|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.02.2025 01:24:58
|
|
|
sa räägid uuest pätsist või?
huvitaval kombel mul on mäng jooksnud kohe algusest peale tegelikult päris adekvaatselt, alguses 3070 ja nüüd 3080ti kaardiga. mõlemaga oli/on mängitav kuigi viiimane andis päris märgatava lisa performance. prose on vana ja aeglane aga tundub, et isegi see nii hirmsasti ei takista va mingid teatud väga spetsiifilised kohad, kus siis fps kukub 20 kanti või isegi alla. muidu on selline 50-60 umbes ja seda epic/high seadetega, 1440p. kokku pole mäng ühtegi korda jooksnud, välja arvatud compiling shaders mis on vähemalt 10 korda kokku jooksnud aga loomulikult noshader warmup mod on nüüd peal anyway
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.02.2025 02:33:43
|
|
|
Wiltz, Jah, vahepeal ei olnud aega sisse vaadata. Mul paneb kokku modide pärast. Kui minna süvitsi modide foorumit lugema siis sealt leiab seoseid. Mõni mode ei koosne ainult ühest failist ka. Ilma oleks vast liiga raske kui aega napib.
Edit: UW1440Fps oli varem 100-110fps, nüüd on 120-140fps ja rohkem, linnas kukub ka. Meeldib: DLSS@NVIDIA DLAA jooksutada, gpu on pidevalt 100% ja protsessor 40%+ kanti. Selle saavutamiseks tuleb veel mälusid pigistada:
Spoiler 
DLSS@Quality on silmane udusem...
Kokku paneb ühe modiga, milles on mootor vahetatud ja sellega käib üks teine fail kaasas, mis seda optimeerib vms. ilmselt on asjad muutunud... See mode parandab ka latency't jne. Kui sa küsid, mis mode see oli siis hetkel jään vastuse võlgu, sest ei mäleta. Igatahes need toimisid koos, ilma võis jooksta ka kokku. See diil oli proovimise peale, et kui paneb kokku siis on vaja faili kasutada ja kui ei pane siis ei ole
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.02.2025 05:51:20
|
|
|
neid mod'e on erinevaid jah. minul on kasutusel põhimõtteliselt ainult "paks" faili tüüpi modid ja nendega pole ausalt öeldes mingeid muid probleeme olnud kui vaid see, et mõned neist lihtsalt ei paista toimivat ja mõned üksikud vist ei toimi koos mõne teisega (ehk üks disableb teise).
engine't muutvaid mod'e mul on ainult üks kasutusel aga ei mäleta hetkel isegi, mis see täpsemalt oli
uus päts aga paistab, et lahendas nagu tellimise peale väga mitmed need peamised ja suurimad probleemid, mis ma eelnevalt loetlesin. no okei, välja arvatud flashlight aga vähemalt nüüd saab selle buttonit ümber mappida päris huvitav sest enne kui ma selle listi kirjutasin siis ma ei teadnud veel midagi sellest, et mingi uus päts on välja tulnud
EDIT: huvitv kas 3600 pealt 7600 peale cpu upgrade annaks selles mängus märgatava fps lisa? otseselt nagu ei tunne, et ilmtingimata vaja oleks, samas cpu vist hoiab gpu'd kinni praegu
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.02.2025 07:47:29
|
|
|
| Wiltz, Põgusalt Garbages testisin peale i7-9700K -> AMD 9700X peale kolimist ja fps tõusis ~50 -> ~120 kanti täpselt samade seadetega (3080 kaardiga). Pakun, et Ryzen 3600 hoiab päris korralikult 3080Ti'd tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
16.02.2025 13:38:54
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Wiltz, Põgusalt Garbages testisin peale i7-9700K -> AMD 9700X peale kolimist ja fps tõusis ~50 -> ~120 kanti täpselt samade seadetega (3080 kaardiga). Pakun, et Ryzen 3600 hoiab päris korralikult 3080Ti'd tagasi. |
Ryzen 3600 hoidis juba välja tulles tagasi. 5xseeria oli õige edasiminek 2700x pealt.
Enamus alla 70k Legendary Max artifakte ongi suht kasutud.
Samas mõned artifaktid ei annagi Rambo effekti, näiteks kui kuulipildurist RPK valangu sisse saad, siis hakkab ikka veritsema AGA kiire kõige lihtsam punane med kit parandab ära kohe. Ilma artifaktita peaks sidet kasutama.
Ma ei rääkinudki et TASKULAMBIGA, vaid ILMA taskulambiTA. Ehk kui taskulamp välja lülitada siis saab terveid baase maha võtta ainult summutiga püstoliga. Ebaasualt katki on küll, sest pilkases pimeduses kus ühtki akent pole AI sind näeb aga sina neid mitte.
Aga väide et stealth on võimatu ka ei päde.
Ja üldiselt mulle meeldibki, et Ubisofti ei saa teha. Kui ikka kaks meest kõrvuti valves seisavad, siis 1 maha võtmisel teine ajab baasi jalgele. Mis mu arust on " reaalsem" kui "stealth mängude" lähenemised...
Ma ei saa aru hästi kuidas saab 25-30h absull kõik üles otsida? YT videod ja ja kaardid kõrval ning kiiruse ja kaalu häkid peal?
Aga seda on ennegi nähtud kuidas modide ja vale raskusastmega mäng(ukogemus) ära rikutakse ja siis devid on süüdi.
Stalker raskusel on kümmutamist piisavalt ja rahandus ka paigas. Rookie on liiga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.02.2025 19:24:37
|
|
|
head vihjed, võtan ilmselt ka prose vahetuse siis ette sest ega peale selle mängu ma lähiaastatel mingeid muid mänge nagunii ilmselt ei mängi...aga seda tuleb oma 100+ tundi ilmselt veel küll
Vael, nagu ma enne ka mainisin siis loomulikult mul on erinevaid mod'e kasutusel. Näiteks stamina teema, ehk kuskil peale esimest 3-4 mängimist sain aru, et mõttetu ajaraiskamine on mängida ilma lõputu sprindita. samuti on carry weighti natuke suurendatud, et vähemalt natukenegi raha teenida (ehk et saaks relvi raididelt kaasa võtta ning et ei peaks liiga tihti mõttetult traderite vahel jooksma)
mingeid yt videoid ei ole vaadanud ja muid kiiruse häkke ka ei kasuta, st. liikumiskiirust suurendanud ei ole, lihtsalt tavaline sprint.
ja ma ei mängi stalkeri raskusega, vaid veteraniga. eks proovi ja vaata kuidas seda mängida tundub...ilma ühegi modita vaenlastelt saab keskmiselt 1-2 padrunit. kõik relvad, mis dropivad on <35% jne
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.02.2025 20:28:42
|
|
|
Yo Wiltz, Viska selle lõputu sprindi mode viide palun. Seda tööle ei saanud. Ei viitsi söömise ega joomisega aega veeta Nexsuse lehel jäi veel silma taskulambi mode, mis oli värskelt tehtud.
Praegu tõstsin kõik modid teise kausta, vaja viga ülesse leida. Ilma modideta kokku ei pane.
Mälud oc on 100% korras, seal ei ole viga.
Mõni mode on ilmselt vana, vbl need uuesti tõmbama, sest neid upitakse. Või mõtlema suurema värskema paketi peale. Naljaks oli ka see, lõputu asjade vedamine jäi peale... Eks peab uurima või siis teha mängule reinstall...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.02.2025 23:45:47
|
|
|
oi ma pidin proovima mingi 5tk neid erinevaid srpindi mod'e enne kui kuidagi sain mingisuguse, mis töötas ka see oli kõige keerulisem mod reaalselt tööle saada. aga proovin sulle täpsemalt välja otsida kui öösel mänguarvuti taha istun ja siis kirjutan siia...
uurin selle uue taskulambi modi kohta ka, tuleb vist ikka lamp korda saada. kuigi uus päts 1.2 lubab, et nüüd tehti päevad 2 korda pikemaks kui öö aga kõikjal siseruumides on ikkagi nii pime, et nagunii tuleb koguaeg taskulampi kasutada
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
17.02.2025 02:24:04
|
|
|
Kas kellelgi on nende "kivikeste" jahtimine raskemaks läinud peale 1.2.x ?
Mul tundub täiesti katki peale 1.2 st. korra näen kivi ja kadunud.
Niikaua saab üritada püüdmist kuniks hüppab objekti või pinnasesse ja enam kätte ei saa.
Enne 1.2 kõndisin "punase" märgini ja kõik nüüd vaja hullult maadelda ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.02.2025 06:41:45
|
|
|
| terric, See on jah kuidagi keerulisem. Tükk aega jamasin, nii kaua otsisin kui skänner lubas. Lõpuks sain kätte ikka. Varem on jäänud ainult üks kivi leidmata, mis lubas. See oli alguses.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
17.02.2025 08:53:58
|
|
|
busta, pane nexus modsi otsingusse "no sprint cost" ja peaksid leidma selle toimiva mod'i, mis annab effekti et sprintides staminat ei kulu ehk saab lõputult sprintida
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
17.02.2025 12:20:32
|
|
|
| busta kirjutas: |
| terric, See on jah kuidagi keerulisem. Tükk aega jamasin, nii kaua otsisin kui skänner lubas. Lõpuks sain kätte ikka. Varem on jäänud ainult üks kivi leidmata, mis lubas. See oli alguses. |
Eks järgmisel nädalavahetusel vaatan paigaldan selle UE konsooli moodi, milles saab läbi seinte vaadata, eks siis paistab kuhu mõnes kohas need kivid kadusid.
Aga jah peale 1.2 uuendust see muutus väga tõsiselt ennem oli nagu jalutuskäik pargis.
Mõned muudatused, mida YT vaatasin nagu mul veel pole toimunud "kasutud PDA" näitab mul ikka kui "quest objekt".
Eks ma ole toda risti rästi läbi jalutanud võibolla mõned asjad nn. "soft locked" juba
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.02.2025 12:32:02
|
|
|
| terric, Salvestasin küll ennem ära, pmst kui skänner on põhjas siis jäin rahulikuks ja vaatasin lihtsalt ringi. Kivike hüppas paar korda edasi ja on raskem märgata, kätte ta sain 😄
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
17.02.2025 19:42:46
|
|
|
Söömise ja raskuse jaoks on mängus "ametlikud modid" olemas, wierd artifact nimetatakse neid;)
Kui viitsimist on ja mandi asukohad meelest ei lähe, siis vb proovib ka Veterani ära. Nagu mujal mängudeski (n Doom) enne proovib keskmisel ära, mängumehaanika selgeks ja siis saab ka raskemat katsetada(näiteks Doom ja only pistol run Ultra Hard ja Nightmare peal).
Artifaktid hüppavad nüüd rohkem eest jah, 1 lendas sellest vortex anomaaliast päris kaugele;)
Pidin ka mängu uuesti laadima, sest nina eest hüppas põranda sisse, siis kui 7x juba olin taga ajanud:p Pole hullu, pusledes saab 10x surnuks hüpatud;)
Perf on ka järjest kehvemaks läind, tegin AMD ja Dx shaderi tühjaks aga ikka on endise 60-70FPS asemel 45-60. Vb ongi varjude sisse lükkamisest, sest enne puudusid varjud üldse.
Kõik 7 exot kirstus olemas, korramik loot goblini tunne, ning peale pöördepunkti jõudmist said Wierd artifantid ka YT abiga üles leitud, mõnda oskas ise oletada ja otsida aga müned on ikka nii pärapõrgusse ära peidetud...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
17.02.2025 22:08:01
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Söömise ja raskuse jaoks on mängus "ametlikud modid" olemas, wierd artifact nimetatakse neid;)
Kui viitsimist on ja mandi asukohad meelest ei lähe, siis vb proovib ka Veterani ära. Nagu mujal mängudeski (n Doom) enne proovib keskmisel ära, mängumehaanika selgeks ja siis saab ka raskemat katsetada(näiteks Doom ja only pistol run Ultra Hard ja Nightmare peal).
Artifaktid hüppavad nüüd rohkem eest jah, 1 lendas sellest vortex anomaaliast päris kaugele;)
Pidin ka mängu uuesti laadima, sest nina eest hüppas põranda sisse, siis kui 7x juba olin taga ajanud:p Pole hullu, pusledes saab 10x surnuks hüpatud;)
Perf on ka järjest kehvemaks läind, tegin AMD ja Dx shaderi tühjaks aga ikka on endise 60-70FPS asemel 45-60. Vb ongi varjude sisse lükkamisest, sest enne puudusid varjud üldse.
Kõik 7 exot kirstus olemas, korramik loot goblini tunne, ning peale pöördepunkti jõudmist said Wierd artifantid ka YT abiga üles leitud, mõnda oskas ise oletada ja otsida aga müned on ikka nii pärapõrgusse ära peidetud... |
Weird ball vist on ainus neist mida on kõige kergem leida, Tavalistest artifaktidest legendaryd saada on loterii nagunii, siiani olen 1 leidnud mida kasutan ja paar tki maha müünud kuna ei tundunud vajalikud. Oleks ehk pidanud alles hoidma.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
17.02.2025 23:57:29
|
|
|
mis hinnaga need legendary'd on? (kuigi kuna siin vist enamus mängib keskmisel raskusel siis mul on ilmselt teised ehk madalamad hinnad) ja mis "kivikeste" tagaajamisest üldse viimastel postides jutt käib?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.02.2025 00:58:25
|
|
|
on sellel mängul siis mingi stoori ka ? ja on see väga raske muidu siis ? ma ei ole seda veel proovinud xbox game passiga oleks see võimalus ... olen youtubest neid videosi vaadanud ja tundub kohati väga äge ja ootasin väga jaa kuidas mäng jookseb peale patche ? küsin sellepärast et arvamusi on erinevaid ja olen seda teemat lugenud aga keegi oskab paari sõnaga äkki lühidalt kokkuvõtta et kas tasuks proovida ? olen kunagi ainult mänginud seda clear skyd see oli kohati päris huvitav aga vahest ikka raske .....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
18.02.2025 01:22:06
|
|
|
| Gap kirjutas: |
on sellel mängul siis mingi stoori ka ? ja on see väga raske muidu siis ? ma ei ole seda veel proovinud xbox game passiga oleks see võimalus ... olen youtubest neid videosi vaadanud ja tundub kohati väga äge ja ootasin väga jaa kuidas mäng jookseb peale patche ? küsin sellepärast et arvamusi on erinevaid ja olen seda teemat lugenud aga keegi oskab paari sõnaga äkki lühidalt kokkuvõtta et kas tasuks proovida ? olen kunagi ainult mänginud seda clear skyd see oli kohati päris huvitav aga vahest ikka raske ..... |
Kui saad algusest edasi, siis korra on geari taga asi. Kui aga yt vaatad nagunii ette siis juba tead kus parem gear asub. Algaja jaoks on ehk raske kuna bloosuckereid on võrdlemisi palju ja nende tapmiseks on ikkagi shotguni vaja, toz ja boomstick on pigem mängu asjad. Üldiselt on väga nauditav looter shooter, mul juba nõks üle 60h mängitud ja pole veel lõpu lähedalgi kuna kõik kõrvalised asjad ajavad su põhi teelt kõrvale. tegeled igasugu NPC probleemidega. Maailm on ilus ja üllatav kuna igasugu erinevaid kohti on palju ja hooneid mida avastada veel rohkem ( some bugs here and there). Just ajasin agropromis võtit taga kuna poltergeist oli seda minu vastu objektina kasutanud, aga sain ikka kapi alt kätte.
Tõenäoliselt üks kaasa kiskuvamaid shootereid, mul ka eelnevad osad kõik tehtud nagunii, aga stalkeri lore on natukene üle prahi kraam kui korralikult sisse elad ennast
Edu avastamisel.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
18.02.2025 01:44:55
|
|
|
Gap...arvamusi on kindlsti seinast seina aga minu silmis on tegu GOTCiga, või siis game of the century
On olemas kõik, mis ühel sedatüüpi mängul olema peab. On päris korralik ja huvitav stoori, on ÜLIMALT hea map, on väga tasemel graafika ja maailm/locationid on detailses ning realistlikud. On parim gunplay/gunfight mechanics, mis mina siiani olen arvutimängudes kogenud. On parim sound design, mis siiani olen üheski arvutimängus kogenud.
Tasub vaid tähele panna, et kui mängima hakkad siis seda esimest nö. tutoriali osa/levelit ära võta üldse tõsiselt. See on mingi microsofti poolt sunnitult peale surutud jura ilmselt, mis sinna lisati enne välja andmist Tegelik mäng ei vasta sellele ega ole selline nagu tutorial ehk ~ esimesed 30 minutit gameplay'd.
Arvestada tasub ka sellega, et võitlused mängus võivad olla täiesti utoopiliselt keerulised kohati, ja seda kohe mängu alguses. Veteran raskust ära kindlasti vali! Mutandidega ei ole võimalik üldse võidelda selle raskuse peal ilma, et neid modidega ära ei modiks.
Üldiselt, see ei ole mäng lastele, algajatele, casualidega. Siin tuleb päris palju ikka mõelda, ka üsna osav ja kiire olla controllidega. Tuleb teha õigeid valikuid, et mis relva või varustusega mingisse fighti sisened ja kas üldse sisened. VÄhemalt kõrgeima raskuse peal küll. Sest kui teed vale valiku siis pole mitte mingisugust lootustki ellu jääda. Isegi see ei aita midagi kui sul on lõputult medpacke ja sidemeid...neid lihtsalt ei jõua nii kiirelt peale panna. Näiteks kui ma bloodsuckerit kuskil näen siis üks mats pihta ja olen surnud...ja see, et tüüp on nähtamatu ei tee olukorda lihtsamaks Ehk siis kui ma ei suuda selle kolli eest kuskile katusele peitu joosta ülikiirelt siis olen 100% surnud ükskõik mida või kuidas ma teen.
see, kuidas mäng jookseb jaguneb kahte kategooriasse. kui sa EI OLE "linnas" vs. kui sa OLED "linnas" sees. Ühel juhul on fps suhteliselt okei arvestades mängu ilu ja detailsust. Teisel juhul on fps täiesti masendav ja praktiliselt ei ole mängitav. Aga "linnas" oled max ehk 1% kogu mänguajast.
ajaa...lisan igaks juhuks, et olen kõik eelnevad stalkerid ja ka paljud erinevad full mod versioonid läbi mänginud, mitu korda, kõiksugu erinevate raskustega. kõik eelnev oli tore, aga ei küündi isegi mitte ligilähedale stalker2'le üleüldise experience mõttes. soovitan hankida enne mängima hakkamist korralik hardware! mitte ainult pc ise aga näiteks ka väga hea helisüsteem või väga head klapid. korralik suur monitor või isegi telekas kui on üks mäng, mis on väärt mängimist max tehnikaga siis see on see mäng ja teist sellist ilmselt lähima dekaadi jooksul ei tule
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.02.2025 19:08:31
|
|
|
Perf on tglt kukkunud mul, arvatavast varjude lisamisega- iga uue mänguga käin seadeid läbi ja varjud ongi sinna 10FPS piiresse tavaliselt jäänud.
Aga üldiselt mängitav, buge kohtab, sattusin ka sõdurite lõpuga ukse otsa mille sain uuesti laadimise(save game) ja mingi teise airlock lahti jätmisega lahti.
Aga level design on tuppude tipp mu meelest. Doom'16 oli hea aga S2 on parem, iga pusle, iga anomaalia, iga tee ülisuures kaardis on peensusgeni läbi mõeldud.
250h kohta pole üht ainsat korda ka tulnud mütet, et krt miks aed siin on või küngas seal- küik tundub müistetav ja "orgaaniline". Vastupidiseks näiteks halvim level design Dragon Age Inquisition, kus open world tunde jaons oli iga tee peale 3 mäge ehitatud et aega kulutada.
Ja gunplay osas saan ka nõustuda- väljas kus "kill squad" kaela saad on tüütu, aga majades ja kohtades kus LOS süsteem töötab 8n ülihea taktikaline mäng.
Lüpetasin nüüd BNW lõpuga, ootasin isegi midagi sarnast aga no krt saa sa nüüd mängust sotti. Y lõpuga veel oli, et midagi nagu saab aru aga peab ikka 3x ka ette võtma, äkki siis paneb tükid kokku;)
Lugu on tglt hea, veits nagu korra 2/3 peal venitatud, aga kuna nagunii läheb järgmises pusles 10x surnuks hüppama siis ei pane tähelegi:p
Konkuvõtvalt on aetud oma asja ja läbi mõeldult meisterdatud mäng, mis on tehtud möngijatele nagu vanal heal ajal(doom, wolf jne), mitte investoritele nagu tänapäeval kombeks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
20.02.2025 14:03:45
|
|
|
Ma ei saa aru kuidas seda Doom16ga saab võrrelda? Totaalselt erinevad mängud. Pealegi Stalker 2 on openworld. Kus jooksed aina kilomeetreid ja kilomeetreid tühjas maailmas.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.02.2025 21:47:34
|
|
|
Kas sa neid kilomeetreid loed kuidagi meetrites ja sammude järgi või? Mul võtab "jooksmine" üldiselt mingi 30 sekundit keskmiselt. See on siis erinevate nö. objektide vahel mapil.
Ma ei saa sellest probleemist aru ausalt öeldes. Lugesin ka alguses (enne ise mängima hakkamist) mõnelt poolt, et maailm oleks justkui täitsa tühi jne. No totaalne jama ju. Jah, kui "no sprit cost" mod'i ei kasuta siis mõnda otsa jalutad ehk tõesti natuke liiga kaua, aga sõltumata sellest on täiesti absurdne väita et map ei ole sisustatud. iga natukese maa tagant on mingi object, anomaly field vms. Ja igalpool juhtub/toimub midagi. Kui sa ise tuled seda mängu mängima mingi sellise ootusega, et see peaks olema samasugune "iga sekund action packed" asi nagu mõni koridorishooter siis sry aga SINA oled loll, mitte mäng ei ole igav, halvasti tehtud vms.
Doomi ei ole mänginud, aga ilmselt on erinev jah. Peabki olema. Sellest hoolimata on täitsa uhhuu jutt justkui stalkeris poleks muud kui tühjalt jooksmine. Ma ütleks, et kui seda jooksmist distantside mõttes vähem oleks siis muutuks mäng juba liiga ebarealistlikuks sest kõik kraam oleks siis tehislikult kokku pressitud olematule maa-alale.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kont
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2024
|
21.02.2025 11:16:51
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Ma ei saa aru kuidas seda Doom16ga saab võrrelda? Totaalselt erinevad mängud. Pealegi Stalker 2 on openworld. Kus jooksed aina kilomeetreid ja kilomeetreid tühjas maailmas. |
Kohe näha, et vend pole mänginud red dead redemption 2, kus ainult ratsutad ühest punktist teise ja pikalt ratsutad. Mäng on still parimate mängude nimekirjas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
21.02.2025 13:22:45
|
|
|
kõike seda juttu siin lugedes paistab, et tuleb veel mõnda aega oodata, kuni kõik need probleemsemad asjad mingi ühe suurema update/pätsiga korraga peale saab ja alles siis see mäng ette võtta
ei viitsi mingite modidega jurama hakata, ilmselt samas easy või normal tasemega mängides on asi mitte nii hirmus raske
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.02.2025 20:10:00
|
|
|
krr...eks neid kergeid mänge on - no ütleme nii, et terve maa ja ilm täis mina isiklikult pole neid ühtegi üle ~15min mängida viitsinud. see, et stalker raske on pole just otseselt mingi miinus, lihtsalt kõigile ei meeldi alati kõik täpselt ühesugused "raskused". minule näiteks ei meeldi mingit tuima kolli või koerakarja tümitada pool tundi (loomulikult kergema raskusastme peal on see väga palju lihtsam) - siis installisin vastava modi. samas meeldib väga lahing inimvastastega ja seetõttu neid kuidagi kergemaks muutnud ei ole modidega. see valikuvõimalus ja vabadus on pigem positiivne kui negatiivne külg.
ei ütleks, et tänasel päeval mängu installides oleks enam modid tingimata kohustuslikud. päts 1.2 on juba suht selline, et peamised probleemid on lahendatud. tegelikult juba varemates versioonides oli mäng täitsa mängitav.
modid, mida näiteks mina kasutan on mängu enda jaoks sobivaks muutmiseks. pealegi, neid paigaldada on nii lihtne, et natuke naeruväärselt kõlab see "modidega jurama hakata" jutt. kõva jura küll tõsta üks fail ühte folderisse umbes sama raske nagu menüüs mingit settingut muuta. ma arvan, et tõsisemad mängijad mängivad seda asja alati mingi portsu modidega...sest on võimalus seda teha. casual playerid mängivad ilma sest pole harjunud mod'e kasutama
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
21.02.2025 23:08:45
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
krr...eks neid kergeid mänge on - no ütleme nii, et terve maa ja ilm täis mina isiklikult pole neid ühtegi üle ~15min mängida viitsinud. see, et stalker raske on pole just otseselt mingi miinus, lihtsalt kõigile ei meeldi alati kõik täpselt ühesugused "raskused". minule näiteks ei meeldi mingit tuima kolli või koerakarja tümitada pool tundi (loomulikult kergema raskusastme peal on see väga palju lihtsam) - siis installisin vastava modi. samas meeldib väga lahing inimvastastega ja seetõttu neid kuidagi kergemaks muutnud ei ole modidega. see valikuvõimalus ja vabadus on pigem positiivne kui negatiivne külg.
ei ütleks, et tänasel päeval mängu installides oleks enam modid tingimata kohustuslikud. päts 1.2 on juba suht selline, et peamised probleemid on lahendatud. tegelikult juba varemates versioonides oli mäng täitsa mängitav.
modid, mida näiteks mina kasutan on mängu enda jaoks sobivaks muutmiseks. pealegi, neid paigaldada on nii lihtne, et natuke naeruväärselt kõlab see "modidega jurama hakata" jutt. kõva jura küll tõsta üks fail ühte folderisse umbes sama raske nagu menüüs mingit settingut muuta. ma arvan, et tõsisemad mängijad mängivad seda asja alati mingi portsu modidega...sest on võimalus seda teha. casual playerid mängivad ilma sest pole harjunud mod'e kasutama |
Ma jooksen ikka vanilla gamei Ei tunne hetkel modidest puudust, otsisin just weird wateri ka ülesse ja nüüd saab mingi 130kg kola ära vedada korraga nagunii, see juba piisav et remondi raha teenida ja midagi plussi ka jääks, hetkel cashflow konstantselt suurenenud. Mäng siiani ülihea
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
21.02.2025 23:15:22
|
|
|
| end889 kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
krr...eks neid kergeid mänge on - no ütleme nii, et terve maa ja ilm täis mina isiklikult pole neid ühtegi üle ~15min mängida viitsinud. see, et stalker raske on pole just otseselt mingi miinus, lihtsalt kõigile ei meeldi alati kõik täpselt ühesugused "raskused". minule näiteks ei meeldi mingit tuima kolli või koerakarja tümitada pool tundi (loomulikult kergema raskusastme peal on see väga palju lihtsam) - siis installisin vastava modi. samas meeldib väga lahing inimvastastega ja seetõttu neid kuidagi kergemaks muutnud ei ole modidega. see valikuvõimalus ja vabadus on pigem positiivne kui negatiivne külg.
ei ütleks, et tänasel päeval mängu installides oleks enam modid tingimata kohustuslikud. päts 1.2 on juba suht selline, et peamised probleemid on lahendatud. tegelikult juba varemates versioonides oli mäng täitsa mängitav.
modid, mida näiteks mina kasutan on mängu enda jaoks sobivaks muutmiseks. pealegi, neid paigaldada on nii lihtne, et natuke naeruväärselt kõlab see "modidega jurama hakata" jutt. kõva jura küll tõsta üks fail ühte folderisse umbes sama raske nagu menüüs mingit settingut muuta. ma arvan, et tõsisemad mängijad mängivad seda asja alati mingi portsu modidega...sest on võimalus seda teha. casual playerid mängivad ilma sest pole harjunud mod'e kasutama |
Ma jooksen ikka vanilla gamei Ei tunne hetkel modidest puudust, otsisin just weird wateri ka ülesse ja nüüd saab mingi 130kg kola ära vedada korraga nagunii, see juba piisav et remondi raha teenida ja midagi plussi ka jääks, hetkel cashflow konstantselt suurenenud. Mäng siiani ülihea  |
ja siis käid pilt virvendab nagu täis koguaeg selle weird wateri pärast?
tõmbasin insta modi mis selle ära võtab ,millega need developerid küll mõtlevad
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.02.2025 01:07:29
|
|
|
mul on ammusest ajast peal mod, mis võtab maha näiteks radiationi (low levels) virvenduse. eks kohati on jah selline tunne, et mida nad küll mõtlesin...aga no raske nagu väga närvi ka minna kui asja fixiv mod on pea alati paari kliki kaugusel olemas. nii mõnegi teise mängu puhul oled sarnaste veidrustega sundolukorras, et kas mängi nii või ära mängi üldse
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
22.02.2025 14:56:12
|
|
|
| siven kirjutas: |
| end889 kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
krr...eks neid kergeid mänge on - no ütleme nii, et terve maa ja ilm täis mina isiklikult pole neid ühtegi üle ~15min mängida viitsinud. see, et stalker raske on pole just otseselt mingi miinus, lihtsalt kõigile ei meeldi alati kõik täpselt ühesugused "raskused". minule näiteks ei meeldi mingit tuima kolli või koerakarja tümitada pool tundi (loomulikult kergema raskusastme peal on see väga palju lihtsam) - siis installisin vastava modi. samas meeldib väga lahing inimvastastega ja seetõttu neid kuidagi kergemaks muutnud ei ole modidega. see valikuvõimalus ja vabadus on pigem positiivne kui negatiivne külg.
ei ütleks, et tänasel päeval mängu installides oleks enam modid tingimata kohustuslikud. päts 1.2 on juba suht selline, et peamised probleemid on lahendatud. tegelikult juba varemates versioonides oli mäng täitsa mängitav.
modid, mida näiteks mina kasutan on mängu enda jaoks sobivaks muutmiseks. pealegi, neid paigaldada on nii lihtne, et natuke naeruväärselt kõlab see "modidega jurama hakata" jutt. kõva jura küll tõsta üks fail ühte folderisse umbes sama raske nagu menüüs mingit settingut muuta. ma arvan, et tõsisemad mängijad mängivad seda asja alati mingi portsu modidega...sest on võimalus seda teha. casual playerid mängivad ilma sest pole harjunud mod'e kasutama |
Ma jooksen ikka vanilla gamei Ei tunne hetkel modidest puudust, otsisin just weird wateri ka ülesse ja nüüd saab mingi 130kg kola ära vedada korraga nagunii, see juba piisav et remondi raha teenida ja midagi plussi ka jääks, hetkel cashflow konstantselt suurenenud. Mäng siiani ülihea  |
ja siis käid pilt virvendab nagu täis koguaeg selle weird wateri pärast?
tõmbasin insta modi mis selle ära võtab ,millega need developerid küll mõtlevad |
Pilt hakkab virvendama siis kui 50+kg asju on, seda balanciti päris normaalselt....pealegi panen ma weird wateri alles siis käikku kui mingit kohta lootin ja vastased on juba ära lastud kõik. Korjab kola, kui raskeks läheb weird water peale ja korjan lõpuni. Tagasi teel ka random encounterite kola kokku.
Otseselt virvendust ma küll ei tähelda, pigem kõigub küljelt küljele nagu purjus oleks, aga see nagu väga häiriv küll pole et kohe peab modima hakkama.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.02.2025 00:43:12
|
|
|
| Proovisin seda mängu ja mind ta ei suutnud kaasa haarata
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
23.02.2025 21:09:41
|
|
|
Muhekas, Sinupuhul ei üllata
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.02.2025 00:48:57
|
|
|
kui mingi max 30 mintsa proovida siis ilmselt ei haara/ei saagi väga haarata. isegi mul endal oli esimesed 30-45 mintsa selline tunne, et ah minge pekki mingisugune tüüpilise lääne mängu kloon tehtud või...kus koguaeg käib mingi "stoori" ja cutscene ja keegi "seletab" midagi taustal. õnneks see oli vaid kohustuslik tutorial.
kui sealt edasi ka ei haara siis njah, pole ilmselt sinu (tüüpi) mäng lihtsalt. see on enamvähem fallout, ukraina settingus väga realistliku maailmaga. ainult et neid eesliga rändavaid tradereid ei ole kahjuks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2025 00:51:34
|
|
|
| busta kirjutas: |
Muhekas, Sinupuhul ei üllata  |
Küsisin ma su arvamust? Mine ole toksiline ma ei tea kus!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
24.02.2025 08:57:57
|
|
|
Ma ei saa aru kuidas stalker 2 mul Steami tekkis?...
Mul oli Xbox/Microsoft pass.
Eile eile avastasin järsku et steamis on ka tekkinud eraldi.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
24.02.2025 18:27:06
|
|
|
Sääl luuk mis viib maa alla
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2025 19:11:16
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
kui mingi max 30 mintsa proovida siis ilmselt ei haara/ei saagi väga haarata. isegi mul endal oli esimesed 30-45 mintsa selline tunne, et ah minge pekki mingisugune tüüpilise lääne mängu kloon tehtud või...kus koguaeg käib mingi "stoori" ja cutscene ja keegi "seletab" midagi taustal. õnneks see oli vaid kohustuslik tutorial.
kui sealt edasi ka ei haara siis njah, pole ilmselt sinu (tüüpi) mäng lihtsalt. see on enamvähem fallout, ukraina settingus väga realistliku maailmaga. ainult et neid eesliga rändavaid tradereid ei ole kahjuks  |
Ma e i oskagi sulle öelda kaua ma seda mängisin ajaliselt, aga kuna mul oli Gamepassi võimalik euroga kasutada siis võtsin selle ligi. Kui ma nüüd ei eksi siis ma tegin selle esimese ala puhtaks, enne kui läbi kiviaia teise kaardi ossa edasi liikusin. Muidugi käisin ma ka kõik küsimärgid läbi. Ja kuna mul see 14 päevane gamepass oli siis ma väga ei nänud ka mõtet mängu väga edasi teha, sest oli ikkagi plaanis see Steami kunagi võtta. See kõik oli muidugi üsna alguses kohe kui mäng välja tuli. Eks ma lasen tal küpseda ja paremaks muutuda ja ootan ka hinna langemist, hetkel muid mänge mida mängida läbi. Aga jaa nende mängudega on tõesti nii kas meeldib või ei meeldi. Kindlasti ei hakka ma nüüd kritiseerima ja ütlema, et tegemist on halva mänguga. Eks kõigi asjadega on nii kas meeldib või siis mitte. Eks ma jälgin seda postitust edasi ja loen teie kommentaare ja arvamusi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.02.2025 19:37:38
|
|
|
See esimene ala on 100% "tutorial" ja täiesti erinev päris mängust. Eks ma arvasin ka jah, et sa just seda osa mängisid. Noh üldiselt soovitan siiski päris mängu proovida ja selle põhjal arvamust kujundada Umbes nii 3-4 tunni mänguajaga peaks saama päris ettekujutuse asjast. See võib muidugi tunduda palju aga mis parata
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2025 19:43:34
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
See esimene ala on 100% "tutorial" ja täiesti erinev päris mängust. Eks ma arvasin ka jah, et sa just seda osa mängisid. Noh üldiselt soovitan siiski päris mängu proovida ja selle põhjal arvamust kujundada Umbes nii 3-4 tunni mänguajaga peaks saama päris ettekujutuse asjast. See võib muidugi tunduda palju aga mis parata |
Eks ma ta kunagi ette võtan uuesti, ma tõesti ei oska öelda kaua ma mängisin. Aga kui ma ei eksi siis rohkem ikka kui 3-4h aga olgu las see jääda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
24.02.2025 23:09:44
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
kui mingi max 30 mintsa proovida siis ilmselt ei haara/ei saagi väga haarata. isegi mul endal oli esimesed 30-45 mintsa selline tunne, et ah minge pekki mingisugune tüüpilise lääne mängu kloon tehtud või...kus koguaeg käib mingi "stoori" ja cutscene ja keegi "seletab" midagi taustal. õnneks see oli vaid kohustuslik tutorial.
kui sealt edasi ka ei haara siis njah, pole ilmselt sinu (tüüpi) mäng lihtsalt. see on enamvähem fallout, ukraina settingus väga realistliku maailmaga. ainult et neid eesliga rändavaid tradereid ei ole kahjuks  |
Ma e i oskagi sulle öelda kaua ma seda mängisin ajaliselt, aga kuna mul oli Gamepassi võimalik euroga kasutada siis võtsin selle ligi. Kui ma nüüd ei eksi siis ma tegin selle esimese ala puhtaks, enne kui läbi kiviaia teise kaardi ossa edasi liikusin. Muidugi käisin ma ka kõik küsimärgid läbi. Ja kuna mul see 14 päevane gamepass oli siis ma väga ei nänud ka mõtet mängu väga edasi teha, sest oli ikkagi plaanis see Steami kunagi võtta. See kõik oli muidugi üsna alguses kohe kui mäng välja tuli. Eks ma lasen tal küpseda ja paremaks muutuda ja ootan ka hinna langemist, hetkel muid mänge mida mängida läbi. Aga jaa nende mängudega on tõesti nii kas meeldib või ei meeldi. Kindlasti ei hakka ma nüüd kritiseerima ja ütlema, et tegemist on halva mänguga. Eks kõigi asjadega on nii kas meeldib või siis mitte. Eks ma jälgin seda postitust edasi ja loen teie kommentaare ja arvamusi  |
See on jah päris algses. Kuni sinnani oli mulle ka igav. Võlu tuleb siiski hiljem välja. Siis kui õpid süsteeme leidama, neid kasutama ja vaikselt teemale pihta saama. Koort lahutades ja saab keelest aru, siis hakkab neid küsimusi muudkui juurde tekkima. See läheb tõusvas joones üles, mis tekitab järjest uusi agasid. See ongi sedasi ülesse ehitatud. Egas muidu mõni vend juba mitu korda läbi teinud, sest tahaks nii ja naa proovida, uusi vastuseid leida. Ei ole aastaid sellist head üksikmängu kohanud. Nagu mainisin, ei üllata.
| Muhekas kirjutas: |
| busta kirjutas: |
Muhekas, Sinupuhul ei üllata  |
Küsisin ma su arvamust? Mine ole toksiline ma ei tea kus! |
Iga rea peale on siin õigus arvata, avalik värk. Ise kujundad ja seisad enda eest.
Edit.: Minu meelest on siis asjad õigesti tehtud kui saad küla täielikult roheliseks. Siis on kõik sõbrad ja usaldavad. Vbl eksin aga ühes külas see isegi õnnestus. Kui vahepeal kondama minna siis võib juhtuda, kas lugu läheb meelest või saab näiteks missioni või kõrvalmissioni aeg otsa või näiteks mingi vale lüke, pisidetail, vale asi kusagilt kaasa krahmata, valele vennale kuuli ja keegi saab kusagil pahaseks. Esimene kord tripin lihtsalt läbi ja pärast kui moment aega saab siis juba tähelepanelikult läbida aga kiirem, et tekiks üks lugu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.02.2025 01:13:21
|
|
|
No minul mingi hetk tuleb selline järgmine playthrough, kus kavatsen sirge seljaga KÕIK tüübid IGAS külas ja muus asustatud punktis lihtsalt maha lasta Okei, mingi ühe techniciani ja traderi peab ilmselt ellu jätma...õigemini neid vist ei saagi maha lasta sest ei lase seal putkades tukki välja tõmmata.
Aga jah, eks näis mis saab kui nii mängida. Actionit peaks palju saama ja main questi vist eriti palju ei mõjuta ka. Eriti tahaks kõik need wardid maha kõmmutada kõikjal, tunduvad üsna nina püsti vanad oma roostes ja kõvera toruga tukkidega
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
25.02.2025 07:54:22
|
|
|
| Küla roheliseks saigi vist sedasi kui mitte kedagi maha ei lasknud. Kannatasid ülbamise ära aga kole palju oli surumist. Mingilt maalt hakkas ülle viskama, siis hakkasid vennad järjest kuuli saama 😄 Kaua võib 🥲 Peab päris pika närviga olema kui kõik kükad roheliseks saada 🤗
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
26.02.2025 10:05:27
|
|
|
Loll! küla saab ainult roheliseks kui hästi palju tuulikuid ehitad!
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
26.02.2025 23:56:32
|
|
|
Viimase nvidia ajuriga oli 3090 peal päris hea. Nädalavahetusel võiks uuesti ette võtta
ot:
| ahvilõust kirjutas: |
| Loll! küla saab ainult roheliseks kui hästi palju tuulikuid ehitad! |
Pela rahus ja vaata, kuidas lüps käib.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
01.03.2025 08:53:19
|
|
|
kas keegi on uuemat pätsi UNinstallinud ka kuidagi?! on see üldse võimalik? arvatavasti mitte...ainuke variant vist mäng uuesti installida vanema versioonina ning save'd üle tõsta
olen nüüd selle 1.2.1'ga mõnda aega mänginud ja no täielik katastroof minumeelest. enne pätsi installimist oli mäng päris hea - st. muidugi teatavad modid pidid olema installitud economy jaoks jne aga muidu mäng nagu üsna okei. nüüd on see, et uus päts paremaks ei muutnud absoluutselt mitte midagi ja selle asemel on hoopis üsna pidevad kokkujooksmised, mingid üsna veidrad bugid aegajalt ja kõige hullem - artifacte ei ole võimalik üldse enam kätte saada. ilmub ja lendab NAHHUI, iga kord, igal pool! lisaks sellele kustuvad laibad ülikiiresti ära ja on muidki hädasid. päris masendav ikka...
AI näeb sind endiselt läbi seinte ja kilomeetri kauguselt öösel, seljaga olles. stealth gameplay ei ole sõna otseses mõttes mitte mingist otsast parem, tundub lausa et on isegi hullem. täiesti wtf "parandusepakk" ikka. selle tegi vist sama vend, kelle vaimusünnitus on see kuradime swampi map mis oli lihtsalt üks õuduste õudus ja totaalne ajaraisk kuubis mängida
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
01.03.2025 12:07:50
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
kas keegi on uuemat pätsi UNinstallinud ka kuidagi?! on see üldse võimalik? arvatavasti mitte...ainuke variant vist mäng uuesti installida vanema versioonina ning save'd üle tõsta
olen nüüd selle 1.2.1'ga mõnda aega mänginud ja no täielik katastroof minumeelest. enne pätsi installimist oli mäng päris hea - st. muidugi teatavad modid pidid olema installitud economy jaoks jne aga muidu mäng nagu üsna okei. nüüd on see, et uus päts paremaks ei muutnud absoluutselt mitte midagi ja selle asemel on hoopis üsna pidevad kokkujooksmised, mingid üsna veidrad bugid aegajalt ja kõige hullem - artifacte ei ole võimalik üldse enam kätte saada. ilmub ja lendab NAHHUI, iga kord, igal pool! lisaks sellele kustuvad laibad ülikiiresti ära ja on muidki hädasid. päris masendav ikka...
AI näeb sind endiselt läbi seinte ja kilomeetri kauguselt öösel, seljaga olles. stealth gameplay ei ole sõna otseses mõttes mitte mingist otsast parem, tundub lausa et on isegi hullem. täiesti wtf "parandusepakk" ikka. selle tegi vist sama vend, kelle vaimusünnitus on see kuradime swampi map mis oli lihtsalt üks õuduste õudus ja totaalne ajaraisk kuubis mängida  |
Mulle ka tundus 1.1.4 või mis enne 1.2 oli ok aga paistab, et oli vaja torkida. Aga harjub ära.
Ma oskan ainutlt artifactide kohta ütelda, et alguses ma ka paanitsesin aga siin jagatud soovitused toimivad (st. 2-3x hüppab uude kohta ja siis jääb paigale enamasti).
Ja nüüd salvestan ca. 200 m ennem ja siis "bear" skanneriga rahulikult liigun ja kui juhtub, et lendab seina või masse, laen uuesti (või kui miski kehv kivi tuleb siis ka uuesti).
Laibad jah kohati kaovad ära ainult relv jääb aga mitte alati ei kao (pole aru saanud seost).
Ja nüüd vaja korjamisel kiirustada, muidu jääb ka luudist ilma... See osa muidugi OK, loodivad, ravivad jne.
Päris 100% ei toimi busta soovitatud moodi MrG3ba_NPCDropArmorPlusAmmo90_P st. arendajad muutsid osade gruppeeringute tegelaste parameetreid (exot vähem jne).
Läbi seinte tundub, et lasevad siis kui on vaatetornides või linnas ka osaliselt.
| ot: |
| Ma alguses proovisin seda, et keelasin Steami uuenamise aga kuna Stalker 2 ilma internetita ei läinud käima siis tulid ka uuendised järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
01.03.2025 14:53:43
|
|
|
| Wiltz, Viska modide kaust tühjaks ja vaata, kas siis jookseb kokku. Midagi nendest sinna siis ei sobi enam, selle uuema versiooniga. Mul pani nende vanemate modiega kokku. Ei ole veel aega olnud uurida seda. Edit: Nvidial 27.feb. seisuga uus driver: 572.60 jõudu katsetamisel...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
01.03.2025 17:53:40
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Wiltz, Viska modide kaust tühjaks ja vaata, kas siis jookseb kokku. Midagi nendest sinna siis ei sobi enam, selle uuema versiooniga. Mul pani nende vanemate modiega kokku. Ei ole veel aega olnud uurida seda. Edit: Nvidial 27.feb. seisuga uus driver: 572.60 jõudu katsetamisel... |
Ma pidin ddu-ga lagedaks laskma driveri siis hakkas jooksma, vahest random crashe ikka, aga väga harva. FSR-i kasutada ei saa, siis on memory leak kohe ja umbes 10 minutiga jookseb mäng kotti. Muidu fsri fpsi boost suht korralik, sinna 120-130 kanti, aga hetkel DLSS Quality ja mingi 60-80 vahele vast.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|