Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  HD2600XT fps märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 21:30:21 HD2600XT fps vasta tsitaadiga

Igas mängus FPS väga madal ja kui graafika settinguid muudan, siis ikka täpselt sama fps.
Youtube 360p hakib, Media playeris videod hakivad.
Milles probleem?Underclockitud ei tohiks olla (GPU-Z näitab default clocke).Overclockinud ka ei ole.
Olen proovinud kõige uuemaid draivereid, vanemaid, neid mis kaardiga kaasa tulid ja omegaid, aga probleem ikka sama.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006




sõnum 01.05.2011 02:21:33 vasta tsitaadiga

Vblla ongi aeglane kaart lihtsalt, gt 220 on oma 3 korda kiirem. Sõltub ka resolutsioonist 1024x768 on sellele paras.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 07:33:36 vasta tsitaadiga

T1111, ära aja pada, 2600XT on suht normaalne kaart veel.

ampsu, uuri temperatuurid üle.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 07:33:47 vasta tsitaadiga

T1111 kirjutas:
Vblla ongi aeglane kaart lihtsalt, gt 220 on oma 3 korda kiirem. Sõltub ka resolutsioonist 1024x768 on sellele paras.

Youtube low graafika peal hakib kokku ja isegi Age of Empires 2 lagib.

Kaart peaks ise olema 8600-ga võrdne.Mänge ma mängin 640*480, aga ikka midagi ei funksi.Müüja proovis vahepeal uuesti oma arvutis ja seal oli kõik korras.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 08:17:10 vasta tsitaadiga

Ehk siis pole videokaardis, ehk on ülejäänud arvuti setupis asi. icon_rolleyes.gif
Mis prose, palju mälu?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 08:34:29 vasta tsitaadiga

AMD Athlon 4400+ x2
1GB Kingston 800Mhz
500GB WD 7200rpm
Xilence XP500 500W

Age of empires 2 jaoks peaks piisav olema?Mul 64MB integreeritud kaardiga jookseb isegi HD youtubes, aga sellega mitte.

Praegult on mul passiivjahutusega versioon.Sellel idles 47 ja loadis kuskil 60, aga aktiivjahutusega oli sama probleem.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 08:36:43 vasta tsitaadiga

Imelik sel juhul. temp ei tundu eriti kõrge olevat ja youtubet peaks ikka lõdvalt laskma icon_rolleyes.gif Probleem algas nii öelda "lambist" siis?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 08:48:59 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Imelik sel juhul. temp ei tundu eriti kõrge olevat ja youtubet peaks ikka lõdvalt laskma icon_rolleyes.gif Probleem algas nii öelda "lambist" siis?

Ostsin kaardi ja kohe alguses selline probleem.Müüja andis proovida sama tootja oma, aga passiivjahutusega versiooni ja sellel ka kohe sma probleem.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 10:11:45 vasta tsitaadiga

Neid 2600 XT-si on päris erinevaid, suurim erinevus peks olema mälus mida kasutatakse(DDR2/GDDR3/GDDR4). Milline versioon sul on?
256MB 2600XT GDDR3 on suht võrdne 7900GSi ja 8600GTSiga, vanemate mängudega/juutuubiga ei tohiks probleeme olla.
Testi 3D mark 03ga ja anna teada palju punkte said.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 10:20:40 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Neid 2600 XT-si on päris erinevaid, suurim erinevus peks olema mälus mida kasutatakse(DDR2/GDDR3/GDDR4). Milline versioon sul on?
256MB 2600XT GDDR3 on suht võrdne 7900GSi ja 8600GTSiga, vanemate mängudega/juutuubiga ei tohiks probleeme olla.
Testi 3D mark 03ga ja anna teada palju punkte said.

Passiivjahutusega versioon on GDDR3, aga aktiivjahutus GDDR4
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:10:59 vasta tsitaadiga

Aga kui driverid peale lasid, vana kaardi omad lasid ikka maha?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:18:47 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Aga kui driverid peale lasid, vana kaardi omad lasid ikka maha?

Jah, ma tegin isegi formati igaksjuhuks, et vanadest Nvidia saastast lahti saada.Driver Cleaneriga lasin ka kõik puhtaks.

Sellised asjad tulid.Seal nagu FPS vähemalt üle 50ne, aga COD1 640*480+kõik setid low on fps mingi 20.

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:24:18 vasta tsitaadiga

Aga äkki teeksid gpu-z screeni?
Kas protsessori temperatuuri oled vaadanud?, ehk polegi videokaardis asi.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:35:13 vasta tsitaadiga

prose tempid Idles 42 keskmiselt.COD1 loadis oli 55.

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:51:17 vasta tsitaadiga

Sul on peal OMega moditud draiverid, proovi AMD originaale icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 11:55:53 vasta tsitaadiga

Endal sama kaart arvutis ja proovisin 03, prose on P4 3.2GHz


Soovitaks ka proovida ATI enda drivereid.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 12:02:22 vasta tsitaadiga

Ma ennem mainisin, et olen juba proovinud ATI omasid, Gigabyte kodukalt, plaadipealt ja omegaid.Eks proovin uuesti, siis aATI omadega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 12:25:58 vasta tsitaadiga

Uusim draiver on 11.4c Hotfix: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst114chotfix.aspx
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 12:59:52 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Uusim draiver on 11.4c Hotfix: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst114chotfix.aspx

Panin selle ka peale ja ikka sama probleem.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 01.05.2011 13:10:02 vasta tsitaadiga

Ka sul direct x on uusim installitud? Kui pole siis siit saad http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 13:35:59 vasta tsitaadiga

9.0c on ammu installitud juba.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006




sõnum 01.05.2011 13:53:26 vasta tsitaadiga

Mõni screenshot mängust oleks abi, vblla on jäänud AA kuskil sätetes peale, teatavasti ei saand isegi AA-d kasutada hd 2900xt-l.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 13:56:20 vasta tsitaadiga

T1111, Mida sa ajad, isegi radeon 7500 sai AA-d kasutada.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006




sõnum 01.05.2011 14:01:45 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
T1111, Mida sa ajad, isegi radeon 7500 sai AA-d kasutada.


Sa vblla said kll, doom1 läks ka tööle eks.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis.lind
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2011




sõnum 01.05.2011 20:21:35 vasta tsitaadiga

ampsu,
... parem kontrolli kas su PCI Express pistik on korras ja töötab ilusti
mis emaplaat sul on?

T1111,
HD 2600XT peaks sellist mängu nagu Age of Empires 2 jooksutama rahulikult täiesti max seadetes 60+ frame rate'iga
ära tule seletama et arvutusvõimsusest puudu jääb 1240x1024 res'i puhul ei näe ma mingit mõtet võimsamal kaardil ja isegi 1680x1050 puhul on see kaart veel täiesti piisava võimekusega...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1111
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006




sõnum 01.05.2011 21:09:23 vasta tsitaadiga

T1111,
HD 2600XT peaks sellist mängu nagu Age of Empires 2 jooksutama rahulikult täiesti max seadetes 60+ frame rate'iga
ära tule seletama et arvutusvõimsusest puudu jääb 1240x1024 res'i puhul ei näe ma mingit mõtet võimsamal kaardil ja isegi 1680x1050 puhul on see kaart veel täiesti piisava võimekusega...[/quote]

Kui see kaart nii võimas igatepidi on, miks need mängud siis ei jookse trakpea?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 21:40:18 vasta tsitaadiga

Kaart on kindlasti piisavalt võimas selliste mängude jaoks.Kaart pidi MW2 ka normal settidega vedama.
Ega ma pole high-res mängur.meeldib mängida enamusi mänge 640*480.

PCI-E pistik peaks kindlasti korras olema, sest just mõniaeg tagasi oli seal töötav GT220OC.See kaart peaks AOE2 isegi 100+ fps puhtalt jooksutama.
Siin peab olema kuskilt mingi muu kala sees.Müüjal töötasid mõlemad kaardid (tema jutu järgi) ja mul ei tööta kumbki.
Kõik need mängud, mis praegult proovinud olen, töötasid isegi 9550ga ilusti.

Kui keegi lahendab probleemi, siis võin sellele isikule ka mingisuguse töötasu ka anda thumbs_up.gif

Emaplaat on muidu PCChips A33G.

E: Tegin CS 1.6s screeshotid (põhiline mäng milel jaoks mul vaja fps 100 saada, sest tegelen võistlustasemel sellega).




1s smokes.





Tuleb tähelepanna ka seda, et 1.6s oli mul teisel arvutil fps 100 (P4 1.5Ghz, 512MB RAM, 9550 AGP) ja MSI RX1300-ga jooksis ka mäng puhtalt.
Võib see olla tingitud windowsist?Kui tegin formati, siis polnud mingit orikat käepärast võtta ja lasin mingi cracked versiooni peale (GT220 töötas ilusasti sellel versioonil).On mõtet proovida originaal Windowsi?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 21:43:54 vasta tsitaadiga

Vb kaart vigane lihtsalt ja midagi pole teha. Kui vähegi raha siis ilmselt jamamise vältimiseks lihtsalt uus sarnase võimsusega kaart osta beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 21:47:52 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Vb kaart vigane lihtsalt ja midagi pole teha. Kui vähegi raha siis ilmselt jamamise vältimiseks lihtsalt uus sarnase võimsusega kaart osta beer_yum.gif

No kaks HD200XTd järjest vigased?Ei tea kas müüja plaanib raha tagasi maksta, sest ta väitis, et temal töötasid.

Keegi Tallinnast on nii hea, et saaks enda kastil proovida?Siis teaks 100%, et kas kaardis endas asi.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 23:42:45 vasta tsitaadiga

Endal jookseb cs 1.6 Geforce 6600-ga 99 fps piirajas pidevalt, lisaks on AA 8x ja AF 16x icon_rolleyes.gif
Kaart peaks kindlasti paremini välja jooksutama mänge, kuskil see kala on.
Teil pole võimalust mõnda teist videokaarti arvutis proovida, et teised komponendid välistada?
Toiteploki võimsuse ja firma võiks ka siis juba lisada igaksjuhuks.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 18:38:49 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Endal jookseb cs 1.6 Geforce 6600-ga 99 fps piirajas pidevalt, lisaks on AA 8x ja AF 16x icon_rolleyes.gif
Kaart peaks kindlasti paremini välja jooksutama mänge, kuskil see kala on.
Teil pole võimalust mõnda teist videokaarti arvutis proovida, et teised komponendid välistada?
Toiteploki võimsuse ja firma võiks ka siis juba lisada igaksjuhuks.

Xilence XP500 500W.

Pole kahjuks kuskilt teist videot võtta.Vb mingi sõber saab laenata, aga ei garanteeri.

E: AOE2te minens nüüd selline probleem.

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 18:40:11 vasta tsitaadiga

Ehk siis ikkagi driverites asi, ning lase ka directX 10 ka peale, kuna videokaard toetab seda.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 18:53:41 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Ehk siis ikkagi driverites asi, ning lase ka directX 10 ka peale, kuna videokaard toetab seda.

XP minu teada ei toeta DX10?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  HD2600XT fps
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.