|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
30.04.2011 21:30:21
HD2600XT fps |
|
|
Igas mängus FPS väga madal ja kui graafika settinguid muudan, siis ikka täpselt sama fps.
Youtube 360p hakib, Media playeris videod hakivad.
Milles probleem?Underclockitud ei tohiks olla (GPU-Z näitab default clocke).Overclockinud ka ei ole.
Olen proovinud kõige uuemaid draivereid, vanemaid, neid mis kaardiga kaasa tulid ja omegaid, aga probleem ikka sama.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
01.05.2011 02:21:33
|
|
|
| Vblla ongi aeglane kaart lihtsalt, gt 220 on oma 3 korda kiirem. Sõltub ka resolutsioonist 1024x768 on sellele paras.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
01.05.2011 07:33:36
|
|
|
T1111, ära aja pada, 2600XT on suht normaalne kaart veel.
ampsu, uuri temperatuurid üle.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 07:33:47
|
|
|
| T1111 kirjutas: |
| Vblla ongi aeglane kaart lihtsalt, gt 220 on oma 3 korda kiirem. Sõltub ka resolutsioonist 1024x768 on sellele paras. |
Youtube low graafika peal hakib kokku ja isegi Age of Empires 2 lagib.
Kaart peaks ise olema 8600-ga võrdne.Mänge ma mängin 640*480, aga ikka midagi ei funksi.Müüja proovis vahepeal uuesti oma arvutis ja seal oli kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
01.05.2011 08:17:10
|
|
|
Ehk siis pole videokaardis, ehk on ülejäänud arvuti setupis asi.
Mis prose, palju mälu?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 08:34:29
|
|
|
AMD Athlon 4400+ x2
1GB Kingston 800Mhz
500GB WD 7200rpm
Xilence XP500 500W
Age of empires 2 jaoks peaks piisav olema?Mul 64MB integreeritud kaardiga jookseb isegi HD youtubes, aga sellega mitte.
Praegult on mul passiivjahutusega versioon.Sellel idles 47 ja loadis kuskil 60, aga aktiivjahutusega oli sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.05.2011 08:36:43
|
|
|
Imelik sel juhul. temp ei tundu eriti kõrge olevat ja youtubet peaks ikka lõdvalt laskma Probleem algas nii öelda "lambist" siis?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 08:48:59
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Imelik sel juhul. temp ei tundu eriti kõrge olevat ja youtubet peaks ikka lõdvalt laskma Probleem algas nii öelda "lambist" siis? |
Ostsin kaardi ja kohe alguses selline probleem.Müüja andis proovida sama tootja oma, aga passiivjahutusega versiooni ja sellel ka kohe sma probleem.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
01.05.2011 10:11:45
|
|
|
Neid 2600 XT-si on päris erinevaid, suurim erinevus peks olema mälus mida kasutatakse(DDR2/GDDR3/GDDR4). Milline versioon sul on?
256MB 2600XT GDDR3 on suht võrdne 7900GSi ja 8600GTSiga, vanemate mängudega/juutuubiga ei tohiks probleeme olla.
Testi 3D mark 03ga ja anna teada palju punkte said.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 10:20:40
|
|
|
| rewer kirjutas: |
Neid 2600 XT-si on päris erinevaid, suurim erinevus peks olema mälus mida kasutatakse(DDR2/GDDR3/GDDR4). Milline versioon sul on?
256MB 2600XT GDDR3 on suht võrdne 7900GSi ja 8600GTSiga, vanemate mängudega/juutuubiga ei tohiks probleeme olla.
Testi 3D mark 03ga ja anna teada palju punkte said. |
Passiivjahutusega versioon on GDDR3, aga aktiivjahutus GDDR4
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
01.05.2011 11:10:59
|
|
|
Aga kui driverid peale lasid, vana kaardi omad lasid ikka maha?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 11:18:47
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| Aga kui driverid peale lasid, vana kaardi omad lasid ikka maha? |
Jah, ma tegin isegi formati igaksjuhuks, et vanadest Nvidia saastast lahti saada.Driver Cleaneriga lasin ka kõik puhtaks.
Sellised asjad tulid.Seal nagu FPS vähemalt üle 50ne, aga COD1 640*480+kõik setid low on fps mingi 20.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
01.05.2011 11:24:18
|
|
|
Aga äkki teeksid gpu-z screeni?
Kas protsessori temperatuuri oled vaadanud?, ehk polegi videokaardis asi.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 11:35:13
|
|
|
prose tempid Idles 42 keskmiselt.COD1 loadis oli 55.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
01.05.2011 11:55:53
|
|
|
Endal sama kaart arvutis ja proovisin 03, prose on P4 3.2GHz
Soovitaks ka proovida ATI enda drivereid.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 12:02:22
|
|
|
| Ma ennem mainisin, et olen juba proovinud ATI omasid, Gigabyte kodukalt, plaadipealt ja omegaid.Eks proovin uuesti, siis aATI omadega.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 12:59:52
|
|
|
Panin selle ka peale ja ikka sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 13:35:59
|
|
|
| 9.0c on ammu installitud juba.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
01.05.2011 13:53:26
|
|
|
| Mõni screenshot mängust oleks abi, vblla on jäänud AA kuskil sätetes peale, teatavasti ei saand isegi AA-d kasutada hd 2900xt-l.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
01.05.2011 13:56:20
|
|
|
T1111, Mida sa ajad, isegi radeon 7500 sai AA-d kasutada.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
01.05.2011 14:01:45
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| T1111, Mida sa ajad, isegi radeon 7500 sai AA-d kasutada. |
Sa vblla said kll, doom1 läks ka tööle eks.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis.lind
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2011
|
01.05.2011 20:21:35
|
|
|
ampsu,
... parem kontrolli kas su PCI Express pistik on korras ja töötab ilusti
mis emaplaat sul on?
T1111,
HD 2600XT peaks sellist mängu nagu Age of Empires 2 jooksutama rahulikult täiesti max seadetes 60+ frame rate'iga
ära tule seletama et arvutusvõimsusest puudu jääb 1240x1024 res'i puhul ei näe ma mingit mõtet võimsamal kaardil ja isegi 1680x1050 puhul on see kaart veel täiesti piisava võimekusega...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1111
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2006
|
01.05.2011 21:09:23
|
|
|
T1111,
HD 2600XT peaks sellist mängu nagu Age of Empires 2 jooksutama rahulikult täiesti max seadetes 60+ frame rate'iga
ära tule seletama et arvutusvõimsusest puudu jääb 1240x1024 res'i puhul ei näe ma mingit mõtet võimsamal kaardil ja isegi 1680x1050 puhul on see kaart veel täiesti piisava võimekusega...[/quote]
Kui see kaart nii võimas igatepidi on, miks need mängud siis ei jookse trakpea?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 21:40:18
|
|
|
Kaart on kindlasti piisavalt võimas selliste mängude jaoks.Kaart pidi MW2 ka normal settidega vedama.
Ega ma pole high-res mängur.meeldib mängida enamusi mänge 640*480.
PCI-E pistik peaks kindlasti korras olema, sest just mõniaeg tagasi oli seal töötav GT220OC.See kaart peaks AOE2 isegi 100+ fps puhtalt jooksutama.
Siin peab olema kuskilt mingi muu kala sees.Müüjal töötasid mõlemad kaardid (tema jutu järgi) ja mul ei tööta kumbki.
Kõik need mängud, mis praegult proovinud olen, töötasid isegi 9550ga ilusti.
Kui keegi lahendab probleemi, siis võin sellele isikule ka mingisuguse töötasu ka anda
Emaplaat on muidu PCChips A33G.
E: Tegin CS 1.6s screeshotid (põhiline mäng milel jaoks mul vaja fps 100 saada, sest tegelen võistlustasemel sellega).
1s smokes.
Tuleb tähelepanna ka seda, et 1.6s oli mul teisel arvutil fps 100 (P4 1.5Ghz, 512MB RAM, 9550 AGP) ja MSI RX1300-ga jooksis ka mäng puhtalt.
Võib see olla tingitud windowsist?Kui tegin formati, siis polnud mingit orikat käepärast võtta ja lasin mingi cracked versiooni peale (GT220 töötas ilusasti sellel versioonil).On mõtet proovida originaal Windowsi?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.05.2011 21:43:54
|
|
|
Vb kaart vigane lihtsalt ja midagi pole teha. Kui vähegi raha siis ilmselt jamamise vältimiseks lihtsalt uus sarnase võimsusega kaart osta
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
01.05.2011 21:47:52
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Vb kaart vigane lihtsalt ja midagi pole teha. Kui vähegi raha siis ilmselt jamamise vältimiseks lihtsalt uus sarnase võimsusega kaart osta  |
No kaks HD200XTd järjest vigased?Ei tea kas müüja plaanib raha tagasi maksta, sest ta väitis, et temal töötasid.
Keegi Tallinnast on nii hea, et saaks enda kastil proovida?Siis teaks 100%, et kas kaardis endas asi.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
01.05.2011 23:42:45
|
|
|
Endal jookseb cs 1.6 Geforce 6600-ga 99 fps piirajas pidevalt, lisaks on AA 8x ja AF 16x
Kaart peaks kindlasti paremini välja jooksutama mänge, kuskil see kala on.
Teil pole võimalust mõnda teist videokaarti arvutis proovida, et teised komponendid välistada?
Toiteploki võimsuse ja firma võiks ka siis juba lisada igaksjuhuks.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
02.05.2011 18:38:49
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
Endal jookseb cs 1.6 Geforce 6600-ga 99 fps piirajas pidevalt, lisaks on AA 8x ja AF 16x
Kaart peaks kindlasti paremini välja jooksutama mänge, kuskil see kala on.
Teil pole võimalust mõnda teist videokaarti arvutis proovida, et teised komponendid välistada?
Toiteploki võimsuse ja firma võiks ka siis juba lisada igaksjuhuks. |
Xilence XP500 500W.
Pole kahjuks kuskilt teist videot võtta.Vb mingi sõber saab laenata, aga ei garanteeri.
E: AOE2te minens nüüd selline probleem.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009

|
02.05.2011 18:40:11
|
|
|
Ehk siis ikkagi driverites asi, ning lase ka directX 10 ka peale, kuna videokaard toetab seda.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
02.05.2011 18:53:41
|
|
|
| braien334 kirjutas: |
| Ehk siis ikkagi driverites asi, ning lase ka directX 10 ka peale, kuna videokaard toetab seda. |
XP minu teada ei toeta DX10?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|