Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 18:05:33 vasta tsitaadiga

Surnud kass põrkab juba pool aastat, maru kõrgelt visati ja jõud oli taga thumbs_up.gif icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 18:10:21 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Surnud kass põrkab juba pool aastat, maru kõrgelt visati ja jõud oli taga thumbs_up.gif icon_smile.gif


Gravitatsioonilained põhjustavad seda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 18:21:28 vasta tsitaadiga

anubis, ei pea ju ostma ja hoidma, 10-50-100% tõuse on endiselt väga palju. Ja ma oleks imestunud kui selline rahamasin, nagu krüptoturg seda on, põhja lastaks minna...võimalik, aga vaevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.06.2018 18:51:54 vasta tsitaadiga

koiott, keskmine Ponzi scheme on ka rahamasin, kuni sealt enam pole midagi teenida, sest loll raha on juba ära võetud. Overleveraged investeerimispank on ka rahamasin, kuni juhtub 2008, ja siis ei huvita kedagi, et su nimi on Lehman Brothers. Ajalugu on täis finantskollapsidest maha jäänud korjuseid, mille kohta nende eluajal arvati, et too big to fail. Nõukogude Liit ka seal thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 19:09:18 vasta tsitaadiga

erick, see ei tähenda, et hetkel day trade'da ei saaks. Jah, seda saab ka mujal teha ja 10x leverage teeb sul sama töö ära, mis krüptos 1x, aga ma arvan, et krüpto on parim koht, kus tänapäeva "netiinimeste"raha kätte saada. Ja sinu näite põhjal kokku kukkus ainult 1 pank, Ok, neid vist läks mõni veel, aga üldiselt süsteem jäi püsti ja tegelikult 100% samaks. NSVL'ga sama asi, impeerium kukkus kokku, elu läks edasi. Kas 100% kogu krüpto on nii pekkis süsteem, mida vaja pole ja mis sureb välja? Vaevalt. Seal on omad täielikud juustud, mis peavadki kaduma ja kaovadki ja seal on ka ehk selliseid projekte, mis annavad internetiajastule midagi juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 19:22:29 vasta tsitaadiga

Ma tõsiselt loodan, et ükski riik pole oma söögiraha krüptosse pannud.

OTOH seletaks see Põhja Korea/Kimi soovi läbirääkimiste lauataha minna krdi hästi :O
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2018 19:53:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tulin vaatama, et ega mehed juba köit ei seebita, aga siin räägitakse, et no 2019 lõpuks 20K USD hind icon_biggrin.gif Korralik huumorinurk ikka. Never change thumbs_up.gif


Millejaoks sa oma idiootse ja sisutu mölaga siin teemas käid? Mis eesmärgiga sa postitusi teed? Lihtsalt laed oma masendava elu stressi maha nendega? Palun ära risusta.

anubis kirjutas:
Surnud kass põrkab juba pool aastat, maru kõrgelt visati ja jõud oli taga thumbs_up.gif icon_smile.gif

thumbs_up.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 09:16:49 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
erick, see ei tähenda, et hetkel day trade'da ei saaks. Jah, seda saab ka mujal teha ja 10x leverage teeb sul sama töö ära, mis krüptos 1x, aga ma arvan, et krüpto on parim koht, kus tänapäeva "netiinimeste"raha kätte saada. Ja sinu näite põhjal kokku kukkus ainult 1 pank, Ok, neid vist läks mõni veel, aga üldiselt süsteem jäi püsti ja tegelikult 100% samaks. NSVL'ga sama asi, impeerium kukkus kokku, elu läks edasi. Kas 100% kogu krüpto on nii pekkis süsteem, mida vaja pole ja mis sureb välja? Vaevalt. Seal on omad täielikud juustud, mis peavadki kaduma ja kaovadki ja seal on ka ehk selliseid projekte, mis annavad internetiajastule midagi juurde.


Millised projektid midagi juurde on andnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 10:45:42 vasta tsitaadiga

h3rr, eks seda ole näha, kas üldse ja milline roll blockchainile tuleb. Hetkel on projektide peamine eesmärk $$$ kokku ajada ja "häid" ideid müüa, aga kui krüpto muudab mõne protsessi kiiremaks/turvalisemaks/mugavamaks, siis ta leiab oma koha ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.06.2018 12:25:22 vasta tsitaadiga

Noh, mõne mehe "suvel kukub 1k peale" on veel samuti nägemata icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 13:18:13 vasta tsitaadiga

BTC ja "orgaaniline" kasv

Spoiler Spoiler Spoiler


Volume kõikus 500-1200BTC vahel, ja siis ... 272k BTC. Ilma regulatsioonideta on kogu see krüptoturg üks metsik lääs ja numbrid ongi lihtsalt numbrid, piisab kellegi mõjutaja kadumisest ja järgmisest august ei osteta enam välja. Õnnemängus võib ka võita, kuid pikaajalist positsiooni saabki ainult õnnemängurina hoida sellisel turul. Ei ütle, et teenida võimalik poleks. Loomulikult on. Sendiaktsiatega samamoodi, võimalik meeletuid kasumeid kokku ajada, lihtsalt tõenäosus, et p*rselohku tõmmatakse, on kõrge.

USDT -> ETH -> BTC

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 19:51:15 vasta tsitaadiga

Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 20:20:00 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks..

Tõsiselt..... ise ka usute seda jura, mida siia genereerite?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 20:34:10 vasta tsitaadiga

sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 20:50:57 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida icon_biggrin.gif

Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ? icon_lol.gif

Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 26.06.2018 23:21:58 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Kristocfc kirjutas:
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida icon_biggrin.gif

Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ? icon_lol.gif

Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?


Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 23:27:17 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:


Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...

Jalgpallurid on ka palgatööl icon_wink.gif Aga õnnemängijad eelistavad erguteid ja magamata öid, et saaks rusikaga rindu taguda ja laulda, "ma ei ole palgatööl" icon_biggrin.gif

Peace out, teema on jälgimist väärt, omaette fin geeniuseid on sin lademetes, kes rohkem keenjus on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 03:29:04 vasta tsitaadiga

Kui teemakohast juttu kirjutavate inimeste "krüptoluulud" on vähemalt midagigi sisaldavad, siis millejaoks te käite koguaeg küsimas, kas ja kes ning kui palju mingit juttu usub, jne.?
Millejaoks risutate teemat?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 10:55:42 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
OPollo kirjutas:
Kristocfc kirjutas:
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida icon_biggrin.gif

Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ? icon_lol.gif

Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?


Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...


Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/

Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 11:06:00 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
BTC ja "orgaaniline" kasv

Spoiler Spoiler Spoiler


Volume kõikus 500-1200BTC vahel, ja siis ... 272k BTC. Ilma regulatsioonideta on kogu see krüptoturg üks metsik lääs ja numbrid ongi lihtsalt numbrid, piisab kellegi mõjutaja kadumisest ja järgmisest august ei osteta enam välja. Õnnemängus võib ka võita, kuid pikaajalist positsiooni saabki ainult õnnemängurina hoida sellisel turul. Ei ütle, et teenida võimalik poleks. Loomulikult on. Sendiaktsiatega samamoodi, võimalik meeletuid kasumeid kokku ajada, lihtsalt tõenäosus, et p*rselohku tõmmatakse, on kõrge.

USDT -> ETH -> BTC

thumbs_up.gif


Ja paar päeva hiljem, samad exchanged.

Bit-z ETH/BTC paar
Spoiler Spoiler Spoiler

Coinbene BTC/USDT paar
pole isegi pildil

Aga BTC veeti august välja, korraks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 11:08:59 vasta tsitaadiga

Ja ära unusta mainida, et oled ka üks parimaid tankimängijaid. icon_cool.gif



erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
OPollo kirjutas:
Kristocfc kirjutas:
sa muidugi leidsid ka selle ühe finantsgeeniuse kelle posti kommenteerida icon_biggrin.gif

Saab siin teemas kedagi tõsisemalt võtta ? icon_lol.gif

Seletab ju õiges teemas, omasuguste spekulantidega ?


Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...


Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/

Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 15:09:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
coolmode kirjutas:
Sind ja Erickut kindlasti võib tõsiselt võtta, jutu järgi tundute olevat kaks väga kõvat fin.geeniust või siis pigem kaks kibestunud klouni kes on elu lõpuni palgatööl...


Mul on oma aktsiaportfell (2017 novembrist alates tootlus +30%) ja olen arendustiimis, mis toob juba paari kuu pärast augustis esimese eestikeelse strateegiamängu Steami: https://store.steampowered.com/app/834740/Circle_Empires/

Selle kõige kõrvalt käin tõesti palgatööl ka, sue me. icon_biggrin.gif


Millega täpsemalt su aktsiaportfell ja kahtlemata kaasahaarav, ent naeruväärselt lihtsakoeline mäng krüptodesse puutuvad?
Kuidas puutub sinu sisutühi ilkumine teemasse ja millega sa siia panustad?
Mis eesmärki kannavad su postitused?

anubis, vaatasin eile kiiruga korraks EUR kurssi (pidades seda USD kursiks) @ USDT ja arvasin, et see crashib - korralik lol hetk oli.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 16:02:10 vasta tsitaadiga

rmc, kas ma vastasin sinu postitusele või? Enda arust mitte. Võibolla kui sa loeksid postitust, millele ma vastasin, siis mõistaksid ka vastust?

No kuidas su ülejäänud postitusele vastatagi... vaata, kui näiteks on mingi grupp fanaatilisi soolhappejoojaid, siis peaks olema ka paar terve mõistusega inimest, kes vastukaaluks nendesse lõimedesse postitavad. Muidu võib suvalisele informeerimata lugejale jääda ekslik mulje, et see on mingi legit viis kuidas saada igaveseks palgatöölt lahti nagu coolmode siin enne hirskas. See muide on mingi standard line püramiidiskeemide promojatelt, niiet sellise tasemega diskussioonis ma arvan minu postitused pole sugugi kõige hullemad icon_smile.gif Kui sa tagasipoole lähed teemas, siis olen ka sisulisi argumente esitanud, aga kuna keskmine vastaja siin teemas ei ole võimeline isegi enda promotava ICO white paperist aru saama korrektselt, siis olen loobunud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 16:50:56 vasta tsitaadiga

erick, ükski su postitus siin ei ole teemakohane, seda enam, et samasuguseid sisutuid postitusi teed sa siia alatasa. Palun lõpeta.

Keegi ei räägi siin teemas, kuidas kõik kodusäästud ja lisaks veel raha laenama peaks, et "to the moon" lennata... see sisutu icon_exclaim.gif sapp on täiesti põhjendamatu ja kohatu. Lõpeta.
Su "sisulised argumendid" on olnud äärmuses oleva kibestunud isiku sapp, mitte tõsiseltvõetavad argumendid. Palun lõpeta teema risustamine, su hoiatusi ei ole kellelegi vaja, kuivõrd siin ei lubata kokku ka pudrumägesid ja piimajõgesid.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 17:23:45 vasta tsitaadiga

rmc, kas sul on mingi lugemispuue, millest me teadlikud pole?

HDTanel kirjutas:
Hetkel see manipulatsioon tundub nii kerge kuidagi olema, et ma tõesti ei imesta kui lastakse kuskile 700doltsi juurde tagasi asi (vist on hetkel odavaim btc kaevamis hind kuskil x riigis aga ilmselt mingite spets diilidena saadakse isegi odavamalt).. aga siis võib jälle oodata väga kõva tõusu.. Vähemalt nii ma olen märganud, et suuremad crashid kukutavad hinda tipust kuskil 4-6x odavamaks.. mis oleks hetkel siis kuskil 2500 doltsi ligidal.. samas vaadates kui kergelt saab asja alla tuua 10k pealt 5k peale siis jah.. noh okei.. 2000 peaks olema kuhu hind peaks kukkuma enne kui kuskile 40k-80k ligidale asi liiguks..


Kui see pole piimajõgede ja pudrumägede kokkulubamine, siis mis on?

Teiseks võibolla peaks endale hakkama aru andma, et krüptoraha sellisel kujul nagu ta praegu eksisteerib on üks suur mull. Kuidas on üldse võimalik põhjendada krüptoraha market cap'i kui mitte keegi pole suutnud näidata, et tegu on praktikas massidele midagigi pakkuva teenusega? Mis need numbrid olid Eestis 2017 lõpus, vist 4 inimest 120st küsitletud BTC omanikust olid reaalselt ostnud midagi BTC eest. Bitcoin on 10 aastat vana, kui ma praegu astuks tänavale Tartu kesklinnas, kui mitu kilomeetrit ma peaks kõndima, et bitcoinide eest näiteks toitu osta avalikust poest? Või on ikka nii, et peaks kusagilt USAst tellima pitsat bitcoinide eest? icon_biggrin.gif

ICOdest ma parem ei räägigi, need on 99% pump & dump skeemid. Ja siin teemaski promob iga loll oma ICOd.

EDIT: coinmap näitab Tartus kolme kohta, mis bitcoini peaksid aktsepteerima: Autogaasiseadmed OÜ (pankrotis), Tartu Gekolights e-sigaretipood (kodulehekülg ei tööta enam), ja netikaubamaja Fasttech, mis tegelikult on registreeritud ja tegutseb Hong Kongis. Kümne aastaga ikka pikk tee käidud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 28.06.2018 17:31:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
rmc, kas ma vastasin sinu postitusele või? Enda arust mitte. Võibolla kui sa loeksid postitust, millele ma vastasin, siis mõistaksid ka vastust?

No kuidas su ülejäänud postitusele vastatagi... vaata, kui näiteks on mingi grupp fanaatilisi soolhappejoojaid, siis peaks olema ka paar terve mõistusega inimest, kes vastukaaluks nendesse lõimedesse postitavad. Muidu võib suvalisele informeerimata lugejale jääda ekslik mulje, et see on mingi legit viis kuidas saada igaveseks palgatöölt lahti nagu coolmode siin enne hirskas. See muide on mingi standard line püramiidiskeemide promojatelt, niiet sellise tasemega diskussioonis ma arvan minu postitused pole sugugi kõige hullemad icon_smile.gif Kui sa tagasipoole lähed teemas, siis olen ka sisulisi argumente esitanud, aga kuna keskmine vastaja siin teemas ei ole võimeline isegi enda promotava ICO white paperist aru saama korrektselt, siis olen loobunud icon_smile.gif


Wow arvasin et oled targem, aga mõtlesin pigem seda et tegeled ettevõtlusega mitte see et tänu coinidele, sest sinu jutust võib välja lugeda et oled super majandusgeenius. Selgus ikkagi see mis arvasin.. kloun kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 17:40:28 vasta tsitaadiga

coolmode, Dunning-Krugeri efektist oled kuulnud? See nagu rakenduks sinu puhul.


Link


HDTanel siin prognoosis augustis mingit suurt tõusu bitirahale, eks tulen siis ja vaatan jälle üle teid. Hüva spekuleerimist thumbs_up.gif


viimati muutis erick 28.06.2018 17:52:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 17:51:24 vasta tsitaadiga

Ahoi krüptohundid, võtke rahulikult. icon_smile.gif Kes pole veel hästi aru saanud, siis erick on igas pulmas peigmees ja igal matusel kadunuke. Teab kõigest kõike. Pole mõtet end vaevata temaga vaidlemisega.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2018 17:55:47 vasta tsitaadiga

yerba, kõigest kõike kindlasti mitte, aga bitcoiniga (ja baasteadmistega majandusest) olen viitsinud ennast kurssi viia. Olen täitsa võimeline tunnistama, kui mingi teema käib mul üle pea. Bitcoini puhul tundub rohkem, et see käib enamikul siin teemas üle pea, lisaks nõrgad teadmised majandusest muidugi ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2018 19:16:30 vasta tsitaadiga

erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 00:21:24 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
erick, tore et oled ennast vahepeal kurssi viinud teemaga. Eelmine kord kui “märkmeid võrdlesime” siis selgus lõpuks ikka, et teema oli natuke üle pea käinud.


Sul oli blockchaini hashimise üks tehniline nüanss täpsemalt meeles. Kas see vabandab oskamatust ära tunda ja isegi aktiivselt promoda mittetöötavat ja suisa masse lollitavat ärimudelit? Kindlasti mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 00:30:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 00:50:29 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif

Tõde pole eales kellelegi meeldinud, ilus mull on iga spekuleerimise alustala icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 00:57:54 vasta tsitaadiga

erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.

Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 06:33:24 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Tundub, et erickul jälle tabletid võtmata, kraaksub siin teemas maru palju icon_biggrin.gif

Tõde pole eales kellelegi meeldinud, ilus mull on iga spekuleerimise alustala icon_biggrin.gif


Tundub et sa erickuga sama kraami peal vist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 08:51:00 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
erick, kas sa oled idioot või mängid seda, et maailm emotsionaalselt parem koht tunduks?
Tegemist on Hr. Kanafilee isikliku arvamusega. Ta prognoosib, mis ja kuidas liigub, mitte midagi ei ole kellelegi teisele seal kokku lubatud.

Kao minema siit teemast, sul ei ole sisuliselt mitte midagi panustada, lõpeta risustamine.


Sellisel juhul peaksid sa ka siit teemast tallad tegema, kuna sul muid postitusi peale "Kao ära. Mida sa ristustad?" siin väga enam pole.
Arusaadav, hinnad kukuvad ja sealt tekib ka vajadus aina agressiivsemalt oma investeeringuid ja mõtteviisi kaitsta.
Tundub, et te krüptopreestrid ja muud kummardajad elate ikka veel eelmise aasta lõpus, kus iga päev viskas hinnale 10% juurde ja tundus, et nüüd on tulnud mingi uus revolutsiooniline toode, millesse raha pannes pole võimalik kaotada lihtsalt.
Nagu ka varem olen öelnud, siis järjest rohkem hakkab see asi siin religiooni mõõtmeid võtma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:27:30 vasta tsitaadiga

kui mul asja vastu grammigi huvi ei ole, siis ma tavaliselt ei viitsi oma aega mingites foorumi alamsektsioonides raisata.
seda imelikum on vaadata kuidas mõne mehe huvi on ainult trollida. muud sisu pole nagu tähele pannud, aga noh pole minu asi arvustada siin teiste meeste tegevusi- lahterdame lihtsalt mingite meeste postid samasse gruppi nagu hdarvamusliidril ja laseme ignoori ära icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:29:40 vasta tsitaadiga

Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 09:49:37 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:56:26 vasta tsitaadiga

Mina hoiaks pragu USDT'l silma peal. Kui sealt peaks katet lendama siis tuleb mäest allasõidul kinni hoida.

Kui katet juurde tuleb siis BTC hüppab üles, korraks. $100 miljoni kaupa on teda elustatud 16 ja 26 juunil.


viimati muutis anubis 29.06.2018 09:58:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 09:57:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Mida soovitad BTC hodleritele?


Osta odavalt ja müü veel odavamalt beer_yum.gif Töötab igast asendist!

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 29.06.2018 09:59:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?



soovitus on õppida valusast õppetunnist!

Hype on läbi, veebruar oli veel viimane kuu kui sai teenida.
nagu ikka Püramiidskeem failib in the end.


viimati muutis delef 29.06.2018 10:03:51, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 10:00:37 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
erick kirjutas:


Mida soovitad BTC hodleritele?


Osta odavalt ja müü veel odavamalt beer_yum.gif Töötab igast asendist!


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif selline see BTC fännide loogika on alates jaanuarist olnud tõesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ott256
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:18:40 vasta tsitaadiga

neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:24:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?


Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru icon_lol.gif
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:29:50 vasta tsitaadiga

ott256 kirjutas:
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.

Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:30:16 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
ott256 kirjutas:
neid hinnamulle on bitcoinil varem ka olnud ju, mis see praegune eelmistest erineb? kes tipust ostab see on selge et kaotab. 2011 aastal langes $31 pealt $2 peale. 2014 kukkus $1165 -> $170.

Kukkumised olid siis, kui taksojuhid bitcoinist ei teadnudki midagi veel. Spekuleerin, et nüüd kus kogu maailma meedia aktiivselt teemat kajastab ja üllikesed ära hirmutanud on, sellist religioosset mulli enam ei teki.
Aga häiriv on näha, kuidas nagu jehoova tunnistajad, seda religiooni üritatakse pähe määrida juba lastele ... Tundub, et selles vallas on tõsine ikaldus mõõte võtmas ...

Spoiler Spoiler Spoiler


Kraavid kaevatud või labidas katki, et jälle siin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:32:57 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:

Kraavid kaevatud või labidas katki, et jälle siin?

Väga valus on juba ? Aeg on ka labidas siis haarata icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2018 10:34:02 vasta tsitaadiga

Labida jätan sinusugustele icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2018 10:55:16 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
erick kirjutas:
mariokgo kirjutas:
Nende tegevuste kohta ütleks ainult üht. Loll aga visa.


Su enda postitus 9. märtsist.


mariokgo kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Return to mean on kätte jõudnud?


Ei pruugi. Kui alla 6900 langeb, peaks muretsema hakkama. Siis sõidetakse tugevast toetustasemest läbi ning langeb veelgi.


Tugev analüüsivõime. Vaatame, kas intellektuaalset ausust ka sul olemas on. BTC hind täna hommikul: 5,874.86 USD, Juunis -20% kaotused.

Mida soovitad BTC hodleritele?


Mida sa nüüd selle postitusega saavutada üritasid?
Ma vaatan, et oma suures ärapanemistuhinas sa ei saa asjadest ikka üldse aru icon_lol.gif
Ma pole kunagi väitnud, et Bitcoin jne saavutavad mingeid teatud hindasid, to the moon jne. Ma väitsin, mis võib juhtuda KUI hind langeb alla 6900. MInu arust nii läkski. Mul pole aimugi mis see hind lõpuks tuleb, mina olen asjale ratsionaalselt läheneneud ja jälginud käigupealt, vastavalt TA-le.


Mulle jäi nagu üsna selge mulje, et sa oma sõnavõttudega toetad BTCsse investeerimist ja selle ostmist/hoidmist, kuna igasugune kriitika sellise teguviisi vastu tundus sind tõsiselt häirivat. Suht huvitav on lugeda neid jutte, mis siin inimesed paar kuud tagasi veel kirjutasid.

Ammu on BTC kukkunud allapoole neid benchmarke mida toona ka ise ohumärkideks nimetati, aga ikka veel on vaja summutada kriitikat BTC kui investeerimisvahendi vastu icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.