|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
21.05.2018 15:09:26
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| mis uus veidrus see on? |
Keegi teeb ruuterile DoSi või seespool uhab torrent täiega :).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
24.05.2018 06:27:05
|
|
|
kusjuures ma pole torrentit üle kümmne aasta kasutanud. ammu unustanud igasugused sikutamised. Kusjuures mining võib seda teha vist küll. Ennem ma pole seda veidrust lihtsalt logist leidnud. Saadan nicehashi kirja miks te ddosite kliente või kuskilt mujalt seda tehakse. Kuskil mujal arvuti ei ripu.
edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
28.05.2018 15:30:03
|
|
|
| Margus kirjutas: |
.
edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest. |
Mis versioon nüüd on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.05.2018 19:01:30
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
.
edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest. |
Mis versioon nüüd on? |
hetke viimane peaks olema:
3.11.6-170626
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
28.05.2018 21:43:17
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| ksuuk kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
.
edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest. |
Mis versioon nüüd on? |
hetke viimane peaks olema:
3.11.6-170626 |
Tere, kas seda oleks võimalik kuskilt alla laadida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
03.06.2018 20:51:44
|
|
|
Kellelgi toda "neonsea" iopsys sortsust ehitatud imaget oleks anda? Võib PS'i ka saata. Fail oli DG301-W7P2U_INT3.13.0D-170712_1154.y2 aga link kahjuks surnud.
Ühel DG301'l läks dsl osa õhtale - prooviks tast tavalise ruuteri teha, mida inimese moodi ssh'ga konfida saaks..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
03.06.2018 21:17:22
|
|
|
Heh, ega ausalt ei teadnudki, et neonsea HV foorumis kasutaja on ja uuemad lingid siin teemas olemas. Pole seda teemat siin pidevalt jälginud..
Igatahes tänud!
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
05.06.2018 16:24:17
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Heh, ega ausalt ei teadnudki, et neonsea HV foorumis kasutaja on ja uuemad lingid siin teemas olemas. Pole seda teemat siin pidevalt jälginud..
Igatahes tänud!  |
Kui voib kusida, siis kust neid FWsi varasemalt saanud oled? Enda teada pohimotteliselt ainult HV foorumisse neid postitanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
15.06.2018 20:46:10
|
|
|
Sattus mu kätte üks eriti vana softiga DG301A (iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519)
Telia seda eemalt uuendada ei suutnud, nad isegi ei tuvastanud konkreetset seadet DSLi otsas
Ometi see vdsl2-ga kenasti toimib, s.h. iptv jms funktsionaalsus.
Proovisin ise Telia stock 3.11 ning neonsea 3.14 softi peale lasta, kõik üritused lõppesid veaga:
| tsitaat: |
Router Software Upgrade
Image uploading failed. The selected file contains an illegal image.
|
Huvitav, kas nii vanal .y2 image tugi puudub?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2018 20:55:20
|
|
|
Spoiler 
| elkur kirjutas: |
Sattus mu kätte üks eriti vana softiga DG301A (iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519)
Telia seda eemalt uuendada ei suutnud, nad isegi ei tuvastanud konkreetset seadet DSLi otsas
Ometi see vdsl2-ga kenasti toimib, s.h. iptv jms funktsionaalsus.
Proovisin ise Telia stock 3.11 ning neonsea 3.14 softi peale lasta, kõik üritused lõppesid veaga:
| tsitaat: |
Router Software Upgrade
Image uploading failed. The selected file contains an illegal image.
|
Huvitav, kas nii vanal .y2 image tugi puudub? |
failisüsteem on erinev ja peale teatud perioodi ei toeta kaughaldus enam vana softiversiooni.
siiski on ehk mul võimalik proovida sunniviisiliselt kaugelt uuendust, selleks saada ps. kliendi andmed jms.
kaugelt uuendatakse kõik vahepealsed versioonid ükshaaval kuni viimaseni ning vahepeal uuendatakse ka failisüsteem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.06.2018 21:01:30
|
|
|
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? ;
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
15.06.2018 21:19:49
|
|
|
| Ilmselt pole asi mitte suutmises, vaid viitsimises. Kui ikka laiskus ei luba, siis ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2018 21:51:38
|
|
|
"ehk on võimalik proovida" on võlusõna.
see, et konsultant ei saa kaughaldusega seadmele ligi, ei tähenda seda, seda seadmete adminid seda teha ei saa.
see ei ole ka aga 100% kindel.
siin teemas tuleb aga iga abikäsi kohe maha raiuda, pole normaalne, et keegi püüab asja lahendada.
võtke üks läti õlu ja ärge mugisege teemal, mis pole teie asi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.06.2018 22:00:39
|
|
|
No on ikka vägagi meie asi huvituda, et kuidas ametlik tugi ei saa hakkama ja keegi foorumist küsib sinu identiteeti, et "ehk saan aidata"
Sest meenutame, keegi siin alati räägib, et tema pole telia esindaja siin foorumis ja kõik väidetu on vastavalt antud hetke oludesse sobivana kas ametlik seisukoht (kuigi ta teliiat siin ei esinda) või siis NSR.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
15.06.2018 22:01:17
|
|
|
| elkur kirjutas: |
Sattus mu kätte üks eriti vana softiga DG301A (iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519)
Telia seda eemalt uuendada ei suutnud, nad isegi ei tuvastanud konkreetset seadet DSLi otsas :o
Ometi see vdsl2-ga kenasti toimib, s.h. iptv jms funktsionaalsus.
Proovisin ise Telia stock 3.11 ning neonsea 3.14 softi peale lasta, kõik üritused lõppesid veaga:
|
Lase kõigepealt 3.6.2 ja seejärel 3.11 otsa, ka Telia niimoodi ka teeb, mul näitab, et seadmes on:
Firmware Version DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_0111
Other Bank DG301-W7P2U_ELION3.6.2L-160715_1627
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2018 23:15:28
|
|
|
| lahendus kirjas, polegi vaja kontakte tülitada. jägaja, saab rahulikult magada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
16.06.2018 09:37:21
|
|
|
Kuumad poisid siin
Kui kellelgi on 3.6.2 versiooni jagada siis paluksin PS'i.
Vastasel juhul on ainskas lootuseks ikkagi indrpo kontaktid. Saan konkreetse purgi DSLi otsa tagasi esmaspäevaks.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.06.2018 11:26:16
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? ; |
Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.06.2018 12:17:23
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? ; |
Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee. |
Pole ise sellise asjaga kursis, kuskohast andmed pärinevad?
tarkvara jagada ei saa, ainult kaugelt uuendamine.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.06.2018 12:24:25
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? ; |
Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee. |
Pole ise sellise asjaga kursis, kuskohast andmed pärinevad?
tarkvara jagada ei saa, ainult kaugelt uuendamine. |
Einoh
Eitamine on tõe tunnistamine tegelt.
Ja kui sa ise veel ei tea, siis proovi järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
17.06.2018 20:08:46
|
|
|
| Ma võin vana failisüsteemiga tarkvara ka kokku lasta, kui vajadus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
18.06.2018 13:17:02
|
|
|
Kasutajast indrpo oli sedapuhku abi, ruuter uuendatud, nii et selle eest suured tänud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.06.2018 13:59:43
|
|
|
Täiesti haige teema ikka, telionist ostetud ametlik ruuter ja ametlikult ei suuda telion seda uuendada, peab foorumis kerjamas käima
FW ka üles ei panda, ei tea mis pärast, eelmiste ruuterite fw telioni endal lehel saada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.06.2018 14:12:41
|
|
|
KillFrenzy, eks ta inetu ole, et amelikke kanaleid pidi lihtsalt ei saa asja aetud. Aga samas on ju tore, et sellist abi on võimalik suhteliselt kerge vaevaga saada (kui teada kust küsida küll...)
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
18.06.2018 14:21:58
|
|
|
| Renka, kõige haigem teema on see et võimalus on olemas ja helpdesk ei suutnud seda delegeerida mõnele indrekp kolleegile, kui endal mõistus ja vahendid otsas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
18.06.2018 14:26:08
|
|
|
KillFrenzy, Telia helldeskiga tuleb osata suhelda. Niisama midagi küsides on tulemuseni jõudmine suhteliselt keeruline kahjuks.
Lihtne reegel on see, et tee kiiresti see esimese taseme suppordi umbluu läbi ja siis palu tehnilise toeni suunata. Seal üldiselt ikka on inimesed kes ka teavad asjadest midagi.
Samas ära kunagi ole nõus sellega kui pakutakse, et sulle tagasi helistatakse - pigem oota toru otsas kui võimalik vmt. Olen korduvalt neid tagasihelistamisi ootama jäänud Samas vahest on helistatud ka.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otrein
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2016
|
30.06.2018 22:13:23
|
|
|
| neonsea kirjutas: |
| Huvitav, kõik tundub korras olevat. Tee genconfig skript lahti (ei mäleta, kus see asub, kuskil "scripts" kaustas vist) ja pane esimese rea alla (peaks "#!/bin/sh" olema) selline rida: "set -x" ilma jutumärkideta. See peaks kõik skriptis olevad commandid välja laskma, siis saad näha täpselt, kus ta toppama jääb. iop skripti võib selle ka panna. |
Kooliga läks kiireks ja asi jäi poolikuks, kuid nüüd uuesti proovides on olukord ikka sama - build failib (https://i.imgur.com/jOWQMxo.png).
Edit: -j1 V=s on output selline: https://i.imgur.com/HDLw5iQ.png
Edit 2: Sain korda kui installisin "texinfo" package'i. Veider, et ./iop setup_host sellised package'id ise peale ei lase.
Edit 3: Sellest veast küll ei suuda mööda saada: https://i.imgur.com/6k9sjOt.png ("make -j1 V=s" output)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
26.07.2018 10:47:12
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Linnukas, täiesti juhuslikult netis surfates jäid ette tv confi failid ja tuleb need kopeerida etc kausta.
https://ufile.io/m2lqp |
Link ei tööta, saab keegi faile jagada?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.07.2018 10:48:21
|
|
|
| newarvuti, terve uus neonsea fw ei sobi koos nende failidega?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
26.07.2018 12:01:26
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| newarvuti, terve uus neonsea fw ei sobi koos nende failidega? |
Sobib küll.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neonsea
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2017
|
26.07.2018 14:49:53
|
|
|
Uus exploit, uus CVE.
https://neonsea.uk/blog/2018/07/21/tmp-to-rce.html
Antud exploit ilmselt Telia fw'ga ruuterite peal ei tööta, kuna nende FW on piisavalt vana. file:read_tmp ja write_tmp puuduvad, nende asemel on alles vanad file:read ja write, kuid neid ei saa kasutada, kui pole adminnina sisse logitud. Kui Telia kunagi oma ruutereid uuendab, siis on see auk ilmselt juba parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
06.08.2018 13:26:19
|
|
|
Inteno dg301 sai mul uue Telia tarkvara
DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_0000
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.08.2018 14:42:20
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Inteno dg301 sai mul uue Telia tarkvara
DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_0000 |
alates 1.august saavad ruuterid resetiga uue softi.
erinevad pisibugid parandatud. üks funktsioon paistab ruuteri menüüs olevat. wifi scheduling, keegi võib katsetada kui vajalikuks peab. saab määrata mis aegadel wifi disabled on.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.08.2018 15:02:30
|
|
|
| Sattus DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654 kätte, kõne telioni ja uuendati ära viimase peale. Arvasin juba et tuleb jutt stiilis, et seda ei saa uuendada jne.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.08.2018 16:00:40
|
|
|
Huvitav et Online abi pakkus küll uuendust aga isegi restarti ei suudetud teha...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.08.2018 16:35:23
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Huvitav et Online abi pakkus küll uuendust aga isegi restarti ei suudetud teha... |
Jup sama asi siin.
Siis pidin hardreseti tegema, ei võtnud sealt kaudu ka uut softi peale.
Koduka kaudu ka mitte.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
08.08.2018 14:02:43
|
|
|
| Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2018 19:06:44
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes. |
saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 19:28:44
|
|
|
| Võimalik, ma uuendasin ära, oli ühendatud inteno külge, praegu vaatasin postituse peale, et ühendadnud ennast teise ruuteri külge.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
08.08.2018 20:44:47
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes. |
saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast? |
Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.08.2018 22:27:54
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes. |
saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast? |
Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima |
Meenub kunagine jama TG784 ja uuendusega, mida polnud tagasi võimalik võtta ja uut softi enam Telia poolt ei tulnud. Sümptomid täpselt samad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.08.2018 22:55:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes. |
saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast? |
Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima |
Meenub kunagine jama TG784 ja uuendusega, mida polnud tagasi võimalik võtta ja uut softi enam Telia poolt ei tulnud. Sümptomid täpselt samad. |
ei meenu, tg784 ja tg789 wifid töötavad tänaseni kenasti, mis keiss oli?
Intenodega oli esimeses softis mõnda aega mingi kala, järgmistega sai lahenduse ja seni on olnud vaid riistavaralisi rikkeid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
08.08.2018 23:26:06
|
|
|
No oli selline jama. Ja vägagi paljudel. Praegugi aeg-ajalt küsitakse mult, et mida teha - TG784 ja kaotab mitmeid kordi päevas WiFi ära. Aitab vaid restart ruuterile. Muud liidesed toimivad probleemideta. Tegemist oli vigase uuendusega ja kuna TG784 tugi lõpetati, siis seda ei parandatud. Õnneks paljud on sellest pääsenud, kuna ruuter pole end uuendanud. Klienditeenindusest öeldi, et jah, mingi jama on, aga vana versiooni peale minna ei saa. Mina protsessida ei viitsinud, kuna asemele tuli DG301, mis kolleegi koduse ADSL ühenduse otsas ikaldas, aga mul on nüüd mitu aastat järjest ilma ühegi probleemita töötanud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.08.2018 23:30:16
|
|
|
Betamax, esimest korda kuulen tg784 puhul sellist asja, neid on vahepeal olnud kasutuses kümnetes tuhandetes. Ju oli selle konkreetse isendi aeg täis lihtsalt.
Just puutusin ühe tg784 kokku, toide uriseb ja läheb tuliseks. Läpakas kaabliga järgi, touchpad tõrgub. Wifit suudab tekitada ainult 1mega.
Kapott lahti, punnis kondesi pole. Teine toide ja viga kadunud.
Ei viitsinud seda urisevat toidet lahti kangutada, aga 140% kindel et konded punnis seal, ja sittus kõik kohad müra täis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.08.2018 07:43:28
|
|
|
| Siis pigem oligi konkreetne isend suremas. Üldist TG784 probleemi ei meenu. Selle ruuteri wifi oli nagu ta oli ja tarkvarades muutus viimati vaid IPTV NAT ehk digiboksi võis panna siis ükskõik millisesse pessa ja ka switchi koos teiste seadmetega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.08.2018 11:36:56
|
|
|
TG784 mittetöötamine oli omal ajal ikka päris suur probleem ju - naljakas lugeda nüüd, et tegelikult probleemi ei eksisteerinud. Oli mul omalgi üks selline isend. Peale seda loobusin Telia ruuterite kasutamisest kuna mingit abi ka Telia poolt ei saanud ja ostsin AVMi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.08.2018 11:45:11
|
|
|
| Ma mäletan et need jäid eemalt uuendades telliseks, pidi ise uuendama kohapeal.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|