|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
Olava
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2015
|
27.12.2022 10:48:07
|
|
|
| GoogleTv menüüst saab ise sättida screensaveri käivitumise aega. Ju on see jäänud 15 minuti peale ning Jupiteri äpp tundub seadmele justkui mitteaktiivsena.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
27.12.2022 11:53:52
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
see Chromecast ei mängi Jupiterist kauem, kui 15 min, siis jääb film naksti pooleli ja viskab ette screensaverimoodi lehe. Back nuppu vajutades saad Jupiteri avalehele. Otsid filmi üles, vaatad edasi ja umbes 15 min pärast sama lugu.
Miski nagu ei ole päris õige. Ongi selline ikaldus või minu seade piix?
Mida torkida?  |
Muide see asi on ilmnenud just viimastel päevadel. Isegi Elisa boxis olev Jupiteri äpp jääb üks hetk seisma ja läheb screensave mode'i. Lisaks tavalise chromecastiga vaadates enam tiitrid korralikult ei jookse, pooled puudu jne, varem seda polnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.12.2022 13:03:49
|
|
|
Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama pask, nigu arvutiga oli
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
27.12.2022 13:31:32
|
|
|
Jupiteri saab ka lihtsalt antennist vaadata. Internetiühendus küll vajalik, aga peaks väga kehvakesega hakkama saama. Olen ise seda katsetamise mõttes vaadanud (kasutajaliides pisut erinev, aga mitte nii palju, et tunduks teise tootena), aga kuna mul kaabliga püsiühendus, siis interneti nõudlikkuse kohapealt otsest kogemust ei ole. Igatahes veel üks alternatiivne variant.
| Hiid kirjutas: |
Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama piix, nigu arvutiga oli  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pässapoiss
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2012
|
28.12.2022 15:51:31
|
|
|
| Olava kirjutas: |
| GoogleTv menüüst saab ise sättida screensaveri käivitumise aega. Ju on see jäänud 15 minuti peale ning Jupiteri äpp tundub seadmele justkui mitteaktiivsena. |
Ekraani väljalülitamise aega saab sättida.Chromecastil on selline moodne asi nagu Ambient Mode ja seda ei ole mina suutnud maha saada.
Telia äpp töötab ilusti koguaeg, aga vaatasin ka täna esimest korda Jupiteri ja tõesti, üle 15min vaadata ei lase-lülitab screen saveri(Ambient Mode) peale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.12.2022 20:40:51
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
või nii
võtsin siis ühe ligi, ehk ei saa persest  |
läks siis nagu alati.
On ikka ikaldus
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.12.2022 22:59:58
|
|
|
See pole Chromecasti probleem, tundub et pigem Jupiteri rakendus vms on katki. Mu Androidi põhisel Sony TV-s on Jupiteriga sama probleem, just ekstra teie jutu peale testisin.
Niipalju küll on vahet et "paus" tekkis 10 minutil ja puldi nupuvajutuse peale sai samast kohast edasi vaadata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.12.2022 12:18:08
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
See pole Chromecasti probleem, tundub et pigem Jupiteri rakendus vms on katki. Mu Androidi põhisel Sony TV-s on Jupiteriga sama probleem, just ekstra teie jutu peale testisin.
Niipalju küll on vahet et "paus" tekkis 10 minutil ja puldi nupuvajutuse peale sai samast kohast edasi vaadata. |
Huvitav kas keegi on Play poes olevale mailile tagasisidet andnud...
Nad enamasti on reageerinud suht adekvaatselt kui mingi jama on olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.12.2022 13:06:25
|
|
|
Tundub nagu ajaviit vms jääks Jupiteris seisma, sest kui üritada saadet paremale-noolega edasi kerida siis hakkab ta kerima sellest kohast kust vaatamist alustasid, mitte jooksvast asukohast.
Samas kui saade pausile panna siis on ajaviit õige. Igatahes veidralt tüütult käitub see Jupiter nüüd jah.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
29.12.2022 13:42:04
|
|
|
Hei, võib-olla on juba seda kajastatud, aga:
Vahetaks oma 2K teleka 4K vastu, aga filme vaatan läbi Apple 4K TV. Ressiver on vanem Denon X1000, laseb 2K läbi, aga 4K ja igasugu HDR-e ei toeta. Kui laseks pildi otse telekasse ATV-st, siis kas on võimalik ka 5.1 heli telekast ressi saada? Ress toetab Dolby Digitali, aga kui hetkel lasen ATV läbi vana teleka, siis 5.1 seal arc-st kätte ei saa. Tuleb ainult PCM 2.0. Telia laenutuse filmid näitab et on Dolby Digital ja kõik funkab läbi teleka arc ressi…
Kui panen otse ATV ressi, siis on ress näitab Multi In Audio ja funkab…
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.12.2022 13:48:59
|
|
|
atv/teleka seadeid oled vaadand? mul muidu ccwgtv otse teleka küljes ja heli lasen telekast ressi optilisega üldse. muidugi mul ress nii vana, et uusi uhkeid formaate ei oska, aga dd jms lihtsam kraam vist paistab läbi tulevat.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
29.12.2022 14:48:29
|
|
|
Optikat pole proovinud, sest siis kaob vist võimalus Telia puldiga ressi heli reguleerida… kahte pulti väga ei tahaks ka.
Ok, Apple TV laseb ka audio Dolby Digitaliks muuta, et siis peaks otsima telekat mis “laseks läbi” Dolby Digitali, nagu hetkel vanem Sony teeb…
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
29.12.2022 16:02:23
|
|
|
teleka seadetes oled tuhnind?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
29.12.2022 20:37:08
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| teleka seadetes oled tuhnind? |
Olemasoleva telekaga saan hakkama, aga pigem küsimus et millist tootjat peaks vältima… (Samsung vist?)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.12.2022 01:38:05
|
|
|
conx, ma pakuks asi selles et Apple TV 4K decodeb 5.1 / 7.1 audio by default alati Multichannel PCM (5.1 / 7.1) peale mis on uncompressed ja läbi arc see ei mahu kuna liiga suur bandwidth, sellest ka PCM 2.0 tulemus.
Kui sa "Auto" pealt timmisid ümber DD peale apple tv confis siis (uncompressed) multichannel PCM omakorda encodetakse (compressed) DD peale ATVs ja selle saab ress läbi arc ka kätte.
Teleri valiku koha pealt ma eeldaks kõik kuulsama brandi telerid võimaldavad external sourcel audio "Passthrough mode" nii et ress saab selle signaali kätte mida ATV saatis ja teler ise vahelülina seda signaali ei näpi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
30.12.2022 09:56:50
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
conx, ma pakuks asi selles et Apple TV 4K decodeb 5.1 / 7.1 audio by default alati Multichannel PCM (5.1 / 7.1) peale mis on uncompressed ja läbi arc see ei mahu kuna liiga suur bandwidth, sellest ka PCM 2.0 tulemus.
Kui sa "Auto" pealt timmisid ümber DD peale apple tv confis siis (uncompressed) multichannel PCM omakorda encodetakse (compressed) DD peale ATVs ja selle saab ress läbi arc ka kätte.
Teleri valiku koha pealt ma eeldaks kõik kuulsama brandi telerid võimaldavad external sourcel audio "Passthrough mode" nii et ress saab selle signaali kätte mida ATV saatis ja teler ise vahelülina seda signaali ei näpi. |
Ok, et siis esialgu ei pea uut ressi eelarvesse panema
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
31.12.2022 20:42:24
|
|
|
Kas oskate soovitada, mis trikki peaks tegema, et saaks tööle teleripuldiga soundbari volume juhtimise?
Philips 65OLED706 + Bose Smart Soundbar 900.
HDMI CEC on aktiveeritud nii teleri kui soundbari poolt. Kaabel on Bose originaal Hdmi. Sisestatud teleri eARC pessa (Hdmi2).
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
01.01.2023 12:13:10
|
|
|
| Teleripuldilt sagedased sätted nupp või otsi menüüde rägastikust heliväljund ja mäletamist mööda keskmine valik oli kasuta välist seadet vms.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.01.2023 16:03:49
|
|
|
| tofay kirjutas: |
| Teleripuldilt sagedased sätted nupp või otsi menüüde rägastikust heliväljund ja mäletamist mööda keskmine valik oli kasuta välist seadet vms. |
Kui seda mõtled, siis see on aktiveeritud ning heli reguleerida ikka ei saa:
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
01.01.2023 18:36:27
|
|
|
TV kasutusjuhend ütleb:
"Märkus. HDMI eARC on saadaval ainult HDMI 2 korral.
Kasutage eARC jaoks HDMI-kaablit koos Ethernetiga."
Ja teine asi:
"Juhtige HDMI CEC-ühilduvusega seadmeid teleri
kaugjuhtimispuldi abil.
Seadistused> Üldsätted > EasyLink > EasyLink kaugjuhtimispult > Sees.
"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.01.2023 19:16:35
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
TV kasutusjuhend ütleb:
"Märkus. HDMI eARC on saadaval ainult HDMI 2 korral.
Kasutage eARC jaoks HDMI-kaablit koos Ethernetiga."
Ja teine asi:
"Juhtige HDMI CEC-ühilduvusega seadmeid teleri
kaugjuhtimispuldi abil.
Seadistused> Üldsätted > EasyLink > EasyLink kaugjuhtimispult > Sees.
" |
Täpselt nii ongi ja ei toimi. Kirjutasin Philips supporti, eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
01.01.2023 19:30:49
|
|
|
| Kindel et kasutad eARC toega HDMI kaablit?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.01.2023 20:08:26
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| Kindel et kasutad eARC toega HDMI kaablit? |
Soundbariga tuli kaasa Bose logodega kaabel, "High speed HDMI cable with ethernet" kirjadega.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2023 16:33:14
|
|
|
Olen nüüd mõned päevad seda Chromecast TV vidinat näppinud. Väga hea Twitch appi tugi, s. t. kõik töötab ja kiirelt. Lisaks on see hea asi, et sinna tõmbasin Telia TV appi ja olemasoleva Arrise digiboksi võis välja lülitada. Väga mugav, sisuliselt asendab teleri nutiosa ja eraldiseisva digiboksi. Alternatiiv oleks olnud DV8919X-EE 139.- Telailt, aga see kordades kallim.
Keegi oskab soovitada reklaamivaba YT lahendust peale premiumi? Proovisin mingit Real YT vms, aga .apk ei saa otse seal installida.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.01.2023 17:07:08
|
|
|
Killhoven, vaata, kas su oma Jupiteri mängitab. Siis teab, kas on vidin perses või Jupiter perses
Teab edasisi samme astuda.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.01.2023 17:30:37
|
|
|
Hiid, sulle juba korra öeldi, et Jupiter äpp on katki. Testisin 2 erineva seadme peal, käitub samamoodi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
02.01.2023 18:07:35
|
|
|
jupiteri äpp katki jah.
mingi trikk oli developer vms settingust sleep või turn off screen vms välja lükata, aga pole seda ise veel proovind.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
02.01.2023 18:17:28
|
|
|
Ma kasutan ka seda, see suurepärane. Esimest korda pead side-loadima, edasi uuendused juba äpisisesed.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
02.01.2023 18:31:22
|
|
|
Forss, Tänud! Seal lehel olnud videoõpetuse järgi sai viie minutiga kasutusele võetud.
Jupiteri appis video minul kah hangub.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.01.2023 20:22:01
|
|
|
kuidas seda Jupiteri on mõeldud siis tarbida? Mis seadmega ta vaadatav on?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
02.01.2023 20:40:46
|
|
|
Jupiteri äpil on viga küljes jah, mul ka umbes 15 minuti vaatamise järel läheb android boks ekraanisäästu režiimile. Õnneks väga vaatamist ei takista, pressin puldil suvalist nuppu ja vaatamine jätkub õigelt kohalt.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.01.2023 21:20:16
|
|
|
| Väidetavalt on jupiter nüüd korras, 30. dets õhtul tuli uus versioon. Tehke update.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.01.2023 15:40:54
|
|
|
kuda see update tegemine käib?
Mul näitab version 1.6.7
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.01.2023 16:02:32
|
|
|
Play Store kaudu vaatad kas on uuendusi või mitte. Chromecastis. Mitte PC-s. Mitte telefonis.
Nii abitu pole võimalik peale nii pikaajalist HV foorumis tegutsemist olla. Või siiski on?
| ot: |
Kuidas küll selline inimene laste tegemisega hakkama sai. Vaatas pornhub-st samal ajal õpetusi või peaks hoopis DNA testile mõtlema?  |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.01.2023 16:08:37
|
|
|
ei osanud play storesse minna. Klikkisin siia ja sinna, ei leidnud normaalest kohast. Siis lasin jupiteri lihtsalt maha
Mis see pikaajaline HV foorumis tegutsemine siia puutub? Et peaks nagu harjunud olema, et mingid käkid on poolkasutuskõlbmatud ja kasutajaliides on eelmisest sajandist?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
03.01.2023 16:22:28
|
|
|
Ehk oskab keegi natuke telekat soovitada?
Nõudmised:
- 50" (ei mahu suurem)
- Android (99% ajast Telia TV rakendus. Imevähe Plexi ja YouTube-i. Läheb vanematele inimestele, seega ei taha eraldi Source-i vahetada mõne Android boxiga ega mitut pulti kasutada jne jne)
- Kuni 600 euri
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.01.2023 16:43:53
|
|
|
Hiid, Google kasutamise võiks ikka selle aja peale selgeks saada...
>> Settings -> Apps -> Show all apps -> Show system apps -> Play Store -> Click on user icon -> Manage apps & games -> Updates
Üldiselt kui Chromecasti sees hoida ja kasutada, siis päeva-paari-kolmega uuendab ta tavaliselt niigi app-e automaatselt. Praktiliselt harva kui käsitsi midagi uuendama peab.
Ja Jupiteri 1.6.7 peakski värskeim version olema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.01.2023 16:51:16
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ei osanud play storesse minna. Klikkisin siia ja sinna, ei leidnud normaalest kohast. Siis lasin jupiteri lihtsalt maha
Mis see pikaajaline HV foorumis tegutsemine siia puutub? Et peaks nagu harjunud olema, et mingid käkid on poolkasutuskõlbmatud ja kasutajaliides on eelmisest sajandist?  |
Google TV kasutajaliides on vaga lihtne.
https://www.gtvstick.com/how-to-update-apps-on-google-tv/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.01.2023 20:37:31
|
|
|
nüüd uue ja parandatud äpiga kalab teistmoodi ja veel tihedamalt.
Üritan Jupiterile kirja saata...
Spoiler 
| triu kirjutas: |
Jupiteri saab ka lihtsalt antennist vaadata. Internetiühendus küll vajalik, aga peaks väga kehvakesega hakkama saama. Olen ise seda katsetamise mõttes vaadanud (kasutajaliides pisut erinev, aga mitte nii palju, et tunduks teise tootena), aga kuna mul kaabliga püsiühendus, siis interneti nõudlikkuse kohapealt otsest kogemust ei ole. Igatahes veel üks alternatiivne variant.
| Hiid kirjutas: |
Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama piix, nigu arvutiga oli  |
|
Proovisin ka seda HbbTVd vms. Panen Jupiteri ette, tuleb kiri, et kui nüüd ühendada veel netiga, siis saategi vaadata. Aga netiga ühendatud juba ongi....Ühesõnaga ei tööta.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
04.01.2023 12:28:18
|
|
|
Ma proovisn eile viimase appi versiooniga ja Chromecasti peal video hangub natukese aja pärast. Samas vennal on see uus Telia digibox DV8919X-EE (Android) ja seal peal eile probleeme polnud, video käiati üle tunni probleemivabalt. Aeg konspiratsiooniteooriateks?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.01.2023 12:43:02
|
|
|
Sain tehniliselt toelt kirja vastu
| tsitaat: |
Tere!
Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.
Lugupidamisega
ERR |
Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2023 12:52:44
|
|
|
| tsitaat: |
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!
|
Jupiteri said, varem polnud üldse midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.01.2023 12:54:56
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Sain tehniliselt toelt kirja vastu
| tsitaat: |
Tere!
Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.
Lugupidamisega
ERR |
Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?! |
Loodetavasti täpsustasid neile, et Chromecasti Google TV peal jooksval Jupiteri äppil on castimisega sama palju ühist kui ERR-il ja tehnilisel pädevusel...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.01.2023 13:00:55
|
|
|
| pppd kirjutas: |
Loodetavasti täpsustasid neile, et Chromecasti Google TV peal jooksval Jupiteri äppil on castimisega sama palju ühist kui ERR-il ja tehnilisel pädevusel... |
jahh, vastuses ütlesin, et julk on teleka küljes ja julga sees on Jupiteri äpp. Et see ei olegi castimine otseselt.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.01.2023 13:22:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Sain tehniliselt toelt kirja vastu
| tsitaat: |
Tere!
Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.
Lugupidamisega
ERR |
Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?! |
Nõus, et see on väga nõme probleem hetkel, kuid üldiselt on enamiku oma eluajast Jupiter väga normaalselt töötanud ja väga head sisu pakkunud.
Minu hinnangul üks paremaid riigipoolseid rahakulutusi kultuurile/meelelahutusele üldse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.01.2023 13:40:15
|
|
|
Ja kerimine on endiselt Jupiteris katki, paned midagi mängima, vaatad tunnikese, vajutad nool-paremale et edasi liikuda ning siis viskab sind pmst sinna kust vaatamist alustasid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|