|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
18.01.2022 00:34:11
|
|
|
| Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
18.01.2022 01:39:21
|
|
|
6800xt kaevandab seda münti päris tublisti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2022 01:39:50
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
| Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered. |
Windowsi all oligi pool kaevandamisest üks driveri kräshide vaatlemine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
18.01.2022 11:36:01
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
| Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered. |
Tavaliselt tekib kas kõrgest tempist või OC paigast ära.
| yerba kirjutas: |
Windowsi all oligi pool kaevandamisest üks driveri kräshide vaatlemine.  |
Aa kes käsib Event viewerit avada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
18.01.2022 11:55:41
|
|
|
| Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
18.01.2022 12:17:10
|
|
|
Endal jookseb ~pool aastat 12 kaardine masin küllaltki muretult.
Jah tõsi, Celeroni prosega seadistamine on tüütu, kuna see on lihtsalt üle mõistuse aeglane, aga siiski erilisi muresid pole täheldanud.
Samas, olles nüüd ühe Rigi viinud MMpos peale, julgen väita, et see on siiski lõppkokkuvõttes mugavam lahendus.
| c4v6 kirjutas: |
| Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2022 13:55:37
|
|
|
| hard0wn3r kirjutas: |
Endal jookseb ~pool aastat 12 kaardine masin küllaltki muretult.
Jah tõsi, Celeroni prosega seadistamine on tüütu, kuna see on lihtsalt üle mõistuse aeglane, aga siiski erilisi muresid pole täheldanud.
Samas, olles nüüd ühe Rigi viinud MMpos peale, julgen väita, et see on siiski lõppkokkuvõttes mugavam lahendus.
| c4v6 kirjutas: |
| Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade. |
|
Tubli, hea meel, et mu töö on vilja kandnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hard0wn3r
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2016
|
19.01.2022 10:11:48
|
|
|
Kas keegi FLUX-i (parallel asset mining) ka proovinud?
Kui jah, siis kas Solo või Poolis, mis võimsustega?
Kuidas tulemused?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margusten
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2006
|
20.01.2022 11:30:15
|
|
|
| merk14 kirjutas: |
6800xt kaevandab seda münti päris tublisti |
Kuulsin et TONcoini kaevamist on jäänud veel 5 kuud, ei tea kas see on tõsi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
20.01.2022 12:43:21
|
|
|
| margusten kirjutas: |
| merk14 kirjutas: |
6800xt kaevandab seda münti päris tublisti |
Kuulsin et TONcoini kaevamist on jäänud veel 5 kuud, ei tea kas see on tõsi? |
Scrolli natuke lehte - https://ton.org/mining
TON ei ole tegelt kaevatav, vaid PoS münt. Lihtsalt eraldati üks osa kaevamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
23.01.2022 10:18:41
|
|
|
| Kui paksud on termopadjad p106 Manlidel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
30.01.2022 07:13:45
|
|
|
Vana uudis ja pealegi valetas ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Endymion
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
01.02.2022 17:15:55
|
|
|
| Jagage kuidas teil masinate (remote) vooluhaldus tehtud. Endal on iga rigi ees Teckin smart socket, connectitud Wifi-sse ning näitab masina voolutarvet ning võimaldab ka vajadusel remote restarte teha (masinad kõik seadistatud nii, et kui vool korra ära käib siis tulevad ise üles ja hakkavad sahistama) või siis mingiks perioodiks päris välja lülitada (näiteks kui miner miskipärast enam üles ei tule ning põhjust ei tea). Senini suht hästi töötanud, speci järgi kannatab iga socket kuni 16A/3680W (ise piire pole katsetanud) ning viimase aasta jooksul ainult paaril-kolmel korral Wifi ühendus kadunud ning socket offline (töötab edasi, lihtsalt vajab füüsilist reseti võrgu saamiseks). Haldus läbi mobiili-appi ja iseeneset töötab hästi aga kuna socketeid juba üksjagu siis enne kui hakkan ise mingit lahendust arendama uuriks mis next-level lahendusi kasutate? (pikendused, PDU-d, kus selline funktsionaalsus juba sisse ehitatud). Sooviks paremat overview kõikidest socketitest (nagu mmpos/hive rigide list) ja notificationeid kui näiteks mingi tarbimine liiga suur või väike.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
01.02.2022 17:23:38
|
|
|
Endymion, väga hea lahendus. Ära sellelest üle 2kw läbi läbi lase, viakab tossu välja, vähemalt mul üks läks looja karja. Ja tarbimist arvestavad nad suht palju mööda (ca 10% vähem näitavad mul
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.02.2022 17:51:45
|
|
|
Eks järgmine level ole Z-Wave vms pistikud (või pesade ees releed või releeplokid) ja hub, kust saad ülevaatlikult jälgida ning automaatikat (teavitused, restardid jne) tekitada.
Teavitused võid teha nii tarbimise kui tootmise põhiselt - saad teha ka pool'is tootlikkuse languse peale. Hive-l on Telegrammi ja Discordi liidestus ka olemas, küllap ka teistel.
Pikenduste puhul võiks siis end tagasi hoida ahvatlusest tüüpilise 1,5-ruuduse ristlõike ja kuue pesaga variandi korral sinna oluliselt üle 2,2kW järele pista.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
01.02.2022 18:18:27
|
|
|
| Füüsilise võrgu resettimiseks elavad mul kõik remotely asjad (minerid, serverid) eraldi ruuteri taga mille otsas nutipistik, et saaks vajadusel ruuterit resettida. Loomulikult see nutipistik ühendub ennast teise ruuteri külge (võib ka teeoorias kooleda aga senini ok olnud). Looumlikult ISP riskide maandamiseks võiks miski mobiili ühenduse veel backupiks genereerida aga siin on juba kõik kulu efektiivuses all.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.02.2022 18:27:37
|
|
|
Sonoff S20 ja kogu lugu. Keerulisemaks minna pole küll mõtet olnud,. 10 eur per pistik on mõistlik kulu.
Ja nutipistikud eraldi võrgus üldse, et hiinlased ei käiks uitamas mööda kaevurit.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.02.2022 18:41:06
|
|
|
| Toitekast läheb kaabel seina. Kõik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
02.02.2022 11:47:25
|
|
|
| Üks roheline küsimus. Kuidas kõige väiksemate kuludega mmpOSi krediiti juurde kanda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
05.02.2022 12:50:54
|
|
|
Mina kaevandasin ühe kaevuriga mõnda aega mmpOS deposit konto aadressile ja võtsin payout-i kui transaction fee suht madal oli.
Kui veel odavamalt saab siis tahaks ka teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
06.02.2022 15:36:03
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
Lisaks kellegi kahe-mündi kaevuri fotod ka siia:
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/dual-mining-rig-toncoin-ethereum-1-200-profit-/1956957691-225-6474
Vaadates neid fotosid ETHash kukkus 30%, kui TON hash ainult 10%, väga hea tulemus koos kaevandada.
6900XT fotodel ETHash siis kukkus 5%? Kui TON toodab 60% maksimumist.
AMD kaartide peal suht ilusti töötab topelt ja toodab kokkuvõttes rohkem kui ühte ainult kaevandada. RTX peal tundub võimatu, kuigi peaks olema TONCOINi jaoks efektiivsem kiip.
3070ti LHR peal ükshaaval: ETH 58mh / TON 2950mh > 200W
Koos: ETH 19mh, TON 1930mh > 220W |
Nüüd Lolminer teeb seda koos-kaevandamist. Dual näitab nagu palju paremaid tulemusi, aga suht palju jookseb kinni lolminer.
Tulemused ETH 57Mh/s + Ton 1700Mh/s, aga +100W ühe kaardi kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.02.2022 15:52:20
|
|
|
Hive all dualiks TON-i ei pakugi.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.02.2022 17:12:42
|
|
|
| Pole minereid vist kuu-paar uuendanud, samas kas ülefarmilised seaded neist sõltuvadki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
06.02.2022 17:25:17
|
|
|
Valikutesse tulevad ainult ju aktiveeritud parameetrid, ton lisatakse pärast uuendust nimekirja.
Koos kaevandamisel on nüüd uus probleem võimsuse ja temperatuuri piirang, mõlemad aktiveeritakse. Vaja kiip ja mälud aeglasemaks keerata tunduvalt, et püsida efektiivsuse tipus.
Thermal ja power limit > kuigi tuum lukus 900mV peal läheb 330W, siis ka mälud 112 C.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
06.02.2022 20:54:57
|
|
|
| Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
06.02.2022 20:55:43
|
|
|
| merk14 kirjutas: |
| Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada. |
https://hashrate.no/6800xt#ETH+TONCOIN
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
06.02.2022 21:14:46
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| merk14 kirjutas: |
| Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada. |
https://hashrate.no/6800xt#ETH+TONCOIN |
Mul jookseb masin pange antud setingutel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2022 21:20:02
|
|
|
merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut...
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
06.02.2022 21:26:05
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut... |
Toited on 2 x corsair 1000w
Riserid ostsin sinult kunagi ver006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2022 21:29:20
|
|
|
| merk14 kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut... |
Toited on 2 x corsair 1000w
Riserid ostsin sinult kunagi ver006 |
Molex või sata ots? Võimalik, et tahab pcie pealt nõnda palju surakat, et ei jäksa ära toita kombona kaevandamist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merk14
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
06.02.2022 21:30:43
|
|
|
| Hetkel sata, mul on muidu olemas ka riseritest ver010 olemas, vahetan need homme ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Junken
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2015
|
08.02.2022 02:59:34
|
|
|
Tervist! Olen algaja kaevandaja tekkis küsimus mälu tempi osas. Kuna HiveOS mälu tempi Nvidia kaartidel ei näita kas on ETH kaevamisel sinna core tempi ja mälu tempi vahele mingi suhte võrduse ka võimalik tõmmata või peaks neid siiski vahetevahel mingis muus masinas kontrollima? Küsimus tekkis sellest, et lugedes siin eelnevaid postitusi patjade vahetusest, siis et teada mis on õige hetk need padjad ära vahetada?
Hetkel lasevad nad korteris selliste tempidega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
08.02.2022 10:31:09
|
|
|
| rex kirjutas: |
Hive all dualiks TON-i ei pakugi.
Spoiler 
|
Töötab ilusti
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
08.02.2022 13:02:40
|
|
|
Lolminer vajab suht palju kruttimist, et saavutada hea efektiivsus LHR peal - hakkavad segama temp, pwr, lhr (maxdualimpact ja lhrtune).
Hetkel 3070ti ETH 57mh + TON 1900mh korraga, mis on peaaegu ükshaaval kaevandamise tulemused. LHR piirang käima ei lähe, jõudluse limiit ka mitte, aga koormus on kuni 102% TDP.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.02.2022 15:26:01
|
|
|
| Et vaja enne toitele otsa vaadata, kas üldse jagub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
16.02.2022 04:04:30
|
|
|
| kb5010472 uuendus Win10 peal on kellelgi teisel ka väga imelikuks muutunud LHR käitumise ja kaevandamise kiirused?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
16.02.2022 08:43:18
|
|
|
ETH+TON Dual kaevates, eilsest õhtust 0 sharet TON-is, hashrate on normis - kas kellelgi veel sama jama?
Samas eile õhtul installisin Telegrami ja 'ton pooli bot'-i, et kaevatu balanssi näha ja väljamaksele mõelda - võibolla susserdasin midagi ära..
Teine tähelepanek, et lolmineri 1.44 asemel on 1.45 versioon tekkinud.
Alles pühapäeval seadistasin TON-i kaevama, võimalik et midagi valesti seadistasin, samas eile õhtuni kaevas nagu ilusti ja pool-i arvele oli ka midagi kogunenud.
_________________ --------------- |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.02.2022 09:05:20
|
|
|
H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
16.02.2022 09:21:08
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab. |
lolmineri versiooni allapoole toomine aitas tõepoolest.
Tänud järjekordselt!
_________________ --------------- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
16.02.2022 10:53:11
|
|
|
| Ma arvasin sama, et äkki kaevur midagi ise tegi, kaevandamise kiirus oli 10-30% langenud või üldse 0. Ainuke uuendus oli Win10 oma, lasin selle maha, kõik sujub nagu varem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.02.2022 11:27:27
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab. |
lolmineri versiooni allapoole toomine aitas tõepoolest.
Tänud järjekordselt!  |
Mul on mineri versioon ära fikseeritud. Ei ole automaatseid uuendusi vaja, kuna need ei anna jõudluse ja elektrikulu osas nagunii midagi juurde ( loe: muuda paremaks ). Kui tulebki uus mineri versioon, siis saab muudatuste nimekirja läbi lugeda ja vaadata, kas midagi asjalikku ka võiks haakuda. Üldiselt ei haaku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cl0ne
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.03.2015
|
21.02.2022 00:21:55
|
|
|
Küsiks sellise küsimuse, et sõbra vanemasse minerisse mineval Sapphire Dual-X 7970-l on parempoolne vent läbi - kas Eestis on mingit kohta kust seda ka kohapealt võiks saada olla või ainult tellimise peale? Kui ainult tellimise peale siis millise ettevõtte poole soovitaksite pöörduda. Aliexpress jms leidsin asendusventide komplekti kuid delivery on üle kuu aja, ehk saab kuskilt Euroopast mõni meie kohalik pood kiiremini.
Ventilaatori mudel peaks olema FDC10H12S9-C, Alis ja eBays ringi vaadates on näha, et seda fani kasutavad ka nt. 1060/1070 kaardid - kas nendele kaartidele reklaamitu fanid sobivad ka sellele 7970-le (küsin sest tootekood ju sama)? Või on seal midagi ikka teisiti, pinid vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Junken
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2015
|
21.02.2022 11:42:49
|
|
|
| kas eesti kuskil üldse GPUde vente müügil eraldi on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.02.2022 12:18:36
|
|
|
| cl0ne kirjutas: |
Küsiks sellise küsimuse, et sõbra vanemasse minerisse mineval Sapphire Dual-X 7970-l on parempoolne vent läbi - kas Eestis on mingit kohta kust seda ka kohapealt võiks saada olla või ainult tellimise peale? Kui ainult tellimise peale siis millise ettevõtte poole soovitaksite pöörduda. Aliexpress jms leidsin asendusventide komplekti kuid delivery on üle kuu aja, ehk saab kuskilt Euroopast mõni meie kohalik pood kiiremini.
Ventilaatori mudel peaks olema FDC10H12S9-C, Alis ja eBays ringi vaadates on näha, et seda fani kasutavad ka nt. 1060/1070 kaardid - kas nendele kaartidele reklaamitu fanid sobivad ka sellele 7970-le (küsin sest tootekood ju sama)? Või on seal midagi ikka teisiti, pinid vms. |
Kuna see kaart ei oma enam nagunii garantiid ega suuremat väärtust, siis viska plastik koos ventidega pealt minema ( või hoia alles ) ja seo radikale 2x 120mm vendid nipukatega peale ning ventide toide vea molexist ja kogu moos.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Endymion
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
22.02.2022 09:58:15
|
|
|
Paistab see pole veel väljas: planned release: 26.02.2022
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.02.2022 10:10:29
|
|
|
Kõik taandub lõpuks suuresti voolutarbele. Kui selle modimisega hakkavad LHR kaardid käituma oma voolutarbelt nagu nonLHRid, siis on tänuväärt ( oleneb, kas mineri või nvidia poolt vaadatuna ) töö tehtud.
Muidu aga pole asjal suuremat jumet praeguse krüptohinna/elektrihinna valguses. Ja mida kevade poole, ka jääksoojuse vaatenurgast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
22.02.2022 11:23:05
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Kõik taandub lõpuks suuresti voolutarbele. Kui selle modimisega hakkavad LHR kaardid käituma oma voolutarbelt nagu nonLHRid, siis on tänuväärt ( oleneb, kas mineri või nvidia poolt vaadatuna ) töö tehtud. :)
Muidu aga pole asjal suuremat jumet praeguse krüptohinna/elektrihinna valguses. Ja mida kevade poole, ka jääksoojuse vaatenurgast. |
Samas ei ole see unlock täielik, nt kui originaal kiirus on 82 ja sellega saavutab 69, aga lukus versioon teeb 60. LHR elektri puhul pole ma aru saanud kuhu NVIDIA seda suunab, kui tööd teeb 50% originaalist, aga elektrit võtab sama palju - ehk pool tööd pole pool elektrit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|