Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beam
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 07.01.2021 20:34:49 vasta tsitaadiga

dober kirjutas:
Kas Bitmain Antminer S19 Pro kaevurid, mida müüakse www.made-in-china.com lehel on originaalid?


Bitmaini kaupa ostetakse ikka bitmaini lehelt. Mitte, et neid mujalt poleks võimalik osta aga see on kõige lihtsam võimalus mitte tünga saada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 21:33:10 vasta tsitaadiga

Mis nende spetsminerite mõte on kui vääärtus kukub mingi ajapärast nulli?
Videokaartide väärtus aga mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2021 21:44:43 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Mis nende spetsminerite mõte on kui vääärtus kukub mingi ajapärast nulli?
Videokaartide väärtus aga mitte.


Kunagi kirjutasin ühes kirjatükis sellest, et spetside mõte on üsna lihtne - hea seadistada, transportida, majandada. Tunduvalt töökindlamad ja lollikindlamad, kui GPUdega rig. Mille põhikomponent riser paneb aeg ajal tala kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 20:04:03 vasta tsitaadiga

beam kirjutas:
dober kirjutas:
Kas Bitmain Antminer S19 Pro kaevurid, mida müüakse www.made-in-china.com lehel on originaalid?


Bitmaini kaupa ostetakse ikka bitmaini lehelt. Mitte, et neid mujalt poleks võimalik osta aga see on kõige lihtsam võimalus mitte tünga saada

Lugesin nüüd et Bitmain on hoiatanud isegi võlts Bitmaini veebipoodide eest. Praeguse defitsiidi ajal tõenäoliselt kuskilt mujalt veebipoest saada pole. PayPal-iga makstes peaks riskivaba olema.

https://aladdinminers.com/product/aladdin-l3-125t/
Mis asi see on? Kuluefektiivsem kui Bitmain Antminer S19 Pro 110Th/s. On see reaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2021 21:14:11 vasta tsitaadiga

Lolminer 1.18a-ga pigistab veel zombie-modes 4GB kaartidest täiesti norm ETH hasrate'i välja. Iga uue epochiga see muidugi langeb sutsu.

https://imgbb.com/wJMtcd0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 01:00:37 vasta tsitaadiga

infarkt, yep, veebruari lõpuni ehk purjetab välja thumbs_up.gif
Muu prügi peale ETH-i ei oma üldse mingit pointi elektrit raisata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 14:32:58 vasta tsitaadiga

On keegi proovidnud kaevandada 3070ga? Palju välja pigistate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 14:39:48 vasta tsitaadiga

Kaevandamise võimekuse poolest see vist = 3060ti?
https://www.nicehash.com/profitability-calculator/nvidia-rtx-3070
Kui oled osav siis ~10-20% rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 13:54:39 vasta tsitaadiga

Mul kaevab 3080 ETHi keskmiselt 85mhash 200W voolutarbe juures.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehaanik
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2011




sõnum 14.01.2021 13:45:18 vasta tsitaadiga

kui keeruline on seadistada või lisada windowsi minerile kus töötavad nvidai kaardid radeoni kaarti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 15:17:41 vasta tsitaadiga

Kellel dwarfpooli midagi kinni jäi siis tasub kirjutada. Kirjale küll ei vastatud aga münt kanti üle järgmine päev thumbs_up.gif

Eetri jaoks aadress http://dwarfpool.com/eth/address?wallet=xxx selle xxx asemel siis oma aadress siis näeb väljamakseid ja kas balance on nullis või on midagi alles. Kahe viimase makse vahe on üle nelja aasta icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.01.2021 16:39:05 vasta tsitaadiga

Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2021 16:48:36 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla icon_smile.gif


Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.

53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.01.2021 16:55:56 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
KAMY kirjutas:
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla icon_smile.gif


Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.

53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest.


Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2021 17:01:11 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
yerba kirjutas:
KAMY kirjutas:
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla icon_smile.gif


Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.

53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest.


Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high?


Smart tunesse tagusin ise numbrid sisse, custom on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.01.2021 19:12:25 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
KAMY kirjutas:
yerba kirjutas:
KAMY kirjutas:
Hei!
Kas keegi raatsib jagada Sapphire Vega 56 8G HBM2, Samsung (mmpos, teamredminer) jaoks mod biossi ja sätteid?
Momendil saan 47,80MH/s (105W) järgmiste sätetega Core 1000, Mem 925, Volt 787 aga võiks nõksa veel parem olla icon_smile.gif


Core 1030, mem 960 volt 0.806. - 50 mhash
105W asemel siis 112W mineri loogika järgi.

53 Mhash saab ka, aga kipub krashima vahest.


Tnx! Kas Smart tune on aktiivne ja kui jah, siis med või high?


Smart tunesse tagusin ise numbrid sisse, custom on.

Sain nendega sätetega 49.92 MH/s peal käima. Panin smart tune "med", sest "high" peal hakkas vigu ohtralt tulema. Proovisin mem'i natuke veel tõsta 961-962 peale, kuid siis miner enam käima ei läinud. Ütleks, et Vegad on oma hinna ja MH/s suhtes thumbs_up.gif .
Samas näiteks SAPPHIRE Radeon RX 5700 XT 8GB, Samsung GDDR6 saan mina mmpos+teamredminer ainult 53.50Mh/s...Oleks oodanud rohkem.

Yerba, mis biosi´ga sa tavalised Vega 56 jooksutad? Kas Vega 56 bios + mod või Vega 64 bios?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 21:55:50 vasta tsitaadiga

Pole Sapphire aga sama Gigbyte reference, ei tohiks nagu erineda. Ehk ainult see, et enamasti on Vega56 puhul HBM ja core kivid ca 0,04mm kõrguste vahega ja sellest ka raskem jahutada, mul aga nö "Vega64 variant", kus kõik ühekõrgune. Samuti samsa mälu. 55Mh praegu stabiilselt paar päeva. 55,5Mh tekitab juba hw erroreid. TeamRed ise ütleb, et 132W. Bios on samuti 56 oma (uuesti) flashitud, see on lisaks ka ökonoomsem. 64 biosi'ga sellist tulemust ma ei saavutanud. Core 1100/830mV ja Mem 1045/830mV, TPD limit 5% (nulliga ei saavuta enam soovitud core'i sagedust, hakkab kõikuma). AMDMemoryTweak ka muidugi. Siiski rejected share'i on umbes 5%, aga see natuke ka NH eripära mulle tundub.
Pean siiski tunnistama, et väga raske oli sellist hashrate'i stabiilseks saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2021 21:58:57 vasta tsitaadiga

Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 22:04:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna icon_rolleyes.gif

Nii on, TeamRed näitabki seda mida ka HWinfo või muu taoline - GPU chip power't. Memory power 28W, nii et ideeliselt 160W peaks kokku tulema küll. Aga see on 55Mh puhul minumeelest ka normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2021 22:15:52 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas mitte pole nii, et AMD kaartidel näed core tarbimist wattides aga nvidia puhul kogu kaardi tarbimist? GPU-Zi vaadates on nii tundunud ja see ka seletab, miks AMD kaardid näitavad softis väiksemat numbrit. Seega see 132w tundub mulle küll väga overkill kui sinna veel juurde panna icon_rolleyes.gif


132w softi jargi on pigem 170-180w seinast.

110w soft on 150w seinast.

Lisa 5 mhash kas on seda väärt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 22:23:50 vasta tsitaadiga

Võib tõesti olla, seda on raske mõõta. AX toitekas küll näitab kenasti igasugu asju Hwmonitor's, aga võrreldes wattmeetriga (mis pole ka ilmselt täpne) hoopis muud tarbimist.
Niiöelda hobikaevuri jaoks ühe-kahe kaardiga (mis pealegi veel kasutatavas arvutis) on ehk talutav, aga suurema rig'i jaoks kindlasti overkill neid viimaseid hash'e taga ajada. See rohkem katsetus, et kui kõrgele stabiilselt ja suhteliselt vaiksete ventikatega minna saab. Vega 56-ga ka 58Mh-ni räägivad, et saab, aga siis juba üle 200W tarbimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2021 22:28:41 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Võib tõesti olla, seda on raske mõõta. AX toitekas küll näitab kenasti igasugu asju Hwmonitor's, aga võrreldes wattmeetriga (mis pole ka ilmselt täpne) hoopis muud tarbimist.
Niiöelda hobikaevuri jaoks ühe-kahe kaardiga (mis pealegi veel kasutatavas arvutis) on ehk talutav, aga suurema rig'i jaoks kindlasti overkill neid viimaseid hash'e taga ajada. See rohkem katsetus, et kui kõrgele stabiilselt ja suhteliselt vaiksete ventikatega minna saab. Vega 56-ga ka 58Mh-ni räägivad, et saab, aga siis juba üle 200W tarbimine.


No tegelt ei ole raske - powermeeter vahele ja näit olemas. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 22:36:29 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

No tegelt ei ole raske - powermeeter vahele ja näit olemas. icon_smile.gif

Oleneb powermeter'st ja kui veel sama arvutit kasutad, siis näit kõigub päris jõudsalt. Odavamad asjad valetavad päris kõvasti, impulss toiteka tarbimist on üldse natuke vilets mõõta. Minu teada. Mul endal mingi Etech PM300 - suht odavama otsa oma. Oli vahel, aga loobusin - näit kõikus hullumoodi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2021 22:37:49 vasta tsitaadiga

Kui palju siis kõikus? Ma ostsin depost mingi odavaima ja see kõigub mingi 5w üles alla ~1kw juures. Tundub üsna täpne ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 22:45:49 vasta tsitaadiga

Minu mõõtjal on refresh rate umbes 1-2 sekundit. Täpselt nüüd ei mäleta, aga kui arvuti taga midagi ei teinud, ainult kaevas, siis kusagil +/-30W. Seda ca 300W juures. Samas kui telekal vahel oli, näitas raudpolt kindlat väärtust. Tont teab, äkki ongi lihtsalt vigane icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 22:46:56 vasta tsitaadiga

http://www.ronex.ee/Tootekataloog/Elektrienergia_mootjad/elektrienergia_tarbivuse_mootja_230v_16a_vedrumaandusega_saksa__e305em5_g
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 23:08:32 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
http://www.ronex.ee/Tootekataloog/Elektrienergia_mootjad/elektrienergia_tarbivuse_mootja_230v_16a_vedrumaandusega_saksa__e305em5_g

Tänud. Sai kunagi 2018 paiku kaevamise hiilgeaegadel netis uuritud neid odavaid vattmeetrid ja midagi toredat küll ei räägitud nende odavate kohta. Paned hõõglambi vm kindla tarbija taha, on kõik hea. Nagu impulss toitekas taga, nii hakkab valetama.

Ise luurasin millalgi hoopis seda link

Endale tundub, et see kõikumine ongi arvutil üsna normaalne, igasugu update'd, protsessid jne mis kõigutavad CPU protsente, hulk kõvakettaid jne. Võtad Task manageri lahti ja näha, et CPU protsent pole mitte stabiilne.
Rig'i taga tõenäoliselt näitaks märksa stabiilsemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2021 23:11:26 vasta tsitaadiga

Mul on vellemani powermeeter. Rigi kyljes naitab sama asja mida hx1200i vms toitekas ise.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 23:21:11 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mul on vellemani powermeeter. Rigi kyljes naitab sama asja mida hx1200i vms toitekas ise.

Kas toiteka tootja ise mitte ei maininud, et see PSU Power In on suht arvutuslik (estimated) ja ei pruugi täpne olla? Mäletamist mööda AX760i kohta seda justkui lugesin.
Vattmeetriga võrreldes ei teadnudki lõpuks mida uskuda, missugust näitu taskbar'le kuvama panna. Lõpuks PSU 12V Power tundus vattmeetrile isegi lähedasem näit.
Näiteks momendil kõigub 270-300W vahel see Power In icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2021 23:31:18 vasta tsitaadiga

Sul see toitekas ikka jahe? Liigse koormuse ja tempi all hakkab rohkem tarbima, äkki ka trikitama nii.

Mõõtsin huvi pärast RX 5600 XT ära, 105-110w seinast @40,15mhash. Tulemuse sain nii, et mõõtsin enne rigi tarbimise ja pärast ühe 5600xt eemaldamist ka mõõtsin üle.
Toitekad jahead ja max 50% koormuse all, seega sealt koormuse langusest mingit võitu ka ei tule juurde. Tarkvara näitab ~80w
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 23:44:56 vasta tsitaadiga

Jah, toiteka vent pisteliselt 300-400RPM vahel ja reaalselt ka ainult leige, 44C näitab. Aga Vega on siiski arvutis kus hulga programme/service'd mis CPU-d sunnivad "kõikuma" ja pole mingi ime, et tarbimine muutub. Seepärast ongi raske midagi arvata kaardi enda tarbimise kohalt. Kuvar on eraldi prosesisese graafika küljes.

RX 5600 XT ise on juba vist efektiivsem, kui reference Vega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.01.2021 23:47:45 vasta tsitaadiga

Selle arvutuse järgi nagu tundub nii. Aga eks see oleneb paljuga kätte saad. Mulle sattus üks 5500xt ka, soft näitab 64w ja teeb 27,5mhash. Seinast mõõta pole veel viitsinud.
Ühe GTX 1660S sain ka, see teeb 29,4mhash soft näitab kogu kaardi tarbimiseks 79w.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 23:57:35 vasta tsitaadiga

Hästi läheb saan lähipäevadel täiesti uue/pakendis Gigabyte Vega64 reference'i. Neid veel liigub, kui hästi otsida. Mis tuleb muidugi "biossida" kohe 56-ks. Siis saab näha palju arvuti rohkem võtma hakkab. Loomulikult tuleb siis panna ka 3000RPM case fan,
muidu läheb kaartidel väga higiseks.
Reference'i blower teeb hoopis kõvemat häält, kui suurte pööretega 14cm case fan mis otse kaartidele puhub. Kusjuures blower'i kiirusest sõltub HBM temp suht vähe, aga case vendi kiirusest juba oluliselt - see sai küll selgeks.
Ilmselt peabki jääma kuhugi 50Mh kanti - saaks kahe kaardiga 100Mh oleks vast rahul küll icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 00:05:57 vasta tsitaadiga

Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.01.2021 00:37:59 vasta tsitaadiga

Vedelikuga pead silmas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.01.2021 01:21:41 vasta tsitaadiga

Tundub keerulisem, kui saadav kasutegur ehk soojuse ühtasem jaotumine keskküttesüsteemis...või mõistan ideed valesti?
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.01.2021 01:25:33 vasta tsitaadiga

Siis vist peaks ikka mingi soojusvahetiga akupaaki kütma vms? Aga ma pigem mõtlen, et kas tasub ära... vaja hunnik veeplokke jne, need maksavad. Ja siis tuleb arvesse võtta seda, et kui kaua saad kaevandada üldse selle tehnikaga. 2a pärast tuleb uus hunnik kaarte ja plokke osta? Kui üldse enam midagi teha on...
Mul praegu miner-õhkküte, ei kurda. Ahju kütmise ees on eelis see, et koguaeg ühtlane temp olemas toas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 00:24:54 vasta tsitaadiga

Kas Antminer E3ga on tänapäeval midagi peale toa kütmise teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2021 00:27:41 vasta tsitaadiga

See vist ei küta tuba ka enam icon_rolleyes.gif
“As far as we know, mining will approximately end during October or sometime after this. This is the latest firmware update developed for the Antminer E3. Currently, we have not made any plans to develop future updates at the moment.”
https://cointelegraph.com/news/bitmains-antminer-e3-to-continue-mining-ether-with-new-update
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 00:37:24 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on?


Mina ei ole ühendanud aga võin öelda et hetkel-15C ja ma olen ujumispükste ja t-tärgiga aga villased sokid on jalas , ning rõduuks pärani (füüsikaseaduste vastu ma ei saa, külm õhk langeb alla)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2021 00:47:51 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Keegi oma miningrigi maja küttesüsteemiga ka ühendanud on?


Mina ei ole ühendanud aga võin öelda et hetkel-15C ja ma olen ujumispükste ja t-tärgiga aga villased sokid on jalas , ning rõduuks pärani (füüsikaseaduste vastu ma ei saa, külm õhk langeb alla)


Kõva mees, kui sellise outfitiga oled toas, kus on -15 kraadi. icon_smile.gif
Talisuplejad on Sinu kõrval poisikesed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 16:24:10 vasta tsitaadiga

yerba, andmed antud siiski nii, et väljas oli-15, toas veidi soojem icon_biggrin.gif
siiski, palju neid kodanikke ikka on, kel rõdu uks lahti sellise välistemperatuuri juures ja mul kodus kõigest 12x Asus Strix RTX 5700 (ülejäänud rigid mul sõprade majades, kel endal päikesepaneelid ja müüvad elektrit vms)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 17:29:40 vasta tsitaadiga

Suvel on mul ~300€ eest iga kuu tasuta elektrit kulutada (paneelid), minimine oleks siis päris mõistlik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 18.01.2021 20:14:11 vasta tsitaadiga

Tere

Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?

Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused icon_razz.gif

Tänud vastamast icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2021 21:41:21 vasta tsitaadiga

Tere.

Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.

Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.

Torbik27 kirjutas:
Tere

Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?

Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused icon_razz.gif

Tänud vastamast icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 18.01.2021 22:06:29 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Tere.

Alati on mõistlik alustada. Aga mitte kunagi lõpetada. Selles ongi edu võti.

Yerba,
Kaevandamises järjepidevalt aastast 2012.

Torbik27 kirjutas:
Tere

Kas kaevandamist alustada on hetkel mõistlik ?
Etherium 2.0 lõpetab etheriumi kaevandamise võimaluse?
Kaevandamine kaob päris ära või tuleb asendus coin ?

Youtube surfides ja uudistades tekkis huvi kaevur kokku panna seetõttu sellised küsimused icon_razz.gif

Tänud vastamast icon_cool.gif



Tänud vastamast

Aru saanud olen siis 4gb kaartidele pole mõtet enma rig ehitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2021 22:55:45 vasta tsitaadiga

Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse..
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 22:58:30 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse..
Mitu kaarti peaks olema, et mingit arvestatavat jõudlust oleks? Kaua üks rig end praeguste hindadega tagasi teenib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2021 23:05:07 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
yerba kirjutas:
Torbik27, 4gb kaartidega ei ole suurt midagi peale hakata tõesti. Optimaalne on rx vega või siis 3060ti. Olenevalt hinnast, millega kaardid saad. Ja - kas saad kaardid üldse..
Mitu kaarti peaks olema, et mingit arvestatavat jõudlust oleks? Kaua üks rig end praeguste hindadega tagasi teenib?


100 kaardiga oleks juba mõtet majandada finantsiliselt. Alla selle on niisama hobikorras toksimine või eluruumi kütmine.
Tegelikult läheb see küsimus samasse kategooriasse - mitu puud on mets?

Tagasiteenimuse kohta saab vastuse siit: https://whattomine.com/coins/151-eth-ethash


viimati muutis yerba 18.01.2021 23:07:22, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2021 23:05:57 vasta tsitaadiga

Arvestatav on asi siis kui GH/s pead arvestust pidama Mhash/s asemel icon_razz.gif
Kõvemad kaardid teevad 50-100Mhash tk, 500-1k eur eest. Mina praegu enam ei julgeks nullist alustada ehitamist... kui oleks millega ehitada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.