Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 09.06.2018 18:00:24 vasta tsitaadiga

Tere .

On kellelgi aimu , kas või millal need ( rendikad ehk ) T32 FL ja T-44 Fl garaasist minekut teevad ?

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 11.06.2018 10:22:08 vasta tsitaadiga

New kid in the block!? https://youtu.be/acwCWwhNgWE?t=119
Eks näis, mis kujul ta live jõuab, hetkel tundub, et defender on nagu lihtne mänguasi selle looma kõrval icon_biggrin.gif
-10 kraadi gun depp...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.06.2018 15:20:02 vasta tsitaadiga

Esimene sess Obj 277'ga... no mulle meeldis, isegi nerfituna.

Spoiler Spoiler Spoiler


Lühiülevaade senise kogemuse põhjal:

* soomus ei pea üldiselt mitte midagi, aga veidi sidescrapeda ja tornile mängida kannatab
* sirges joones laseb päris hea kiirusega, aga pööramine on nii kehv, et järsemates nurkades tasub kässariga kurve võtta
* kahur on väga normaalne, pole liiga hea, aga saab asjad tehtud küll, nii kaua kui keret ei liiguta, siis bloom pilvedeni
* 500+ damage rollid on mõnusad
* pregu veel on näha, et inimesed ei oska sellesse tanki kuidagi suhtuda, segaduses vastane on kerge saak

Kokkuvõtteks, testserveri beast OP tank nerfiti suht maatasa (kaotas APCR prem moona, 1800m/s, 350mm pen ja sai asemele tavalise HEATi, 950m/s 340mm pen; gun handlingut ja mobiilsust nerfiti), aga ometi ei ole teda ebameeldiv mängida, tegelikult T-10 pealt tulles küllalt mõnus.


viimati muutis erick 13.06.2018 16:45:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 13.06.2018 16:11:36 vasta tsitaadiga

Minu küsimus on kas minna nüüd IS7 peale või OBJ277?
Praegu veel IS3 peal aga vaikselt pürgin sinnapoole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2018 16:16:23 vasta tsitaadiga

Ja kuidas ta WZ-111 5A võrreldes ka on?
Mul pole hetkel kumbagi garaazis, välja arendatud aga välja ostmata mõlemad.
Kumb siis enne välja osta tasuks? Hetkel 5 tX kreda ootel...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.06.2018 16:58:57 vasta tsitaadiga

tnis33, kui lihtsalt randomi jaoks küsid, siis ma soovitaks pigem Obj. 277 peale suunduda hetkel. Üldiselt uued tankid on paremate statsidega kui vanad. IS-7 koht jääb alles CWs teatud kaartidel.

bladerunner, hm, WZ-111-5Aga küllalt sarnane gameplay, aga soomus on meeldivam - vähem weakspote tornis, Obj 277 on üks pisike cupola vs WZ 2 suurt. Esiplaadid on neil sarnased, aga tänu ümarusele mu arust Obj 277 omab väikest eelist, rohkem random bounce ülaplaadilt. Kahuriga sama lugu, täpsus tiba parem ja bloom ka tiba väiksem, aga DPMis on WZ veidi ees. Mobiilsuses samuti kerge edge Obj 277-l, hp/t arvestuses ja tippkiiruses. Üks suur miinus on muidugi gun dep, 5.5 kraadi vs WZ-111-5A 7 kraadi.

Aga lahingus ma tõttöelda väga ei kannatanud selle all, kuna mängin teda pehmema soomuse tõttu nagunii selle mõttega, et mitte laske sisse saada, siis said paljud lasud tehtud "üle õla" või üle külje endale maastiku abil gun dep'i juurde tekitades. Samas suudan välja mõelda rodu positsioone kaartidel, kus see limitatsioon ebameeldiv oleks, seega kindlasti peab arvesse võtma, et võimlemist ja õige koha otsimist on temaga rohkem küll.

Laias laastus muidugi kehtib sama loogika, uuemad tankid vanadesse tech treedesse on reeglina paremad kui vanemad, niiet võid selle järgi vaadata.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 14.06.2018 17:47:08 vasta tsitaadiga

Miks nüüd tangid peale mängu lõppu enam ei remondi automaatselt?
Vastavad linnukesed õigetes kohtades olema,remondi kui moona varundamises...
Miks ma pean koguaeg ise seda jälle tegema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.06.2018 18:41:48 vasta tsitaadiga

Kui on modid peal, proovi ilma nendeta ja vaata kas probleem püsib.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 15.06.2018 09:52:07 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Minu küsimus on kas minna nüüd IS7 peale või OBJ277?
Praegu veel IS3 peal aga vaikselt pürgin sinnapoole.


Ma ise pigem mõtleks nii, et mis tankid sulle endale sobivad ja mida meeldib mängida. 277 ikka väga pehme, IS7 näiteks tier 8 MM'iks palju võimsam loom. Et kui mängid randomeid põhiliselt ja sobivad tankid millell on armorit ka väheke, siis IS7 täiesti valiidne valik, sest see tank on vägagi konkurenstivõimeline. 277 siis kui plaanid CW'd või stronki sõita rohkem ja tõesti medika stiil jne sobib rohkem..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 15.06.2018 16:31:16 vasta tsitaadiga

Campaign "Arms Race" (29.05-12.06.2018) tulemused:
Spoiler Spoiler Spoiler


Arhiiv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 21:32:47 vasta tsitaadiga

Suht tükk aega sai taga aetud üht tanki medaliks.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.06.2018 00:43:50 vasta tsitaadiga

Päris kena kukerpall, suht pro icon_biggrin.gif Väärt meemimaterjal, eriti koos selle medaliga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 01:00:54 vasta tsitaadiga

Kuidas teil muidu selle jalgpalliga on? Tavasihikuga on täiesti võimatu mängida, lasud täiesti võssa. Panin serverisihiku peale ja see hüppas nagu marutaudis kirp. Sitt on küll mängida, aga muud moodi vist ei saa ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 08:22:27 vasta tsitaadiga

lahe, kukud grillega sillalt alla ja jääd ellu, siis mõne teise aparaadiga sõidad hurraaga vastu kivi ja saad surma. Aga jah super klipp.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.06.2018 09:37:04 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Kuidas teil muidu selle jalgpalliga on? Tavasihikuga on täiesti võimatu mängida, lasud täiesti võssa. Panin serverisihiku peale ja see hüppas nagu marutaudis kirp. Sitt on küll mängida, aga muud moodi vist ei saa ka.

See jalgpall on suht haige jah, mürsk plahvatab otse palli kõrval ja ei miskit, vahest lendab mürsk nagu otse pallist läbi ja pall lendab hoopis otse su enda poole. Aga noh, kannatame ja elame icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.06.2018 13:39:14 vasta tsitaadiga

Mängisin veits raha endale ja siis korraga:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tutkin
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2007




sõnum 19.06.2018 21:18:40 vasta tsitaadiga

Tere.
Pole siia teemasse varem miskit kirjutanud. Mängin ka tasapisi wot-i, nii vaikselt toksides, mängus nimi: padakonn. Ostsin välja is-m-i, omas tieris supertank, kui üheksased vastas ka saab hakkama, aga kümnesed vastas , laheb raskeks, lasevad läbi igast otsast , küll nii ja naa proovind, ehk on kellelgi mingi nipp kuda kauem elus püsida kui esimesed paar minutit, ma ei mõtle campimist, vaid ikka ise ees susida tahaks icon_smile.gif Tea kas hoian tanki kuidagi vale nurga alla , või tõesti liig julgelt peale lähen... kahjuks replaysid näidata põle, need keelatud mul.

Edu!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2018 21:20:38 vasta tsitaadiga

Oleks vast aeg WoT teemale uus küsitlus panna.

Kas on mõni küsimus, mida tahaksite siin teema küsitluses näha? Kui jah, siis saatke küsimus ja vastusevariandid mulle psiga või postitage teemasse.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.06.2018 21:58:17 vasta tsitaadiga

WN8 vast erutab enim rahvast? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.06.2018 22:13:16 vasta tsitaadiga

Küsiks pigem seda, et kui paljud vaatavad striime ja youtube'i videosid, et paremaks mängijaks saada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 01:17:46 vasta tsitaadiga

Kunagi vaatasin rohkem. Enam pole lihtsalt aega leidnud. Tunnen puudust värskete mõtete ammutamisest teiste taktikatest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.06.2018 10:57:41 vasta tsitaadiga

alyster, sul viimasel ajal läheb aur ise videode tootmise peale, olen täheldanud icon_biggrin.gif Ega siis polegi aega vaadata, mis teised teevad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2018 13:03:31 vasta tsitaadiga

tutkin kirjutas:
Tere.
Pole siia teemasse varem miskit kirjutanud. Mängin ka tasapisi wot-i, nii vaikselt toksides, mängus nimi: padakonn. Ostsin välja is-m-i, omas tieris supertank, kui üheksased vastas ka saab hakkama, aga kümnesed vastas , laheb raskeks, lasevad läbi igast otsast , küll nii ja naa proovind, ehk on kellelgi mingi nipp kuda kauem elus püsida kui esimesed paar minutit, ma ei mõtle campimist, vaid ikka ise ees susida tahaks icon_smile.gif Tea kas hoian tanki kuidagi vale nurga alla , või tõesti liig julgelt peale lähen... kahjuks replaysid näidata põle, need keelatud mul.

Edu!!!

IS-M on hea sidescraper ja hull down positsioonis on tavamoonaga sellest kaunis võimatu läbi lasta.

YT-s piisavalt videosid, millest õppida, nt
https://www.youtube.com/watch?v=yN3st2RsriI
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 21.06.2018 16:01:20 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Küsiks pigem seda, et kui paljud vaatavad striime ja youtube'i videosid, et paremaks mängijaks saada.


Endale meeldib kombo heast meelelahutusest ja mänguoskusest. Head näited on: skill4lt/ Yzne/ mailand / circon, marty_volle (vahest) + üksikud vene streamerid - vähe ulgumist ja heal tasemel gameplay. Lisaks chill muusika taustaks!
Streamerid kes häirivad (uluvad enamus ajast), kuid samas mängivad heal tasemel on: orzanel / daki / sirfoch + päris paljud vene streamerid

QB osas see tunne, et tegu pole väga hea kombinatsioon tasemel mängijast ega heast meelelahutusest. Samas uut kontenti ja infot oskab ta hästi edastada. Ta nagu mingi uudisteankur vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2018 20:50:21 vasta tsitaadiga

Orzanel'lit ei kannata vaadata, crybaby to the max.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2018 09:11:23 vasta tsitaadiga

Viimases dezi videos on ka siin mõnele tõestus, et rng otsustab sinu eest ikka palju ja sinu oskustega on vähe pistmist. Viimased paar minutit seletavad asja.
Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 22.06.2018 18:31:28 vasta tsitaadiga

Tere selline küsimus,et mu sõber on korraga kahes klannis uue klanni leave clan on vasakul all nurgas aga vana klanni oma pole kusagil näha kuidas vanasti leave clan käis ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.06.2018 18:53:52 vasta tsitaadiga

Täpselt samamoodi nagu praegu. Kuidas ta korraga kahes olla saab? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2018 21:28:45 vasta tsitaadiga

World of Warplanes mängus on ta endiselt vana klanni liige. icon_wink.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.06.2018 23:15:04 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Viimases dezi videos on ka siin mõnele tõestus, et rng otsustab sinu eest ikka palju ja sinu oskustega on vähe pistmist. Viimased paar minutit seletavad asja.https://www.youtube.com/watch?v=s4E-TwhZfm8


E50M min roll on 203mm, armor selle kohapeal oli 220mm kanti. Kuna rolli arvutamisel kasutatakse Gaussian (normaal) jaotust. Siis sellel lasu tõenäosus, et ta ei pene type 5 'te võis olla sinna 1% kanti. Aga mis ma oskan öelda, et kanna rohkem kulda kaasas icon_smile.gif 15 kuldmürsku full tier 10 MM'is vähe nats...aga võimas mäng ikkagi - supermäng. Minu jaoks pole isegi vahet, kas ta oleks saanud selle type 5'e maha saanud või mitte, outplay's nagunii kõik vastased üle. Mingi väike rng fuck up ei kahanda selle mängu väärtust grammi võrdki icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2018 10:00:25 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
arny kirjutas:
Viimases dezi videos on ka siin mõnele tõestus, et rng otsustab sinu eest ikka palju ja sinu oskustega on vähe pistmist. Viimased paar minutit seletavad asja.https://www.youtube.com/watch?v=s4E-TwhZfm8


E50M min roll on 203mm, armor selle kohapeal oli 220mm kanti. Kuna rolli arvutamisel kasutatakse Gaussian (normaal) jaotust. Siis sellel lasu tõenäosus, et ta ei pene type 5 'te võis olla sinna 1% kanti. Aga mis ma oskan öelda, et kanna rohkem kulda kaasas icon_smile.gif 15 kuldmürsku full tier 10 MM'is vähe nats...aga võimas mäng ikkagi - supermäng. Minu jaoks pole isegi vahet, kas ta oleks saanud selle type 5'e maha saanud või mitte, outplay's nagunii kõik vastased üle. Mingi väike rng fuck up ei kahanda selle mängu väärtust grammi võrdki icon_smile.gif


Jep lihtsalt hea näide mida rng teeb ja suudab rahutuma hinge mängu vihkama panna. Nagu dez ka ütles siis tagantjärgi tarkus enam ei aita, et oleks ise keresse lasknud. Aga noh eks ise kah sellistes olukordades kipub krimasse tegema, et nagu tegelt.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.06.2018 18:11:32 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle video ära. Mu arust see lõpp näitab ikkagi ära erinevuse bluunikumi ja uunikumi vahel, olgugi see selle mängija puhul suht väike (WN8 2393). Ta tegi seal mitu viga järjest. Esimene suur viga oli mitte Type 5 Heavy retrackida, kui oli selleks võimalus. Trackitud Type 5 Heavy on ikka märksa lihtsam circleda kui liikuvat, lisaks liikuv heavy või TD võib ennast vabalt vastu seina/kaljut manööverdada ja ongi kõik selle circlemisega - mis tegelikult ka siin juhtus.

Teiseks loomulikult see lask sinna torni külge. Kes veel ei tea, siis Type 5 Heavy torn bounceb nagu pöörane ka küljelt. Veidigi keerab seda tornikülge flatist ära, siis efektiivne soomus kasvab 210mm pealt kiiresti 280mm+. thomak28 siin eespool pakkus, et külg oli 220mm effective, tegelt ma käisin vahetult peale video vaatamist tanks.gg'st läbi ja selle nurga all, kust reaalselt lask tehti, on see effective soomus rohkem nagu 260-270mm (EDIT: diskuteerisime thomak28'ga ja vaatasime videosid üle, konsensus saabus ca 240mm kandis). Ehk mitte väga suurt penni low rolli oli vaja, et mitte pennida. Kes on Type 5 Heavyde vastu piisavalt mänginud, need teavad seda ja oleks kindlasti kerelasku eelistanud, eriti kui tead et sul HEAT otsas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 20:55:13 vasta tsitaadiga

Suurim viga oli pärast ebaõnnestunud lasku Type 5 Heavy toru ette sõitmine.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2018 23:03:49 vasta tsitaadiga

Mul jäi ka vaadates mulje, et see nurk kuidas torni soomus oli keeratud, ei andnud küll nii väikest effective armori välja nagu videos serveeriti. Huvitav kas ta arvas, et on nii halvas positsioonis, et gun dep ei võimalda keresse lasta või siis lihtsalt sabistas ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 27.06.2018 01:09:46 vasta tsitaadiga

Täna oli huvitav päev. Esiteks:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja teiseks:

Spoiler Spoiler Spoiler


Pilt on tehtud täpselt sellel hetkel kui meie SU viimase vastase maha nottis. Eriliseks teeb selle olukorra see, et see juhtus praktiliselt nii viimasel hetkel kui võimalik (vaata kella). 20k mängu ja kõige napim võit kindlasti icon_smile.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 27.06.2018 15:14:34 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Täna oli huvitav päev. Esiteks:

Spoiler Spoiler Spoiler



Olles ise mänginud seda mängu juba omajagu - 51k lahingut. Siis nagu järjest enam ei pane siin mängus mitte miski imestama. Ja seda heas mõttes. Kui keegi performib halvasti, siis tavalsielt sellel mingi põhjus, eriti low tieris. Kus vajutatakse lahingusse ja siis minnakse samal ajal sööma või kohvi tegema, mis iganes. Kunagi ei tea ju ka mis setup'iga mängitakse, mis fps on või ping, kas mängitakse mingi suvalise hiirega ja nühitakse seda vastu diivanit. Paljud ju ei tea midagi streamidest ega ka metast, paljud ei tea midagi equipmedist ega erinevatest mürsutüüpidest jne. Samas eks ikka ja alati lahingus näed kuidas mõne "füürer" enda team'i idiootideks sõimab, olles ise teamis statside järgi vähemalt kõige nõrgem.

Kuidas siis ellu jääda kogu selles randomi džunglis!?
- soovitiaks välja lülitada chati enda team'i vahel
- ära proovi aru saada enda ülejäänud team'i tegemistest / loogikast - kui on lemmingtrain, siis liitu jne.
- ennast ohverdada pole põhim. mõtet mõne teamiliikme eest
- kui näed, et flank on kukkunud või vastastel liiga suured väed mingis flangis, siis tõmba tagasi kui on veel võimalik, et võtta siis parem postsioon kaitsmiseks. Enamus su enda team'i mängijatele tundub see argpükslik tegevus, aga see võib tuua nii mõnegi võidu lisaks kindlalt kaotatud tunduvale mängule.
- proovi kaasa kutsuda enda team'i, kasutades lahingviipe mehaanikat, selest võib palju kasu olla eriti mängu alguses
- imo kasuta XVM, et aru saada, keda teamis usaldada ja kellega oleks üldse mõtet suhelda

lõpetuseks, proovi mängida enda individuaalse perfi peale rohkem, ehk, et ära mõtle liiga palju võidu või kaotuse peale. Üldiselt kui sa ise perfid hästi, siis tulevad ka võidud pigem keskmiselt..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2018 15:21:01 vasta tsitaadiga

thomak28 uhke postitus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 27.06.2018 16:09:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
thomak28 uhke postitus thumbs_up.gif


Mis siin ikka uhket. Liiga palju siit-sealt kogu aeg kuuled, et kui sitt MM on, kui sitt wr on. Inimesed lihtsalt eeldavad liiga palju team'ilt. Lihtsalt mängi enda mängu ja naudi. Kui ei naudi, siis pole tegelt mõtet mängida ka..
Eks endal ka mingi vahe läks kogu see asi korda. Aga praegu nagu mõtlen, et kuidas välja lülitada neid aspekte mis häiriavd mängu ajal jne. Et jääks need asjad mis rohkem naudingut pakuvad. Kui neid enam pole, siis jah, pole nagu pointi mängida. Ma ise single player mänge väga ei suuda mängida, siis hetkel see ainuke mida mängin ja tegelt naudin ka!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.06.2018 16:46:36 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Suurim viga oli pärast ebaõnnestunud lasku Type 5 Heavy toru ette sõitmine.


Sellest ma saan aru, ta lootis sealt toru eest läbi lipsata. Nägi ära, et enne laetud ei saa, kui Type 5 toru ta üles leiab, ülesmäge on raske tagurdada ka kiiresti. Ühte nippi ta muidugi ei kasutanud, mida superuunikumdi vahest suudavad - panna oma toru DERP toru ette ja lask kahuriga ära blokeerida. Nagu siin:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2018 01:37:00 vasta tsitaadiga


Link


Tegin ühe Youtube versiooni Kubermangu taktikatest oma silme läbi.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 03.07.2018 15:19:43 vasta tsitaadiga

Low tier meta icon_biggrin.gif, kes pole näinud, siis see video nagu wot'i filosoofilsielt räägib ühteist... -> https://youtu.be/e4TyTbFPoqc?t=245
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 05.07.2018 21:37:07 vasta tsitaadiga

Juuni 2018, klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2018 22:26:59 vasta tsitaadiga

Kas mõni vanem mängija oskab selgitada, mida peaks uus mängija tegema, et maksimaalselt WoT'i nautida? St. mida osta, mida mitte osta, mida teha, mida mitte teha, mida oodata mängust jne.

Ühes striimis kuulsin mõtet, et uue mängijana on suhteliselt lootusetu seis. Siiski kui on soov proovida, siis tasuks osta üks premium tank (millist - ei täpsustatud) ja see ära leveldada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2018 02:32:02 vasta tsitaadiga

Mängu võlu on vast selles, et universaalseid trikke ei ole. Soomuse, läbistavuse, postsioonide, valikute ja taktikate osas on lõputult õppida. Mis võib sind aidata:
a) Leia klann. Mõned klannid on mõeldud ka uute mängijate välja õpetamiseks. Võid ka teiste oma tasemel poistega koos avastada. Kindlasti teamspeaki ja platooniga on palju lõbusam mängida. Mitmed Eesti klannid on ka siin aktiivsed.
b) Jälgi Youtubes või twitchis teisi asjalikke mängijaid. Õppida saab selles, mida nemad teevad.
c) Keegi hea inimene võiks sulle eesti keelse juhendi linkida.

Premmide vms ostmisega on lood nii, et neid läheb pigem vaja, et hõbedat teenida. On muidugi olemas ka väga tugevaid prem tanke. Kuid kindlasti ei soovita teha massilist tieride hüpet. Et kui iseoled maks mingi tier 5-6 saanud, siis tier 8 osta pole mõtet. Mängijate enda tase on aine kõrgem, mida kõrgemates tiirudes mängid.

Siin saad küsida pigem midagi spetsiifilisemat. Kuidas see toimib või mida siis teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.07.2018 14:09:41 vasta tsitaadiga

LINK: Treeningjuhend Algajale Tankistile

See on nüüdseks küll osati vananenud, aga gameplay, crew skillide ja moodulite osad kehtivad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 06.07.2018 14:47:09 vasta tsitaadiga

Niipalju veel, et tee mis sa teed, aga ära jää tieridesse 1-4 mängima, seal ei õpi sa midagi ja peale frustratsiooni suurt midagi ei saa, isegi xp ja krediiti mitte.
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 06.07.2018 16:56:34 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
fellanor kirjutas:
Kuidas teil muidu selle jalgpalliga on? Tavasihikuga on täiesti võimatu mängida, lasud täiesti võssa. Panin serverisihiku peale ja see hüppas nagu marutaudis kirp. Sitt on küll mängida, aga muud moodi vist ei saa ka.

See jalgpall on suht haige jah, mürsk plahvatab otse palli kõrval ja ei miskit, vahest lendab mürsk nagu otse pallist läbi ja pall lendab hoopis otse su enda poole. Aga noh, kannatame ja elame icon_biggrin.gif


Jalka on tõesti haige. 3 etapis jõudsin 500 juurde, siis kukkusin koguaeg 700 peale, mängisin 600 peale ära ah lõpuks sai aeg otsa ja jäin hõbeda ringi. Hämmastav kuidas need esimesed vendadel oli nii palju mänge ja 100% WR. Okei ainult platoonisid.
Haige on see, et osad mängijad lähevad peale esimest sisse saamist mängust minema, eks sa siis mängi kahekesi. Ühes mängus läksid mõlemad minema, olin üksi, kobistasin ikkagi värava ära ja sain oma 5 punkti kätte.
E100 teema on nukker, nad teevad suhteliselt palju oma väravaid ja kaotavad sellega 5 puntki.


Kui mängukaardid kätte saab, mis selle väravavahiga on? Seda saab nagu osta, mida ta teeb üldse, tulebki mulle alati väravavahiks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.07.2018 18:04:10 vasta tsitaadiga

Saad Buffoni omale päriseks. Ta sobib suvalise rahvuse tanki.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 06.07.2018 18:51:02 vasta tsitaadiga

Mingi meeskonna liige nagu sihtur ja radist? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2018 19:03:48 vasta tsitaadiga

Aga kui mul Buffon juba on? Saan teise lisaks ja panen mõlemad samasse tanki? icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.