Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 05.08.2004 15:04:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nimelt on CPU temperatuur kuidagi liiga kõrge. 24 C toas ning CPU on idledes 49 C ja board 43. Full idles 50-52 C.


emaplaadi temp tundub natuke k6rge, 2kki on see case probleem? peaksid korpusele 1-2 ventilaatorit panema kylge... langeb ka protsessori temperatuur... kuigi see pole veel NII hull icon_smile.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.08.2004 15:43:37 vasta tsitaadiga

pigem on viga korpuse kehvas õhuringluses. board peaks sinna 25 - 30 vahele jääma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:47:28 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
pigem on viga korpuse kehvas õhuringluses. board peaks sinna 25 - 30 vahele jääma icon_rolleyes.gif

mul mobo 38 kraadi... see hull va?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 05.08.2004 15:49:00 vasta tsitaadiga

vist mitte. vaheta jahutus plaadil ära 8)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:53:04 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
vist mitte. vaheta jahutus plaadil ära 8)

see üks mini radikas mis seal on jah icon_smile.gif ... äkki oleks mõte panna vent peale?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 19:53:36 vasta tsitaadiga

No minul on seal vent deafuldis peal. Nüüd võtsin case ühe poole lahti - temperatuur alanes 2 C võrra. Nii umbes 49 C. Emaplaat ikka 44 C kanti. Nii, et kahtlustan ikka WR IV kleepekat.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 20:05:54 vasta tsitaadiga

ega siis wr4 kleps emme tempi ei muuda icon_lol.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 20:09:50 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin loomulikult ikka CPU temperatuuri.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 20:23:22 vasta tsitaadiga

ma kiskusin emaplaadil radikalt vendi maha ja siiani pole temp üle 30C läinud icon_razz.gif
kusjuures emaplaat töötab juba pea aasta ühe jutiga oma piiri peal (180MHz FSB) icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eYper
HV kasutaja
eYper

liitunud: 25.11.2003




sõnum 05.08.2004 20:26:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma kiskusin emaplaadil radikalt vendi maha ja siiani pole temp üle 30C läinud icon_razz.gif
kusjuures emaplaat töötab juba pea aasta ühe jutiga oma piiri peal (180MHz FSB) icon_smile.gif


No loogika järgi ei tohiks peale radika maha kiskumist temp langeda ju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 20:32:27 vasta tsitaadiga

mesasja? icon_confused.gif
ega ei peagi langema, tõusis. aga ikkagi üle 30C ei ole läinud, talvel oli miski 21C.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 20:51:07 vasta tsitaadiga

Tänasel soojal õhtupoolikul siis minu lahtise kaanega 2500+ 11x166@1,45V mida jahutab WRIV@12V:
CPU: 35C
MB: 25C
ja kui tunnikese seti oli arvutanud, siis
CPU: 41C
MB: 27C

Samas vahel näen sama konfiga ja jahedama ilmaga isegi idles tempi 50C lähedale icon_confused.gif Lõunasild on koguaeg kuum.
Kas emaplaadi prose all olev sensor võib segast peksta ja kas peaks emaplaati vahetama äkki? Garantii veel kehtib mõned kuud.
PS. Oskab keegi NF7-S rev2.0'le head BIOS't soovitada, mida ta ka ise klokkimiseks kasutanud on viimasel ajal icon_razz1.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:03:30 vasta tsitaadiga

Endal NF7-s ja MB(motherboard) 34C
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXiter
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2004




sõnum 07.08.2004 23:24:16 vasta tsitaadiga

No pekki, mul kinnise kastiga nüüd palavate ilmadega päeval ikka full loadis läheb temp. andur varsti pauguga lõhki vist.
65 kraadi full loadis oli ükskord icon_eek.gif .

_________________
okse RÖÖTS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2004 23:30:31 vasta tsitaadiga

hmm... ma siin jooksutasin vahepeal D900 70C peal icon_biggrin.gif
ei juhtunud midagi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 10.08.2004 14:37:19 vasta tsitaadiga

sain ka nüüd 2500+ prose, aga mul selle kordajad kinni, on mingit nippi kuidas kordajaid lahti saab teha (pole kursis eriti sellega). Ja mul via kt400 emmeks (epox 8k9a) ja mul on max klokk selle default kordajaga 11x179, 180 lihtsalt ei lähe, olen proovinud ka 1.8v peal aga ikka ei lähe, emaplaat ei suuda kõrgemale lasta või milles asi? Jahuti muidu on Volcano 12
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 14:39:56 vasta tsitaadiga

KT400 piir on tavaliselt seal 180MHz kandis.
endal 180 on veel kõik korras, 185 tuleb ka üles, aga peale restarti enam ei tule, tuleb teha shutdown ja siis uuesti tööle.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 10.08.2004 14:49:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
KT400 piir on tavaliselt seal 180MHz kandis.
endal 180 on veel kõik korras, 185 tuleb ka üles, aga peale restarti enam ei tule, tuleb teha shutdown ja siis uuesti tööle.


ok see selleks, aga tahaks teada kuidas kordajaid saab lahti? kui yldse saab kuidagi...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 14:54:06 vasta tsitaadiga

uueb Bartonid on superlocked e. siis ei saa lahti
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 10.08.2004 14:56:04 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
uueb Bartonid on superlocked e. siis ei saa lahti


okei, siis tuleb lihtsalt uus emaplaat muretseda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 14:58:41 vasta tsitaadiga

seda teen ka mina icon_wink.gif (kuigi mul pole Barton icon_razz.gif )
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.08.2004 15:02:39 vasta tsitaadiga

kas mitte via chippidega emmel ei saanud mobile modi prosele teha?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 15:04:11 vasta tsitaadiga

pidi saama jah, aga ise pole proovinud icon_rolleyes.gif
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 16:51:35 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
pidi saama jah, aga ise pole proovinud icon_rolleyes.gif
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel

ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 17:33:24 vasta tsitaadiga

äkki viskab keegi siis mõne asjakohase ligni kah icon_smile.gif õpetustega 8)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 10.08.2004 19:55:55 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
arm2004 kirjutas:
pidi saama jah, aga ise pole proovinud icon_rolleyes.gif
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel

ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred.


st. et saab kordajat lahti teha?
enne ma ei saanud 11x180, siis tõmbasin kõige uuema biosi, flashisin ära ja voilaa, nüüd maximum 189, 190-ele kuidagi ei lähe enam, ootan järgmist biosi update icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.08.2004 19:59:51 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
arm2004 kirjutas:
pidi saama jah, aga ise pole proovinud icon_rolleyes.gif
aga kas see ikka oli Bartonitel? mul millegipärast meelde jäänud, et Tbred'idel

ei ole vahet mis corega prose on. minuarust lähevad kõik mobileks, nii barton, thorton kui ka Tbred.

jah lähevad küll, Palomino ja Duron morgan ka icon_wink.gif
to: project
otsi netist sõnapaari mobile mod icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 16:30:03 vasta tsitaadiga

siit workshopi alt peaks ühte-teist leidma:
http://www.ocinside.de/index_e.html

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.08.2004 20:47:44 vasta tsitaadiga

No mina ei tea, kuidas küll minule ainult head Bartonid juhtuvad! Just sain TaivoSe käest XP2500+ Barton + Abit NF7-SL emaplaat ja prose läks kohe 3200+ peal tööle (tuli ainult BIOSest XP3200+ valida). Volte andsin ainult 0,05V juurde (nüüd 1,7V peal), kõik testid tegi korralikult ära. Imelik, päris palju neid XP2500+ Bartoneid käest läbi käinud testimiseks ja kõik on probleemideta XP3200+ kiirusel tööle saadud.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 20:57:58 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
No mina ei tea, kuidas küll minule ainult head Bartonid juhtuvad! Just sain TaivoSe käest XP2500+ Barton + Abit NF7-SL emaplaat ja prose läks kohe 3200+ peal tööle (tuli ainult BIOSest XP3200+ valida). Volte andsin ainult 0,05V juurde (nüüd 1,7V peal), kõik testid tegi korralikult ära. Imelik, päris palju neid XP2500+ Bartoneid käest läbi käinud testimiseks ja kõik on probleemideta XP3200+ kiirusel tööle saadud.

usun et teistele on probleemiks muud riistvara osad. a mõndadele jah lihtsalt satuvad kehvemad.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 12.08.2004 21:25:52 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/threepwood/stepp.JPG kas te oskate öelda, kas minu 2500+-i stepingud on head või halvad (sellessuhtes et kas on mingi selline prose käes mida enam eriti klokkida ei saa või on heade steppingutega prose) ?
Hetkel ei ole maximum klokk peal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.08.2004 21:30:53 vasta tsitaadiga

Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.
11x200 ja töötab stabiilselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.08.2004 22:12:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.


jajaa, paljudel siin läheb ja veel vähemaga isegi icon_razz.gif

troll ühe labase näite lihtsalt tõi icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 13.08.2004 10:58:27 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

Troll, mul läheb ka 3200+ peale ilma volte töstmata.


jajaa, paljudel siin läheb ja veel vähemaga isegi icon_razz.gif

troll ühe labase näite lihtsalt tõi icon_wink.gif

Lihtsalt viimasel ajal oli palju kurtmist, et uuemad Bartonid klokkuvad halvasti.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 18:59:34 vasta tsitaadiga

Mul 2000MHz stabiilne 1,55V juures aga 2200M;Hz ei saa mingi valemiga kätte icon_evil.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.08.2004 19:10:26 vasta tsitaadiga

Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
icon_rolleyes.gif
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668

Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 13.08.2004 19:22:53 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
icon_rolleyes.gif
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668

Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5
see pc3500 mingi 217mhz?äkki umbes sa võta kordaja madalamaks ja fsb aja kõrgemaks icon_razz.gif aga su barton jääb PSU taha äkki`?
editi: toide vaevalt icon_razz.gif nt. 10x217

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 13.08.2004 19:37:03 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Täna panin siis oma Bartoni @3200+ ja 1.7 volti annan talle...
Vähemalt nii panin Biosest, alla selle tulid errorid ja resud jne !
Kuigi kui ostsin-mis oli mingi pool aastat tagasi või nii, sain vabalt ka 1.65 voldiga hakkam...
icon_rolleyes.gif
Samas CPU-Z näitab ka praegu,et tegelikult on voltage 1.664 - 1.668

Mis ma peaks prose kiiruseks arendama,et ta mäluga sünkroonis jookseks?
Mäluks Kingston 512 mb PC 3500 cl 2.5

Pead FSB panema 217MHz peale.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXiter
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2004




sõnum 14.08.2004 14:03:23 vasta tsitaadiga

Mul töötab 2288 GHz peal 1,55-1,58 voldiga. icon_smile.gif toite setting on 1,60 peal
Aga kui oli 1,65v siis nüüd HV foorumis olles viskas tausta siniseks, koos mingite errori kirjadega ja tegi restardi.
Ei tea miks küll, ma olen aru saanud,et mida rohkem megahertsi juurde panna siis peab tõstma ka volte aga ..... icon_sad.gif icon_question.gif
Ja üle 2,0 voldi ei lase mul prosele üldse panna, siis ei boodigi vaid lülitab kohe välja. icon_question.gif

_________________
okse RÖÖTS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 14.08.2004 14:30:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lihtsalt viimasel ajal oli palju kurtmist, et uuemad Bartonid klokkuvad halvasti.

enamus kurtjaid ei teagi, kas probleem on yldse uues bartonis, miks klokkuda ei taha icon_smile.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 14.08.2004 15:00:41 vasta tsitaadiga

kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2004 15:01:39 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)?

minuarust on 200 peal ilma updateta ka normaalne ju ?? (66/33 or smthing)
või ma eksin?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 14.08.2004 15:08:29 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
pokk kirjutas:
kas bios update aitab pci/agp kiirust tavaliseks muuta peale 166 (näiteks 200)?

minuarust on 200 peal ilma updateta ka normaalne ju ?? (66/33 or smthing)
või ma eksin?

mul on kt400a emaplaat. need kiirused millega pci/agp kiirus normaalseks läheb on 133, 166, aga 200 pole ja tahaks teada kas bios update aitab, et pci/agp kiirus läheks normaalseks 200 peal?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.08.2004 15:30:14 vasta tsitaadiga

Rahvasuu pajatab, et asi oleneb ikka kiibistikust ja BIOS'i update ei aita siinpuhul
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 16.08.2004 00:18:02 vasta tsitaadiga

niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ??
_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.08.2004 00:22:13 vasta tsitaadiga

oot mis selles 2.2v nii maagilist on? isegi suvalise õhu peal võid ju 2.2v juures lasta kui närv vastu peab. lihtsalt sudden death võib saabuda, isegi - kraadides
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 00:22:31 vasta tsitaadiga

Zandriel kirjutas:
niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ??

nu nii nagu mina olen aru saand.. lsia votle palju tahad icon_smile.gif peaasi et temp väga villa ei tõmba.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 16.08.2004 00:28:24 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Zandriel kirjutas:
niuke huvitav kyssa et kas prose peaks vastu 2.2 voldil kui asi on - kraadides ??

nu nii nagu mina olen aru saand.. lsia votle palju tahad icon_smile.gif peaasi et temp väga villa ei tõmba.

Päris nii see ikka ka pole, kui tahad prose ära tappa siis miks ka mitte
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zandriel
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 16.08.2004 00:38:25 vasta tsitaadiga

ma olen kah midagi sellest kuulnud et liig suured voldid killivad.... aga kui asi j@@s on kas siis ikka sama v@rk v@? sest nu ma v6ix praegu kah lasta 2.2 volti 6huga temp lendaks kusagile 55C ning kiirust oleks küll ylla ylla palju icon_biggrin.gif ...aga kas asi elab ka nii 24/7..

olen mingeid jutte kuulnud et kusagil 1.9 voldist alates muutub asi ohtlikuks.....RIP icon_confused.gif ....ylepinge or smth??

Jutud k@ivad ka et kui asi j@@s siis ei tohiks asi nii minna icon_confused.gif

_________________
AMD 2500+ @ 2456mhz 42-47C Barton Powerd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 18.08.2004 01:30:13 vasta tsitaadiga

Üritasin ka siis klokata: ext klokk 190 1,675 V temp. üle 55 kraadi ei tõusnud cpu burn iniga.
200 1,7 V temp 58. eesmaärk oli 3200+ kätte saada. mnjah....mängudes jookseb asi kokku (mõlemal juhul). 180 peal on asi suht stabiilne.

Mälu settingud jäid automaatse peale. prose ise paar nädalat vana. Abit nf7sl mobo ja aopeni 350W toide.
Kui BIOS-st saab kordajat muuta, kuid windowsis cpu z'i vaadates asi ei muutund, siis on ilmselt lukus nagu juba tükk aega partiid on old?
Kas stabiilsus jääb riisvara või minu teadmiste taha? Või kas mälu settinguid muutes võib asja stabiilseks saada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.