|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 19:02:35
Olen ma loll või mida? |
|
|
-
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.08.2013 19:05:23
|
|
|
| monitor üritab vga signaali püüda. vaata monitori menüüs ringi- ilmselt saad kusagil valida DVI. eeldusel, et oled ikka ühendanud DVI külge?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 19:08:39
|
|
|
d-sub, no signal tähendab seda, et monitor otsib signaali sellest sisendist link
Kui sul on arvuti sellise link juhtmega ühendatud monitori külge, siis pead monitori menüüst (mõnikord on seal eraldi nupp isegi olemas, "input" märgistusega) kas auto või dvi märkima.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 19:11:21
|
|
|
--
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 19:18:35
|
|
|
On sul esimese või teise pildi kaabel? otsad on erinevad.
1.
Spoiler 
2.
Spoiler 
ja kas juhe on ühendatud emaplaadi külge või videokaardi külge?
(kuna ei tea, kas sa oskad seda vaadata, siis emaplaadi külge ühendades on kaabel arvuti ülemises osas, seal kus sul usb, neti ja muud ühendused on, videokaardi külge on siis, kui alumiste videoühenduste küljes on)
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 19:56:29
|
|
|
Esimese pildi oma on. Aga juhtme kohta ei oska absoluutselt öelda.. Neid juhtmeid on liiga palju lihtsalt : D Pole kruvikeerajat ka praegu käepärast, et lahti saaks teha.
Ja 2 juhet oli kaasas, see DVI ja mingi AC-DC Adapter. Peaksin kuidagimoodi selle panema kuskile veel graafikakaardi või emaplaadi sisse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 20:04:42
|
|
|
Midagi lahti ühendama ei pea, lihtsalt on võimalus, et sul on arvuti ühendatud selle videoväljundi külge, kust signaali ei tule.
Panen pildi ka, int video on kuskil seal ülemise kasti sees sul, eraldiseisev on alumine. Kumba sul monitorikaabel läheb ja kas teise küljes on ka võimalik proovida või pole sul vajalikku kaablit ?
ETTEVAATUST, suur pilt, ei viitsinud väiksemaks teha.
Spoiler 
EDIT:
| jannu39 kirjutas: |
Esimese pildi oma on. Aga juhtme kohta ei oska absoluutselt öelda.. Neid juhtmeid on liiga palju lihtsalt : D Pole kruvikeerajat ka praegu käepärast, et lahti saaks teha.
Ja 2 juhet oli kaasas, see DVI ja mingi AC-DC Adapter. Peaksin kuidagimoodi selle panema kuskile veel graafikakaardi või emaplaadi sisse? |
Selle tumedaks tehtud koha kohta.... kui sul AC-DC adapter monitoriga ühendatud pole, kust siis monitor voolu võtab? Või ma ei saa praegu kapitaalselt aru, mis sul kuhu ühendatud on või mis kaabliga. Minu piltidel oli 1. pildil VGA kaabel ja teisel DVI, sinu jutust sain aru, et esimese pildi oma on ja DVI kaabel oli kaasas.... keeruline.
P.S. minu jutu mõte sellle ACDC adapteri kohta oli, et kui sul see kuskile ühendet ei ole, siis peaks üks ots minema seina ja teine monitori külge, kuna arvutist monitor saa ainult pildisignaali, mitte toitesdignaali, see tuleb ikka vooluvõrgust võtta. Aga kuidas ta sul no signal näitab üldse kui ei ole võrku ühendatud?
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
viimati muutis kusti85 12.08.2013 20:08:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 20:07:03
|
|
|
--
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:12:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.08.2013 20:07:43
|
|
|
Tee enda arvuti tagaküljest pilt ja lase üles
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidov
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
12.08.2013 20:10:29
|
|
|
| Ilmselt on asi selles, et videokaardil pole d-sub väljundit. Tuleb osta poest kas hdmi või dvi kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 20:12:24
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
Intregreeritud videos peaks olema see sinine juhe . Muid juhtmeid kaasa ei antud jah. |
Selge, tõenäoliselt on BIOSis paika pandud, et int. videost tuleb pilt ainult siis kui videokaarti küljes ei ole. BIOS settingud tuleks tõenäoliselt ära nullida (kuidas seda teha saab emaplaadi manualist teada) või videokaart küljest lahti ühendada. Lihtsaim lahendus oleks muidugi DVI kaabliga videokaardist pilt monitori saata (see maksb vist mingi 2-3 eurot, pildikvaliteet peaks ka veidi parem olema.)
Soovitan igaks juhuks kõik arvutiga kaasa tulnud karbid ja mu tavaar üle vaadata, vast leiad ikkagi DVI kaabli, kuidagi uskumatu tundub, et kui kaardil vga väljundit pole, et ainult see juhe kaasa pakiti.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.08.2013 20:12:59
|
|
|
Taolisi jubinaid ei tulnud kaasa?
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 20:14:00
|
|
|
--
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:01, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 20:17:42
|
|
|
Jah, pead alla videokaardi külge ühendama, kas leiad kuskilt DVI kaabli või siis adapteriga (salatoimiku poolt postitatud pildil)
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 20:23:10
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:08, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
12.08.2013 20:24:26
|
|
|
Panid ikka eraldi videokaardi külge?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 20:33:29
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Panid ikka eraldi videokaardi külge? |
Loe: sinu arvutil ühendasid HDMI kaabli samasse kohta kus minu postitatud pildil arvuti tagaküljest on märgitud "eraldiseisev video"?
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
viimati muutis kusti85 12.08.2013 20:34:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 20:37:28
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
12.08.2013 20:37:52
|
|
|
| jannu39, mis linnas sa asud, äkki keegi tuleb ja aitab sind....
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
12.08.2013 20:40:46
|
|
|
Tegin sulle sinu arvuti tagaküljega ka seletava pildi
Spoiler 
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
12.08.2013 20:43:43
|
|
|
| ThedEviL kirjutas: |
| jannu39, mis linnas sa asud, äkki keegi tuleb ja aitab sind.... |
Miks alati arvatakse, et isik asub linnas?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
12.08.2013 20:48:48
|
|
|
Kuna HDMI kaabel olemas:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 20:49:02
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
12.08.2013 21:54:08
|
|
|
von Wu, ok, vabandust.
Millise orientiiri läheduses ja/või millise omavalitsuse kompetentsi piirkonnas kodanik viibib?
Aga tore, kui lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
12.08.2013 22:11:50
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:13:14, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
12.08.2013 23:13:50
|
|
|
| ot: palju arvuti maksis kui küsidatohib
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
13.08.2013 19:31:51
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
13.08.2013 19:44:34
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
Arvuti oli umbes ~870 + postikulud soome = ~900
E// Nüüd on selline mure, et kui mingi mängus tuleb low fps, siis monitor lülitub nagu ise välja, nagu eelnevalt mainitud probleemiks oli, ''läheb idle''. Ehk siis tuleb probleem ette jälle, ja monitor enam tagasi ei tule. Peab arvutile restardi tegema :/
E// Teine küsimus ka siis, et ükskõik, millist mängu mängiks, minut aega, ja arvuti hakkab täiega undama. Fan käib siis nii kiiresti või? Proovisin CS:Source'ga, L4D2'ga. Peale seda undamist saan paar minutit veel mängida, ja tuleb see no signal, ainuke viis on jälle arvutile restart teha.  |
midagi kuumeneb vist üle. see esimene sündmus on ka pigem kokkujooksmine ülekuumenend arvuti või kehva toite pärast, monitor lihtsalt lülitub selle tagajärjel välja et videosignaali enam ei tule ja läheb sleepi.. tagajärg mitte põhjus.
mis jupid sa arvutisse panna lasid ja mis toide on?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
13.08.2013 20:04:35
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:15:03, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
13.08.2013 20:09:52
|
|
|
| jannu39 kirjutas: |
Ma eraldi ei hakka kirjutama, panen pildi siia.
Spoiler 
Vabandust ebaprofessionaalse pildi pärast. Proovin selle lahti teha, ja vaadata siis praegult. |
Tee siis juba pilt ka, kus näha, mis kõik kasti sees on. Tõenäoliselt on nii lihtsam debugida. ja kui küljekaas maas on, siis pane käima ja vaata kas kõik ventilaatorid käivad ringi, tundub, et miskit kuumeneb üle, vb on mingi juhe ventika vahele jäänud kuskil (inteli stokkjahutustega suht tüüpiline olukord, kus juhe end propelleri vahele kerib).
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
13.08.2013 20:09:59
|
|
|
| Tempid on normaalsed. Proovi mängu sisse minna, mängi veidi, alt-tab ja vaata uuesti tempe, mis näitavad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
13.08.2013 20:19:19
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Tempid on normaalsed. Proovi mängu sisse minna, mängi veidi, alt-tab ja vaata uuesti tempe, mis näitavad. |
Idle tempide järgi on suht keeruline temperatuuride normaalsust määrata, lihtsam on kaas maha võtta ja visuaalselt kontrollida, selle asemel, et igaks juhuks "küpsetama" hakata. Kaas maas, siis võib koormuse ka taha panna (mitte mänguga, furmark ja prime95 on paremad [hajutavad kontrollimiselt vähem tähelepanu kui mäkspein või kriisis kolm], eelpoolnimetatuid leiab googlest otsides), siis saab vaadata ka täpsemalt, mis seal vilisema hakkab kuna furmark koormab videokaarti ja prime proset.
Ehk siis kõigepealt kaas maha ja pilt siia kui ise ei oska vaadata.
Siis miskit selgeks ei saa, siis proovib kõigepealt prime95
Siis furmark vajadusel.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
13.08.2013 20:23:31
|
|
|
Seda küll jah. Ütleme nii, et mul tekib juba tahtmine ise seda arvutit tal näppida.
Stock cooleri juhtme vaheleminek on muidugi võimalik küll, endalgi jäi tilpnema ja pidin susima sellega. Huvitav kuidas ta idles jahutab enamvähem - vbl pole lihtsalt kuulda, kui ta veidi vastu labasid käib... kast lahti jah, parim idee.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
13.08.2013 21:05:40
|
|
|
Siin on paar pilti, kuigi siit vist midagi aru ei saa. Pildid on suured !
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.08.2013 21:30:00
|
|
|
Pildi pealt küll otseselt ei näe, aga korpuse põhjas asuva ketta toitejuhe ei käi ventika vastu? Tee videokaardist altpoolt ka pilti.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
13.08.2013 21:54:53
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.08.2013 21:58:52
|
|
|
Need 3 videokaardil olevat ventikat käivad ikka ringi kui temp lakke tõuseb? Ja kas lahtise korpusega on sama probleem?
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
13.08.2013 22:01:55
|
|
|
--
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.08.2013 22:05:41
|
|
|
Video radikas vb lahti tulnud kergelt, ja sellest piisab, ära ise hakka lahti tegema, kui komplekteeritud arvuti, võid grantii omal tuksi keerata.
Parem kontrollivad need kes müüsid ja komplekteerisid.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
13.08.2013 22:21:48
|
|
|
Karta on jah, et graafikakaardi jahutus kannatada saanud. Tutikas kaart ei tohiks ühegi valemiga nii kuumaks minna. Eks see undamine sellest tulebki, et kaart ajab vendid maksimumi peale, et tempi alla kiskuda aga ei õnnestu mingil põhjusel.
Isegi minu 470 gtx SOC versioon jõudis selliste tempideni alles siis, kui paksult tolmu täis oli ning ventileerimata kastis istus. 760 peaks max. loadis isegi suht kehvas korpuses alla 90C tiksuma.
Seega jah - soovitan arvuti kokkupanijatele tagasi viia, las uurivad. Ütle, et mängides läheb graafikakaardi temp ülikõrgeks ning arvuti lülitab end välja.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
16.08.2013 13:23:47
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.08.2013 14:15:59
|
|
|
| jannu39, leia soomest mõni arvutipood, kes sul videokaardi jahutuse üle kontrolliks. Maksad pisikese teenustasu, aga saad vähemalt arvutit kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu39
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2013
|
25.08.2013 19:41:19
|
|
|
---
viimati muutis jannu39 26.11.2019 05:14:29, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrife
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2012
|
29.08.2013 10:39:39
|
|
|
GTX 760 on sul ainult üks port, kuhu HDMI juhe lükata. Kuidas sa selle "teise kohta" said ühendada
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
29.08.2013 10:51:01
|
|
|
| scrife kirjutas: |
GTX 760 on sul ainult üks port, kuhu HDMI juhe lükata. Kuidas sa selle "teise kohta" said ühendada  |
Ta miskipärast tahab emaplaadi videoväljundeid kasutada, loe teemat.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|