|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
05.08.2004 15:04:03
|
|
|
| tsitaat: |
Nimelt on CPU temperatuur kuidagi liiga kõrge. 24 C toas ning CPU on idledes 49 C ja board 43. Full idles 50-52 C.
|
emaplaadi temp tundub natuke k6rge, 2kki on see case probleem? peaksid korpusele 1-2 ventilaatorit panema kylge... langeb ka protsessori temperatuur... kuigi see pole veel NII hull
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.08.2004 15:43:37
|
|
|
pigem on viga korpuse kehvas õhuringluses. board peaks sinna 25 - 30 vahele jääma
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
05.08.2004 15:47:28
|
|
|
| razor kirjutas: |
pigem on viga korpuse kehvas õhuringluses. board peaks sinna 25 - 30 vahele jääma  |
mul mobo 38 kraadi... see hull va?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
05.08.2004 15:49:00
|
|
|
| vist mitte. vaheta jahutus plaadil ära 8)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
05.08.2004 15:53:04
|
|
|
| razor kirjutas: |
| vist mitte. vaheta jahutus plaadil ära 8) |
see üks mini radikas mis seal on jah ... äkki oleks mõte panna vent peale?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 19:53:36
|
|
|
| No minul on seal vent deafuldis peal. Nüüd võtsin case ühe poole lahti - temperatuur alanes 2 C võrra. Nii umbes 49 C. Emaplaat ikka 44 C kanti. Nii, et kahtlustan ikka WR IV kleepekat.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 20:09:50
|
|
|
| Ma mõtlesin loomulikult ikka CPU temperatuuri.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.08.2004 20:23:22
|
|
|
ma kiskusin emaplaadil radikalt vendi maha ja siiani pole temp üle 30C läinud
kusjuures emaplaat töötab juba pea aasta ühe jutiga oma piiri peal (180MHz FSB)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eYper
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003
|
05.08.2004 20:26:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma kiskusin emaplaadil radikalt vendi maha ja siiani pole temp üle 30C läinud
kusjuures emaplaat töötab juba pea aasta ühe jutiga oma piiri peal (180MHz FSB)  |
No loogika järgi ei tohiks peale radika maha kiskumist temp langeda ju.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.08.2004 20:32:27
|
|
|
mesasja?
ega ei peagi langema, tõusis. aga ikkagi üle 30C ei ole läinud, talvel oli miski 21C.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
06.08.2004 20:51:07
|
|
|
Tänasel soojal õhtupoolikul siis minu lahtise kaanega 2500+ 11x166@1,45V mida jahutab WRIV@12V:
CPU: 35C
MB: 25C
ja kui tunnikese seti oli arvutanud, siis
CPU: 41C
MB: 27C
Samas vahel näen sama konfiga ja jahedama ilmaga isegi idles tempi 50C lähedale Lõunasild on koguaeg kuum.
Kas emaplaadi prose all olev sensor võib segast peksta ja kas peaks emaplaati vahetama äkki? Garantii veel kehtib mõned kuud.
PS. Oskab keegi NF7-S rev2.0'le head BIOS't soovitada, mida ta ka ise klokkimiseks kasutanud on viimasel ajal
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
07.08.2004 22:03:30
|
|
|
| Endal NF7-s ja MB(motherboard) 34C
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXiter
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2004
|
07.08.2004 23:24:16
|
|
|
No pekki, mul kinnise kastiga nüüd palavate ilmadega päeval ikka full loadis läheb temp. andur varsti pauguga lõhki vist.
65 kraadi full loadis oli ükskord .
_________________ okse RÖÖTS |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.08.2004 23:30:31
|
|
|
hmm... ma siin jooksutasin vahepeal D900 70C peal
ei juhtunud midagi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otis
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002
|
10.08.2004 14:37:19
|
|
|
| sain ka nüüd 2500+ prose, aga mul selle kordajad kinni, on mingit nippi kuidas kordajaid lahti saab teha (pole kursis eriti sellega). Ja mul via kt400 emmeks (epox 8k9a) ja mul on max klokk selle default kordajaga 11x179, 180 lihtsalt ei lähe, olen proovinud ka 1.8v peal aga ikka ei lähe, emaplaat ei suuda kõrgemale lasta või milles asi? Jahuti muidu on Volcano 12
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.08.2004 14:39:56
|
|
|
KT400 piir on tavaliselt seal 180MHz kandis.
endal 180 on veel kõik korras, 185 tuleb ka üles, aga peale restarti enam ei tule, tuleb teha shutdown ja siis uuesti tööle.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otis
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002
|
10.08.2004 14:49:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
KT400 piir on tavaliselt seal 180MHz kandis.
endal 180 on veel kõik korras, 185 tuleb ka üles, aga peale restarti enam ei tule, tuleb teha shutdown ja siis uuesti tööle. |
ok see selleks, aga tahaks teada kuidas kordajaid saab lahti? kui yldse saab kuidagi...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.08.2004 14:54:06
|
|
|
uueb Bartonid on superlocked e. siis ei saa lahti
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otis
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002
|
10.08.2004 14:56:04
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| uueb Bartonid on superlocked e. siis ei saa lahti |
okei, siis tuleb lihtsalt uus emaplaat muretseda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.08.2004 14:58:41
|
|
|
seda teen ka mina (kuigi mul pole Barton )
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
10.08.2004 15:02:39
|
|
|
| kas mitte via chippidega emmel ei saanud mobile modi prosele teha?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.08.2004 15:04:11
|
|
|
pidi saama jah, aga ise pole proovinud
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
10.08.2004 16:51:35
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
pidi saama jah, aga ise pole proovinud
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel |
ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
10.08.2004 17:33:24
|
|
|
äkki viskab keegi siis mõne asjakohase ligni kah õpetustega 8)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otis
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002
|
10.08.2004 19:55:55
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
pidi saama jah, aga ise pole proovinud
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel |
ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred. |
st. et saab kordajat lahti teha?
enne ma ei saanud 11x180, siis tõmbasin kõige uuema biosi, flashisin ära ja voilaa, nüüd maximum 189, 190-ele kuidagi ei lähe enam, ootan järgmist biosi update
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.08.2004 19:59:51
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
pidi saama jah, aga ise pole proovinud
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel |
ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred. |
jah lähevad küll, Palomino ja Duron morgan ka
to: project
otsi netist sõnapaari mobile mod
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
11.08.2004 16:30:03
|
|
|
siit workshopi alt peaks ühte-teist leidma:
http://www.ocinside.de/index_e.html
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
12.08.2004 20:47:44
|
|
|
No mina ei tea, kuidas küll minule ainult head Bartonid juhtuvad! Just sain TaivoSe käest XP2500+ Barton + Abit NF7-SL emaplaat ja prose läks kohe 3200+ peal tööle (tuli ainult BIOSest XP3200+ valida). Volte andsin ainult 0,05V juurde (nüüd 1,7V peal), kõik testid tegi korralikult ära. Imelik, päris palju neid XP2500+ Bartoneid käest läbi käinud testimiseks ja kõik on probleemideta XP3200+ kiirusel tööle saadud.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.08.2004 20:57:58
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| No mina ei tea, kuidas küll minule ainult head Bartonid juhtuvad! Just sain TaivoSe käest XP2500+ Barton + Abit NF7-SL emaplaat ja prose läks kohe 3200+ peal tööle (tuli ainult BIOSest XP3200+ valida). Volte andsin ainult 0,05V juurde (nüüd 1,7V peal), kõik testid tegi korralikult ära. Imelik, päris palju neid XP2500+ Bartoneid käest läbi käinud testimiseks ja kõik on probleemideta XP3200+ kiirusel tööle saadud. |
usun et teistele on probleemiks muud riistvara osad. a mõndadele jah lihtsalt satuvad kehvemad.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otis
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2002
|
12.08.2004 21:25:52
|
|
|
http://www.hot.ee/threepwood/stepp.JPG kas te oskate öelda, kas minu 2500+-i stepingud on head või halvad (sellessuhtes et kas on mingi selline prose käes mida enam eriti klokkida ei saa või on heade steppingutega prose) ?
Hetkel ei ole maximum klokk peal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
12.08.2004 21:30:53
|
|
|
Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.
11x200 ja töötab stabiilselt
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.08.2004 22:12:53
|
|
|
| tsitaat: |
Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.
|
jajaa, paljudel siin läheb ja veel vähemaga isegi
troll ühe labase näite lihtsalt tõi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.08.2004 10:58:27
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| tsitaat: |
Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.
|
jajaa, paljudel siin läheb ja veel vähemaga isegi
troll ühe labase näite lihtsalt tõi  |
Lihtsalt viimasel ajal oli palju kurtmist, et uuemad Bartonid klokkuvad halvasti.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
13.08.2004 18:59:34
|
|
|
Mul 2000MHz stabiilne 1,55V juures aga 2200M;Hz ei saa mingi valemiga kätte
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
13.08.2004 19:10:26
|
|
|
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668
Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
13.08.2004 19:22:53
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668
Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5 |
see pc3500 mingi 217mhz?äkki umbes sa võta kordaja madalamaks ja fsb aja kõrgemaks aga su barton jääb PSU taha äkki`?
editi: toide vaevalt nt. 10x217
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
13.08.2004 19:37:03
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668
Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5 |
Pead FSB panema 217MHz peale.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXiter
HV vaatleja
liitunud: 02.06.2004
|
14.08.2004 14:03:23
|
|
|
Mul töötab 2288 GHz peal 1,55-1,58 voldiga. toite setting on 1,60 peal
Aga kui oli 1,65v siis nüüd HV foorumis olles viskas tausta siniseks, koos mingite errori kirjadega ja tegi restardi.
Ei tea miks küll, ma olen aru saanud,et mida rohkem megahertsi juurde panna siis peab tõstma ka volte aga .....
Ja üle 2,0 voldi ei lase mul prosele üldse panna, siis ei boodigi vaid lülitab kohe välja.
_________________ okse RÖÖTS |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
14.08.2004 14:30:56
|
|
|
| tsitaat: |
Lihtsalt viimasel ajal oli palju kurtmist, et uuemad Bartonid klokkuvad halvasti.
|
enamus kurtjaid ei teagi, kas probleem on yldse uues bartonis, miks klokkuda ei taha
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
14.08.2004 15:00:41
|
|
|
| kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
14.08.2004 15:01:39
|
|
|
| pokk kirjutas: |
| kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)? |
minuarust on 200 peal ilma updateta ka normaalne ju ?? (66/33 or smthing)
või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
14.08.2004 15:08:29
|
|
|
| project kirjutas: |
| pokk kirjutas: |
| kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)? |
minuarust on 200 peal ilma updateta ka normaalne ju ?? (66/33 or smthing)
või ma eksin? |
mul on kt400a emaplaat. need kiirused millega pci/agp kiirus normaalseks läheb on 133, 166, aga 200 pole ja tahaks teada kas bios update aitab, et pci/agp kiirus läheks normaalseks 200 peal?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
14.08.2004 15:30:14
|
|
|
| Rahvasuu pajatab, et asi oleneb ikka kiibistikust ja BIOS'i update ei aita siinpuhul
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zandriel
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
16.08.2004 00:18:02
|
|
|
niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ??
_________________ AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd  |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.08.2004 00:22:13
|
|
|
| oot mis selles 2.2v nii maagilist on? isegi suvalise õhu peal võid ju 2.2v juures lasta kui närv vastu peab. lihtsalt sudden death võib saabuda, isegi - kraadides
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
16.08.2004 00:22:31
|
|
|
| Zandriel kirjutas: |
| niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ?? |
nu nii nagu mina olen aru saand.. lsia votle palju tahad peaasi et temp väga villa ei tõmba.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
16.08.2004 00:28:24
|
|
|
| project kirjutas: |
| Zandriel kirjutas: |
| niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ?? |
nu nii nagu mina olen aru saand.. lsia votle palju tahad peaasi et temp väga villa ei tõmba. |
Päris nii see ikka ka pole, kui tahad prose ära tappa siis miks ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zandriel
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
16.08.2004 00:38:25
|
|
|
ma olen kah midagi sellest kuulnud et liig suured voldid killivad.... aga kui asi j@@s on kas siis ikka sama v@rk v@? sest nu ma v6ix praegu kah lasta 2.2 volti 6huga temp lendaks kusagile 55C ning kiirust oleks küll ylla ylla palju ...aga kas asi elab ka nii 24/7..
olen mingeid jutte kuulnud et kusagil 1.9 voldist alates muutub asi ohtlikuks.....RIP ....ylepinge or smth??
Jutud k@ivad ka et kui asi j@@s siis ei tohiks asi nii minna
_________________ AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd  |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
18.08.2004 01:30:13
|
|
|
Üritasin ka siis klokata: ext klokk 190 1,675 V temp. üle 55 kraadi ei tõusnud cpu burn iniga.
200 1,7 V temp 58. eesmaärk oli 3200+ kätte saada. mnjah....mängudes jookseb asi kokku (mõlemal juhul). 180 peal on asi suht stabiilne.
Mälu settingud jäid automaatse peale. prose ise paar nädalat vana. Abit nf7sl mobo ja aopeni 350W toide.
Kui BIOS-st saab kordajat muuta, kuid windowsis cpu z'i vaadates asi ei muutund, siis on ilmselt lukus nagu juba tükk aega partiid on old?
Kas stabiilsus jääb riisvara või minu teadmiste taha? Või kas mälu settinguid muutes võib asja stabiilseks saada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|