Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2022 10:48:07 vasta tsitaadiga

GoogleTv menüüst saab ise sättida screensaveri käivitumise aega. Ju on see jäänud 15 minuti peale ning Jupiteri äpp tundub seadmele justkui mitteaktiivsena.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2022 11:53:52 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see Chromecast ei mängi Jupiterist kauem, kui 15 min, siis jääb film naksti pooleli ja viskab ette screensaverimoodi lehe. Back nuppu vajutades saad Jupiteri avalehele. Otsid filmi üles, vaatad edasi ja umbes 15 min pärast sama lugu.
Miski nagu ei ole päris õige. Ongi selline ikaldus või minu seade piix? icon_mad.gif
Mida torkida? icon_neutral.gif


Muide see asi on ilmnenud just viimastel päevadel. Isegi Elisa boxis olev Jupiteri äpp jääb üks hetk seisma ja läheb screensave mode'i. Lisaks tavalise chromecastiga vaadates enam tiitrid korralikult ei jookse, pooled puudu jne, varem seda polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2022 13:03:49 vasta tsitaadiga

Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama pask, nigu arvutiga oli icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.12.2022 13:31:32 vasta tsitaadiga

Jupiteri saab ka lihtsalt antennist vaadata. Internetiühendus küll vajalik, aga peaks väga kehvakesega hakkama saama. Olen ise seda katsetamise mõttes vaadanud (kasutajaliides pisut erinev, aga mitte nii palju, et tunduks teise tootena), aga kuna mul kaabliga püsiühendus, siis interneti nõudlikkuse kohapealt otsest kogemust ei ole. Igatahes veel üks alternatiivne variant.
Hiid kirjutas:
Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama piix, nigu arvutiga oli icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 28.12.2022 15:51:31 vasta tsitaadiga

Olava kirjutas:
GoogleTv menüüst saab ise sättida screensaveri käivitumise aega. Ju on see jäänud 15 minuti peale ning Jupiteri äpp tundub seadmele justkui mitteaktiivsena.


Ekraani väljalülitamise aega saab sättida.Chromecastil on selline moodne asi nagu Ambient Mode ja seda ei ole mina suutnud maha saada.
Telia äpp töötab ilusti koguaeg, aga vaatasin ka täna esimest korda Jupiteri ja tõesti, üle 15min vaadata ei lase-lülitab screen saveri(Ambient Mode) peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2022 20:40:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
või nii icon_razz.gif
võtsin siis ühe ligi, ehk ei saa persest icon_lol.gif

läks siis nagu alati. icon_cry.gif
On ikka ikaldus thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2022 22:59:58 vasta tsitaadiga

See pole Chromecasti probleem, tundub et pigem Jupiteri rakendus vms on katki. Mu Androidi põhisel Sony TV-s on Jupiteriga sama probleem, just ekstra teie jutu peale testisin.
Niipalju küll on vahet et "paus" tekkis 10 minutil ja puldi nupuvajutuse peale sai samast kohast edasi vaadata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 12:18:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
See pole Chromecasti probleem, tundub et pigem Jupiteri rakendus vms on katki. Mu Androidi põhisel Sony TV-s on Jupiteriga sama probleem, just ekstra teie jutu peale testisin.
Niipalju küll on vahet et "paus" tekkis 10 minutil ja puldi nupuvajutuse peale sai samast kohast edasi vaadata.


Huvitav kas keegi on Play poes olevale mailile tagasisidet andnud...
Nad enamasti on reageerinud suht adekvaatselt kui mingi jama on olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 13:06:25 vasta tsitaadiga

Tundub nagu ajaviit vms jääks Jupiteris seisma, sest kui üritada saadet paremale-noolega edasi kerida siis hakkab ta kerima sellest kohast kust vaatamist alustasid, mitte jooksvast asukohast.
Samas kui saade pausile panna siis on ajaviit õige. Igatahes veidralt tüütult käitub see Jupiter nüüd jah.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2022 13:42:04 vasta tsitaadiga

Hei, võib-olla on juba seda kajastatud, aga:
Vahetaks oma 2K teleka 4K vastu, aga filme vaatan läbi Apple 4K TV. Ressiver on vanem Denon X1000, laseb 2K läbi, aga 4K ja igasugu HDR-e ei toeta. Kui laseks pildi otse telekasse ATV-st, siis kas on võimalik ka 5.1 heli telekast ressi saada? Ress toetab Dolby Digitali, aga kui hetkel lasen ATV läbi vana teleka, siis 5.1 seal arc-st kätte ei saa. Tuleb ainult PCM 2.0. Telia laenutuse filmid näitab et on Dolby Digital ja kõik funkab läbi teleka arc ressi… icon_redface.gif
Kui panen otse ATV ressi, siis on ress näitab Multi In Audio ja funkab…
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2022 13:48:59 vasta tsitaadiga

atv/teleka seadeid oled vaadand? mul muidu ccwgtv otse teleka küljes ja heli lasen telekast ressi optilisega üldse. muidugi mul ress nii vana, et uusi uhkeid formaate ei oska, aga dd jms lihtsam kraam vist paistab läbi tulevat.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2022 14:48:29 vasta tsitaadiga

Optikat pole proovinud, sest siis kaob vist võimalus Telia puldiga ressi heli reguleerida… kahte pulti väga ei tahaks ka.
Ok, Apple TV laseb ka audio Dolby Digitaliks muuta, et siis peaks otsima telekat mis “laseks läbi” Dolby Digitali, nagu hetkel vanem Sony teeb…
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2022 16:02:23 vasta tsitaadiga

teleka seadetes oled tuhnind?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2022 20:37:08 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
teleka seadetes oled tuhnind?

Olemasoleva telekaga saan hakkama, aga pigem küsimus et millist tootjat peaks vältima… (Samsung vist?)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2022 01:38:05 vasta tsitaadiga

conx, ma pakuks asi selles et Apple TV 4K decodeb 5.1 / 7.1 audio by default alati Multichannel PCM (5.1 / 7.1) peale mis on uncompressed ja läbi arc see ei mahu kuna liiga suur bandwidth, sellest ka PCM 2.0 tulemus.
Kui sa "Auto" pealt timmisid ümber DD peale apple tv confis siis (uncompressed) multichannel PCM omakorda encodetakse (compressed) DD peale ATVs ja selle saab ress läbi arc ka kätte.

Teleri valiku koha pealt ma eeldaks kõik kuulsama brandi telerid võimaldavad external sourcel audio "Passthrough mode" nii et ress saab selle signaali kätte mida ATV saatis ja teler ise vahelülina seda signaali ei näpi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2022 09:56:50 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
conx, ma pakuks asi selles et Apple TV 4K decodeb 5.1 / 7.1 audio by default alati Multichannel PCM (5.1 / 7.1) peale mis on uncompressed ja läbi arc see ei mahu kuna liiga suur bandwidth, sellest ka PCM 2.0 tulemus.
Kui sa "Auto" pealt timmisid ümber DD peale apple tv confis siis (uncompressed) multichannel PCM omakorda encodetakse (compressed) DD peale ATVs ja selle saab ress läbi arc ka kätte.

Teleri valiku koha pealt ma eeldaks kõik kuulsama brandi telerid võimaldavad external sourcel audio "Passthrough mode" nii et ress saab selle signaali kätte mida ATV saatis ja teler ise vahelülina seda signaali ei näpi.

Ok, et siis esialgu ei pea uut ressi eelarvesse panema thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2022 20:42:24 vasta tsitaadiga

Kas oskate soovitada, mis trikki peaks tegema, et saaks tööle teleripuldiga soundbari volume juhtimise?
Philips 65OLED706 + Bose Smart Soundbar 900.
HDMI CEC on aktiveeritud nii teleri kui soundbari poolt. Kaabel on Bose originaal Hdmi. Sisestatud teleri eARC pessa (Hdmi2).
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2023 12:13:10 vasta tsitaadiga

Teleripuldilt sagedased sätted nupp või otsi menüüde rägastikust heliväljund ja mäletamist mööda keskmine valik oli kasuta välist seadet vms.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2023 16:03:49 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Teleripuldilt sagedased sätted nupp või otsi menüüde rägastikust heliväljund ja mäletamist mööda keskmine valik oli kasuta välist seadet vms.

Kui seda mõtled, siis see on aktiveeritud ning heli reguleerida ikka ei saa:

Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 01.01.2023 18:36:27 vasta tsitaadiga

TV kasutusjuhend ütleb:
"Märkus. HDMI eARC on saadaval ainult HDMI 2 korral.
Kasutage eARC jaoks HDMI-kaablit koos Ethernetiga."

Ja teine asi:
"Juhtige HDMI CEC-ühilduvusega seadmeid teleri
kaugjuhtimispuldi abil.
Seadistused> Üldsätted > EasyLink > EasyLink kaugjuhtimispult > Sees.
"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2023 19:16:35 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
TV kasutusjuhend ütleb:
"Märkus. HDMI eARC on saadaval ainult HDMI 2 korral.
Kasutage eARC jaoks HDMI-kaablit koos Ethernetiga."

Ja teine asi:
"Juhtige HDMI CEC-ühilduvusega seadmeid teleri
kaugjuhtimispuldi abil.
Seadistused> Üldsätted > EasyLink > EasyLink kaugjuhtimispult > Sees.
"


Täpselt nii ongi ja ei toimi. Kirjutasin Philips supporti, eks näis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 01.01.2023 19:30:49 vasta tsitaadiga

Kindel et kasutad eARC toega HDMI kaablit?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2023 20:01:13 vasta tsitaadiga

eARC töötab ka vana High Speed kaabliga.
tsitaat:
This works with HDMI High Speed Cables with Ethernet and the new Ultra High Speed HDMI Cable.

https://www.hdmi.org/spec21sub/enhancedaudioreturnchannel
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2023 20:08:26 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kindel et kasutad eARC toega HDMI kaablit?

Soundbariga tuli kaasa Bose logodega kaabel, "High speed HDMI cable with ethernet" kirjadega.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 14:45:54 vasta tsitaadiga

LG unveils 2023 OLED TVs: G3 "up to 70% brighter", HDMI 2.1 QMS
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2023 16:33:14 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
triu, leidsin, tellitud. Tänud thumbs_up.gif


Olen nüüd mõned päevad seda Chromecast TV vidinat näppinud. Väga hea Twitch appi tugi, s. t. kõik töötab ja kiirelt. Lisaks on see hea asi, et sinna tõmbasin Telia TV appi ja olemasoleva Arrise digiboksi võis välja lülitada. Väga mugav, sisuliselt asendab teleri nutiosa ja eraldiseisva digiboksi. thumbs_up.gif Alternatiiv oleks olnud DV8919X-EE 139.- Telailt, aga see kordades kallim.
Keegi oskab soovitada reklaamivaba YT lahendust peale premiumi? Proovisin mingit Real YT vms, aga .apk ei saa otse seal installida.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 17:07:08 vasta tsitaadiga

Killhoven, vaata, kas su oma Jupiteri mängitab. Siis teab, kas on vidin perses või Jupiter perses icon_lol.gif
Teab edasisi samme astuda. kopp.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 17:28:17 vasta tsitaadiga

Ma kasutan STN Betat
https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 17:30:37 vasta tsitaadiga

Hiid, sulle juba korra öeldi, et Jupiter äpp on katki. Testisin 2 erineva seadme peal, käitub samamoodi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.01.2023 18:07:35 vasta tsitaadiga

jupiteri äpp katki jah.

mingi trikk oli developer vms settingust sleep või turn off screen vms välja lükata, aga pole seda ise veel proovind.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 18:17:28 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Ma kasutan STN Betat
https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext


Ma kasutan ka seda, see suurepärane. Esimest korda pead side-loadima, edasi uuendused juba äpisisesed.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2023 18:31:22 vasta tsitaadiga

Forss, Tänud! Seal lehel olnud videoõpetuse järgi sai viie minutiga kasutusele võetud. thumbs_up.gif

Jupiteri appis video minul kah hangub.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 20:22:01 vasta tsitaadiga

kuidas seda Jupiteri on mõeldud siis tarbida? Mis seadmega ta vaadatav on? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2023 20:25:55 vasta tsitaadiga

Nutiteler.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 02.01.2023 20:40:46 vasta tsitaadiga

Jupiteri äpil on viga küljes jah, mul ka umbes 15 minuti vaatamise järel läheb android boks ekraanisäästu režiimile. Õnneks väga vaatamist ei takista, pressin puldil suvalist nuppu ja vaatamine jätkub õigelt kohalt.
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2023 21:20:16 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on jupiter nüüd korras, 30. dets õhtul tuli uus versioon. Tehke update.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 15:40:54 vasta tsitaadiga

kuda see update tegemine käib?
Mul näitab version 1.6.7

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:02:32 vasta tsitaadiga

Play Store kaudu vaatad kas on uuendusi või mitte. Chromecastis. Mitte PC-s. Mitte telefonis.
Nii abitu pole võimalik peale nii pikaajalist HV foorumis tegutsemist olla. Või siiski on?

ot:
Kuidas küll selline inimene laste tegemisega hakkama sai. Vaatas pornhub-st samal ajal õpetusi või peaks hoopis DNA testile mõtlema? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:08:37 vasta tsitaadiga

ei osanud play storesse minna. Klikkisin siia ja sinna, ei leidnud normaalest kohast. Siis lasin jupiteri lihtsalt maha icon_evil.gif
Mis see pikaajaline HV foorumis tegutsemine siia puutub? Et peaks nagu harjunud olema, et mingid käkid on poolkasutuskõlbmatud ja kasutajaliides on eelmisest sajandist? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:22:28 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi natuke telekat soovitada?

Nõudmised:
- 50" (ei mahu suurem)
- Android (99% ajast Telia TV rakendus. Imevähe Plexi ja YouTube-i. Läheb vanematele inimestele, seega ei taha eraldi Source-i vahetada mõne Android boxiga ega mitut pulti kasutada jne jne)
- Kuni 600 euri
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:43:53 vasta tsitaadiga

Hiid, Google kasutamise võiks ikka selle aja peale selgeks saada... icon_rolleyes.gif
>> Settings -> Apps -> Show all apps -> Show system apps -> Play Store -> Click on user icon -> Manage apps & games -> Updates

Üldiselt kui Chromecasti sees hoida ja kasutada, siis päeva-paari-kolmega uuendab ta tavaliselt niigi app-e automaatselt. Praktiliselt harva kui käsitsi midagi uuendama peab.

Ja Jupiteri 1.6.7 peakski värskeim version olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 16:51:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei osanud play storesse minna. Klikkisin siia ja sinna, ei leidnud normaalest kohast. Siis lasin jupiteri lihtsalt maha icon_evil.gif
Mis see pikaajaline HV foorumis tegutsemine siia puutub? Et peaks nagu harjunud olema, et mingid käkid on poolkasutuskõlbmatud ja kasutajaliides on eelmisest sajandist? icon_rolleyes.gif

Google TV kasutajaliides on vaga lihtne.
https://www.gtvstick.com/how-to-update-apps-on-google-tv/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2023 20:37:31 vasta tsitaadiga

nüüd uue ja parandatud äpiga kalab teistmoodi ja veel tihedamalt. kopp.gif
Üritan Jupiterile kirja saata...
Spoiler Spoiler Spoiler


triu kirjutas:
Jupiteri saab ka lihtsalt antennist vaadata. Internetiühendus küll vajalik, aga peaks väga kehvakesega hakkama saama. Olen ise seda katsetamise mõttes vaadanud (kasutajaliides pisut erinev, aga mitte nii palju, et tunduks teise tootena), aga kuna mul kaabliga püsiühendus, siis interneti nõudlikkuse kohapealt otsest kogemust ei ole. Igatahes veel üks alternatiivne variant.
Hiid kirjutas:
Selleks ma selle vidina soetasingi, et saaks jebimata Jupiteri nautida. Nüüd on sama piix, nigu arvutiga oli icon_lol.gif

Proovisin ka seda HbbTVd vms. Panen Jupiteri ette, tuleb kiri, et kui nüüd ühendada veel netiga, siis saategi vaadata. Aga netiga ühendatud juba ongi....Ühesõnaga ei tööta. eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2023 12:28:18 vasta tsitaadiga

Ma proovisn eile viimase appi versiooniga ja Chromecasti peal video hangub natukese aja pärast. Samas vennal on see uus Telia digibox DV8919X-EE (Android) ja seal peal eile probleeme polnud, video käiati üle tunni probleemivabalt. Aeg konspiratsiooniteooriateks? icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2023 12:43:02 vasta tsitaadiga

Sain tehniliselt toelt kirja vastu
tsitaat:
Tere!

Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.

Lugupidamisega
ERR

Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2023 12:52:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!

Jupiteri said, varem polnud üldse midagi icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.01.2023 12:54:56 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sain tehniliselt toelt kirja vastu
tsitaat:
Tere!

Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.

Lugupidamisega
ERR

Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!

Loodetavasti täpsustasid neile, et Chromecasti Google TV peal jooksval Jupiteri äppil on castimisega sama palju ühist kui ERR-il ja tehnilisel pädevusel...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2023 13:00:55 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:

Loodetavasti täpsustasid neile, et Chromecasti Google TV peal jooksval Jupiteri äppil on castimisega sama palju ühist kui ERR-il ja tehnilisel pädevusel...

jahh, vastuses ütlesin, et julk on teleka küljes ja julga sees on Jupiteri äpp. Et see ei olegi castimine otseselt. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2023 13:22:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sain tehniliselt toelt kirja vastu
tsitaat:
Tere!

Hetkel esineb Jupiteri ja Chromecasti vahelises töös tõrkeid ning seetõttu soovitame praegu Jupiteri sisu vaadata seadmetest, mis castimist ei vaja.

Lugupidamisega
ERR

Soovitan sinna kõigil pöörduda, ehk liigutavad midagi.
Samas kuna varem oma maksude eest midagi riigilt vastu oleme saanud?!


Nõus, et see on väga nõme probleem hetkel, kuid üldiselt on enamiku oma eluajast Jupiter väga normaalselt töötanud ja väga head sisu pakkunud.
Minu hinnangul üks paremaid riigipoolseid rahakulutusi kultuurile/meelelahutusele üldse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2023 13:40:15 vasta tsitaadiga

Ja kerimine on endiselt Jupiteris katki, paned midagi mängima, vaatad tunnikese, vajutad nool-paremale et edasi liikuda ning siis viskab sind pmst sinna kust vaatamist alustasid.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.