Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 13:10:29 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/custom-12vhpwr-power-adater-by-cablemod-has-melted
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 14:43:58 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal...

Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.

ot:
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.01.2023 14:47:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
m8markus kirjutas:
Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal...

Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.

ot:
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata.
ma ei mäleta sellist asja, milles see bumpgate seisnes?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 14:49:39 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://videocardz.com/newz/custom-12vhpwr-power-adater-by-cablemod-has-melted


Üldse ei imesta kui lastakse nüüd Asuse 1000w bios või HOF-i 666w oma peale, järjest kõik pilluvad oma skoore nendega icon_biggrin.gif


viimati muutis m8markus 19.01.2023 14:57:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 14:59:41 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
m8markus kirjutas:
Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal...

Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.

ot:
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata.
ma ei mäleta sellist asja, milles see bumpgate seisnes?

See oli kui ma õigesti mäletan ajal kui mindi üle pliivaba tina (lead-free solder) peale mida kaartidel kasutati. Paraku ei osatud ette näha seda, et pideva kuumutamise-jahtumise tsüklitega (nagu mängimisel) pliivaba tina murenes ja kaart hakkas artifakte pilduma sest mingid asjad ei saanud enam korralikku ühendust kaardil. Ahjutamine aitas, kuna see ajutiselt muutis selle tina piisavalt pehmeks, et oli jälle "hea ühendus". Paraku see murenes kasutamisel uuesti ja oli ainult ajutine fix.

Puudutas Nvidia 8000 ja 9000 seeriaid aastatel ~2006 kuni ~2009.
See oli ka põhjus miks Apple ja Nvidia tülli läksid ja miks Apple on sellest saati kasutanud ekslusiivselt AMD GPU-sid oma toodetes.
Wikist:
tsitaat:
Bumpgate 2008 Nvidia Graphics Processing Unit (GPU) chips experienced high failure rates because a design flaw lead to cracked solder bumps
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 15:41:35 vasta tsitaadiga

Eks see evga paneb varsti nagunii uksed kinni, muud tooted neil suht lambid nagunii.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2023 16:48:45 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://videocardz.com/newz/custom-12vhpwr-power-adater-by-cablemod-has-melted
selle juures redditis reageerisid päris paljud pildile, et seal tundub olevat näha väga selge joon, kust maalt see põlenud-sulanud on, mis viitab ikkagi väga kehvasti ühendatud olemisele.
videocardz lingib ilusti allika(te)le aga otselink: https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/10eyyfm/nvidia_rtx_4090_cablemod_12vhpwr_burnt/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.01.2023 16:51:44 vasta tsitaadiga

See videokardz ka mingi mõttetu leht, ainult klikbeite toodabki ju..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.01.2023 17:19:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
selle juures redditis reageerisid päris paljud pildile, et seal tundub olevat näha väga selge joon, kust maalt see põlenud-sulanud on, mis viitab ikkagi väga kehvasti ühendatud olemisele.
see ühendus ongi väga kehva. peenikesed klemmid, olematu clamping ja kontaktpind nõela ja hülsi vahel ning temperatuurikõikumisest tulenev paisumine/kahanemine + nõutakse selliselt ühenduselt suuremat amperaazhi, kui 8pin pistiku puhul. ega naljapärast auto akul klemmid sellised poltidega kokku pitsitatavad jurakad pole.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 19.01.2023 23:54:19 vasta tsitaadiga

"Vajutasin päästikut" eelmine nädal, kui komistasin ühes Saksa netipoes alla 900 EUR-ise Asuse TUF 4070ti (non-OC) otsa.

Eelmine kaart oli 3060ti - vahe ikka tuntav. 3060ti sai mul valele ajal ostetud 750EUR eest nii et minu jaoks switch 4070ti-le kasvatas EUR/FPS efficency hüppeliselt... ...loll kes põhjuseid ei leia raha põletamiseks icon_wink.gif
Core clock on Nvidia eelmise põlvkonnaga ikka tõsiselt kasvanud. Lasin Asuse GPU Tweakeril Auto tüünida sagedusi - core kasvas 3015 MHz-ni!!!
Reaalne under load overclock 3DMarki jooksutades jäi siiski 2940Mhz kanti. Hea näide miks "OC" versioonid kaartidest on puhas cash grab.
Tõsi 2940Mhz on ebastabiilne default voldil.

Positiivne on ka see, et Coil Whine on uuel kaardil küll olemas aga õnneks maskeerib jahutus selle efektiivselt ära. Mu 3060ti vingub oluliselt teravamini/valjemini. Üks peamisi põhjuseid miks kaart nii ruttu uuendamisele läks.
Hekel olen suht rahul ostuga.

...tõsi nüüd on uus probleem. Mul on 1080@75Hz ultra wide monitor icon_lol.gif
Mis seal ikka, peab vist rahakoti suud jälle paotama...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2023 08:41:43 vasta tsitaadiga

vutt, coilwhine tavaliselt läheb ka ajas väiksemaks, 3060Ti oli siis selles osas eriti õnnetu tükk.
Monitori osas soovitan HP X34, 3440x1440 165hz IPS, alla 400 eur - ülihea diil ultrawide kohta icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.01.2023 10:09:20 vasta tsitaadiga

mis on 21:9 eelis 16:9 ees? selleks, et sama 16:9 32" sama kõrgust saada 21:9 peal, peab viimane olema 40" icon_rolleyes.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2023 10:31:56 vasta tsitaadiga

NATAS999, osades mängudes kasuks jah ei tule, kus on kõrgust vaja ehk siis näiteks mingi strateegia mängud.
Muudes mängudes on parem vaateväli, shooterites ei pea hiirega niipalju vehkima, et näha mis paremal või vasakul toimub icon_biggrin.gif
Lisaks on see "immersive/kaasahaarav" tunne oluliselt suurem. Ja noh kõige suurem eelis on töötegemisel/asjajamisel, mahub ekraanile rohkem aknaid/äppe lahti.
Enda eelmise ultra wide VA monitori andsin naisele, kes on raamatupidaja ja ta on suht sillas sellest, 16:9 ta enam ei soovi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 12:26:14 vasta tsitaadiga

ot:
Arx07 kirjutas:
NATAS999, osades mängudes kasuks jah ei tule, kus on kõrgust vaja ehk siis näiteks mingi strateegia mängud.
Muudes mängudes on parem vaateväli, shooterites ei pea hiirega niipalju vehkima, et näha mis paremal või vasakul toimub icon_biggrin.gif
Lisaks on see "immersive/kaasahaarav" tunne oluliselt suurem. Ja noh kõige suurem eelis on töötegemisel/asjajamisel, mahub ekraanile rohkem aknaid/äppe lahti.
Enda eelmise ultra wide VA monitori andsin naisele, kes on raamatupidaja ja ta on suht sillas sellest, 16:9 ta enam ei soovi.

+1, ka uw peal ja tagasi minna ei taha. Valdavalt kasutuses töö tegemiseks aga casual gamingu jaoks sobib ka hästi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 16:15:01 vasta tsitaadiga

4070TI-d on Euroopas alla 900.- tulnud, mitmed odavamad mudelid.
Muidu Gainward GeForce RTX 4070 Ti Phantom REUNION @ 879.-

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2023 16:20:00 vasta tsitaadiga

Kahju, et need kaardid (7900XT ja 4070Ti) seal MSRP $599 juures pole kus nad olema peaksid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2023 08:30:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kahju, et need kaardid (7900XT ja 4070Ti) seal MSRP $599 juures pole kus nad olema peaksid.

Kahe aasta pärast kui uued seeriad väljastatakse ja vaja vanadest lahti saada siis saab neid kindlasti 600 eest ka uuena.

Ma olen juba pikalt rääkinud, et seoses GPU turu hinnatõusuga tuleb hakata põlvkond vanu kaart ostma kui price/perf oluline on.
Uued kaardid tulevad piltlikult 30% kiiremad ja 30% kallimad kui varem sai sama raha eest 30% jõudlust juurde.

Nüüd maksad iga protsendi jõudluse eest sama palju protsente juurde thumbs_down.gif

EDIT:

NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti May Only Be As Fast As The RTX 3070
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-4060-ti-may-only-be-as-fast-as-the-rtx-3070/

3070 MSRP oli 499 ja arvestades seda, et 4070 Ti MSRP on 799, siis peab 499 ja 799 vahele mahutama ka 4070 veel.
Karta on, et 4060 Ti tuleb vähemalt 499. Ilmselt rohkemgi kui 4070 tuleb nt 699 ja 4060 Ti 599. Ja on sama kiire kui 3070. Ehk siis midagi ei muutu või pead iga lisaprotsendi jõudluse eest juurde maksma thumbs_down.gif

Lisaks 128bit kaart ja sama 8GB mälumaht mis 3070.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:39:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Ma olen juba pikalt rääkinud, et seoses GPU turu hinnatõusuga tuleb hakata põlvkond vanu kaart ostma kui price/perf oluline on.
Uued kaardid tulevad piltlikult 30% kiiremad ja 30% kallimad kui varem sai sama raha eest 30% jõudlust juurde.

Nüüd maksad iga protsendi jõudluse eest sama palju protsente juurde thumbs_down.gif


Nii on. ei mäleta peast äkki oli HU kes mainis mingis viimases videos, et praegu ei tasu osta uue põlvkonna kaarte, ei nvidia ega amd uuest peast. Need ei ole oma hinda väärt hetkel.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 15:48:44 vasta tsitaadiga

Saab ka 4090 väga tillukeseks muuta kui soovi on

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2023 22:06:29 vasta tsitaadiga

240/280 radikas koos ventidega on pigem suurem kui ka suured 3-slot jahutused...
4090 jaoks ma tahaks pigem juba suuremat ka, näiteks 360 icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:43:46 vasta tsitaadiga

Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2023 16:53:42 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
Spoiler Spoiler Spoiler


Et ennem oli üks pesa GPU-l mis und häiris nüüd siis 2 tk.
Ennem oleks vaja, eraldi kaabel millel 90 kraadine pistik ilma üleminekuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 10:40:28 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui tellid nende global lehelt tuleb tollimaks ka veel lisaks maksta...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.01.2023 13:06:18 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
Spoiler Spoiler Spoiler


miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 13:28:17 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Bunny kirjutas:
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
Spoiler Spoiler Spoiler


miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi?


toide peab olema vastavalt kaablile, mu peaks sobima
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.01.2023 13:36:04 vasta tsitaadiga

misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 13:44:35 vasta tsitaadiga

Täpselt, see on ju lihtsalt kujuline adapter.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 14:45:57 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.


Mine nende kodulehele ja vaata ja siis tule jahuma siia, see on ainult siis kui toitel on ka 12vhpwr otsik...

https://store.cablemod.com/product/cablemod-c-series-pro-modflex-sleeved-12vhpwr-pci-e-cable-for-corsair-black-16-pin-to-triple-8-pin-60cm/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.01.2023 15:12:12 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.


Mine nende kodulehele ja vaata ja siis tule jahuma siia, see on ainult siis kui toitel on ka 12vhpwr otsik...

https://store.cablemod.com/product/cablemod-c-series-pro-modflex-sleeved-12vhpwr-pci-e-cable-for-corsair-black-16-pin-to-triple-8-pin-60cm/
sa kirjutasid enne, et ootad, et nad 4080'le sellise vidina teeksid.

Bunny kirjutas:
Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.


sellel ei ole mitte mingit vahet, kas sellele vidinale on 4090 või 4080 peale kirjutatud, mõlemad kaardid kasutavad 12vhpwr toite pistikut.

jublakat ostes pead jälgima ainult seda, kumbat pidi su kaardil see pistik topitud on. nagu nende lehelt aru sain, siis kõikidel kaartidel ei ole see pistik sama pidi.

sinu toite ja juhtme jutt on täiesti mööda siinkohal. 12vhpwr juhe või üleminek peab sul nagunii olemas olema.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 15:33:13 vasta tsitaadiga

[quote="NATAS999"]
m8markus kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.


Mine nende kodulehele ja vaata ja siis tule jahuma siia, see on ainult siis kui toitel on ka 12vhpwr otsik...

https://store.cablemod.com/product/cablemod-c-series-pro-modflex-sleeved-12vhpwr-pci-e-cable-for-corsair-black-16-pin-to-triple-8-pin-60cm/
sa kirjutasid enne, et ootad, et nad 4080'le sellise vidina teeksid.

Mina ei kirjutanud seda ja keegi ei ole kirjutanud, et tal on toide millel on 12vhpwr väljund...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 16:48:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi?

Seda ka mina mõtlesin, et mis vahet mis kaart kas 4090 või siis 4080, otsik on kõkidel sama.
Samas nad ka vastavad, et miks on ainult mõned listis hetkel:
"If you don’t see your card listed, it doesn’t mean that the adapters won’t work. We are in contact with major AIB partners to receive models of their GPUs. Once we have confirmed compatibilities, we will update the page as soon as possible."

Samas ei kiirusta ka selle adapteriga, las see küljeklaas olla lahti hetkel. Las testivad korralikult ära, las tulevad ka teiste kaartide tugi ja siis võib ka osta kui kuskil Eestis on saadaval.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2023 19:55:41 vasta tsitaadiga

Ma ei näe tehnilist põhjust miks see 4090 jaoks mõeldud adapter ei peaks toimima 4080 ja madalamate puhul. Iimselt CableMod lihtsalt kaitseb oma tagumikku ja ei anna lubadusi asjadele mida nad pole testinud.
Samas 4070 Ti ja 4080 saadavusega pole probleemi. Neid on lettidel igal pool, seega selle kaliibriga firmale ei tohiks keeruline olla see ära testida ja valideerida.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 19:49:51 vasta tsitaadiga

Paras koll - https://videocardz.com/newz/nvidias-quad-slot-geforce-rtx-4090ti-titan-800w-graphics-card-has-been-pictured
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 23:53:17 vasta tsitaadiga

Kui see nali pole, siis võiks juba 10 slotise ka teha..why not thumbs_up.gif
Ilmselgelt arendus max fps per watt on ajalugu, 10l videokaardid on turul icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 28.01.2023 23:53:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 23:53:26 vasta tsitaadiga

Miks see nali peaks olema. 4090 on ju 4 slotti ja minu arust isegi 4.5 mudelid on olemas.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2023 23:55:01 vasta tsitaadiga

Cmon, see 4090 on ka nali...läbi pisarate nali...kaua nii ei sõua
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 00:03:46 vasta tsitaadiga

90+ % kasutajatest ei huvitu ilmselt päris elus eriti kas kasti toitekapleki ja kaardi vahel on 6 slotti tühja ruumi või 2 slotti + kaart. Või nagu... ma ei tea, pseudoprobleem tundub täiesti.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 00:58:21 vasta tsitaadiga

Äkki paneks kõrvalslotti ka midagi icon_eek.gif
Aga point pole selles, arvuti hinna käärid ja mõõtmed on mingi videokaardi nägi läinud, 3/4 hinnast videokaart, mahulnja kaalust pool sisu jne....
5 seeria tuleb standardis 6 slotti ja kaasa tuleva toitega arvatavasti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 02:15:27 vasta tsitaadiga

No kuni ei suudeta 4K tagada 100+ FPS kõik põhjas enamus mängudega, siis kestab see edasi. Kui selline murdepunkt saavutatakse, siis vast hakatakse muule arendusele rõhku panema.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2023 12:35:00 vasta tsitaadiga

Ei hakata, aina tuleb neit keskpärase graafikaga mänge peale mida ka see uus Titan ei vea.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2023 19:16:54 vasta tsitaadiga

https://videocardz.com/newz/nvidia-pg137-titan-ada-gpu-with-48gb-memory-spotted-during-shipping

Rahakotirauad valmis panna.
Ma ise ei imesta kui see 5000€ kandis maksma hakkaks
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 15:59:11 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
https://videocardz.com/newz/nvidia-pg137-titan-ada-gpu-with-48gb-memory-spotted-during-shipping

Rahakotirauad valmis panna.
Ma ise ei imesta kui see 5000€ kandis maksma hakkaks


Who cares? See teenib oma hinna tagasi ühe päevaga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2023 17:25:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
heretic666 kirjutas:
https://videocardz.com/newz/nvidia-pg137-titan-ada-gpu-with-48gb-memory-spotted-during-shipping

Rahakotirauad valmis panna.
Ma ise ei imesta kui see 5000€ kandis maksma hakkaks


Who cares? See teenib oma hinna tagasi ühe päevaga.

FP64 on ju nerfitud juba ammu 102 kividel. Seega kui use case ei nõua rohkemat kui 24GB VRAM, siis on Ada 6000 vms mõistlikum. Peale Quadro brändi kaotamist on workstation kaartide nimetused nii lollid, et ma ei tea kunagi mis see nimetus parasjagu on. Enamus Titani ostjaid ei osta seda enam töö tegemiseks vaid eputamiseks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 13:32:28 vasta tsitaadiga

Cyberpunk 2077. DLSS 2.5.1 ja FG 1.0.5.0. Kõik põhjas.

Raw

Spoiler Spoiler Spoiler


DLSS 2

Spoiler Spoiler Spoiler


DLSS 3 FrameGen

Spoiler Spoiler Spoiler


Enough said?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 14:31:08 vasta tsitaadiga

Testisin ise ka just ära, sa jätad põhilise mainimata, DLSS3-ga ei saanud mina küll pildi kvaliteedis vahest aru kas DLSS oli sees või väljas. DLSS2 puhul häiris mängus pidevalt, et isegi quality DLSS-ga oli pilt märgatavalt kehvem, kui "RAW" seadetes.
4090 kõik asjad max, 4K ning DLSS3 Quality jookseb 120fps peal 99% ajast, limiter peal, sest monitor rohkem ei vea välja. Kuna 600W bios peal, tarbis minul ~450W.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 17:39:11 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Testisin ise ka just ära, sa jätad põhilise mainimata, DLSS3-ga ei saanud mina küll pildi kvaliteedis vahest aru kas DLSS oli sees või väljas. DLSS2 puhul häiris mängus pidevalt, et isegi quality DLSS-ga oli pilt märgatavalt kehvem, kui "RAW" seadetes.
4090 kõik asjad max, 4K ning DLSS3 Quality jookseb 120fps peal 99% ajast, limiter peal, sest monitor rohkem ei vea välja. Kuna 600W bios peal, tarbis minul ~450W.


Ma ei hakanud mainima. Mõni siin läheb kohe lendu ja hakkab midagi väljamõeldud kaadritest jahuma icon_lol.gif Nüüd tuleb vist Dying Light 2 ka ära osta lõpuks kuna DLSS 3 olemas sellele. Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 17:52:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega.

Kummaline avaldus arvestades seda kuidas sa maha tegid seda, et ma pole veel CP2077 ostnud ega mänginud.

Patient gamer saab odavama ja parandatud/täiendatud toote. Esimese päeva gamer on beetatestija (mõne mängu puhul koguni alpha testija) kes maksab testimisele veel peale.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 20:18:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart kirjutas:
Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega.

Kummaline avaldus arvestades seda kuidas sa maha tegid seda, et ma pole veel CP2077 ostnud ega mänginud.

Patient gamer saab odavama ja parandatud/täiendatud toote. Esimese päeva gamer on beetatestija (mõne mängu puhul koguni alpha testija) kes maksab testimisele veel peale.


On olemas patient gaming ja siis on olemas sina, seega no worries thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 20:51:19 vasta tsitaadiga

A sama hästi võib ju patient gamer olla ja 10 aasta pärast selle 4090-i ja mängu kokku 100 euriga osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2023 21:01:51 vasta tsitaadiga

Ma olin ka kunagi see vend, et mõtlesin- ah ei ole vaja, las ta olla, whadever, bla bla bla.

Üldiselt on igas kommuunis üks läbiv joon. Sellist "Ma kunagi" vaatan juttu räägivad need kellel kas ei ole raha, või siis neil ei ole raha ning piisavat huvi, sest kui on raha ning on ka huvi, siis üldiselt on lihtsam olla laineharja peal kui kusagil mujal. Algselt- jah, tuleb käia välja suurem plekk, kuid päeva lõpuks sealt edasi ei ole vahet. Müüd maha, paned veidi juurde, läheb jälle edasi.

Kui üldse seda raha välja ei käi, siis räägitaksegi surmani nendest oleksitest, agadest ning mis minu arust kõige tobedam, toodakse konteksist välja täiesti tobedaid fakte, argumente ning näiteid mis konkreetses valdkonnas mitte iial mitte midagi ei muuda peale teadmise. Konkreetselt arvutimaailmas me räägime ikkagi suure osa enamuse ajast FPSist ning mõningate indiviidide puhul ka renderdamise aegadest.

Kõik muu on heietamine.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.