|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.01.2023 14:43:58
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
| Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal... |
Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.
| ot: |
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata. |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.01.2023 14:47:06
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| m8markus kirjutas: |
| Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal... |
Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.
| ot: |
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata. |
|
ma ei mäleta sellist asja, milles see bumpgate seisnes?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
19.01.2023 14:49:39
|
|
|
Üldse ei imesta kui lastakse nüüd Asuse 1000w bios või HOF-i 666w oma peale, järjest kõik pilluvad oma skoore nendega
viimati muutis m8markus 19.01.2023 14:57:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.01.2023 14:59:41
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| m8markus kirjutas: |
| Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal... |
Mingi saadavus ja tugi on aga EU on teisejärgulised kodanikud nende jaoks. Kahjuks.
Sest põhimõte oli ju hea koos pikema garantii, trade in programmiga jne mida ükski teine AIB ei paku.
| ot: |
Minu ainus nende toodetud kaart oli 8800 GTS 320MB mis kahjuks suri bumpgate tõttu. Pool tosinat korda sai ahjutamisega tagasi ellu äratatatud kuni käega lõin.
Kuna ma polnud originaalomanik ja ostuarvet ei olnud, siis ei saanud ka garantiisse saata. |
|
ma ei mäleta sellist asja, milles see bumpgate seisnes? |
See oli kui ma õigesti mäletan ajal kui mindi üle pliivaba tina (lead-free solder) peale mida kaartidel kasutati. Paraku ei osatud ette näha seda, et pideva kuumutamise-jahtumise tsüklitega (nagu mängimisel) pliivaba tina murenes ja kaart hakkas artifakte pilduma sest mingid asjad ei saanud enam korralikku ühendust kaardil. Ahjutamine aitas, kuna see ajutiselt muutis selle tina piisavalt pehmeks, et oli jälle "hea ühendus". Paraku see murenes kasutamisel uuesti ja oli ainult ajutine fix.
Puudutas Nvidia 8000 ja 9000 seeriaid aastatel ~2006 kuni ~2009.
See oli ka põhjus miks Apple ja Nvidia tülli läksid ja miks Apple on sellest saati kasutanud ekslusiivselt AMD GPU-sid oma toodetes.
Wikist:
| tsitaat: |
| Bumpgate 2008 Nvidia Graphics Processing Unit (GPU) chips experienced high failure rates because a design flaw lead to cracked solder bumps |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.01.2023 15:41:35
|
|
|
| Eks see evga paneb varsti nagunii uksed kinni, muud tooted neil suht lambid nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.01.2023 16:51:44
|
|
|
| See videokardz ka mingi mõttetu leht, ainult klikbeite toodabki ju..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.01.2023 17:19:17
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| selle juures redditis reageerisid päris paljud pildile, et seal tundub olevat näha väga selge joon, kust maalt see põlenud-sulanud on, mis viitab ikkagi väga kehvasti ühendatud olemisele. |
see ühendus ongi väga kehva. peenikesed klemmid, olematu clamping ja kontaktpind nõela ja hülsi vahel ning temperatuurikõikumisest tulenev paisumine/kahanemine + nõutakse selliselt ühenduselt suuremat amperaazhi, kui 8pin pistiku puhul. ega naljapärast auto akul klemmid sellised poltidega kokku pitsitatavad jurakad pole.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
19.01.2023 23:54:19
|
|
|
"Vajutasin päästikut" eelmine nädal, kui komistasin ühes Saksa netipoes alla 900 EUR-ise Asuse TUF 4070ti (non-OC) otsa.
Eelmine kaart oli 3060ti - vahe ikka tuntav. 3060ti sai mul valele ajal ostetud 750EUR eest nii et minu jaoks switch 4070ti-le kasvatas EUR/FPS efficency hüppeliselt... ...loll kes põhjuseid ei leia raha põletamiseks
Core clock on Nvidia eelmise põlvkonnaga ikka tõsiselt kasvanud. Lasin Asuse GPU Tweakeril Auto tüünida sagedusi - core kasvas 3015 MHz-ni!!!
Reaalne under load overclock 3DMarki jooksutades jäi siiski 2940Mhz kanti. Hea näide miks "OC" versioonid kaartidest on puhas cash grab.
Tõsi 2940Mhz on ebastabiilne default voldil.
Positiivne on ka see, et Coil Whine on uuel kaardil küll olemas aga õnneks maskeerib jahutus selle efektiivselt ära. Mu 3060ti vingub oluliselt teravamini/valjemini. Üks peamisi põhjuseid miks kaart nii ruttu uuendamisele läks.
Hekel olen suht rahul ostuga.
...tõsi nüüd on uus probleem. Mul on 1080@75Hz ultra wide monitor
Mis seal ikka, peab vist rahakoti suud jälle paotama...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
20.01.2023 08:41:43
|
|
|
vutt, coilwhine tavaliselt läheb ka ajas väiksemaks, 3060Ti oli siis selles osas eriti õnnetu tükk.
Monitori osas soovitan HP X34, 3440x1440 165hz IPS, alla 400 eur - ülihea diil ultrawide kohta
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.01.2023 10:09:20
|
|
|
mis on 21:9 eelis 16:9 ees? selleks, et sama 16:9 32" sama kõrgust saada 21:9 peal, peab viimane olema 40"
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
20.01.2023 10:31:56
|
|
|
NATAS999, osades mängudes kasuks jah ei tule, kus on kõrgust vaja ehk siis näiteks mingi strateegia mängud.
Muudes mängudes on parem vaateväli, shooterites ei pea hiirega niipalju vehkima, et näha mis paremal või vasakul toimub
Lisaks on see "immersive/kaasahaarav" tunne oluliselt suurem. Ja noh kõige suurem eelis on töötegemisel/asjajamisel, mahub ekraanile rohkem aknaid/äppe lahti.
Enda eelmise ultra wide VA monitori andsin naisele, kes on raamatupidaja ja ta on suht sillas sellest, 16:9 ta enam ei soovi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
20.01.2023 12:26:14
|
|
|
| ot: |
| Arx07 kirjutas: |
NATAS999, osades mängudes kasuks jah ei tule, kus on kõrgust vaja ehk siis näiteks mingi strateegia mängud.
Muudes mängudes on parem vaateväli, shooterites ei pea hiirega niipalju vehkima, et näha mis paremal või vasakul toimub
Lisaks on see "immersive/kaasahaarav" tunne oluliselt suurem. Ja noh kõige suurem eelis on töötegemisel/asjajamisel, mahub ekraanile rohkem aknaid/äppe lahti.
Enda eelmise ultra wide VA monitori andsin naisele, kes on raamatupidaja ja ta on suht sillas sellest, 16:9 ta enam ei soovi. |
+1, ka uw peal ja tagasi minna ei taha. Valdavalt kasutuses töö tegemiseks aga casual gamingu jaoks sobib ka hästi. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.01.2023 16:20:00
|
|
|
| Kahju, et need kaardid (7900XT ja 4070Ti) seal MSRP $599 juures pole kus nad olema peaksid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.01.2023 08:30:53
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| Kahju, et need kaardid (7900XT ja 4070Ti) seal MSRP $599 juures pole kus nad olema peaksid. |
Kahe aasta pärast kui uued seeriad väljastatakse ja vaja vanadest lahti saada siis saab neid kindlasti 600 eest ka uuena.
Ma olen juba pikalt rääkinud, et seoses GPU turu hinnatõusuga tuleb hakata põlvkond vanu kaart ostma kui price/perf oluline on.
Uued kaardid tulevad piltlikult 30% kiiremad ja 30% kallimad kui varem sai sama raha eest 30% jõudlust juurde.
Nüüd maksad iga protsendi jõudluse eest sama palju protsente juurde
EDIT:
NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti May Only Be As Fast As The RTX 3070
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-4060-ti-may-only-be-as-fast-as-the-rtx-3070/
3070 MSRP oli 499 ja arvestades seda, et 4070 Ti MSRP on 799, siis peab 499 ja 799 vahele mahutama ka 4070 veel.
Karta on, et 4060 Ti tuleb vähemalt 499. Ilmselt rohkemgi kui 4070 tuleb nt 699 ja 4060 Ti 599. Ja on sama kiire kui 3070. Ehk siis midagi ei muutu või pead iga lisaprotsendi jõudluse eest juurde maksma
Lisaks 128bit kaart ja sama 8GB mälumaht mis 3070.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
22.01.2023 15:39:38
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Ma olen juba pikalt rääkinud, et seoses GPU turu hinnatõusuga tuleb hakata põlvkond vanu kaart ostma kui price/perf oluline on.
Uued kaardid tulevad piltlikult 30% kiiremad ja 30% kallimad kui varem sai sama raha eest 30% jõudlust juurde.
Nüüd maksad iga protsendi jõudluse eest sama palju protsente juurde
|
Nii on. ei mäleta peast äkki oli HU kes mainis mingis viimases videos, et praegu ei tasu osta uue põlvkonna kaarte, ei nvidia ega amd uuest peast. Need ei ole oma hinda väärt hetkel.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.01.2023 15:48:44
|
|
|
Saab ka 4090 väga tillukeseks muuta kui soovi on
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.01.2023 22:06:29
|
|
|
240/280 radikas koos ventidega on pigem suurem kui ka suured 3-slot jahutused...
4090 jaoks ma tahaks pigem juba suuremat ka, näiteks 360
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
23.01.2023 16:53:42
|
|
|
Et ennem oli üks pesa GPU-l mis und häiris nüüd siis 2 tk.
Ennem oleks vaja, eraldi kaabel millel 90 kraadine pistik ilma üleminekuta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
25.01.2023 10:40:28
|
|
|
Kui tellid nende global lehelt tuleb tollimaks ka veel lisaks maksta...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.01.2023 13:06:18
|
|
|
miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
25.01.2023 13:28:17
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi? |
toide peab olema vastavalt kaablile, mu peaks sobima
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.01.2023 13:36:04
|
|
|
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
25.01.2023 13:44:35
|
|
|
| Täpselt, see on ju lihtsalt kujuline adapter.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.01.2023 15:12:12
|
|
|
sa kirjutasid enne, et ootad, et nad 4080'le sellise vidina teeksid.
| Bunny kirjutas: |
| Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise. |
sellel ei ole mitte mingit vahet, kas sellele vidinale on 4090 või 4080 peale kirjutatud, mõlemad kaardid kasutavad 12vhpwr toite pistikut.
jublakat ostes pead jälgima ainult seda, kumbat pidi su kaardil see pistik topitud on. nagu nende lehelt aru sain, siis kõikidel kaartidel ei ole see pistik sama pidi.
sinu toite ja juhtme jutt on täiesti mööda siinkohal. 12vhpwr juhe või üleminek peab sul nagunii olemas olema.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
25.01.2023 15:33:13
|
|
|
[quote="NATAS999"]
sa kirjutasid enne, et ootad, et nad 4080'le sellise vidina teeksid.
Mina ei kirjutanud seda ja keegi ei ole kirjutanud, et tal on toide millel on 12vhpwr väljund...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
25.01.2023 16:48:32
|
|
|
| tsitaat: |
miks sa arvad, et 4090 jublakas 4080 külge ei sobi?
|
Seda ka mina mõtlesin, et mis vahet mis kaart kas 4090 või siis 4080, otsik on kõkidel sama.
Samas nad ka vastavad, et miks on ainult mõned listis hetkel:
"If you don’t see your card listed, it doesn’t mean that the adapters won’t work. We are in contact with major AIB partners to receive models of their GPUs. Once we have confirmed compatibilities, we will update the page as soon as possible."
Samas ei kiirusta ka selle adapteriga, las see küljeklaas olla lahti hetkel. Las testivad korralikult ära, las tulevad ka teiste kaartide tugi ja siis võib ka osta kui kuskil Eestis on saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.01.2023 19:55:41
|
|
|
Ma ei näe tehnilist põhjust miks see 4090 jaoks mõeldud adapter ei peaks toimima 4080 ja madalamate puhul. Iimselt CableMod lihtsalt kaitseb oma tagumikku ja ei anna lubadusi asjadele mida nad pole testinud.
Samas 4070 Ti ja 4080 saadavusega pole probleemi. Neid on lettidel igal pool, seega selle kaliibriga firmale ei tohiks keeruline olla see ära testida ja valideerida.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2023 23:53:17
|
|
|
Kui see nali pole, siis võiks juba 10 slotise ka teha..why not
Ilmselgelt arendus max fps per watt on ajalugu, 10l videokaardid on turul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 28.01.2023 23:53:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
28.01.2023 23:53:26
|
|
|
| Miks see nali peaks olema. 4090 on ju 4 slotti ja minu arust isegi 4.5 mudelid on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.01.2023 23:55:01
|
|
|
Cmon, see 4090 on ka nali...läbi pisarate nali...kaua nii ei sõua
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
29.01.2023 00:03:46
|
|
|
| 90+ % kasutajatest ei huvitu ilmselt päris elus eriti kas kasti toitekapleki ja kaardi vahel on 6 slotti tühja ruumi või 2 slotti + kaart. Või nagu... ma ei tea, pseudoprobleem tundub täiesti.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.01.2023 00:58:21
|
|
|
Äkki paneks kõrvalslotti ka midagi
Aga point pole selles, arvuti hinna käärid ja mõõtmed on mingi videokaardi nägi läinud, 3/4 hinnast videokaart, mahulnja kaalust pool sisu jne....
5 seeria tuleb standardis 6 slotti ja kaasa tuleva toitega arvatavasti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
29.01.2023 02:15:27
|
|
|
| No kuni ei suudeta 4K tagada 100+ FPS kõik põhjas enamus mängudega, siis kestab see edasi. Kui selline murdepunkt saavutatakse, siis vast hakatakse muule arendusele rõhku panema.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.01.2023 12:35:00
|
|
|
| Ei hakata, aina tuleb neit keskpärase graafikaga mänge peale mida ka see uus Titan ei vea.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.02.2023 15:59:11
|
|
|
Who cares? See teenib oma hinna tagasi ühe päevaga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.02.2023 17:25:57
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Who cares? See teenib oma hinna tagasi ühe päevaga. |
FP64 on ju nerfitud juba ammu 102 kividel. Seega kui use case ei nõua rohkemat kui 24GB VRAM, siis on Ada 6000 vms mõistlikum. Peale Quadro brändi kaotamist on workstation kaartide nimetused nii lollid, et ma ei tea kunagi mis see nimetus parasjagu on. Enamus Titani ostjaid ei osta seda enam töö tegemiseks vaid eputamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.02.2023 13:32:28
|
|
|
Cyberpunk 2077. DLSS 2.5.1 ja FG 1.0.5.0. Kõik põhjas.
Raw
Spoiler 
DLSS 2
Spoiler 
DLSS 3 FrameGen
Spoiler 
Enough said?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
02.02.2023 14:31:08
|
|
|
Testisin ise ka just ära, sa jätad põhilise mainimata, DLSS3-ga ei saanud mina küll pildi kvaliteedis vahest aru kas DLSS oli sees või väljas. DLSS2 puhul häiris mängus pidevalt, et isegi quality DLSS-ga oli pilt märgatavalt kehvem, kui "RAW" seadetes.
4090 kõik asjad max, 4K ning DLSS3 Quality jookseb 120fps peal 99% ajast, limiter peal, sest monitor rohkem ei vea välja. Kuna 600W bios peal, tarbis minul ~450W.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.02.2023 17:39:11
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Testisin ise ka just ära, sa jätad põhilise mainimata, DLSS3-ga ei saanud mina küll pildi kvaliteedis vahest aru kas DLSS oli sees või väljas. DLSS2 puhul häiris mängus pidevalt, et isegi quality DLSS-ga oli pilt märgatavalt kehvem, kui "RAW" seadetes.
4090 kõik asjad max, 4K ning DLSS3 Quality jookseb 120fps peal 99% ajast, limiter peal, sest monitor rohkem ei vea välja. Kuna 600W bios peal, tarbis minul ~450W. |
Ma ei hakanud mainima. Mõni siin läheb kohe lendu ja hakkab midagi väljamõeldud kaadritest jahuma Nüüd tuleb vist Dying Light 2 ka ära osta lõpuks kuna DLSS 3 olemas sellele. Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.02.2023 17:52:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega. |
Kummaline avaldus arvestades seda kuidas sa maha tegid seda, et ma pole veel CP2077 ostnud ega mänginud.
Patient gamer saab odavama ja parandatud/täiendatud toote. Esimese päeva gamer on beetatestija (mõne mängu puhul koguni alpha testija) kes maksab testimisele veel peale.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.02.2023 20:18:14
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Patient gamer on raske amet, aga väärt tulemustega. |
Kummaline avaldus arvestades seda kuidas sa maha tegid seda, et ma pole veel CP2077 ostnud ega mänginud.
Patient gamer saab odavama ja parandatud/täiendatud toote. Esimese päeva gamer on beetatestija (mõne mängu puhul koguni alpha testija) kes maksab testimisele veel peale. |
On olemas patient gaming ja siis on olemas sina, seega no worries
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.02.2023 20:51:19
|
|
|
A sama hästi võib ju patient gamer olla ja 10 aasta pärast selle 4090-i ja mängu kokku 100 euriga osta
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.02.2023 21:01:51
|
|
|
Ma olin ka kunagi see vend, et mõtlesin- ah ei ole vaja, las ta olla, whadever, bla bla bla.
Üldiselt on igas kommuunis üks läbiv joon. Sellist "Ma kunagi" vaatan juttu räägivad need kellel kas ei ole raha, või siis neil ei ole raha ning piisavat huvi, sest kui on raha ning on ka huvi, siis üldiselt on lihtsam olla laineharja peal kui kusagil mujal. Algselt- jah, tuleb käia välja suurem plekk, kuid päeva lõpuks sealt edasi ei ole vahet. Müüd maha, paned veidi juurde, läheb jälle edasi.
Kui üldse seda raha välja ei käi, siis räägitaksegi surmani nendest oleksitest, agadest ning mis minu arust kõige tobedam, toodakse konteksist välja täiesti tobedaid fakte, argumente ning näiteid mis konkreetses valdkonnas mitte iial mitte midagi ei muuda peale teadmise. Konkreetselt arvutimaailmas me räägime ikkagi suure osa enamuse ajast FPSist ning mõningate indiviidide puhul ka renderdamise aegadest.
Kõik muu on heietamine.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|