Now open in Estonia
In June, Polestar opened its first dedicated retail space in Tallinn, operated by our official partner Info-Auto.
The Polestar 4 coupé is now available to experience - book a test drive or place your order online, or visit us in person at the showroom.
This marks the beginning of Polestar’s expansion across the Baltic region. Customers in Estonia will also benefit from access to Polestar Charge - our integrated charging solution - as well as a trusted service network.
Tanel, siin Kadakal Volvode kõrval väga pikalt ka Polestarid müügis olnud...
Kus see sensatsioon on? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Minu paha! Vaatasin infoauto kodukalt aadressi ja google mapsist eraldi järgi, Euest OÜga ajasin segi.
Polnud väga kursis ka, et mis seal kadaka taga osas toimub, et kas remont/hooldus vmt ka.
jägaja, lastekal seal kadakal käinud, siis piilusin noid elektrikaid ja seal vast müra sisse tuligi _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Tanel võiks enda tervituste sisu ka sheerida. Mitte piixugi ei saa aru ausaltöelda Nr1 on tegu linnaga, sõida mööda kust reast tahad, nr2 kui mingid tolgused ei suuda kiiruspiirangust kinni pidada siis Ma ei tea, kutsugu politsei ja kurtku, et nende kiiruseületamist takistatakse. Mu pärast telli või pirita teele reklaamplakat koos tervitusega, oleks väga meelitatud.
Mingi sari kiiruseületaja või lihtsalt ära kamminud?
Teisalt on küsimus, et mis aastal HV foorumis hakati seaduserikkumisi tolereerima ja kas võiks siis juba põldu laiendada? _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
ei ole ju, Ioniq5 küll mitte
Saksa TÜV andmetel on Tesla suur murekoht, nagu ka artiklis mainiti, teele sind lihtsalt ei jäta väga tihti
Need TÜV probleemid on tavaliselt seotud sellega, et inimesed ei hoolda oma autot, "vanade tootjate" autodega käiakse kord aastas esinduses kohvi joomas. Kui natukenegi tegeleda, siis ei ole ülevaatusega probleeme. Ioniq 5 on jah õnnetus. Aga mitte nii suur õnnetus kui Toyotad, nagu selgub. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul
Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul
Aga mitte nii suur õnnetus kui Toyotad, nagu selgub.
Ei ole ta midagi suur õnnetus. ADAC on põhimõtteliselt autoabi ja sinna sisse kuulub kõik alates rehvi purunemisest, kuni kütuse lõppemiseni. Pole öeldud, mis seal täpsemalt probleemiks on, aga pakun, et see võib olla 12v aku tühjenemine, seda on ka peamise probleemina üldisena mainitud. Probleem ei ole autos vaid kasutajas. Hübriididele ei panda enam suuremahulisi akusid peale ja nii löövad kasutaja vead kergemini välja. Lisaks on masinate seisutarbimine ka äppide jms asjade tõttu märkimisväärselt tõusnud. Ma sain ka hübriidil nädalapäevad tagasi 12v aku tühjaks. Koristasin autot, uksed lahti, salongi tuled põlesid tunde. Piisas, et hommikuks oli kööga. Booster peale, käima, laadis dcdc pealt aku täis ja elu lill. Jah muidugi saaks panna masinatele samasuured akud nagu starteritega isenditele, aga see on selline poolmõttetu tegevus, enamuses seisab see suur aku lihtsalt jõude oodates oma tähetundi, kui keegi otsustab tulesi põletada. Mul on 5a jooksul see esimene kord, kui see õnnestub, seega ei saa ma öelda, et probleem oleks autos. Elektrikal sain ka oma lolluse tõttu 12v tühjaks korra. Jah muidugi võiks asja disainida ka nii, et kui 12v aku hakkab kriitilise piirini jõudma siis lükatakse dcdc laadimine taha. Aga siin on mitu ohtu. Esiteks eeldab see kõrgepingeaku lülitamist automaatselt ilma juhi kavatsuseta, teiseks jälle ei pruugi kõrgepingeaku soc olla piisav ja, kui selle tühjaks imed, siis on probleem kordi suurem, kui 12v akule boostrit näidata. Mõned asjad tuleb uute autodega ringi harjutada, uksi ei jäeta pärani ja ilma "Ready" stateta ei kuulata grüünes tümmi.
Nagu jälle selgub, siis ikka ei ole nagu tavaline auto. Peab ise mingeid hoolduseid välja mõtlema jne, tootjad ikka panevad nii mööda oma arvutustega nende elektriautode puhul
Perekooli foorum jälle lekib?
Sul endal lekib jälle
On ju paras pask kui tootja annab autot müües välba ette aga tegelikult kasutaja peab 3x tihemini ise hooldamist leiutama et asi üldse teedel liikuda võiks. Sõidukorras on nad absoluutselt kõik muidugi
On ju paras pask kui tootja annab autot müües välba ette aga tegelikult kasutaja peab 3x tihemini ise hooldamist leiutama et asi üldse teedel liikuda võiks.
Räägi lähemalt mis hoolduseid sa lisaks tootja kirjeldatutele teed oma elektriautole, et ta teel püsiks
Perekooli tase on isegi liiga heldelt öeldud mõningate siinsete kohta.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.