|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beam
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2021 20:34:49
|
|
|
| dober kirjutas: |
| Kas Bitmain Antminer S19 Pro kaevurid, mida müüakse www.made-in-china.com lehel on originaalid? |
Bitmaini kaupa ostetakse ikka bitmaini lehelt. Mitte, et neid mujalt poleks võimalik osta aga see on kõige lihtsam võimalus mitte tünga saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
07.01.2021 21:33:10
|
|
|
Mis nende spetsminerite mõte on kui vääärtus kukub mingi ajapärast nulli?
Videokaartide väärtus aga mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.01.2021 21:44:43
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Mis nende spetsminerite mõte on kui vääärtus kukub mingi ajapärast nulli?
Videokaartide väärtus aga mitte. |
Kunagi kirjutasin ühes kirjatükis sellest, et spetside mõte on üsna lihtne - hea seadistada, transportida, majandada. Tunduvalt töökindlamad ja lollikindlamad, kui GPUdega rig. Mille põhikomponent riser paneb aeg ajal tala kenasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dober
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2001
|
08.01.2021 20:04:03
|
|
|
| beam kirjutas: |
| dober kirjutas: |
| Kas Bitmain Antminer S19 Pro kaevurid, mida müüakse www.made-in-china.com lehel on originaalid? |
Bitmaini kaupa ostetakse ikka bitmaini lehelt. Mitte, et neid mujalt poleks võimalik osta aga see on kõige lihtsam võimalus mitte tünga saada |
Lugesin nüüd et Bitmain on hoiatanud isegi võlts Bitmaini veebipoodide eest. Praeguse defitsiidi ajal tõenäoliselt kuskilt mujalt veebipoest saada pole. PayPal-iga makstes peaks riskivaba olema.
https://aladdinminers.com/product/aladdin-l3-125t/
Mis asi see on? Kuluefektiivsem kui Bitmain Antminer S19 Pro 110Th/s. On see reaalne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
09.01.2021 21:14:11
|
|
|
Lolminer 1.18a-ga pigistab veel zombie-modes 4GB kaartidest täiesti norm ETH hasrate'i välja. Iga uue epochiga see muidugi langeb sutsu.
https://imgbb.com/wJMtcd0
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
10.01.2021 01:00:37
|
|
|
infarkt, yep, veebruari lõpuni ehk purjetab välja
Muu prügi peale ETH-i ei oma üldse mingit pointi elektrit raisata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
11.01.2021 14:32:58
|
|
|
| On keegi proovidnud kaevandada 3070ga? Palju välja pigistate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
12.01.2021 13:54:39
|
|
|
Mul kaevab 3080 ETHi keskmiselt 85mhash 200W voolutarbe juures.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehaanik
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2011
|
14.01.2021 13:45:18
|
|
|
| kui keeruline on seadistada või lisada windowsi minerile kus töötavad nvidai kaardid radeoni kaarti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.01.2021 15:17:41
|
|
|
Kellel dwarfpooli midagi kinni jäi siis tasub kirjutada. Kirjale küll ei vastatud aga münt kanti üle järgmine päev
Eetri jaoks aadress http://dwarfpool.com/eth/address?wallet=xxx selle xxx asemel siis oma aadress siis näeb väljamakseid ja kas balance on nullis või on midagi alles. Kahe viimase makse vahe on üle nelja aasta
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.01.2021 16:39:05
|
|
|
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2021 16:48:36
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla  |
Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.
53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.01.2021 16:55:56
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| KAMY kirjutas: |
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla  |
Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.
53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest. |
Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2021 17:01:11
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| KAMY kirjutas: |
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla  |
Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.
53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest. |
Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high? |
Smart tunesse tagusin ise numbrid sisse, custom on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.01.2021 19:12:25
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| KAMY kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| KAMY kirjutas: |
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla  |
Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.
53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest. |
Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high? |
Smart tunesse tagusin ise numbrid sisse, custom on. |
Sain nendega sätetega 49.92 MH/s peal käima. Panin smart tune "med", sest "high" peal hakkas vigu ohtralt tulema. Proovisin mem'i natuke veel tõsta 961-962 peale, kuid siis miner enam käima ei läinud. Ütleks, et Vegad on oma hinna ja MH/s suhtes .
Samas näiteks SAPPHIRE Radeon RX 5700 XT 8GB, Samsung GDDR6 saan mina mmpos+teamredminer ainult 53.50Mh/s...Oleks oodanud rohkem.
Yerba, mis biosi´ga sa tavalised Vega 56 jooksutad? Kas Vega 56 bios + mod või Vega 64 bios?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 21:55:50
|
|
|
Pole Sapphire aga sama Gigbyte reference, ei tohiks nagu erineda. Ehk ainult see, et enamasti on Vega56 puhul HBM ja core kivid ca 0,04mm kõrguste vahega ja sellest ka raskem jahutada, mul aga nö "Vega64 variant", kus kõik ühekõrgune. Samuti samsa mälu. 55Mh praegu stabiilselt paar päeva. 55,5Mh tekitab juba hw erroreid. TeamRed ise ütleb, et 132W. Bios on samuti 56 oma (uuesti) flashitud, see on lisaks ka ökonoomsem. 64 biosi'ga sellist tulemust ma ei saavutanud. Core 1100/830mV ja Mem 1045/830mV, TPD limit 5% (nulliga ei saavuta enam soovitud core'i sagedust, hakkab kõikuma). AMDMemoryTweak ka muidugi. Siiski rejected share'i on umbes 5%, aga see natuke ka NH eripära mulle tundub.
Pean siiski tunnistama, et väga raske oli sellist hashrate'i stabiilseks saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2021 21:58:57
|
|
|
Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 22:04:00
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna  |
Nii on, TeamRed näitabki seda mida ka HWinfo või muu taoline - GPU chip power't. Memory power 28W, nii et ideeliselt 160W peaks kokku tulema küll. Aga see on 55Mh puhul minumeelest ka normaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2021 22:15:52
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna  |
132w softi jargi on pigem 170-180w seinast.
110w soft on 150w seinast.
Lisa 5 mhash kas on seda väärt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 22:23:50
|
|
|
Võib tõesti olla, seda on raske mõõta. AX toitekas küll näitab kenasti igasugu asju Hwmonitor's, aga võrreldes wattmeetriga (mis pole ka ilmselt täpne) hoopis muud tarbimist.
Niiöelda hobikaevuri jaoks ühe-kahe kaardiga (mis pealegi veel kasutatavas arvutis) on ehk talutav, aga suurema rig'i jaoks kindlasti overkill neid viimaseid hash'e taga ajada. See rohkem katsetus, et kui kõrgele stabiilselt ja suhteliselt vaiksete ventikatega minna saab. Vega 56-ga ka 58Mh-ni räägivad, et saab, aga siis juba üle 200W tarbimine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2021 22:28:41
|
|
|
| seb kirjutas: |
Võib tõesti olla, seda on raske mõõta. AX toitekas küll näitab kenasti igasugu asju Hwmonitor's, aga võrreldes wattmeetriga (mis pole ka ilmselt täpne) hoopis muud tarbimist.
Niiöelda hobikaevuri jaoks ühe-kahe kaardiga (mis pealegi veel kasutatavas arvutis) on ehk talutav, aga suurema rig'i jaoks kindlasti overkill neid viimaseid hash'e taga ajada. See rohkem katsetus, et kui kõrgele stabiilselt ja suhteliselt vaiksete ventikatega minna saab. Vega 56-ga ka 58Mh-ni räägivad, et saab, aga siis juba üle 200W tarbimine. |
No tegelt ei ole raske - powermeeter vahele ja näit olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 22:36:29
|
|
|
| yerba kirjutas: |
No tegelt ei ole raske - powermeeter vahele ja näit olemas.  |
Oleneb powermeter'st ja kui veel sama arvutit kasutad, siis näit kõigub päris jõudsalt. Odavamad asjad valetavad päris kõvasti, impulss toiteka tarbimist on üldse natuke vilets mõõta. Minu teada. Mul endal mingi Etech PM300 - suht odavama otsa oma. Oli vahel, aga loobusin - näit kõikus hullumoodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2021 22:37:49
|
|
|
| Kui palju siis kõikus? Ma ostsin depost mingi odavaima ja see kõigub mingi 5w üles alla ~1kw juures. Tundub üsna täpne ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 22:45:49
|
|
|
Minu mõõtjal on refresh rate umbes 1-2 sekundit. Täpselt nüüd ei mäleta, aga kui arvuti taga midagi ei teinud, ainult kaevas, siis kusagil +/-30W. Seda ca 300W juures. Samas kui telekal vahel oli, näitas raudpolt kindlat väärtust. Tont teab, äkki ongi lihtsalt vigane
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 23:08:32
|
|
|
Tänud. Sai kunagi 2018 paiku kaevamise hiilgeaegadel netis uuritud neid odavaid vattmeetrid ja midagi toredat küll ei räägitud nende odavate kohta. Paned hõõglambi vm kindla tarbija taha, on kõik hea. Nagu impulss toitekas taga, nii hakkab valetama.
Ise luurasin millalgi hoopis seda link
Endale tundub, et see kõikumine ongi arvutil üsna normaalne, igasugu update'd, protsessid jne mis kõigutavad CPU protsente, hulk kõvakettaid jne. Võtad Task manageri lahti ja näha, et CPU protsent pole mitte stabiilne.
Rig'i taga tõenäoliselt näitaks märksa stabiilsemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2021 23:11:26
|
|
|
Mul on vellemani powermeeter. Rigi kyljes naitab sama asja mida hx1200i vms toitekas ise.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 23:21:11
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Mul on vellemani powermeeter. Rigi kyljes naitab sama asja mida hx1200i vms toitekas ise. |
Kas toiteka tootja ise mitte ei maininud, et see PSU Power In on suht arvutuslik (estimated) ja ei pruugi täpne olla? Mäletamist mööda AX760i kohta seda justkui lugesin.
Vattmeetriga võrreldes ei teadnudki lõpuks mida uskuda, missugust näitu taskbar'le kuvama panna. Lõpuks PSU 12V Power tundus vattmeetrile isegi lähedasem näit.
Näiteks momendil kõigub 270-300W vahel see Power In
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2021 23:31:18
|
|
|
Sul see toitekas ikka jahe? Liigse koormuse ja tempi all hakkab rohkem tarbima, äkki ka trikitama nii.
Mõõtsin huvi pärast RX 5600 XT ära, 105-110w seinast @40,15mhash. Tulemuse sain nii, et mõõtsin enne rigi tarbimise ja pärast ühe 5600xt eemaldamist ka mõõtsin üle.
Toitekad jahead ja max 50% koormuse all, seega sealt koormuse langusest mingit võitu ka ei tule juurde. Tarkvara näitab ~80w
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 23:44:56
|
|
|
Jah, toiteka vent pisteliselt 300-400RPM vahel ja reaalselt ka ainult leige, 44C näitab. Aga Vega on siiski arvutis kus hulga programme/service'd mis CPU-d sunnivad "kõikuma" ja pole mingi ime, et tarbimine muutub. Seepärast ongi raske midagi arvata kaardi enda tarbimise kohalt. Kuvar on eraldi prosesisese graafika küljes.
RX 5600 XT ise on juba vist efektiivsem, kui reference Vega?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
16.01.2021 23:47:45
|
|
|
Selle arvutuse järgi nagu tundub nii. Aga eks see oleneb paljuga kätte saad. Mulle sattus üks 5500xt ka, soft näitab 64w ja teeb 27,5mhash. Seinast mõõta pole veel viitsinud.
Ühe GTX 1660S sain ka, see teeb 29,4mhash soft näitab kogu kaardi tarbimiseks 79w.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seb
HV vaatleja
liitunud: 08.09.2006
|
16.01.2021 23:57:35
|
|
|
Hästi läheb saan lähipäevadel täiesti uue/pakendis Gigabyte Vega64 reference'i. Neid veel liigub, kui hästi otsida. Mis tuleb muidugi "biossida" kohe 56-ks. Siis saab näha palju arvuti rohkem võtma hakkab. Loomulikult tuleb siis panna ka 3000RPM case fan,
muidu läheb kaartidel väga higiseks.
Reference'i blower teeb hoopis kõvemat häält, kui suurte pööretega 14cm case fan mis otse kaartidele puhub. Kusjuures blower'i kiirusest sõltub HBM temp suht vähe, aga case vendi kiirusest juba oluliselt - see sai küll selgeks.
Ilmselt peabki jääma kuhugi 50Mh kanti - saaks kahe kaardiga 100Mh oleks vast rahul küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
17.01.2021 00:05:57
|
|
|
| Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.01.2021 00:37:59
|
|
|
| Vedelikuga pead silmas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.01.2021 01:25:33
|
|
|
Siis vist peaks ikka mingi soojusvahetiga akupaaki kütma vms? Aga ma pigem mõtlen, et kas tasub ära... vaja hunnik veeplokke jne, need maksavad. Ja siis tuleb arvesse võtta seda, et kui kaua saad kaevandada üldse selle tehnikaga. 2a pärast tuleb uus hunnik kaarte ja plokke osta? Kui üldse enam midagi teha on...
Mul praegu miner-õhkküte, ei kurda. Ahju kütmise ees on eelis see, et koguaeg ühtlane temp olemas toas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.01.2021 00:24:54
|
|
|
| Kas Antminer E3ga on tänapäeval midagi peale toa kütmise teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
18.01.2021 00:37:24
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on? |
Mina ei ole ühendanud aga võin öelda et hetkel-15C ja ma olen ujumispükste ja t-tärgiga aga villased sokid on jalas , ning rõduuks pärani (füüsikaseaduste vastu ma ei saa, külm õhk langeb alla)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2021 00:47:51
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on? |
Mina ei ole ühendanud aga võin öelda et hetkel-15C ja ma olen ujumispükste ja t-tärgiga aga villased sokid on jalas , ning rõduuks pärani (füüsikaseaduste vastu ma ei saa, külm õhk langeb alla) |
Kõva mees, kui sellise outfitiga oled toas, kus on -15 kraadi.
Talisuplejad on Sinu kõrval poisikesed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
18.01.2021 16:24:10
|
|
|
yerba, andmed antud siiski nii, et väljas oli-15, toas veidi soojem
siiski, palju neid kodanikke ikka on, kel rõdu uks lahti sellise välistemperatuuri juures ja mul kodus kõigest 12x Asus Strix RTX 5700 (ülejäänud rigid mul sõprade majades, kel endal päikesepaneelid ja müüvad elektrit vms)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
18.01.2021 17:29:40
|
|
|
| Suvel on mul ~300€ eest iga kuu tasuta elektrit kulutada (paneelid), minimine oleks siis päris mõistlik?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
18.01.2021 20:14:11
|
|
|
Tere
Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?
Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused
Tänud vastamast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2021 21:41:21
|
|
|
Tere.
Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.
Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.
| Torbik27 kirjutas: |
Tere
Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?
Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused
Tänud vastamast  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
18.01.2021 22:06:29
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Tere.
Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.
Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.
| Torbik27 kirjutas: |
Tere
Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?
Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused
Tänud vastamast  |
|
Tänud vastamast
Aru saanud olen siis 4gb kaartidele pole mõtet enma rig ehitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2021 22:55:45
|
|
|
Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse..
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.01.2021 22:58:30
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse.. |
Mitu kaarti peaks olema, et mingit arvestatavat jõudlust oleks? Kaua üks rig end praeguste hindadega tagasi teenib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.01.2021 23:05:07
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse.. |
Mitu kaarti peaks olema, et mingit arvestatavat jõudlust oleks? Kaua üks rig end praeguste hindadega tagasi teenib? |
100 kaardiga oleks juba mõtet majandada finantsiliselt. Alla selle on niisama hobikorras toksimine või eluruumi kütmine.
Tegelikult läheb see küsimus samasse kategooriasse - mitu puud on mets?
Tagasiteenimuse kohta saab vastuse siit: https://whattomine.com/coins/151-eth-ethash
viimati muutis yerba 18.01.2021 23:07:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.01.2021 23:05:57
|
|
|
Arvestatav on asi siis kui GH/s pead arvestust pidama Mhash/s asemel
Kõvemad kaardid teevad 50-100Mhash tk, 500-1k eur eest. Mina praegu enam ei julgeks nullist alustada ehitamist... kui oleks millega ehitada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|