Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2019 20:20:57 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
...osades PLP plaat

PLP-s on juba "plaat" sees. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 02.11.2019 20:31:31 vasta tsitaadiga

Selles variandis, kui sa seda laudist maha ei taha võtta välist - siis ilma tuuletõkketa pole villal väga pointi.
PUR on kindlasti efektiivsem soojustakistus seal siis. Muidu, kuidagi annab kindlasti ka mingit
https://www.isover.ee/tooted/tyvekr-firecurb-housewrap-2066b sarnast asja panna, aga no korralik
töö ja teipimine ja ei teagi, kui kandvad prussid koguaeg katkestavad - kui asjalik see tulemus on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2019 22:48:16 vasta tsitaadiga

Samas kui sein seest lage ja saepuru väljas, siis kas seda isoveri tyveki kilet lihtsalt nii ei annaks panna, et ei lõika mitte ribasid prusside vahele, vaid kataks ka prussid sellega ja saaks ühtsema kihi?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.11.2019 22:56:09 vasta tsitaadiga

Lotharius, mu meeles pannaksegi ühe kihine, mitte ei lõigata seda juppideks. Muidu peaksid kõik liitekohad veel üle teipima, et tuulekindlust tagada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 02.11.2019 23:23:17 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Samas kui sein seest lage ja saepuru väljas, siis kas seda isoveri tyveki kilet lihtsalt nii ei annaks panna, et ei lõika mitte ribasid prusside vahele, vaid kataks ka prussid sellega ja saaks ühtsema kihi?


Jah, see on variant. Jällegi, soovitan inseneriga rääkida icon_smile.gif. Seal on see oht, et niiskus hakkab siis prusside ümber kogunema, sest seal õhk enam ei liigu ja keerad rohkem käkki, kui kasu on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.11.2019 08:46:11 vasta tsitaadiga

Ma vist roogiks kõik peale välisvoodri ja puitkarkassi välja ja laseks Icynene meestel vahtu täis lasta. Ainus probleem sellega on silikaadi ja vahu vahele tuulutusvahe tekitamisega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.11.2019 13:37:52 vasta tsitaadiga

Pole probleemi, sarikate vahele paned selle tuuletõkkepapi. Miski õhuke spetsplaat on, mida näiteks katuste puhul pannakse suunajateks sarikate vahele, mis ei lase puistevillal välja vajuda ega tuulel villa sisse pugeda.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 17:44:29 vasta tsitaadiga

remondin ennast
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.11.2019 10:17:47 vasta tsitaadiga

Korteri välisukse nutilukkude viimased trendid/tooted? Yale doorman ainuke õige valik?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2019 11:22:30 vasta tsitaadiga

ei teagi, küsi lukufirmast või https://www.indome.ee/et/c/valve-ja-ohutus-1 käest.
Neid nutilukke ikka ikka paras valik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.11.2019 11:32:55 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Ma vist roogiks kõik peale välisvoodri ja puitkarkassi välja ja laseks Icynene meestel vahtu täis lasta. Ainus probleem sellega on silikaadi ja vahu vahele tuulutusvahe tekitamisega.

Seal ilmselt päris kitsas.
Samas kui sul on seal saepuru, siis on väjas tihti mingi papp vastas. kui seda katki ei tee on vahutamiseks piire ees olemas.
Kui juba 5cm ruumi, siis venitab sinna ka selle tuuletõkke "kile" vahele.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 11:39:39 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Korteri välisukse nutilukkude viimased trendid/tooted? Yale doorman ainuke õige valik?


Yale Doorman väga asjalik valik. Hinda ka ilmselt asjalik. Vahest vaja kliendi juurde sisse saada, klient i pole kodus, helistan ja klõps uks lahti. Mugav!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 11:54:30 vasta tsitaadiga

Ja siis ütled kliendile et uups, vale number, ma olen teise kliendi ukse taga thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.11.2019 11:59:47 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ja siis ütled kliendile et uups, vale number, ma olen teise kliendi ukse taga thumbs_up.gif

icon_lol.gif
Jätke võtmed väljapoole saab uue tähenduse
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 12:38:57 vasta tsitaadiga

Kellelgi kokkupuuteid magnet-tapeediga? icon_rolleyes.gif
https://tapeet.ee/magnetiline-tahveltapeet-2954

Magnetvärv guugeldades ei tundu nii hea olevat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.11.2019 13:10:18 vasta tsitaadiga

Kas see on põhimõtteliselt üks suur fooliummüts? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.11.2019 13:12:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kellelgi kokkupuuteid magnet-tapeediga? icon_rolleyes.gif
https://tapeet.ee/magnetiline-tahveltapeet-2954

Magnetvärv guugeldades ei tundu nii hea olevat


Kindlasti on see parem kui värv.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 13:34:48 vasta tsitaadiga

Seda tahanteadad ostaksid icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 14:38:39 vasta tsitaadiga

Ei ole plaanis levikindlat puuri ehitada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 07:49:21 vasta tsitaadiga

On magnetvärvid, pahtlid, tapeedid jne. Kõige "võimsam" on kindlasti pahtel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 12:49:21 vasta tsitaadiga

Kõige võimsam on juudiplekk seina lüüa.

Aga magnetiline tapeet pole tegelikult magnettapeet, kuigi nii oleks mõnus lühendada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2019 13:08:06 vasta tsitaadiga

Kui kirjutada tahate, pange parem whiteboard seina. Töötab ka magnetialusena. Te ei taha seda kriidipuru koristada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 13:09:54 vasta tsitaadiga

No ma ei taha, et laps nüüd vildikatega kukub mööda seinu joonistama, muidu see whiteboard oleks ka valikus icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 15.11.2019 13:18:52 vasta tsitaadiga

Kui lihtsalt kirjutada kriidiga tahate, siis see värv kärab küll
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 13:19:52 vasta tsitaadiga

See must tahvlivärv töötab hästi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 13:22:04 vasta tsitaadiga

No mul see värk, et lamineerituid A4-si võiks magnet suuta seina küljes hoida samuti
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 14:01:24 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 14.04.2024 23:45:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.11.2019 16:01:30 vasta tsitaadiga

radist87, thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 18:10:22 vasta tsitaadiga

+ 1
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 22:12:56 vasta tsitaadiga

Mõttes on ühel toal lõpuks siseseina soojustus ja näiteks kipsplaadid panna. Samas oleks hea kui see käituks ka võimalikult hea heliisolatsioonina (et naabrikoera pidev haukumine nii häiriv poleks). On soovitusi, mis soojustusplaate kasutada?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 23:22:55 vasta tsitaadiga

Reaalselt siis soovidki hoopis heliisolatsiooni, mitte soojustust? Mul omal tegelikult sama asi ees. Esikuseina tagant kostab aegajalt naaberkorteri vene möla läbi. Ise mõtlesin õhukeste kõva villa plaatide peale, aga mida sinna peale visata? Nii kui kattekips läbi villa tüüblitega betooni külge lasta, tekib helisild. Peaks liimima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 23:32:45 vasta tsitaadiga

Mõlemad, aga elanike mentaalse tervise nimel on heliisolatsiooni pool tähtsam.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 23:50:34 vasta tsitaadiga

Suur osa mürast tuleb läbi pragude, vaata see kriitilise pilguga üle.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2019 08:04:50 vasta tsitaadiga

üks kiht pehmet villa, õhuvahe, siis kiht kõvavilla, jälle õhuvahe, siis kiht pehmet, ja selle peale kips. icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.11.2019 09:51:19 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mõttes on ühel toal lõpuks siseseina soojustus ja näiteks kipsplaadid panna. Samas oleks hea kui see käituks ka võimalikult hea heliisolatsioonina (et naabrikoera pidev haukumine nii häiriv poleks). On soovitusi, mis soojustusplaate kasutada?

Põhuplaat. Piisavalt lugev, läbi plaadi ei kinnita, vaid liistu ja/või vahuga külgedelt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.11.2019 10:39:56 vasta tsitaadiga

Mina panin isoveri kõvavillaplaadid tihedalt kogu seina ulatuses. Siis karkass, vahele kivivill ning katteks osb+kips.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2019 16:05:12 vasta tsitaadiga

Põhuplaat kõlab nagu kolme põrsakese muinasjutt. icon_smile.gif

Mul pole esikus paraku rohkem kui paarkümmend milli ohverdada. Mingist karkassist ei saa juttugi teha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2019 16:55:53 vasta tsitaadiga

Ah, see maja ongi üks suur pragu.

Tuleb vist krohv maha lammutada ja karkassile mõelda.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.11.2019 17:32:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Põhuplaat kõlab nagu kolme põrsakese muinasjutt. icon_smile.gif

Mul pole esikus paraku rohkem kui paarkümmend milli ohverdada. Mingist karkassist ei saa juttugi teha.

Põhuplaat on 38 mm. Paber mõlemal pool.
Kohe mitte ei usu, et miski muu materjaliga parema tulemuse saad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.11.2019 19:24:15 vasta tsitaadiga

tasub mõne akustika tegelase käest uurida. Ilmselt soodsaim on teha kivivillaga. Selle liimid seina ja või veel mingi spetsiaalkrohviga ka üle teha. tollel on ka see pind 2 tugevusega, pehmem ja krohvimiseks mõeldud.
Kes säästa tahab paneb kipsi tolle külge (saab ka liimida).
//
Ladusin täna 10 kivi fibot...meeletu ehitustöö icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.11.2019 19:35:24 vasta tsitaadiga

Põhuplaadi helisummutusvõime:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2019 19:39:56 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Korteri välisukse nutilukkude viimased trendid/tooted? Yale doorman ainuke õige valik?

Ma valisin üle aasta tagasi Danalocki ja pole pidanud pettuma: https://danalock.com/products/danalock-v3-smart-lock/
Home Assistantiga koostöös väga hää thumbs_up.gif
Võtsin EU Z-Wave versiooni.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.11.2019 19:40:36 vasta tsitaadiga

Mallukas ka kiidab danalocki, ju siis peab hea asi olema. Assa lukkudele miski GLUE tundub ka viisakas.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 17.11.2019 22:23:49 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Ma valisin üle aasta tagasi Danalocki ja pole pidanud pettuma: https://danalock.com/products/danalock-v3-smart-lock/
Home Assistantiga koostöös väga hää thumbs_up.gif
Võtsin EU Z-Wave versiooni.
Kodulehel lubab 1.5 aastat patareide kehtivuseks. Ilmselt aastaga ei juhtu siis midagi, samas kui eramaja siis võiks talvekülm võibolla liiga teha?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.11.2019 23:23:03 vasta tsitaadiga

connor, juhul, kui jahedas ruumis asub, siis kindlasti külm mõjutab mahutavust. (Ma näen seda tööalaselt pataredie tühjenemise jama igal aastal, kui jahedad ilmad saabuvad, seda küll muude patareitoitel seadmetega.)
Kuid üldiselt asub lukk toa pool. Samas, tahtes seda valikulist lisa, sõrmistikku, kasutada, siis see peaks ju ikka õues asuma.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 00:17:02 vasta tsitaadiga

Hetkel mul aasta ja 2 kuud paigaldusest möödas, patareide näiduks 22%
Kortermaja, esimene korrus, suht palju ikka viskab talvel jahedat õhku ukse vastu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 10:04:26 vasta tsitaadiga

Kõige tähtsam Danalocki ning Doormani vahe on vast see, et kui midagi peaks tolle nutilukuga juhtuma, siis Doormani puhul pead luku ära lõhkuma, et sisse saada. Danalockil lihtsalt keerad ukse võtmest lahti ning siis vaatad, milles probleem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.11.2019 19:25:50 vasta tsitaadiga

Doormanil, nagi ka IDLock tootel on võimalus välisest patareist voolu anda, kui seesmised patareid nüü tühjad, et ust ei ava.
Sisemise elektroonika rikke korral kutsud tõesti relakaga naabrimehe appi. Kas lukuabi saab neid lukkusid avada, või lõikavad ka katki?

Kuidas Danalock Bluetooth ja Z-wave koostöös ka toimib? Kasutaja valib, millisega talle on õigused antud, ehk üks ei sega teist?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 19:30:37 vasta tsitaadiga

...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 21:08:58 vasta tsitaadiga

Keraamiliste plaatide värvimine ei ole just väga tavapärane tegevus, aga võtsin selle ette kuna vannitoa seinas olid kohati erinevat värvi plaadid (on olnud vajadus lappida mõnda kohta ja samasuguseid polnud enam võtta) ning vuugid olid ka erinevat värvi. Plaadid ise juba u. 20 a vanad. Natuke proovisin, aga varsti loobusin mõttest plaate veidi karestada. Ketaslõikuriga lamellkettaga ei saanud, tõmbas mustaks selle kohta ja liivapaberiga käsitsi nühkides ka erilist tulemust polnud näha. Tegin siis lihtsalt pinnad puhtaks ja hästi nakkuva kruntvärviga üle. Poes soovitati vannitoale mingit Spa nimega värvi, aga see on tegelikult ikka mehaaniliselt liiga nõrk. Proovisin, et kui kriimustada, siis tuleb kergelt maha, koos krundiga. Oleks ikka pidanud "vana hea" haisva värviga (nim vist alküüdvärv) värvima, mis jätab korraliku kõva kihti ja ei tule ka maha kui puhastamisel korralikult nühkida on vaja. Juba mitmendat korda nende veepõhiste sogadega ämbrisse astunud. Ühe korra veepõhise lakiga ka, millega lakkisin laua pinna üle, viimane psk, ei kuivagi kõvaks ja siledaks, jääb nagu kummitaoline, käsi seal peal ei libise õieti ja rohkem koormust saavates kohtades koorub lahti. icon_evil.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.