Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 14:16:50 vasta tsitaadiga

Jube kahtlane.
Ega sa esimese asjana enne uuendamist ja driverite installi mingeid häkke-käkke peale ei hakanud pressima ning asju kinni keerama, sest "privaatsus"?

Ma installiks käsitsi kiibistiku, video ja Power Managementi driverid. Need tuleksid esimesena meelde, mis teoreetiliselt võiks taolist anomaaliat põhjustada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 18:31:43 vasta tsitaadiga

Need võimalused on registrilippude taga peidus.
Siin on näide https://gist.github.com/Dark4Codrutz/2fb0adde19b0b3a56ec2ba572d25486e
Muuda Attributes väärtus 2 peale ning peaks nähtavale ilmuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 18:51:39 vasta tsitaadiga

Miks need üldse peidus on? By default on need ju alati nähtavad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 23:34:35 vasta tsitaadiga

Tänan! Registrikirjete lisamine tõi need asjad nähtavale. Kohe hetkel ei saa testida, kas töötavad ka.
Ainus asi, mida ma võisin teha, on Windowsi enda settingute , sh Privacy, näppimine. Mingeid häkke pole enda teada rakendanud.
Mulle tundub, et tuleks uus Windowsi installikas teha ja nullist alustada. Võibolla kannatab 21H1 ilmumiseni ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 00:26:26 vasta tsitaadiga

Betamax, kõik sätted pole kunagi (st Vista/7 ajast saadik) nähtavad olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 01:20:20 vasta tsitaadiga

On ikka. Või mida sa kõigi all silmas pead? Äsja lasin 10+ ThinkPad X230 puhta Windows 10 pealel ja ilma igasuguste uuendamiste ning driveriteta oli terve nimekiri asjadest seal aknas näha. Esimene asi, mida seadistan kohe pärast esmakordset sisselogimist, on Fastbooti mahavõtmine ja Critical Battery protsent. Ja terve pikk nimekiri on seal näha, mitte ainult 3-4 rida. Ja sama ka Windows 7 ning Vista puhul olnud. Sellist, praktiliselt tühja akent pole ma vist kordagi näinud
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 28.01.2021 08:19:30 Lenovo Thinkpadi ekraan ei muuda heledust vasta tsitaadiga

Tere
Oskab keegi öelda, milles probleem, nimelt mõni aeg tagasi lihtsalt lakkas töötamast T470s ekraani heleduse reguleerimine.
Kõik tarkvara on olemas, uuendused tehtud.
Googeldades leidsin postitusi, kus inimestel oli funktsioon kadunud peale OS uuendust, niisiis proovisin puhast OS , kuid ikka sama, milles võib olla probleem?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 09:51:02 T420 taustavalgustuse kaitse vasta tsitaadiga

Tere! Klassikaline juhus. Vahetatud T420 ekraan ja aku alla jäetud. Kellelgi praktilist kogemust emaplaadi remondil? Emaplaadil kaitsme F7 takistuse mõõtmisel, mingit tulemit ei näita. Kas on OK kui joota lihtsalt "sild"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 10:12:20 vasta tsitaadiga

Ainult Lenovo ja fujitsu kasutavad seal kaitsmeid. Teised ühendavad backlighti otse emaplaadi põhitoitesse. Seega kui tinasilla paned, teed selliseks nagu teistel tootjatel. Ehk lühidalt - suva. Lenovo kasutabki tavatult palju kaitsmeid kogu plaadi peal.

Üldiselt panen ikka uue kaitsme, aga oma isiklikus kasutuses olevasse T430 panin kaitsme puudumisel samuti tinasilla.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 12:06:24 vasta tsitaadiga

Betamax, see CommandsRef juhtum on tõesti anomaalne kuid mu mõte oli, et alati on olnud hunnik muudetavaid väärtusi, mida lõppkasutajale ei näidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.01.2021 13:01:54 vasta tsitaadiga

CommandsRef kirjutas:
Tänan! Registrikirjete lisamine tõi need asjad nähtavale. Kohe hetkel ei saa testida, kas töötavad ka.
Ainus asi, mida ma võisin teha, on Windowsi enda settingute , sh Privacy, näppimine. Mingeid häkke pole enda teada rakendanud.
Mulle tundub, et tuleks uus Windowsi installikas teha ja nullist alustada. Võibolla kannatab 21H1 ilmumiseni ära.
21H1 on eelteadete järgi pigem turvavigade parandused ja alles 21H2 on suurem uuendus tulekul ( mis see siis ka ei juhtu olema, kas parem või nigelam...)
aga puhta installi võid prooviks teha ja siis saad kontrollida, kas kohe peale installi on soovitud asjad olemas või peidus samal moel sinu arvutis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimbauld
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 17:15:56 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Ainult Lenovo ja fujitsu kasutavad seal kaitsmeid. Teised ühendavad backlighti otse emaplaadi põhitoitesse. Seega kui tinasilla paned, teed selliseks nagu teistel tootjatel. Ehk lühidalt - suva. Lenovo kasutabki tavatult palju kaitsmeid kogu plaadi peal.

Üldiselt panen ikka uue kaitsme, aga oma isiklikus kasutuses olevasse T430 panin kaitsme puudumisel samuti tinasilla.


Tänud!
Tegin silla ja asi toimib. Saab kappi tagasi panna tolmu korjama icon_smile.gif Äkki kunagi läheb vaja...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 16:12:34 vasta tsitaadiga

Kaalun ühe Thinkpadi ostmist suve algul, praegu on silma jäänud T14 ja P14 AMD protsessoritega mudelid. Kasutusmuster on valdavalt Fedora, aeg-ajalt ka Windows (veel mõtlen, et dual-boot või VM). Multitaskin palju ning mitmed mälujanused rakendused, seega kindlasti ostan juurde 32 GB RAM upgrade. Samuti vaja Ethernet porti, vähemalt 512 GB NVMe ketas.

Kui suur erinevus neil kahel on? On kellelgi soovitusi, mida veel silmas pidada valimisel (driver support, tüüpvead jne)? Üks tuttav mainis suurema/lisaaku võimalust mingitel Thinkpadidel, aga paraku ei jäänud kõik meelde.
Juttude järgi peaks 5000 seeria AMD protsessoritega arvutid müüki tulema mais. Kui kiiresti uued mudelid Eestisse tavaliselt jõuavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 18:03:42 vasta tsitaadiga

Mõlemal mudelil on sisemine aku. Sisse pole võimalik suuremat osta, kui just mingit "hiinakat" pole leiutatud. Välise osas jään vastuse võlgu. Pole vajadust olnud, et uurida.
Üldiselt X, T- ja P-seeria on (hetkel veel) lollikindlad valikud ThinkPadi seerias. Ülejäänud "tähtede" puhul tuleks täpsemat uurimistööd teha.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 16:42:18 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Ainult Lenovo ja fujitsu kasutavad seal kaitsmeid. Teised ühendavad backlighti otse emaplaadi põhitoitesse. Seega kui tinasilla paned, teed selliseks nagu teistel tootjatel. Ehk lühidalt - suva. Lenovo kasutabki tavatult palju kaitsmeid kogu plaadi peal.

Üldiselt panen ikka uue kaitsme, aga oma isiklikus kasutuses olevasse T430 panin kaitsme puudumisel samuti tinasilla.

Tundub, et mul on hetkel ees samasuguse kaitsmeprobleemiga X240 - ühegi proovitud ekraaniga taustavalgustus ei tööta.
Kus kohas see kaitse asub ja kuidas seda vahetada või tinasilda teha? Kas teise X240 emaplaat saab doonoriks olla selle kaitsme osas?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 16:49:28 vasta tsitaadiga

LCD konnektori juures. Sel mudelil mäletamistmööda teiselpool plaati. Üsna väike komponent, millel tavaliselt kas väike ruuduke või P täht peale joonistatud. Eks seal on neid mitu, tuleb lihtsalt multimeetriga läbi piiksutada.

Aga jah, võta teise plaadi pealt, puhuriga hea kiire töö.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 17:15:40 vasta tsitaadiga

Oijah. Kui ta mingi nii pisike killuke on, siis vist niisama ei tuvasta. Lisaks pole mul nii peenikest jootetehnikat, et seda tagasi joota thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 18:21:25 vasta tsitaadiga

Väike ta on, aga ei ole mingit mikroskoopi vaja, et tuvastada. Lisaks, kui on suure otsaga jootekolb, siis see võib isegi pigem kasuks tulla. Vaja eemaldamiseks ju kaks jalga korraga tinaga katta, mida väikse otsaga ei saa teha.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 21:16:41 vasta tsitaadiga

Betamax, kui tood palja emaplaadi tööajal töö juurde, siis teen ära Zero Cola eest (kaitse peab ise leidma või teen silla - aga ei soovita viimast). Doonor emaplaat on ilmselt abiks.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 14:52:22 vasta tsitaadiga

Jätan meelde. Kas sa BIOSi kivide jootmisega kah tegeled? Mul on üks X230 siin, millel supervisori parool peal - kas seda kiipi saab samuti doonorplaadilt (mis surnud) ümber joota? Tooks siis juba kõik, nii X240 plaadid kui ka X230 plaadid su kätte, kui just keegi firmas juhuslikult ei suuda seda supervisori parooli üles leida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 19:03:30 vasta tsitaadiga

Kas Lenovo T460p sisse saab panna M.2 vms. ketta lisaks 4(või 3?)G modemi asemele? Mingi odava hiina üleminekuga mSata ketast proovisin, see ei hakanud tööle kuigi ketas ise korras ehk T420-s töötas? Ei tahaks enne ostma hakata kui on teada, millised kettad üldse seal toimida võiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 21:43:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jätan meelde. Kas sa BIOSi kivide jootmisega kah tegeled? Mul on üks X230 siin, millel supervisori parool peal - kas seda kiipi saab samuti doonorplaadilt (mis surnud) ümber joota? Tooks siis juba kõik, nii X240 plaadid kui ka X230 plaadid su kätte, kui just keegi firmas juhuslikult ei suuda seda supervisori parooli üles leida.


Lenovotel ei asu parool BIOS-s. Kuni 3nda genini (T430/X230) on see ühes hästi väikses 8-jalgses kivis, millel on PS08, L08 vms märgistus peal. Uuematel on see n.ö klaviatuurikontrolleris.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 00:28:52 vasta tsitaadiga

Lenovo Ideapad z710, pastat on tehase poolt pandud kuhjaga icon_biggrin.gif

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 15:13:20 vasta tsitaadiga

Mis arvata uue arvuti soetamisel mudelitest X13 vs T14? Mõlemad suuruse poolest sobivad. Hetkel Eestis pakutavatest jääks eelarvesse näiteks 16GB mäluga X13 AMD Ryzen 5 Pro 4650U protsessoriga ja T14 Intel Core i5-1135G7 prosega. Kas on emmal-kummal teada selliseid vigu/anomaaliaid, mille tõttu peaks välistama? Või iseärasusi, millele tähelepanu pöörama? T14 AMD prosega jäi veidi kalliks ja T14s ka. Laoseisud muidugi hetkel kehvavõitu, aga kas on loota paranemist...
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.05.2021 17:48:15 vasta tsitaadiga

Mul tööarvutiks X13 16GB 4650U isend. Joodetud mälu tõttu upgrade path puudub, aga muidu olen rahul.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2021 22:13:31 vasta tsitaadiga

Sai veidi ringi vaadatud ja kuna vana arvuti veel töötab, siis ootame Ryzen 5xxx protsessoritega Thinkpadid ikkagi ära.
Hetkel ei oska arvata, millest ma ilma jään, kui Thunderbolt pesad puuduvad.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 14:28:09 vasta tsitaadiga

link :: Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 Laptop Review: Big 16:10 upgrade with Intel Tiger Lake

Ei ole vist siin mainitud, et turule on ilmunud 16:10 ekraaniga Thinkpad.

See viide on küll tihedama ekraani kohta aga 1920×1200 on ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 16:11:21 vasta tsitaadiga

Võtaks ühe 16:9 ja läheks peksaks neile vastu pead kogu viimase 10 a eest.

Jõhker Eureka!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2021 17:14:25 vasta tsitaadiga

https://www.lenovoarvutid.ee/pood/lenovo-thinkpad-x1-carbon-gen-9/

Laos olemas paar tk.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 19:18:25 vasta tsitaadiga

Suure ootamise peale saabunud verivärske T15 Gen2 11Gen i5'ga. Akutoitel hiirekursor läägab (nõkutab), nii et pea hakkab ringi käima icon_neutral.gif
Panen toite taha, kõik korras. Akutoitel panen külge mingi USB seadme (vahet pole, kas hiir või mälupulk) ja jälle kõik korras. Bios on uuendatud, draiveri lasin ka korra maha-peale. Ilmselt kaks võimalust - kas mingi uue mudeli bugi, mis varsti parandatakse või siis ongi vigane icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 12:09:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et T460s on BIOSi uuendus väljas ja kirjelduses CVE-d. Samas kusagilt nende CVE-de kohta infot ei leia, kaasa arvatud ametlikust andmebaasist. Näitab, et lihtsalt reserveeritud ja kõik. Mitmes kord juba selline asi. Mis värk sellega on? Aastaarvu järgi otsustades mingid väga vanad asjad.
tsitaat:
CHANGES IN THIS RELEASE
Version 1.51

[Important updates]
- Addresses CVE-2020-24511 , CVE-2020-24512.
(https://cve.mitre.org/cgi-bin/cvename.cgi?name=2020-24511)
(https://cve.mitre.org/cgi-bin/cvename.cgi?name=2020-24512)

[New functions or enhancements]
- Updated the CPU microcode.
- Updated the Diagnostics module to version 04.17.000.

[Problem fixes]
- Nothing

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 13:15:37 vasta tsitaadiga

Ma üldiselt usaldan tootjat, lasen natuke aega paigal väljas olla ja uuendan ära kui suuremat kiunu pole olnud. Vahet pole, kas BIOSe, op.süsi või draiveriga on tegu. Sest alati parandatakse ka midagi taustal, mida pole release notes'is kirjas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 21:22:20 vasta tsitaadiga

Usaldus usalduseks. Mind lihtsalt huvitavad need turvavead, mida nad parandavad. Neile on numbrid antud ja puha, aga rohkem infot pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 21:37:19 vasta tsitaadiga

link :: CVE-2020-24511

Betamax kirjutas:
Usaldus usalduseks. Mind lihtsalt huvitavad need turvavead, mida nad parandavad. Neile on numbrid antud ja puha, aga rohkem infot pole.

Sellepärast ongi uuendus enne saadaval kui see turvanõrkus avalikuks tehakse, tavapraktika ju tänapäeval.
tsitaat:
Description
** RESERVED ** This candidate has been reserved by an organization or individual that will use it when announcing a new security problem. When the candidate has been publicized, the details for this candidate will be provided.

_________________
Et oleks raskem!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 21:48:21 vasta tsitaadiga

Seda ma mõtlesingi, et mida see lause seal tähendab, et reserveeritud ja antakse teada. Arvasin, et kui parandus valmis ja välja lastud, siis antakse ka täpsem info edasi. Aga eks siis mõne kuu pärast saab teada, kui piisavalt paljudel BIOS uuendatud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 02.06.2021 23:28:44 vasta tsitaadiga

link
Küsimus Lenovo W541 msata draivi kohta:
04X4456
2
16G, M.2 2242, SATA6G, SDISK, STD
04X4483
2
16G, M.2,2242, SATA6G, LTON, STD
04Y2169
2
16G, M.2,2242, SATA6G, LTON, STD
45N8465
2
16G, M.2, 2224, SATA6G, SDISK, STD
Ehk see ei ole mSATA vaid M.2,2242 SSD?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 23:34:10 vasta tsitaadiga

Jah.
https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkPad/ThinkPad_W541/ThinkPad_W541_Spec.PDF

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 03.06.2021 06:37:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Jah.
https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/ThinkPad/ThinkPad_W541/ThinkPad_W541_Spec.PDF

Veel mälu kiirusest, W541 on 2x väiksem kui Dell M4800, kas küsimus on mälu kiirusest, sest dellil 1866MHZ lenovol 1600MHZ või mälu mahust? Prose erinevusest see ei saa olla mõlemal intel 4-jas seeria lenovol 2800MHZ, dellil 3100MHZ
Dell :
Lenovo :
Mõlemal masinal on väike owerclock aga ikkagi millest selline vahe? Kas prose 4-jas seeria 1866 mälusid üldse toetab? Lenovo manual näitab 1600MHZ Spets samuti ei ole täiuslik, sest ei näita ekraani 2880x1620 mis on suhteliselt harvaesinev reso
Lisasin 1600MHZ mälud 2x8GB. On parem aga ütleb 1333MHZ? Arusaamatu icon_eek.gif Tundub programmi viga.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2021 12:01:34 vasta tsitaadiga

kirjas ju, et single vs dual channel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 18.06.2021 20:49:04 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
kirjas ju, et single vs dual channel.

Alati on õige kui on kõik mälud ühte tüüpi. Kas vahetuses on mingit tunnetatatavat vahet?
Nüüd on paarismälud setingutega 11-11-11-28 32GB kiirus on üle 2x kiirem ja seda on juba natuke tunnetada. Clock 3800x1 on tõstetud 4100x1-le.
m2 SSD-ga läksin alt. Slotti sobib aga ei tööta, PIN-ide conf on teine.

icon_evil.gif icon_evil.gif Mis kuradi SSD sinna siis läheb, tegemist lenovo W541 läppariga
Pildil on ostud SSD icon_evil.gif Kui nägin oli selge aga tagasi ei saa anda....oma viga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2021 16:01:16 vasta tsitaadiga

Lootus oli, et Type-C ja Thunderbolt muudavad elu lihtsamaks ja kaovad erinevused ja kõik on universaalne, aga ei. Dell TB16 dokk. Pilt on, USB töötab, LAN töötab, aga laadida ei suuda. Näitab lihtsalt plugged in.
Erinevatest kohtadest googeldades selgus, et ainult Delli arvutid saavad dokist üle 60W. Ülejäänud tootjate masinad saavad kuni 60W ja kõik. Seega ThinkPadid selle dokiga täies ulatuses ei tööta. Eriti absurdseks teeb asja see, et dokil on 240W laadija icon_confused.gif
Ega's midagi. Tuleb müüki panna icon_mad.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.G
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2007




sõnum 22.08.2021 16:14:38 vasta tsitaadiga

Täiesti uus P14s 2 gen. Umbes 10-15 minuti pärast peale käevitamist ventikas puhub täiega. Task Manager näitab, et kõik on very low. Taga on ThinkVision 27 tolli monitor usb-c ga ( pilt., heli, hääl ja laadimine kõik koos )
Milles võib olla selline probleem? See undamine hakkab pihta ka näiteks ainult Chrome ( uudiste lugemine ) kasutamisega ja ei lõppe ennem, kui panen füüsiliselt sleepi.
Kas on kellelgi samasugust kogemust või ettepanekut, et mis teha ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 16:20:54 vasta tsitaadiga

Proovi mõnda teist monitori, kasvõi suvalist juustu. Olen sama asja kohanud Thinkpadi ja 4k monitoriga, ausalt üteldes ei saanudki lahendust tollane mure. Aga no oli nii, et niipea, kui 4k ekraani järgi ühendasid, läks arvuti tuliseks ja seda tuli hoolega maha jahutada nii, et kõrvad jooksid sitavett.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 17:38:12 vasta tsitaadiga

Endal on ultrabookide (madal TDP) ja suurte ekraanide üldmure/ühisosa. Kui kodus oma T480 taha panen kaks 4k molu ning videokõnes on vähegi rohkem osalisi, hakkab räme throttlemine pihta.
Võiksid pöörata tähelepanu Task Manageris GPU kasutusele (paremklõpsuga saab sisse lülitada).
P14s on tiba jämedam ning võiks arvata, et saab hakkama.... Samas on Thinkpadi foorumites igasugu mudelitega throttlemise nuttu ja hala. Värkse mudelina võiksid BIOSi uuendusi piiluda, seal on vahel üsna mittemidagi ütlevaid fixe, näiteks endal viimati
tsitaat:
[New functions or enhancements]
- Improved thermal control.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 18:37:18 vasta tsitaadiga

Jap, see pole absoluutselt TP spetsiifiline probleem, teistel brändidel samad hädad, erinevad rämpsaplikatsioonid ja isegi weebilehtede sisu võib prose hulluks ajada ja siis lendabki nagu lennuk.

Võtke Task Manager kõrvale lahti ja näete kohe, kui takt lakke lendab, mõne aja möödudes järgnevad ka vendid icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 21:48:57 vasta tsitaadiga

X250 värskelt installitud WIN10 ja kõikmõeldavate draiverite jms, mis Lenovo poolt pakutakse. Läpaka enda kõlarid mängivad heli. Ultra docki 3,5mm heliväljund ka mängib. Kuid doki HDMI väljundist heli välja ei võlu, pildiga probleemi pole. Üldse ei tuvastata HDMI pordi küljes olevat telekat kui heliseadet. Ainus heli väljundseadme valik on analoogväljund. Googledamise tulemus on proovitud kõikide asjasse puutuvate draiverite üle installimist, kuid eimidagi. HDMI kaabli probleem on testitud ja välistatud. Kaabel on muidugi kõige harilikum HDMI-HDMI kaabel, mingeid üleminekujurasid pole. Ideid? Päris elementaarsustest pole vaja alustada, heli ja pildi ülekandmisega on kogemust kõvasti. Küsin abi kuna oma pea ja googlei abiga läbi ei hammusta.
PS. Läpakal endal HDMI väljundit teadupärast pole. Telekal jällegi pole DP'd. Telekas on suht vana noname, aga Telia digiboksist võtab pilti ja heli üle HDMI muretult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.11.2021 08:39:12 vasta tsitaadiga

esimene mõte on kohe, et dockil puudub konvertimisvõimekus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 20:11:41 vasta tsitaadiga

Mnator, pead silmas, et dokk polegi ette nähtud heli üle HDMI väljastama? Sellele internet kinnitust ei paku.
EDIT: Sama kaablit teleka samas sisendis proovitud ühe Delliga, toimib kui kulda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 21:57:46 vasta tsitaadiga

X260, millel on oma päris HDMI, edastab üle selle heli edukalt. Kas X250-l Device Manageris heliseadete all pole HDMI "helikaarti" / heliväljundit kui arvuti on dokis? Kui ei ole, siis arvan, et sealt ei saa heli välja soovitud viisil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 22:47:54 vasta tsitaadiga

Driverid puudu arvatavasti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.