Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Olen ma loll või mida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:02:35 Olen ma loll või mida? vasta tsitaadiga

-

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:05:23 vasta tsitaadiga

monitor üritab vga signaali püüda. vaata monitori menüüs ringi- ilmselt saad kusagil valida DVI. eeldusel, et oled ikka ühendanud DVI külge?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:08:39 vasta tsitaadiga

d-sub, no signal tähendab seda, et monitor otsib signaali sellest sisendist link
Kui sul on arvuti sellise link juhtmega ühendatud monitori külge, siis pead monitori menüüst (mõnikord on seal eraldi nupp isegi olemas, "input" märgistusega) kas auto või dvi märkima.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:11:21 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:18:35 vasta tsitaadiga

On sul esimese või teise pildi kaabel? otsad on erinevad.
1.
Spoiler Spoiler Spoiler
2.
Spoiler Spoiler Spoiler

ja kas juhe on ühendatud emaplaadi külge või videokaardi külge?
(kuna ei tea, kas sa oskad seda vaadata, siis emaplaadi külge ühendades on kaabel arvuti ülemises osas, seal kus sul usb, neti ja muud ühendused on, videokaardi külge on siis, kui alumiste videoühenduste küljes on)

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 19:56:29 vasta tsitaadiga

Esimese pildi oma on. Aga juhtme kohta ei oska absoluutselt öelda.. Neid juhtmeid on liiga palju lihtsalt : D Pole kruvikeerajat ka praegu käepärast, et lahti saaks teha.

Ja 2 juhet oli kaasas, see DVI ja mingi AC-DC Adapter. Peaksin kuidagimoodi selle panema kuskile veel graafikakaardi või emaplaadi sisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:04:42 vasta tsitaadiga

Midagi lahti ühendama ei pea, lihtsalt on võimalus, et sul on arvuti ühendatud selle videoväljundi külge, kust signaali ei tule.
Panen pildi ka, int video on kuskil seal ülemise kasti sees sul, eraldiseisev on alumine. Kumba sul monitorikaabel läheb ja kas teise küljes on ka võimalik proovida või pole sul vajalikku kaablit ?
ETTEVAATUST, suur pilt, ei viitsinud väiksemaks teha.
Spoiler Spoiler Spoiler

EDIT:
jannu39 kirjutas:
Esimese pildi oma on. Aga juhtme kohta ei oska absoluutselt öelda.. Neid juhtmeid on liiga palju lihtsalt : D Pole kruvikeerajat ka praegu käepärast, et lahti saaks teha.

Ja 2 juhet oli kaasas, see DVI ja mingi AC-DC Adapter. Peaksin kuidagimoodi selle panema kuskile veel graafikakaardi või emaplaadi sisse?

Selle tumedaks tehtud koha kohta.... kui sul AC-DC adapter monitoriga ühendatud pole, kust siis monitor voolu võtab? Või ma ei saa praegu kapitaalselt aru, mis sul kuhu ühendatud on või mis kaabliga. Minu piltidel oli 1. pildil VGA kaabel ja teisel DVI, sinu jutust sain aru, et esimese pildi oma on ja DVI kaabel oli kaasas.... keeruline.
P.S. minu jutu mõte sellle ACDC adapteri kohta oli, et kui sul see kuskile ühendet ei ole, siis peaks üks ots minema seina ja teine monitori külge, kuna arvutist monitor saa ainult pildisignaali, mitte toitesdignaali, see tuleb ikka vooluvõrgust võtta. Aga kuidas ta sul no signal näitab üldse kui ei ole võrku ühendatud?

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER


viimati muutis kusti85 12.08.2013 20:08:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:07:03 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:07:43 vasta tsitaadiga

Tee enda arvuti tagaküljest pilt ja lase üles
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:10:29 vasta tsitaadiga

Ilmselt on asi selles, et videokaardil pole d-sub väljundit. Tuleb osta poest kas hdmi või dvi kaabel.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:12:24 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Intregreeritud videos peaks olema see sinine juhe icon_biggrin.gif. Muid juhtmeid kaasa ei antud jah.

Selge, tõenäoliselt on BIOSis paika pandud, et int. videost tuleb pilt ainult siis kui videokaarti küljes ei ole. BIOS settingud tuleks tõenäoliselt ära nullida (kuidas seda teha saab emaplaadi manualist teada) või videokaart küljest lahti ühendada. Lihtsaim lahendus oleks muidugi DVI kaabliga videokaardist pilt monitori saata (see maksb vist mingi 2-3 eurot, pildikvaliteet peaks ka veidi parem olema.)
Soovitan igaks juhuks kõik arvutiga kaasa tulnud karbid ja mu tavaar üle vaadata, vast leiad ikkagi DVI kaabli, kuidagi uskumatu tundub, et kui kaardil vga väljundit pole, et ainult see juhe kaasa pakiti.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:12:59 vasta tsitaadiga

Taolisi jubinaid ei tulnud kaasa?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:14:00 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:01, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:17:42 vasta tsitaadiga

Jah, pead alla videokaardi külge ühendama, kas leiad kuskilt DVI kaabli või siis adapteriga (salatoimiku poolt postitatud pildil)
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:23:10 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 12.08.2013 20:24:26 vasta tsitaadiga

Panid ikka eraldi videokaardi külge?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:33:29 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Panid ikka eraldi videokaardi külge?

Loe: sinu arvutil ühendasid HDMI kaabli samasse kohta kus minu postitatud pildil arvuti tagaküljest on märgitud "eraldiseisev video"?

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER


viimati muutis kusti85 12.08.2013 20:34:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:37:28 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:37:52 vasta tsitaadiga

jannu39, mis linnas sa asud, äkki keegi tuleb ja aitab sind....
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:40:46 vasta tsitaadiga

Tegin sulle sinu arvuti tagaküljega ka seletava pildi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 12.08.2013 20:43:43 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
jannu39, mis linnas sa asud, äkki keegi tuleb ja aitab sind....


Miks alati arvatakse, et isik asub linnas?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mike75
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:48:48 vasta tsitaadiga

Kuna HDMI kaabel olemas:

Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 20:49:02 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 21:54:08 vasta tsitaadiga

von Wu, ok, vabandust.
Millise orientiiri läheduses ja/või millise omavalitsuse kompetentsi piirkonnas kodanik viibib?

Aga tore, kui lahendatud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 22:11:50 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2013 23:13:50 vasta tsitaadiga

ot: palju arvuti maksis kui küsidatohib
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 19:31:51 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.08.2013 19:44:34 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Arvuti oli umbes ~870 + postikulud soome = ~900

E// Nüüd on selline mure, et kui mingi mängus tuleb low fps, siis monitor lülitub nagu ise välja, nagu eelnevalt mainitud probleemiks oli, ''läheb idle''. Ehk siis tuleb probleem ette jälle, ja monitor enam tagasi ei tule. Peab arvutile restardi tegema :/

E// Teine küsimus ka siis, et ükskõik, millist mängu mängiks, minut aega, ja arvuti hakkab täiega undama. Fan käib siis nii kiiresti või? Proovisin CS:Source'ga, L4D2'ga. Peale seda undamist saan paar minutit veel mängida, ja tuleb see no signal, ainuke viis on jälle arvutile restart teha. icon_sad.gif


midagi kuumeneb vist üle. see esimene sündmus on ka pigem kokkujooksmine ülekuumenend arvuti või kehva toite pärast, monitor lihtsalt lülitub selle tagajärjel välja et videosignaali enam ei tule ja läheb sleepi.. tagajärg mitte põhjus.

mis jupid sa arvutisse panna lasid ja mis toide on?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.08.2013 19:51:11 vasta tsitaadiga

Võta korpusel külg maha ja vaata ega transpordi käigus mõni jahutus pole lahti tulnud (videokaardi oma eriti).
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:04:35 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:15:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:09:52 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Ma eraldi ei hakka kirjutama, panen pildi siia.
Spoiler Spoiler Spoiler
Vabandust ebaprofessionaalse pildi pärast. Proovin selle lahti teha, ja vaadata siis praegult.

Tee siis juba pilt ka, kus näha, mis kõik kasti sees on. Tõenäoliselt on nii lihtsam debugida. ja kui küljekaas maas on, siis pane käima ja vaata kas kõik ventilaatorid käivad ringi, tundub, et miskit kuumeneb üle, vb on mingi juhe ventika vahele jäänud kuskil (inteli stokkjahutustega suht tüüpiline olukord, kus juhe end propelleri vahele kerib).

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:09:59 vasta tsitaadiga

Tempid on normaalsed. Proovi mängu sisse minna, mängi veidi, alt-tab ja vaata uuesti tempe, mis näitavad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:19:19 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Tempid on normaalsed. Proovi mängu sisse minna, mängi veidi, alt-tab ja vaata uuesti tempe, mis näitavad.

Idle tempide järgi on suht keeruline temperatuuride normaalsust määrata, lihtsam on kaas maha võtta ja visuaalselt kontrollida, selle asemel, et igaks juhuks "küpsetama" hakata. Kaas maas, siis võib koormuse ka taha panna (mitte mänguga, furmark ja prime95 on paremad [hajutavad kontrollimiselt vähem tähelepanu kui mäkspein või kriisis kolm], eelpoolnimetatuid leiab googlest otsides), siis saab vaadata ka täpsemalt, mis seal vilisema hakkab kuna furmark koormab videokaarti ja prime proset.
Ehk siis kõigepealt kaas maha ja pilt siia kui ise ei oska vaadata.
Siis miskit selgeks ei saa, siis proovib kõigepealt prime95
Siis furmark vajadusel.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 20:23:31 vasta tsitaadiga

Seda küll jah. Ütleme nii, et mul tekib juba tahtmine ise seda arvutit tal näppida. icon_biggrin.gif

Stock cooleri juhtme vaheleminek on muidugi võimalik küll, endalgi jäi tilpnema ja pidin susima sellega. Huvitav kuidas ta idles jahutab enamvähem - vbl pole lihtsalt kuulda, kui ta veidi vastu labasid käib... kast lahti jah, parim idee.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 21:05:40 vasta tsitaadiga

Siin on paar pilti, kuigi siit vist midagi aru ei saa. Pildid on suured !

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.08.2013 21:30:00 vasta tsitaadiga

Pildi pealt küll otseselt ei näe, aga korpuse põhjas asuva ketta toitejuhe ei käi ventika vastu? Tee videokaardist altpoolt ka pilti.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 21:54:53 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.08.2013 21:58:52 vasta tsitaadiga

Need 3 videokaardil olevat ventikat käivad ikka ringi kui temp lakke tõuseb? Ja kas lahtise korpusega on sama probleem?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 22:01:55 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 22:05:41 vasta tsitaadiga

Video radikas vb lahti tulnud kergelt, ja sellest piisab, ära ise hakka lahti tegema, kui komplekteeritud arvuti, võid grantii omal tuksi keerata.
Parem kontrollivad need kes müüsid ja komplekteerisid.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2013 22:21:48 vasta tsitaadiga

Karta on jah, et graafikakaardi jahutus kannatada saanud. Tutikas kaart ei tohiks ühegi valemiga nii kuumaks minna. Eks see undamine sellest tulebki, et kaart ajab vendid maksimumi peale, et tempi alla kiskuda aga ei õnnestu mingil põhjusel.
Isegi minu 470 gtx SOC versioon jõudis selliste tempideni alles siis, kui paksult tolmu täis oli ning ventileerimata kastis istus. 760 peaks max. loadis isegi suht kehvas korpuses alla 90C tiksuma.

Seega jah - soovitan arvuti kokkupanijatele tagasi viia, las uurivad. Ütle, et mängides läheb graafikakaardi temp ülikõrgeks ning arvuti lülitab end välja.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 13:23:47 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2013 14:15:59 vasta tsitaadiga

jannu39, leia soomest mõni arvutipood, kes sul videokaardi jahutuse üle kontrolliks. Maksad pisikese teenustasu, aga saad vähemalt arvutit kasutada.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2013 19:41:19 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 10:39:39 vasta tsitaadiga

GTX 760 on sul ainult üks port, kuhu HDMI juhe lükata. Kuidas sa selle "teise kohta" said ühendada icon_eek.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2013 10:51:01 vasta tsitaadiga

scrife kirjutas:
GTX 760 on sul ainult üks port, kuhu HDMI juhe lükata. Kuidas sa selle "teise kohta" said ühendada icon_eek.gif

Ta miskipärast tahab emaplaadi videoväljundeid kasutada, loe teemat.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Olen ma loll või mida?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.