|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 14:57:45
|
|
|
| On sul mõnda viidet nendest hulludest tervisekahjustustest ja haiglatesse lendamisest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.07.2023 14:59:12
|
|
|
Mis laks see läbi keha käib? Pinge pole ju eriti kõrge.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 15:00:18
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Mis laks see läbi keha käib? Pinge pole ju eriti kõrge. |
Lisaks nikli takistus 0 oomi lähedal vs. keha kiloomides.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.07.2023 15:01:04
|
|
|
Väikestel pingetel pigem megaoomides.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 15:01:56
|
|
|
| elukaz, seda enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 15:13:29
|
|
|
Vaata youtuubi loe netti meestel on käed pekkis ütleme aku kevitamine seal on too laks ainult millisekundeid. Puitu põletad siis on pidev, kui too trafo seal huugab ikka kümneid minuteid niikaua kui puitu põletad.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 15:28:01
|
|
|
| Too siis mõned näited, nii netist kui youtubest, kus nii käed on pekkis kui "haiglasse lendamisest".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
09.07.2023 16:39:53
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Maailams DC vooluga trafo puidupõletajad... |
Eee, minule teadaolevalt on trafo võimeline töötama ainult AC vooluga...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.07.2023 17:54:10
|
|
|
Seal juttu kõrgepingega kärsatamisest, aku keevitamisega pole seal midagi pistmist.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 17:58:02
|
|
|
Trafo sama asi mis punktkeevitus ainult keevitus on millisekundeid samuti trafoga. Tafo annab ka ~1200A. Akudepeal keevitused peavad pea sama andma muidu nkkilit kinni ei saa.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 09.07.2023 18:03:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
09.07.2023 18:01:10
|
|
|
| Voolul ja pingel teed ikka vahet?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 18:07:41
|
|
|
Ma olen keevituse aparaati teinud uuni trafost 5v ikka kui ise kerid peale. Muidudi puidu põletamiseks on rohkem volte vaja see tähendab kerid rohkem peale sinna kuid otse uuni oma üliohtlik.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 09.07.2023 18:33:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 18:19:18
|
|
|
Täiesti lõpppp
Kahtlustasin kohe alguses, et sama teema mis boschi kohtusse kaevamistega.
Nagu arvata oligi, mitte ühtegi viidet kus keegi punktkeevitusega "haiglasse lendas, sest "laks" läbis kogu keha".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 18:36:25
|
|
|
Punktkeevitusega pole jah haiglasse lennatud kuid kui isegi jamada sellega siis võid lennata jah.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.07.2023 18:49:00
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Punktkeevitusega pole jah haiglasse lennatud kuid kui isegi jamada sellega siis võid lennata jah. |
Jamada millega, kõrgepingega märga puitu põletada?
Sellega tõesti ei maksa jamada.
Kui mõni on nii loll, et hoiab kõrgepinge otsasi käes, siis looduslik valik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 20:03:15
|
|
|
Ärge pange tähele tahtsin tõsisemat nalja visata, märja puiduga jah mängida ei tasu tegelikult. Aegajalt hakkab igav. Kui proovda tahate siis 60v akust saab kerge suraka juba kui käed niisked üle 60v väga akusid ei tehta ka on ka 80v ja 100v kanti kuid neid ei liigu.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 09.07.2023 20:04:45, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.07.2023 20:04:13
|
|
|
Ainus ühine nimetaja on seal uuni trafo. Originaalis tuleb sealt 1300V ja sellega akut ei keevita. Kui see ümber mähkida kõrge voolu ja madala pinge peale on see ohutum kui autoaku.
Otsi hoolega kas keegi taolise töötava keevituse pärast tervise üle kurdab, pakun et ei leia.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.07.2023 20:11:03
|
|
|
Ei keevita jah pead eemaldama selle 1300v osa ja ise kerima peale kas või jämedamat keevitus kaablit. Peab arvestama ,et läheb trafo tuliseks mingi ventilaator ka vaja ja see mida kerid peale peab kuuma kannatama. Parem kui paned termostaadi näiteks alist mis kuumenedes klemmi ühendab ja switchib ventilaatori tööle. 220v ventilaatoreid alis imselt on ka. Sinna uuni tafosse tuleb 220v sisse selle jätad alles 1300v eemaldad.
Endal ühe 2p masina tegin trafo ringi oleksin pidanud veel rohkem ehitama kuid ei tekkinud 2p pärast huvi ventilaator panna normaalse keevitamise jaoks ostsin võimsama aparaadi millel ventilaator oli ka. Probleem nende aparaatidega lähevad kuumaks ruttu. Ventilaator aitab, kuid sellest pole kasu kui see mis käes hoiad läheb ka kuumaks. Töö ikkagi tuleb pausidega. Kui +35c toas ega siis asi ei edene hommikul vara või õhtul saad natuke nokitseda.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 09.07.2023 20:33:51, muudetud 7 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.07.2023 20:11:35
|
|
|
Jälle üks põhjus muretsemiseks vähem
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
10.07.2023 17:02:20
|
|
|
väga huvitav teemaarendus muidugi täiesti lambist siia elektrijalgratta teemasse üks vana lihtsalt otsustab, et teeb "tõsisemat nalja" ja hakkab rääkima kõrgepingega puidu keevitamisest aga noh...ei ole midagi öelda, korra oli naljakas küll
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkus
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2014
|
11.07.2023 08:54:43
|
|
|
Kas on ka mõni päris põhjus miks akusid ei soovitada kokku joota?
Hea jootevedelikuga saab ju aku vähem kuuma kui keevitusega ja ühendus on ka madalama takistusega (Vb ma ei oska õieti keevitada)
Nüüdseks päris mitu akut sedasi teinud. Keevitatud akudega pole mingit vahet neil. Proovsin ka mis lühise korral juhtub, joodetud aku põletab sillad umbes sama kiirelt kui mitte kiiremini
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
11.07.2023 13:35:15
|
|
|
| Mihkus kirjutas: |
Kas on ka mõni päris põhjus miks akusid ei soovitada kokku joota?
Hea jootevedelikuga saab ju aku vähem kuuma kui keevitusega ja ühendus on ka madalama takistusega (Vb ma ei oska õieti keevitada)
Nüüdseks päris mitu akut sedasi teinud. Keevitatud akudega pole mingit vahet neil. Proovsin ka mis lühise korral juhtub, joodetud aku põletab sillad umbes sama kiirelt kui mitte kiiremini |
Mõlemal omad eelised ja puudused. Keevitus on proffesionaalsem lähenemine ja lihtsam ka automatiseerida.
Jootmise suurimaks puuduseks loetakse aku võimalikku kuumakahjustust. Suurim eelis on, et saab lihtsasti vaske otse akule joota.
Vask on 10x odavam kui puhasnikkel ja juhib 4x paremini elektrit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.07.2023 17:05:41
|
|
|
Negatiivne pool saab jootes kahjustada, positiivne mitte. keevitades on kuum väiksem kui teed 1 keevitus ja siis lähed teisele elemindile mis juba jahtunud ringi meetod siis ei saa kannatada. Teine kiht siis juba see mis elmenti jõuab on veel väiksem kui esimene kord umbes juba poole madalam. Ajakulu on suurem kuid tulemus võib-olla parem. Jootmine on ohtlik ka kui tinakuul kuskile veereb on palju pahandust. Käib prõks ja kuul veereb.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkus
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2014
|
12.07.2023 08:16:10
|
|
|
| Seda küll... Aga nii või naa peab piinlikult puhas kõik olema. Tinaga võib vastu vahtimist ka saada kui määrdunud asja joota
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.07.2023 18:42:48
|
|
|
Siiski ma ei soovita kolviga ja tinaga mitu korda teed töö raskemaks nii närvidele kui ajale. Kui 600 euri taevasse lendab siis kolviga rohkem ei jändaks. näiteks 35Ah aku 20s 700euri elemendid kas julgeksid kolviga joota? kogu väärtus 900-1000 euri laadija, bms, töö.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
17.07.2023 06:40:47
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkus
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2014
|
17.07.2023 09:26:27
|
|
|
Nii suurt akut tõesti ei julgeks
Kuni 3p 10s olen jootnud kokku, Sellised akud millel vahetad terve grupi..Lahti jootes peab ikka päris kõvat kuuma andma. Päris suure tõenäosusega kahjustab akusid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
29.07.2023 09:24:48
|
|
|
Kehtib ka Tallinna kohta:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkus
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2014
|
29.07.2023 11:05:36
|
|
|
Suur enamus saaks elektrirattaga tööl käia ja mitte soojendada oma haisvat ronti keset linna pool tundi iga hommik ja õhtu. Eriti räige on see armastus diiselmootorite vastu... Nagu sõidetaks iga päev 200km otsi.
Pole see auto grammigi mugavam. Vb siis kui distants on üle 10km, siis tõesti aga linnas 10km on 15 minti head lendu (Täielikku liiklusanarhiat)...Linna keskmses saab rattaga liigelda pea alati kiiremini kui autoga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.07.2023 22:55:58
|
|
|
~7 km tööle ja tõuksiga suures osas 30 km/h lastes saan ikkagi autoga poole vähema ajaga. 15 vs 30 minutit üks ots.
Jah, ei liikle kesklinnas, vaid pigem äärealal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.07.2023 23:00:36
|
|
|
Pmst tõuksiga sõidan ma tööle umbes 5-6 minutit kauem (mingi 7km Tartus).
Aga kui nüüd siia juurde liita aeg mis kulub autoni kõmpimiseni (maja juures tasuline parkimine ja ma pole nõus maksma, seega auto sadakond metra eemal tasuta parklas) siis toast välja lähen mõlema puhul samal ajal ja tööle jõuan samal ajal.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.07.2023 23:58:39
|
|
|
Tartus suht sama aeg autoga ja rattaga. Mul ühest linna äärest teise teekond üldiselt. Vähegi ilusa ilmaga ja üksi, siis rattaga. Pole valikul isegi vahet, kas mootor abiks või mitte.
Aga ega see tähenda, et autota saaks. Kehv ilm, lapse, koera või rohkema kauba vedamine ja kaugemad sihtkohad, siis.. Rattaga ei saa ning bussiga on palju aega ja kannatust vaja.
Seega oma haisvat diiselronti tasakaalustan igal võimalusel jala/rattaga liigeldes. Automaks seda ilmselgelt arvesse ei võta
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.07.2023 11:09:55
|
|
|
| Ise ka jah sõidan olenemata sellest 2x suuremast ajakulust võimalusel tõuksiga, aga igas olukorras tõesti ei päde ja ühistranspordiga läheks veelgi rohkem aega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
01.08.2023 11:04:40
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi ninebot kickscooter es2 akuga? Kiskusin aku lahti, et vahetada elemente ja bms läks lukku. Ilmselt sai vaiva noaga kuskile lühis antud. Punane tuli vilgub. Laadida saab, aga voolu välja ei anna. Seda bmsi pidi saama kuidagi resetida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
01.08.2023 13:26:05
|
|
|
Äkki on aku sleepi läinud? sinine või punane ei vilgu ega põle BMS peal?
https://www.youtube.com/watch?v=toRyGWnEL8Y
Mina ostsin uue hiina bms-i. Kuna lõpuks selgus, et kusagil on ka mingi element hapu, ostsin lõpuks kasutatud töötava aku.
Põhjus, miks ise ei vahetanud elemente - see aku on lihtsalt nii idiootse ehitusega, et millegi lühisesse laskmine lahti võtul või kokku panekul on ülilihtne.
Lisaks kõigele mul suri poole sõidu pealt lõpuks ES4 maha. Mitte piiksugi rohkem. Ilmselt kontroller ise.
Ostsin e-twow, kuna segwayl on es 1/2/4 mudelil küll palju häid omadusi kuid üsna suured disaini- ja kvaliteedivead.
| Maidor kirjutas: |
| Kas kellelgi on kogemusi ninebot kickscooter es2 akuga? Kiskusin aku lahti, et vahetada elemente ja bms läks lukku. Ilmselt sai vaiva noaga kuskile lühis antud. Punane tuli vilgub. Laadida saab, aga voolu välja ei anna. Seda bmsi pidi saama kuidagi resetida. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.08.2023 14:01:55
|
|
|
mella, katkine isend alles ka veel?
Maidor, seal bms peal on nupp, mis resetib. Aga kui ikkagi viga alles, siis näitab edasi veakoodi. Kui muud ilmselged kohad üle vaadatud, tasub näiteks temperatuurisensorid üle kontrollida, et ikka ühendatud on.
Kui uut akut vaja, võib märku anda.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
01.08.2023 14:08:57
|
|
|
Jaa, katkine on ka alles.
| The_Boss kirjutas: |
mella, katkine isend alles ka veel?
Maidor, seal bms peal on nupp, mis resetib. Aga kui ikkagi viga alles, siis näitab edasi veakoodi. Kui muud ilmselged kohad üle vaadatud, tasub näiteks temperatuurisensorid üle kontrollida, et ikka ühendatud on.
Kui uut akut vaja, võib märku anda. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
01.08.2023 14:29:13
|
|
|
Kus tal see reset nupp täpsemalt asub? Ei hakanud silma. Vilgub punane tuli praegu bmsil.
Maidor, seal bms peal on nupp, mis resetib. Aga kui ikkagi viga alles, siis näitab edasi veakoodi. Kui muud ilmselged kohad üle vaadatud, tasub näiteks temperatuurisensorid üle kontrollida, et ikka ühendatud on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.08.2023 15:32:33
|
|
|
Aku charge/data juhtmete juures kohe. Väike metallist pushbutton.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
01.08.2023 19:57:13
|
|
|
Kalesopeed endal, saab sinna kuhu pidevalt vaja.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
01.08.2023 21:57:59
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Aku charge/data juhtmete juures kohe. Väike metallist pushbutton. |
Youtubes on tõesti selline nupp kõigil, aga minu akul seda pole. Kahjuks ei oska siia pilti lisada.
https://m.youtube.com/shorts/76B866-81o4
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.08.2023 22:07:49
|
|
|
Kunagi sai seda ka nähtud. Äkki bms isegi alles veel kuskil. Igatahes, seal oli nupp äkki kahe plaadi vahel kuskil. Paar aastat möödas, enam ei mäleta.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
02.08.2023 00:16:54
|
|
|
BMS-l peaks olema mingi kate peal ja sealt paistab ainult LED läbi. Reset nupp oli minu omal ka olemas.
| Maidor kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Aku charge/data juhtmete juures kohe. Väike metallist pushbutton. |
Youtubes on tõesti selline nupp kõigil, aga minu akul seda pole. Kahjuks ei oska siia pilti lisada.
https://m.youtube.com/shorts/76B866-81o4 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
07.08.2023 13:44:50
|
|
|
| Blaupunkt esc 910. 2 tõuksi akul sai elemendid ära vahetatud. Natuke sai sõita ja nüüd ekraani ees F täht ja midagi muud teha ei saa. Akust voolu tuleb. Milles asi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.08.2023 18:12:31
|
|
|
Kui äkki on seal temostaat teinekord on nendes kriukamid kus rattasse läheb palju juhtmeid osasid annab faekida läbi urruka kui on UART siis juba keerulisem. Hetkel on käsil aku millel ka uart istuatatud iseasi kui vajalik see on kas pääseb fakeimisega või aku läheb prügimäele ja omanik on sunnitud uus aku ostma või vahetama rattal kontrad jä kõik ära ,et ratas liikuma saada. Kui ratas osta siis tuleb osta selline millel pole palju vidinaid küljes suht odava lahendusega muidu juhtub ,et pead kogu ratta minema viskama. Sõidetakse aku vanaks ja siis whats next. Termostaat võib ka olla F võib olla ka fail. BMSid lähvad temperatuuri errorisse vältimaks parandamist ja surkimist see on enim levinud millega on selle akuga lõpp.
Kui suudad kindlaks teha lisajuhtmed võib-olla saad tööle uuesti. Paljuti pääseb fakeimisega kus on mingi juhe kas negatiivne või positiivne tavaliselt seal koguaku vool sees need on kuulamiseks mida rattakonroller ja display vaatab kuid need on nobraineri lahendused. Samuti termostaat mis läheb rattakontrollerisse näiliselt seal koguaku vool peal kuid tulebki uuesti lisada läbi termostaadi seda vaatab juba display või rattakontroller. Nende termostaatidega trikkitatakse jah kuid garantiid ei ole ,et tööle saad. Samuti võib mingi muu viga olla. Levinud märgis on T teisi termostaadi märgiseid ma ei ültle mis veel on nii laadimiseks ja muu udrumudru jaoks. Kui reverseengineeringu teed saad teada.
Kuid soovitan veakoodi uurida kui üldse midagi nuputama hakkad. 1kood võib tähendada mitut asja. Proovida võib dc jaamaga mis erroreid annab kas muuduseid tööd rohkem kui asi väärt. Kui bmsi proovid vahetada siis pead vaatama mis seal teistes juhtmetes võib olla kindlat on ka aku väljund termostaat võib 2 juhet olla või 1 oleneb mida teised juhtmed kuulavad. Kui kõigis juhtmetes vool peal siis ei pruugi aku viga olla kui on 2 otsa termostaat siis vaadata oome seal ei pruugi voolu olla vool tuleb kontrollerist.
on keegi neid kasutanud?
https://www.aliexpress.com/item/1005005597914121.html
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
03.09.2023 16:12:42
|
|
|
Spoiler 
Mõtlen mitmel % juhtudest lambist element ise süttib vs lihtsalt madala akupaki ehituskvaliteedi vs BMS pärast.
Kas tuntud brändi elemendid kannatavad rohkem väärkohtlemist kui tundmatu nimega hiinakad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
04.09.2023 08:30:01
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
Mõtlen mitmel % juhtudest lambist element ise süttib vs lihtsalt madala akupaki ehituskvaliteedi vs BMS pärast.
Kas tuntud brändi elemendid kannatavad rohkem väärkohtlemist kui tundmatu nimega hiinakad? |
Mul hakkasid i miev elemendid kunagi ise lambist tossu välja ajama. Ei olnud laadija otsas ega midagi. Õnneks olin ise kodus ja sai kiirelt rõdul ära kustutatud. Hiljem eraldi karbis paar üksikut elementi kaotasid ka pinge ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
04.09.2023 08:49:03
|
|
|
| Meil neid sotsiaalautosid ~500tk. Pole nagu kuulnud, et lambist mõni oleks süttinud selle 10+ aasta jooksul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.09.2023 09:40:25
|
|
|
| Maidor kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Spoiler 
Mõtlen mitmel % juhtudest lambist element ise süttib vs lihtsalt madala akupaki ehituskvaliteedi vs BMS pärast.
Kas tuntud brändi elemendid kannatavad rohkem väärkohtlemist kui tundmatu nimega hiinakad? |
Mul hakkasid i miev elemendid kunagi ise lambist tossu välja ajama. Ei olnud laadija otsas ega midagi. Õnneks olin ise kodus ja sai kiirelt rõdul ära kustutatud. Hiljem eraldi karbis paar üksikut elementi kaotasid ka pinge ära. |
Pärit avariilisest masinast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|