Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 00:34:11 vasta tsitaadiga

Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 18.01.2022 01:39:21 vasta tsitaadiga

MorRAW kirjutas:
merk14, miks just toncoin?
Selle data järgi selline, millest ma hoiaks kõrge kaarega eemale - https://www.coingecko.com/en/coins/the-open-network


6800xt kaevandab seda münti päris tublisti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 01:39:50 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.


Windowsi all oligi pool kaevandamisest üks driveri kräshide vaatlemine. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2022 11:36:01 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
Keegi sellist asja on kohanud? LHR küll, aga iga 2 tunni tagant: driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.

Tavaliselt tekib kas kõrgest tempist või OC paigast ära.

yerba kirjutas:

Windowsi all oligi pool kaevandamisest üks driveri kräshide vaatlemine. icon_smile.gif

Aa kes käsib Event viewerit avada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 11:55:41 vasta tsitaadiga

Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard0wn3r
HV kasutaja
hard0wn3r

liitunud: 08.09.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 12:17:10 vasta tsitaadiga

Endal jookseb ~pool aastat 12 kaardine masin küllaltki muretult.
Jah tõsi, Celeroni prosega seadistamine on tüütu, kuna see on lihtsalt üle mõistuse aeglane, aga siiski erilisi muresid pole täheldanud.
Samas, olles nüüd ühe Rigi viinud MMpos peale, julgen väita, et see on siiski lõppkokkuvõttes mugavam lahendus.

c4v6 kirjutas:
Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2022 13:55:37 vasta tsitaadiga

hard0wn3r kirjutas:
Endal jookseb ~pool aastat 12 kaardine masin küllaltki muretult.
Jah tõsi, Celeroni prosega seadistamine on tüütu, kuna see on lihtsalt üle mõistuse aeglane, aga siiski erilisi muresid pole täheldanud.
Samas, olles nüüd ühe Rigi viinud MMpos peale, julgen väita, et see on siiski lõppkokkuvõttes mugavam lahendus.

c4v6 kirjutas:
Minu kogemuste põhjal tekib windowsil siis häda kui üle viie kaardi on. Kuni viiega ei ole probleeme va. et afterburner ei taha eriti eraldi lasta neid timmida, tekivad anomaaliad ja tihtilugu tahab kõikidele kaartidele lajatada kõige kõrgemate settingutega seade.


Tubli, hea meel, et mu töö on vilja kandnud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard0wn3r
HV kasutaja
hard0wn3r

liitunud: 08.09.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2022 10:11:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi FLUX-i (parallel asset mining) ka proovinud?
Kui jah, siis kas Solo või Poolis, mis võimsustega?

Kuidas tulemused?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusten
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 20.01.2022 11:30:15 vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
MorRAW kirjutas:
merk14, miks just toncoin?
Selle data järgi selline, millest ma hoiaks kõrge kaarega eemale - https://www.coingecko.com/en/coins/the-open-network


6800xt kaevandab seda münti päris tublisti


Kuulsin et TONcoini kaevamist on jäänud veel 5 kuud, ei tea kas see on tõsi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2022 12:43:21 vasta tsitaadiga

margusten kirjutas:
merk14 kirjutas:
MorRAW kirjutas:
merk14, miks just toncoin?
Selle data järgi selline, millest ma hoiaks kõrge kaarega eemale - https://www.coingecko.com/en/coins/the-open-network


6800xt kaevandab seda münti päris tublisti


Kuulsin et TONcoini kaevamist on jäänud veel 5 kuud, ei tea kas see on tõsi?
Scrolli natuke lehte - https://ton.org/mining
TON ei ole tegelt kaevatav, vaid PoS münt. Lihtsalt eraldati üks osa kaevamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2022 10:18:41 vasta tsitaadiga

Kui paksud on termopadjad p106 Manlidel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2022 02:46:54 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
https://investor.postimees.ee/7426754/tesla-omanik-hakkas-autoga-kruptoraha-kaevandama

If it works, then it's not stupid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 07:13:45 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
icon_lol.gif
https://investor.postimees.ee/7426754/tesla-omanik-hakkas-autoga-kruptoraha-kaevandama

If it works, then it's not stupid.


Vana uudis ja pealegi valetas ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Endymion
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 17:15:55 vasta tsitaadiga

Jagage kuidas teil masinate (remote) vooluhaldus tehtud. Endal on iga rigi ees Teckin smart socket, connectitud Wifi-sse ning näitab masina voolutarvet ning võimaldab ka vajadusel remote restarte teha (masinad kõik seadistatud nii, et kui vool korra ära käib siis tulevad ise üles ja hakkavad sahistama) või siis mingiks perioodiks päris välja lülitada (näiteks kui miner miskipärast enam üles ei tule ning põhjust ei tea). Senini suht hästi töötanud, speci järgi kannatab iga socket kuni 16A/3680W (ise piire pole katsetanud) ning viimase aasta jooksul ainult paaril-kolmel korral Wifi ühendus kadunud ning socket offline (töötab edasi, lihtsalt vajab füüsilist reseti võrgu saamiseks). Haldus läbi mobiili-appi ja iseeneset töötab hästi aga kuna socketeid juba üksjagu siis enne kui hakkan ise mingit lahendust arendama uuriks mis next-level lahendusi kasutate? (pikendused, PDU-d, kus selline funktsionaalsus juba sisse ehitatud). Sooviks paremat overview kõikidest socketitest (nagu mmpos/hive rigide list) ja notificationeid kui näiteks mingi tarbimine liiga suur või väike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 17:23:38 vasta tsitaadiga

Endymion, väga hea lahendus. Ära sellelest üle 2kw läbi läbi lase, viakab tossu välja, vähemalt mul üks läks looja karja. Ja tarbimist arvestavad nad suht palju mööda (ca 10% vähem näitavad mul
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 17:51:45 vasta tsitaadiga

Eks järgmine level ole Z-Wave vms pistikud (või pesade ees releed või releeplokid) ja hub, kust saad ülevaatlikult jälgida ning automaatikat (teavitused, restardid jne) tekitada.

Teavitused võid teha nii tarbimise kui tootmise põhiselt - saad teha ka pool'is tootlikkuse languse peale. Hive-l on Telegrammi ja Discordi liidestus ka olemas, küllap ka teistel.

Pikenduste puhul võiks siis end tagasi hoida ahvatlusest tüüpilise 1,5-ruuduse ristlõike ja kuue pesaga variandi korral sinna oluliselt üle 2,2kW järele pista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2022 18:18:27 vasta tsitaadiga

Füüsilise võrgu resettimiseks elavad mul kõik remotely asjad (minerid, serverid) eraldi ruuteri taga mille otsas nutipistik, et saaks vajadusel ruuterit resettida. Loomulikult see nutipistik ühendub ennast teise ruuteri külge (võib ka teeoorias kooleda aga senini ok olnud). Looumlikult ISP riskide maandamiseks võiks miski mobiili ühenduse veel backupiks genereerida aga siin on juba kõik kulu efektiivuses all.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2022 18:27:37 vasta tsitaadiga

Sonoff S20 ja kogu lugu. Keerulisemaks minna pole küll mõtet olnud,. 10 eur per pistik on mõistlik kulu. icon_smile.gif
Ja nutipistikud eraldi võrgus üldse, et hiinlased ei käiks uitamas mööda kaevurit. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.02.2022 18:41:06 vasta tsitaadiga

Toitekast läheb kaabel seina. Kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2022 11:47:25 vasta tsitaadiga

Üks roheline küsimus. Kuidas kõige väiksemate kuludega mmpOSi krediiti juurde kanda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2022 12:50:54 vasta tsitaadiga

Mina kaevandasin ühe kaevuriga mõnda aega mmpOS deposit konto aadressile ja võtsin payout-i kui transaction fee suht madal oli.

Kui veel odavamalt saab siis tahaks ka teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 15:36:03 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
Lisaks kellegi kahe-mündi kaevuri fotod ka siia:
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/dual-mining-rig-toncoin-ethereum-1-200-profit-/1956957691-225-6474

Vaadates neid fotosid ETHash kukkus 30%, kui TON hash ainult 10%, väga hea tulemus koos kaevandada.
6900XT fotodel ETHash siis kukkus 5%? Kui TON toodab 60% maksimumist.

AMD kaartide peal suht ilusti töötab topelt ja toodab kokkuvõttes rohkem kui ühte ainult kaevandada. RTX peal tundub võimatu, kuigi peaks olema TONCOINi jaoks efektiivsem kiip.

3070ti LHR peal ükshaaval: ETH 58mh / TON 2950mh > 200W
Koos: ETH 19mh, TON 1930mh > 220W

Nüüd Lolminer teeb seda koos-kaevandamist. Dual näitab nagu palju paremaid tulemusi, aga suht palju jookseb kinni lolminer.
Tulemused ETH 57Mh/s + Ton 1700Mh/s, aga +100W ühe kaardi kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 15:52:20 vasta tsitaadiga

Hive all dualiks TON-i ei pakugi.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 16:44:15 vasta tsitaadiga

Vers 1.43?
17h tagasi tehtud: https://github.com/Lolliedieb/lolMiner-releases/wiki/Tuning-guide-Dual-TON
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 17:12:42 vasta tsitaadiga

Pole minereid vist kuu-paar uuendanud, samas kas ülefarmilised seaded neist sõltuvadki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 17:25:17 vasta tsitaadiga

Valikutesse tulevad ainult ju aktiveeritud parameetrid, ton lisatakse pärast uuendust nimekirja.
Koos kaevandamisel on nüüd uus probleem võimsuse ja temperatuuri piirang, mõlemad aktiveeritakse. Vaja kiip ja mälud aeglasemaks keerata tunduvalt, et püsida efektiivsuse tipus.
Thermal ja power limit > kuigi tuum lukus 900mV peal läheb 330W, siis ka mälud 112 C.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 06.02.2022 20:54:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 20:55:43 vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada.


https://hashrate.no/6800xt#ETH+TONCOIN
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 06.02.2022 21:14:46 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
merk14 kirjutas:
Kas kellelgi kaevandab selline kooslus nagu ETH+TON coin 6800xt kaartidega , oskaks ehk mingeid overclock settinguid (hiveos) soovitada.


https://hashrate.no/6800xt#ETH+TONCOIN



Mul jookseb masin pange antud setingutel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:20:02 vasta tsitaadiga

merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 06.02.2022 21:26:05 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut...


Toited on 2 x corsair 1000w
Riserid ostsin sinult kunagi ver006
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:29:20 vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
yerba kirjutas:
merk14, alusta toiteplokist ja riserite ühendusest veaotsingut...


Toited on 2 x corsair 1000w
Riserid ostsin sinult kunagi ver006


Molex või sata ots? Võimalik, et tahab pcie pealt nõnda palju surakat, et ei jäksa ära toita kombona kaevandamist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merk14
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2003




sõnum 06.02.2022 21:30:43 vasta tsitaadiga

Hetkel sata, mul on muidu olemas ka riseritest ver010 olemas, vahetan need homme ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Junken
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 02:59:34 vasta tsitaadiga

Tervist! Olen algaja kaevandaja tekkis küsimus mälu tempi osas. Kuna HiveOS mälu tempi Nvidia kaartidel ei näita kas on ETH kaevamisel sinna core tempi ja mälu tempi vahele mingi suhte võrduse ka võimalik tõmmata või peaks neid siiski vahetevahel mingis muus masinas kontrollima? Küsimus tekkis sellest, et lugedes siin eelnevaid postitusi patjade vahetusest, siis et teada mis on õige hetk need padjad ära vahetada?
Hetkel lasevad nad korteris selliste tempidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 10:31:09 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hive all dualiks TON-i ei pakugi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Töötab ilusti

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 13:02:40 vasta tsitaadiga

Lolminer vajab suht palju kruttimist, et saavutada hea efektiivsus LHR peal - hakkavad segama temp, pwr, lhr (maxdualimpact ja lhrtune).
Hetkel 3070ti ETH 57mh + TON 1900mh korraga, mis on peaaegu ükshaaval kaevandamise tulemused. LHR piirang käima ei lähe, jõudluse limiit ka mitte, aga koormus on kuni 102% TDP.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 15:26:01 vasta tsitaadiga

Et vaja enne toitele otsa vaadata, kas üldse jagub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 04:04:30 vasta tsitaadiga

kb5010472 uuendus Win10 peal on kellelgi teisel ka väga imelikuks muutunud LHR käitumise ja kaevandamise kiirused?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 16.02.2022 08:43:18 vasta tsitaadiga

ETH+TON Dual kaevates, eilsest õhtust 0 sharet TON-is, hashrate on normis - kas kellelgi veel sama jama?

Samas eile õhtul installisin Telegrami ja 'ton pooli bot'-i, et kaevatu balanssi näha ja väljamaksele mõelda - võibolla susserdasin midagi ära..
Teine tähelepanek, et lolmineri 1.44 asemel on 1.45 versioon tekkinud.

Alles pühapäeval seadistasin TON-i kaevama, võimalik et midagi valesti seadistasin, samas eile õhtuni kaevas nagu ilusti ja pool-i arvele oli ka midagi kogunenud.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 09:05:20 vasta tsitaadiga

H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 16.02.2022 09:21:08 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab.

lolmineri versiooni allapoole toomine aitas tõepoolest.
Tänud järjekordselt! thumbs_up.gif

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 10:53:11 vasta tsitaadiga

Ma arvasin sama, et äkki kaevur midagi ise tegi, kaevandamise kiirus oli 10-30% langenud või üldse 0. Ainuke uuendus oli Win10 oma, lasin selle maha, kõik sujub nagu varem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2022 11:27:27 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
yerba kirjutas:
H_K, kui enne oli õigesti seadistatud ja mineril autoupdate peal, siis järelikult 1.45 ei funka. Pane 1.43 ja vaata mis siis saab.

lolmineri versiooni allapoole toomine aitas tõepoolest.
Tänud järjekordselt! thumbs_up.gif


Mul on mineri versioon ära fikseeritud. Ei ole automaatseid uuendusi vaja, kuna need ei anna jõudluse ja elektrikulu osas nagunii midagi juurde ( loe: muuda paremaks ). Kui tulebki uus mineri versioon, siis saab muudatuste nimekirja läbi lugeda ja vaadata, kas midagi asjalikku ka võiks haakuda. Üldiselt ei haaku. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 00:21:55 vasta tsitaadiga

Küsiks sellise küsimuse, et sõbra vanemasse minerisse mineval Sapphire Dual-X 7970-l on parempoolne vent läbi - kas Eestis on mingit kohta kust seda ka kohapealt võiks saada olla või ainult tellimise peale? Kui ainult tellimise peale siis millise ettevõtte poole soovitaksite pöörduda. Aliexpress jms leidsin asendusventide komplekti kuid delivery on üle kuu aja, ehk saab kuskilt Euroopast mõni meie kohalik pood kiiremini.

Ventilaatori mudel peaks olema FDC10H12S9-C, Alis ja eBays ringi vaadates on näha, et seda fani kasutavad ka nt. 1060/1070 kaardid - kas nendele kaartidele reklaamitu fanid sobivad ka sellele 7970-le (küsin sest tootekood ju sama)? Või on seal midagi ikka teisiti, pinid vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Junken
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 11:42:49 vasta tsitaadiga

kas eesti kuskil üldse GPUde vente müügil eraldi on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2022 12:18:36 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
Küsiks sellise küsimuse, et sõbra vanemasse minerisse mineval Sapphire Dual-X 7970-l on parempoolne vent läbi - kas Eestis on mingit kohta kust seda ka kohapealt võiks saada olla või ainult tellimise peale? Kui ainult tellimise peale siis millise ettevõtte poole soovitaksite pöörduda. Aliexpress jms leidsin asendusventide komplekti kuid delivery on üle kuu aja, ehk saab kuskilt Euroopast mõni meie kohalik pood kiiremini.

Ventilaatori mudel peaks olema FDC10H12S9-C, Alis ja eBays ringi vaadates on näha, et seda fani kasutavad ka nt. 1060/1070 kaardid - kas nendele kaartidele reklaamitu fanid sobivad ka sellele 7970-le (küsin sest tootekood ju sama)? Või on seal midagi ikka teisiti, pinid vms.


Kuna see kaart ei oma enam nagunii garantiid ega suuremat väärtust, siis viska plastik koos ventidega pealt minema ( või hoia alles ) ja seo radikale 2x 120mm vendid nipukatega peale ning ventide toide vea molexist ja kogu moos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.02.2022 09:39:43 vasta tsitaadiga

Keegi kiire juba proovinud?

https://github.com/BySergeyDev/NvidiaRTX-LHRv2Unlocker

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Endymion
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 09:58:15 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Keegi kiire juba proovinud?

https://github.com/BySergeyDev/NvidiaRTX-LHRv2Unlocker


Paistab see pole veel väljas: planned release: 26.02.2022
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 10:10:29 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Keegi kiire juba proovinud?

https://github.com/BySergeyDev/NvidiaRTX-LHRv2Unlocker


Kõik taandub lõpuks suuresti voolutarbele. Kui selle modimisega hakkavad LHR kaardid käituma oma voolutarbelt nagu nonLHRid, siis on tänuväärt ( oleneb, kas mineri või nvidia poolt vaadatuna ) töö tehtud. icon_smile.gif
Muidu aga pole asjal suuremat jumet praeguse krüptohinna/elektrihinna valguses. Ja mida kevade poole, ka jääksoojuse vaatenurgast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 11:23:05 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
SilQ kirjutas:
Keegi kiire juba proovinud?

https://github.com/BySergeyDev/NvidiaRTX-LHRv2Unlocker


Kõik taandub lõpuks suuresti voolutarbele. Kui selle modimisega hakkavad LHR kaardid käituma oma voolutarbelt nagu nonLHRid, siis on tänuväärt ( oleneb, kas mineri või nvidia poolt vaadatuna ) töö tehtud. :)
Muidu aga pole asjal suuremat jumet praeguse krüptohinna/elektrihinna valguses. Ja mida kevade poole, ka jääksoojuse vaatenurgast.

Samas ei ole see unlock täielik, nt kui originaal kiirus on 82 ja sellega saavutab 69, aga lukus versioon teeb 60. LHR elektri puhul pole ma aru saanud kuhu NVIDIA seda suunab, kui tööd teeb 50% originaalist, aga elektrit võtab sama palju - ehk pool tööd pole pool elektrit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.