anubis, ei pea ju ostma ja hoidma, 10-50-100% tõuse on endiselt väga palju. Ja ma oleks imestunud kui selline rahamasin, nagu krüptoturg seda on, põhja lastaks minna...võimalik, aga vaevalt.
koiott, keskmine Ponzi scheme on ka rahamasin, kuni sealt enam pole midagi teenida, sest loll raha on juba ära võetud. Overleveraged investeerimispank on ka rahamasin, kuni juhtub 2008, ja siis ei huvita kedagi, et su nimi on Lehman Brothers. Ajalugu on täis finantskollapsidest maha jäänud korjuseid, mille kohta nende eluajal arvati, et too big to fail. Nõukogude Liit ka seal
erick, see ei tähenda, et hetkel day trade'da ei saaks. Jah, seda saab ka mujal teha ja 10x leverage teeb sul sama töö ära, mis krüptos 1x, aga ma arvan, et krüpto on parim koht, kus tänapäeva "netiinimeste"raha kätte saada. Ja sinu näite põhjal kokku kukkus ainult 1 pank, Ok, neid vist läks mõni veel, aga üldiselt süsteem jäi püsti ja tegelikult 100% samaks. NSVL'ga sama asi, impeerium kukkus kokku, elu läks edasi. Kas 100% kogu krüpto on nii pekkis süsteem, mida vaja pole ja mis sureb välja? Vaevalt. Seal on omad täielikud juustud, mis peavadki kaduma ja kaovadki ja seal on ka ehk selliseid projekte, mis annavad internetiajastule midagi juurde.
Tulin vaatama, et ega mehed juba köit ei seebita, aga siin räägitakse, et no 2019 lõpuks 20K USD hind Korralik huumorinurk ikka. Never change
Millejaoks sa oma idiootse ja sisutu mölaga siin teemas käid? Mis eesmärgiga sa postitusi teed? Lihtsalt laed oma masendava elu stressi maha nendega? Palun ära risusta.
anubis kirjutas:
Surnud kass põrkab juba pool aastat, maru kõrgelt visati ja jõud oli taga
erick, see ei tähenda, et hetkel day trade'da ei saaks. Jah, seda saab ka mujal teha ja 10x leverage teeb sul sama töö ära, mis krüptos 1x, aga ma arvan, et krüpto on parim koht, kus tänapäeva "netiinimeste"raha kätte saada. Ja sinu näite põhjal kokku kukkus ainult 1 pank, Ok, neid vist läks mõni veel, aga üldiselt süsteem jäi püsti ja tegelikult 100% samaks. NSVL'ga sama asi, impeerium kukkus kokku, elu läks edasi. Kas 100% kogu krüpto on nii pekkis süsteem, mida vaja pole ja mis sureb välja? Vaevalt. Seal on omad täielikud juustud, mis peavadki kaduma ja kaovadki ja seal on ka ehk selliseid projekte, mis annavad internetiajastule midagi juurde.
h3rr, eks seda ole näha, kas üldse ja milline roll blockchainile tuleb. Hetkel on projektide peamine eesmärk $$$ kokku ajada ja "häid" ideid müüa, aga kui krüpto muudab mõne protsessi kiiremaks/turvalisemaks/mugavamaks, siis ta leiab oma koha ka.
Volume kõikus 500-1200BTC vahel, ja siis ... 272k BTC. Ilma regulatsioonideta on kogu see krüptoturg üks metsik lääs ja numbrid ongi lihtsalt numbrid, piisab kellegi mõjutaja kadumisest ja järgmisest august ei osteta enam välja. Õnnemängus võib ka võita, kuid pikaajalist positsiooni saabki ainult õnnemängurina hoida sellisel turul. Ei ütle, et teenida võimalik poleks. Loomulikult on. Sendiaktsiatega samamoodi, võimalik meeletuid kasumeid kokku ajada, lihtsalt tõenäosus, et p*rselohku tõmmatakse, on kõrge.
Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks.. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks..
Tõsiselt..... ise ka usute seda jura, mida siia genereerite?
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida
Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ?
Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
Jalgpallurid on ka palgatööl Aga õnnemängijad eelistavad erguteid ja magamata öid, et saaks rusikaga rindu taguda ja laulda, "ma ei ole palgatööl"
Peace out, teema on jälgimist väärt, omaette fin geeniuseid on sin lademetes, kes rohkem keenjus on ?
Kui teemakohast juttu kirjutavate inimeste "krüptoluulud" on vähemalt midagigi sisaldavad, siis millejaoks te käite koguaeg küsimas, kas ja kes ning kui palju mingit juttu usub, jne.?
Millejaoks risutate teemat? _________________
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida
Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ?
Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/
Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me.
Volume kõikus 500-1200BTC vahel, ja siis ... 272k BTC. Ilma regulatsioonideta on kogu see krüptoturg üks metsik lääs ja numbrid ongi lihtsalt numbrid, piisab kellegi mõjutaja kadumisest ja järgmisest august ei osteta enam välja. Õnnemängus võib ka võita, kuid pikaajalist positsiooni saabki ainult õnnemängurina hoida sellisel turul. Ei ütle, et teenida võimalik poleks. Loomulikult on. Sendiaktsiatega samamoodi, võimalik meeletuid kasumeid kokku ajada, lihtsalt tõenäosus, et p*rselohku tõmmatakse, on kõrge.
Ja ära unusta mainida, et oled ka üks parimaid tankimängijaid.
erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
OPollo kirjutas:
Kristocfc kirjutas:
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida
Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ?
Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/
Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me.
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/
Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me.
Millega täpsemalt su aktsiaportfell ja kahtlemata kaasahaarav, ent naeruväärselt lihtsakoeline mäng krüptodesse puutuvad?
Kuidas puutub sinu sisutühi ilkumine teemasse ja millega sa siia panustad?
Mis eesmärki kannavad su postitused?
anubis, vaatasin eile kiiruga korraks EUR kurssi (pidades seda USD kursiks) @ USDT ja arvasin, et see crashib - korralik lol hetk oli. _________________
rmc, kas ma vastasin sinu postitusele või? Enda arust mitte. Võibolla kui sa loeksid postitust, millele ma vastasin, siis mõistaksid ka vastust?
No kuidas su ülejäänud postitusele vastatagi... vaata, kui näiteks on mingi grupp fanaatilisi soolhappejoojaid, siis peaks olema ka paar terve mõistusega inimest, kes vastukaaluks nendesse lõimedesse postitavad. Muidu võib suvalisele informeerimata lugejale jääda ekslik mulje, et see on mingi legit viis kuidas saada igaveseks palgatöölt lahti nagu coolmode siin enne hirskas. See muide on mingi standard line püramiidiskeemide promojatelt, niiet sellise tasemega diskussioonis ma arvan minu postitused pole sugugi kõige hullemad Kui sa tagasipoole lähed teemas, siis olen ka sisulisi argumente esitanud, aga kuna keskmine vastaja siin teemas ei ole võimeline isegi enda promotava ICO white paperist aru saama korrektselt, siis olen loobunud
erick, ükski su postitus siin ei ole teemakohane, seda enam, et samasuguseid sisutuid postitusi teed sa siia alatasa. Palun lõpeta.
Keegi ei räägi siin teemas, kuidas kõik kodusäästud ja lisaks veel raha laenama peaks, et "to the moon" lennata... see sisutu sapp on täiesti põhjendamatu ja kohatu. Lõpeta.
Su "sisulised argumendid" on olnud äärmuses oleva kibestunud isiku sapp, mitte tõsiseltvõetavad argumendid. Palun lõpeta teema risustamine, su hoiatusi ei ole kellelegi vaja, kuivõrd siin ei lubata kokku ka pudrumägesid ja piimajõgesid. _________________
rmc, kas sul on mingi lugemispuue, millest me teadlikud pole?
HDTanel kirjutas:
Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks..
Kui see pole piimajõgede ja pudrumägede kokkulubamine, siis mis on?
Teiseks võibolla peaks endale hakkama aru andma, et krüptoraha sellisel kujul nagu ta praegu eksisteerib on üks suur mull. Kuidas on üldse võimalik põhjendada krüptoraha market cap'i kui mitte keegi pole suutnud näidata, et tegu on praktikas massidele midagigi pakkuva teenusega? Mis need numbrid olid Eestis 2017 lõpus, vist 4 inimest 120st küsitletud BTC omanikust olid reaalselt ostnud midagi BTC eest. Bitcoin on 10 aastat vana, kui ma praegu astuks tänavale Tartu kesklinnas, kui mitu kilomeetrit ma peaks kõndima, et bitcoinide eest näiteks toitu osta avalikust poest? Või on ikka nii, et peaks kusagilt USAst tellima pitsat bitcoinide eest?
ICOdest ma parem ei räägigi, need on 99% pump & dump skeemid. Ja siin teemaski promob iga loll oma ICOd.
EDIT: coinmap näitab Tartus kolme kohta, mis bitcoini peaksid aktsepteerima: Autogaasiseadmed OÜ (pankrotis), Tartu Gekolights e-sigaretipood (kodulehekülg ei tööta enam), ja netikaubamaja Fasttech, mis tegelikult on registreeritud ja tegutseb Hong Kongis. Kümne aastaga ikka pikk tee käidud.
rmc, kas ma vastasin sinu postitusele või? Enda arust mitte. Võibolla kui sa loeksid postitust, millele ma vastasin, siis mõistaksid ka vastust?
No kuidas su ülejäänud postitusele vastatagi... vaata, kui näiteks on mingi grupp fanaatilisi soolhappejoojaid, siis peaks olema ka paar terve mõistusega inimest, kes vastukaaluks nendesse lõimedesse postitavad. Muidu võib suvalisele informeerimata lugejale jääda ekslik mulje, et see on mingi legit viis kuidas saada igaveseks palgatöölt lahti nagu coolmode siin enne hirskas. See muide on mingi standard line püramiidiskeemide promojatelt, niiet sellise tasemega diskussioonis ma arvan minu postitused pole sugugi kõige hullemad Kui sa tagasipoole lähed teemas, siis olen ka sisulisi argumente esitanud, aga kuna keskmine vastaja siin teemas ei ole võimeline isegi enda promotava ICO white paperist aru saama korrektselt, siis olen loobunud
Wow arvasin et oled targem, aga mõtlesin pigem seda et tegeled ettevõtlusega mitte see et tänu coinidele, sest sinu jutust võib välja lugeda et oled super majandusgeenius. Selgus ikkagi see mis arvasin.. kloun
Ahoi krüptohundid, võtke rahulikult. Kes pole veel hästi aru saanud, siis erick on igas pulmas peigmees ja igal matusel kadunuke. Teab kõigest kõike. Pole mõtet end vaevata temaga vaidlemisega. _________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
yerba, kõigest kõike kindlasti mitte, aga bitcoiniga (ja baasteadmistega majandusest) olen viitsinud ennast kurssi viia. Olen täitsa võimeline tunnistama, kui mingi teema käib mul üle pea. Bitcoini puhul tundub rohkem, et see käib enamikul siin teemas üle pea, lisaks nõrgad teadmised majandusest muidugi ka.
erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.
erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.
Sul oli blockchaini hashimise üks tehniline nüanss täpsemalt meeles. Kas see vabandab oskamatust ära tunda ja isegi aktiivselt promoda mittetöötavat ja suisa masse lollitavat ärimudelit? Kindlasti mitte.
erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.
Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine. _________________
erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.
Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine.
Sellisel juhul peaksid sa ka siit teemast tallad tegema, kuna sul muid postitusi peale "Kao ära. Mida sa ristustad?" siin väga enam pole.
Arusaadav, hinnad kukuvad ja sealt tekib ka vajadus aina agressiivsemalt oma investeeringuid ja mõtteviisi kaitsta.
Tundub, et te krüptopreestrid ja muud kummardajad elate ikka veel eelmise aasta lõpus, kus iga päev viskas hinnale 10% juurde ja tundus, et nüüd on tulnud mingi uus revolutsiooniline toode, millesse raha pannes pole võimalik kaotada lihtsalt.
Nagu ka varem olen öelnud, siis järjest rohkem hakkab see asi siin religiooni mõõtmeid võtma.
kui mul asja vastu grammigi huvi ei ole, siis ma tavaliselt ei viitsi oma aega mingites foorumi alamsektsioonides raisata.
seda imelikum on vaadata kuidas mõne mehe huvi on ainult trollida. muud sisu pole nagu tähele pannud, aga noh pole minu asi arvustada siin teiste meeste tegevusi- lahterdame lihtsalt mingite meeste postid samasse gruppi nagu hdarvamusliidril ja laseme ignoori ära
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.
Su enda postitus 9. märtsist.
mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:
Return to mean on kätte jõudnud?
Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.
Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.
Mida soovitad BTC hodleritele?
Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.
Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.
Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.
Su enda postitus 9. märtsist.
mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:
Return to mean on kätte jõudnud?
Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.
Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.
Mida soovitad BTC hodleritele?
Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.
Mulle jäi nagu üsna selge mulje, et sa oma sõnavõttudega toetad BTCsse investeerimist ja selle ostmist/hoidmist, kuna igasugune kriitika sellise teguviisi vastu tundus sind tõsiselt häirivat. Suht huvitav on lugeda neid jutte, mis siin inimesed paar kuud tagasi veel kirjutasid.
Ammu on BTC kukkunud allapoole neid benchmarke mida toona ka ise ohumärkideks nimetati, aga ikka veel on vaja summutada kriitikat BTC kui investeerimisvahendi vastu
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.