem, kui 12v akule boostrit näidata. Mõned asjad tuleb uute autodega ringi harjutada, uksi ei jäeta pärani ja ilma "Ready" stateta ei kuulata grüünes tümmi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.06.2026 00:12:16 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Janis kirjutas:
Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul thumbs_down.gif
Perekooli foorum jälle lekib? icon_lol.gif

Sul endal lekib jälle
On ju paras pask kui tootja annab autot müües välba ette aga tegelikult kasutaja peab 3x tihemini ise hooldamist leiutama et asi üldse teedel liikuda võiks. Sõidukorras on nad absoluutselt kõik muidugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2026 01:16:13 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
On ju paras pask kui tootja annab autot müües välba ette aga tegelikult kasutaja peab 3x tihemini ise hooldamist leiutama et asi üldse teedel liikuda võiks.

Räägi lähemalt mis hoolduseid sa lisaks tootja kirjeldatutele teed oma elektriautole, et ta teel püsiks icon_biggrin.gif

Perekooli tase on isegi liiga heldelt öeldud mõningate siinsete kohta.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.