Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2021 12:49:27 vasta tsitaadiga

Videoentusiastid palun aidake ära lahendada minu probleem LG CX ja RTX 3070. Kasutan oma CXi monitorina ja mul on 99% ajast kõik OK ja pole ühtegi probleeme, aga aegajalt lihtsalt internetti browsides jookseb arvuti korraks kokku, näiteks hiir ei liigu 1-2 sekundit, seejärel viskab pildi mustaks 1-2 sekundiks ja siis tuleb pilt tagasi ette ja kõik on korras. Evnt viewerisse viskab ebaspetsiifilise nvidia driver not responding vea.
Vahepeal läheb mitu päeva mööda ja ei ole ühtegi viga, vahepeal juhtub õhtu jooksul korra paar. Mitte kordagi ei ole seda jama juhtunud kui käib video või mäng. Ainult browsides chrome või Operaga

Remondiks olen siiani proovinud:
1) HDMI kaabli vahetus 3 x (viimane kaabel on sertifitseeritud 2.1 kaabel)
2) Panin igaks juhuks võimsama toiteploki 520 W -> 750 W vastavalt NVIDIA soovitustele
3) driverite uninstall DDU abil ja uuesti install
4) proovisin välja lükata browseris riistvaralise kiirenduse (see ei aidanud ja lisaks muutis browsimise väga ebamugavaks)
5) Kõik tv HDMI pordid olen läbi proovinud ja mingit vahet ei ole

(lihtalt veel infoks, et esimese HDMI kaabliga oli olukord veel hullem, siis viskas signaali üldse maha ja aitas ainult kaabli välja ja sisse tõstmine või siis arvuti restart. Kahe viimase hdmi kaabliga sellist jama ei ole olnud)

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2021 14:07:46 vasta tsitaadiga

dex, kahtlaselt sarnanae teema mida olen viimaste Nvidia driveritega kogenud tavalise monitori taga GTX 1070ga. Korra on see käitumine viinud BSODni (VIDEO_TDR_FAILURE , nvlddmkm.sys failed).
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus83
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2011




sõnum 07.01.2021 11:41:50 vasta tsitaadiga

jaanus83 kirjutas:
Tere, sai soetatud LG Oled CX ja no igavene ikaldus selle televiisoriga. Täpsemalt probleemiks siis wifi ja LAN ühendus. Alguses leidis wifi võrgu üles ja ühendus aga see läheb tal üsna ruttu meelest ära, ehk siis ühendust ei ole ja ühtegi wifi võrku ei leia ka. LAN ühendusega pmst sama seis. LAN ühendus taastub kui ruuterile restart teha aga no igapäevaselt jube tüütu.
Telekas käis grantiis ja seal väideti, et kõik on korras, mida kahjuks veendusin kohapeal ka ise. Kodus aga jällegi probleemid.
Kodus kasutan Elisa interneti ja Huawei B525 ruuterit.

Kas kellelgi veel sarnast viga või oskab soovitada kuidas probleemi lahendada?


Ruuteri vahetus lahendas probleemi, tänud soovitajatele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 07.01.2021 17:37:33 vasta tsitaadiga

Mul 55ne C9, 3080 ja sarnased jamad. Aegajalt viskab pilti mustaks. Viimased paar päeva ei võta telekat tööle pannes iga kord pilti ette. Pean HDMi kaabli korraks eemaldama. Jamad algasid selle videokaardiga. Peaks proovima, kas 60Hz peale tagasi pannes, nii nagu vana kaardiga oli, ka jamab.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 07.01.2021 17:41:21 vasta tsitaadiga

Hea teada siis, et uus ja superhea HDMI2.1 pole asju paremaks teinud. Mul olid samad probleemid varem ka C8 ja AMD kaardiga, lootsin, et kui HDMI2.1 peale üle kolin kõik asjad, siis läheb paremaks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2021 20:02:30 vasta tsitaadiga

hmm, mul oli varem sama telekaga Nvidia 1060 4k ja 60 hz, sellega oli 0 probleemi.

Veel olen interneeduse soovitusel eksperimenteerinud full vs limited RGB ja 4:4:4 seadetega. Mingit kasu pole olnud, olen proovinud ka 100 ja 60 hz peale panna signaali. Samuti ei ole vahet. Täna olen paar h browsinud ja ei ole kordagi blinkinud. Eile paar korda minestas.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 07.01.2021 21:07:04 vasta tsitaadiga

Leidsin netist soovitused, et lülitada telekal välja kohene mängutuvastus ja proovida ilma g-syncita. Peab katsetama. Üks võimalus on muidugi, et vaatamata kirjadele HDMI kaabli pakendil, jääb kaabel nõrgaks.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 07.01.2021 21:19:54 vasta tsitaadiga

Keegi HDMI2.1 kaableid müügil on näinud? Eriti just pikemaid. HDTVtest ühes videos näitas mingi firma omasid aga ma tookord Euroopas Amazonis ei leidnud seda firmas, USA's vist ainult oli.
Mingeid suvalisi ei hakkaks googledama kuna tahaks olla kindel, et kindlasti on 2.1, mitte mingi aliexpressi oma mis paneb suvalt kõik logod pakendile aga tegelt 5 eurine pask. Mul 5meetrist vaja niiet peab kindlasti kvaliteetne olema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2021 21:22:19 vasta tsitaadiga

Kui keski midagi ilusat leiab, siis mulle on 5 meetrist vaja. Kuskilt kosmosest tellima ei hakkaks. Andke aga märku kust siitkandist saaks.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 07.01.2021 21:54:27 vasta tsitaadiga

See on see kaabel mida mainisin. Hetkel leidsin ainult USA Amazonist, paari nädalaga saaks kätte ja koos maksudega:

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2021 23:57:19 vasta tsitaadiga


icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.01.2021 08:55:47 vasta tsitaadiga

bpuhnja kirjutas:

icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

Mis mudel on ja mis regiooni alla telekas pandud on? Viimane siis lihtsalt huviks, et kas nad ikka teavad, et see Eestis ja tahaks näha mis "service" nad siin meil pakuvad. Lõpuks käsevad vast ikka endale kuskile kohale toimetada.

Kunagi kui algselt seda uudist kuulsin, siis väideti, et ainult LKorea mudelid mõjutatud aga nagu näha, siis jah, nüüd ka Euroopa lisatud. Õnneks (C)X mudel ei ole nimekirjas.

https://me.pcmag.com/en/tvs/12756/lgs-expands-recall-of-its-overheating-oled-tvs-to-europe-and-china
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 10:47:28 vasta tsitaadiga

Settingu all
Broadcast country: UK (ilmselt oli default)
Zipcode: tühi
LG Services Country: Estonia

ja mudel OLED65C7.

Pole veel edasi uurinud aga kui vaja kuhugi saata, siis see ikka äärmiselt tüütu. Juba seina pealt maha võtmine ja pakendamine + saatmine on tüütu. Rääkimata eeldatav kuu aega ilma telekata olemine.
Saan aru, et Koreas oli veidi lihtsam kus tehnik tuli koju. Eestis raske uskuda, et sellist teenust pakutakse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 10:58:52 vasta tsitaadiga

bpuhnja, https://www.lg.com/ee/toetus/teadete-uksikasjad/EENTC20201028150787

Telerite üldteemas see läbi käinud. Tullakse ja vahetatakse ise ära.

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 11:06:48 vasta tsitaadiga

ops kena thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 11:51:55 vasta tsitaadiga

Instant game response väljalükkamisega lisandus üks uus anomaalia. Nimelt kui see välja lükata ja bluetooth kõrvaklapid sisse lülitada, siis viskab HDR mode automaatselt Standard peale ja ei lase mul oma hääd moditud game profiili sisse lükata. Igavene ikaldus icon_smile.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.01.2021 13:18:21 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Instant game response väljalükkamisega lisandus üks uus anomaalia. Nimelt kui see välja lükata ja bluetooth kõrvaklapid sisse lülitada, siis viskab HDR mode automaatselt Standard peale ja ei lase mul oma hääd moditud game profiili sisse lükata. Igavene ikaldus icon_smile.gif


See on jah mingi porr. Ma ei saa aru, miks need peaks välistama? Teine asi on see, et üldse väliste audioseadmetega igasugu muud heli tuuningu asjad ei toimi. Arvutil (või ka Xbox) paned vahet pole kuidas asjad sappa ja suudab küll virtuaalset ruumilist teha või mis iganes.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2021 18:10:19 vasta tsitaadiga

Olge õnnelikud, kui BT klappide heligi puldist juhtida saate. B7-l ühenduvad BT klapid (konkreetselt testitud Airpodsidega) Line-Out'ina ja heli regullida ei saa. Puldi nuppe näppides tekib paremasse serva nagu mõnitamiseks tähis, mis vastavalt kenasti plussi või miinust vilgutab, aga helinivoo ei muutu.
Spoiler Spoiler Spoiler

Jah, olen teadlik, et on ka BT klappe, millel endal voluumiregull peal, aga see ei ole hetkel teema.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.01.2021 18:49:45 vasta tsitaadiga

C9 menüüs pisut teistsugune pilt, pole seda sound sync kirja /BT ees. Lihtsalt Bluetooth.
Ühendatud WH-1000XM4 ja heli reguleerimine teleka puldiga toimib nagu peab.

Üks bug on aga esineb küll, kui Netflix pausile panna pikemas ajaks, siis uuesti edasi minnes pole enam pilt ja heli sünkroonis.
Peab korra filmist väljuma ja siis uuesti jätkates on paigas jälle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 08.01.2021 19:11:33 vasta tsitaadiga

Eile sai Nvidia driverit uuendatud. Täna vaatasin, et G-Sync Nvidia seadetest kadunud. Kellelgi veel selline anomaalia?

Kiideti netiavarustes Club3D HDMI 2.1 kaablit. Vaatasin, et meilgi müügil. Tellisin katsetamiseks ühe. Ei maksnud hingehinda ka.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/CLUB-3D-HDMI-21-10K-120Hz-2M-M-M-CAC-1372-504366
https://www.club-3d.com/en/detail/2460/ultra_high_speed_hdmit_cable_4k120hz_8k60hz_48gbps_m-m_2_m.-6.56_ft./
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.01.2021 20:52:41 vasta tsitaadiga

Eks peab vaatama kas selle 10m varianti ka kuskilt saab.
Ise oleksin äärepealt täna Amazonist tellinud mõne kaabli, kõik tundub korralik ja hea, descriptionid igalpool HDMI2.1 ja 48Gbps jne, hind kah mõistlik, mitte odav ja mitte väga kallis, nii nagu ka päris HDMI2.1 kaablid aga lõpuks lähed loed kommenaare, siis tuleb välja, et nope 18Gbps kõigest, niiet feik. Hinnangud aga ikka kokkuvõttes kõrged kuna suurem osa rahvast hõiskab kui hea kaabel ja et saavad 4K 60Hz ilma probleemideta ette, kõrgemat pole millega testida...

EDIT: 156€ icon_biggrin.gif OK, otsime edasi.
https://www.amazon.de/-/en/HDMITM-Active-Optical-4K120Hz-Unidirectional/dp/B08M3C2T3D
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.01.2021 21:31:19 vasta tsitaadiga

Clover, uurisin seda teemat, mul oleks ca 15m vaja. Ainuke asi, mis tänasel päeval toimiks oleks fiiberoptiline HDMI kaabel. Miinuseks hinnad ja see, et väga kergelt pidid viga saama ning ei kannata eriti painutada.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.01.2021 21:47:13 vasta tsitaadiga

Lotharius, Club 3D pakub ka 20m varianti; alguses vaatasin ja imestasin aga ei süvenenud. Nüüd arusaavad kuidas see kõik võimalik, ka 10m on optiline kaabel.
Hind üsna sama mõlemal.
https://www.amazon.com/Club3D-CAC-1379-120Hz-Active-Optical/dp/B08HJGY78S

Mul muidugi pole kumbagi vaja, samas 5m jääb lühikeseks, 7m olen norm, mul hetkel kah 2.0 kaabel 7.5m, seegi maksis vist oma 80euri kuna oli vaja sellist mis ikka max Hz läbi laseb. Aga 2.1 pole sellises pikkuses leidnud. Selle 10m puhul isegi kui hinna alla neelab, siis optika paneb mõtlema küll.. hea peenike aga kui painutad ei saa, siis pole kasu sellest. Kasvõi juba see, et üks ots peab minema soundbari ja selle sisend on nii halva asetusega, et otsa tuleb korralikult painutada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.01.2021 21:58:44 vasta tsitaadiga

No mul samasugused probleemid. Tahaks lae alt vedada ja siis läbi seina ning kipsi tagant alla tulla, aga nurgad juba sellised, et ma ei tea, kas painutab sinna ära kui lage just 30cm madalamale ei too icon_biggrin.gif 150 eurone kaabel puruks käänata pole ka just asi, mis rahakotti erutaks, ennemini veaks vajadusel arvuti teleka juurde.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 14.01.2021 15:38:08 vasta tsitaadiga

Eile tuli üle õhu LG CX update ära, miskit vahet küll ei märka pildis eelnevaga icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.